كمك ! آي دي ياهو پريد ( آي دي ياهوي من پريد ) كمك !

AliReza26

Active Member
aminem گفت:
آقاي پوريا خان فكر ميكنم اگه طرف اينقدر حاليش بوده كه تونسته اينو هك كنه اينم حاليش ميشه كه يه FireWall هم نصب كنه كه شما نتوني با IP و Port که netstat بهت میده بری تو کامپیوترش!!!:wink:

فكر نمي كنم aminem جان...

پوريا درست مي گه...

طرف از اين جوجه هكر هاست كه تازه از تخم در اومده....

:lol: :lol: :lol:

Pooriya_Online

Active Member
اين پست ما يا پاك شده يا ارسال نشده و من دوباره ارسال ميكنم.

اولا من از نت استارت استفاده نميكنم. :wink:

دوما اين بابا كه هكر نيست بلكه يه جوجس كه فقط ميشه پا كامپيوتر و اي-دي ياهو هك ميكنه

سوما فقط همين روش آي-پي پورت نيست كه تازه يه جوري ميشه نفوذ كرد (از طريق بعضي پورتها) كه اصلا فايروال هم نفهمه :wink:

عزيز من فكر نكنم بتونم آي دي اصلي طرف رو پيدا كنم ... ( نميدونم چيكار كنم )

راستي يه چيز ديگه ...
بنظر منم طرف يه جوجست . چون تا بحال همچين اتفاقي براي من پيش نيومده بود . تا بعد از اينكه بنا به دلايلي امكان اين نبود من در خونه آنلاين بشم و رفتم كافي نت . بعد از اون بود كه اين اتفاق پيش اومد . من فكر ميكنم طرف روي پي سي كافي نت يه برنامه اي چيزي نصب كرده ( نمودنم من كه درست به هك وارد نيستم ) ...
نظر شما چيه ...
:cry: اين آي دي خيلي واسم مهمه ( حياتي :cry: مرگ و زندگي )‌
لطفا راهنمايي كنيد چيكار كنم ..

AliReza26

Active Member
shirazpatogh گفت:
راستي يه چيز ديگه ...
بنظر منم طرف يه جوجست . چون تا بحال همچين اتفاقي براي من پيش نيومده بود . تا بعد از اينكه بنا به دلايلي امكان اين نبود من در خونه آنلاين بشم و رفتم كافي نت . بعد از اون بود كه اين اتفاق پيش اومد . من فكر ميكنم طرف روي پي سي كافي نت يه برنامه اي چيزي نصب كرده ( نمودنم من كه درست به هك وارد نيستم ) ...
نظر شما چيه ...
خسته نباشي...
از اول مي گفتي...

خوب معلومه دليل هكت همون كافي نته...

تا حالا سر كار بوديما.....

alireza26 گفت:
shirazpatogh گفت:
راستي يه چيز ديگه ...
نظر شما چيه ...
خسته نباشي...
از اول مي گفتي...
خوب معلومه دليل هكت همون كافي نته...
تا حالا سر كار بوديما.....

خوب در حال حاضر چيكار ميشه كرد اين آي دي دوباره ...؟
لطفا راهنمايي كنيد . خيلي خيلي مهمه ...

Pooriya_Online

Active Member
shirazpatogh گفت:
راستي يه چيز ديگه ...
نظر شما چيه ...

آقا به به....

نميتونستي يوزر و پستو تغيير بدي؟ :wink:

اصلا احتياجي به تروجان نبوده. اين بابا رفته توي رجيستري و چون بعد از شما بوده يوزر و پس و ديده و احيانا به تمام دوستاشم گفته كه من يه آي-دي هك كردم و ***** بازي دراورده. :lol: (مثل يكي از دوستاي خودم كه رفتم و وبلاگشو اوردم پايين :wink: )

راستي نيك سالي جان خوب واسش همين آي-دي خودشو هك كن....

آره بخدا ...
نيك سالي جان اگه ميشه يه كاري بكن ... ( اميدوارم بتونم جبران كنم عزيز )

kami_20

New Member
سلام
یه راه ساده تر هم هست
به نظر من ساده ترین راه ها بهترین هستن
من چند بار هک شدم ولی با این روش پسوردم رو ریکاور کردم
اگه وقتی ایمیلت رو از یاهو داشتی درست میکردی یادت مونده باشه که به سوال ها ی یاهو چی جواب دادی حالا میتونی اونجایی که لوگین میکنی (تو سایت یاهو نه مسنجر)
login helps رو بزنی
بعد به سوال ها جواب بده و از یاهو پسورد جدید بگیر !

سکوت

Member
swi از همه بهتر جواب داده بود /.

بهترین راه همونه ، اگه طرف گاگول باشه و نرفته باشه زیپ کد را تغییر داده باشه .

تنها اطلاعاتی هم که میتونه عوض کرده باشه همین زیپ کد است . باقی را یاهو اجازه نمیده نه به او بلکه به خود شما هم .

در ضمن جناب Nik sali میخواهید با ایدی طرف چکار کنید ؟؟ من یکی از ایدی های قدیمی ام را میدم . شما بیا و هک ام کن ..
syah_posh

اگه هک کردی ، من ایدی اصلی و ایلگال ام هم میدم بتو .

اقا پوریای هکر :

ایشان روی سیستم کی لاگر نصب کرده و گاگول هم بوده . من فکر میکنم خود صاحب کافی نت بوده اصلا .

ولی از توی ریجیستری ، نمیشه پسورد را فهمید ، فقط میشه اون را لاگین کرد . اگه هم پسورد نداشته باشه نمیتونه اصلا پسورد عوض کنه ، چون پسورد قدیم را میخواهد .

پوریا ، شما اصلا تا حالا از توی ریجیستری اخرین نفری را که لاگین کرده دیدی ؟؟ ( فکر نکنم !! حتی مسیر اش را بلد باشی !! )

تازه اگه ایشان ایدی خود را دیسکانکت کرده و یاهو را close کنند ، دیگر کسی نمیتونه از تو ریجیستری ایدی اش را حتی انلین کنه .

دوست عزیز حالا راهی که من پیشنهاد میکنم :

2 راه وجود داره که یاهو اونو جلو پای اعضاش گذاشته برای امنیت ایدی هاشون .

1- دادن یه ایمیل دیگه به ایدی تون که باید از یاهو نباشه ... ( با تغییر پسورد ، پسورد جدید برات میل میشه )

2- زدن اطلاعات شخصی ای که به هنگام عضویت ، وارد کرده اید .

حالا اگر فکر میکنید از این 2 راهی که یاهو گذاشته به نتیجه نمیرسید بهتر است برای طرف یه کی لاگر ارسال کنید ، و پسورد خود را بدست اورید . حالا گول زدن طرف با خودتان .

همین طور هم میتوانید با دادن ( privet massage ( PM دل ایشان را بدست بیاورید تا حاضر شود خودش پسورد شما را برگرداند .

موفق باشید ....

nik_sali

Member
emad-m گفت:

تنها اطلاعاتی هم که میتونه عوض کرده باشه همین زیپ کد است . باقی را یاهو اجازه نمیده نه به او بلکه به خود شما هم .

در ضمن جناب Nik sali میخواهید با ایدی طرف چکار کنید ؟؟ من یکی از ایدی های قدیمی ام را میدم . شما بیا و هک ام کن ..
syah_posh

اقا پوریای هکر :

ایشان روی سیستم کی لاگر نصب کرده و گاگول هم بوده . من فکر میکنم خود صاحب کافی نت بوده اصلا .

ولی از توی ریجیستری ، نمیشه پسورد را فهمید ، فقط میشه اون را لاگین کرد . اگه هم پسورد نداشته باشه نمیتونه اصلا پسورد عوض کنه ، چون پسورد قدیم را میخواهد .

پوریا ، شما اصلا تا حالا از توی ریجیستری اخرین نفری را که لاگین کرده دیدی ؟؟ ( فکر نکنم !! حتی مسیر اش را بلد باشی !! )

تازه اگه ایشان ایدی خود را دیسکانکت کرده و یاهو را close کنند ، دیگر کسی نمیتونه از تو ریجیستری ایدی اش را حتی انلین کنه .

1- دادن یه ایمیل دیگه به ایدی تون که باید از یاهو نباشه ... ( با تغییر پسورد ، پسورد جدید برات میل میشه )

حالا اگر فکر میکنید از این 2 راهی که یاهو گذاشته به نتیجه نمیرسید بهتر است برای طرف یه کی لاگر ارسال کنید ، و پسورد خود را بدست اورید . حالا گول زدن طرف با خودتان .

همین طور هم میتوانید با دادن ( privet massage ( PM دل ایشان را بدست بیاورید تا حاضر شود خودش پسورد شما را برگرداند .

موفق باشید ....

اول سلام

من ادعا نكردم كه هكشون ميكنم گفتم :
چشم عزيز من تمام سعي خود مو ميكنم كه ايديتو پس بگيرم

شما فكر كنم خيلي به خودتون اعتماد دارين و اگه اشتباه نكنم جزء گروه سياه پوشان باشي اگه اينجوريه يه pm بده تا بهت بگم من كي هستم عزيز :arrow:

ولي در كل اگه چيزي هم واردين دليل نميشه اونو به رخ ديگران بكشين

اوكي

در ضمن گفته بودين ياهو اگه ميلتون مال جاي ديگه باشه پسورد جديد رو براتون سند ميكنه >>>

ياهو هيچوقت پسورد جديد رو سند نميكنه فقط عنوان ميكنه كه پسورد عوض شده عزيز ميگي نه چك كن :arrow:

باي

kami_20 گفت:
اگه وقتی ایمیلت رو از یاهو داشتی درست میکردی یادت مونده باشه که به سوال ها ی یاهو چی جواب دادی حالا میتونی اونجایی که لوگین میکنی (تو سایت یاهو نه مسنجر)
login helps رو بزنی
بعد به سوال ها جواب بده و از یاهو پسورد جدید بگیر !

عزيز من اين راه رو رفتم ولي فقط قسمتYour Birthday يادم نيست ...( :cry: )

emad-m گفت:
شما ميتونيد بيشتر در مورد روش اول توضيح بديد ( 1- دادن یه ایمیل دیگه به ایدی تون که باید از یاهو نباشه ... ( با تغییر پسورد ، پسورد جدید برات میل میشه )
) . ضمنا ميخواستم بدونم با اين روش آيدي ياهو هم بر ميگرده يا نه ... ؟

AliReza26

Active Member
shirazpatogh گفت:
emad-m گفت:
شما ميتونيد بيشتر در مورد روش اول توضيح بديد ( 1- دادن یه ایمیل دیگه به ایدی تون که باید از یاهو نباشه ... ( با تغییر پسورد ، پسورد جدید برات میل میشه )
) . ضمنا ميخواستم بدونم با اين روش آيدي ياهو هم بر ميگرده يا نه ... ؟
تو قسمتي كه داشتي ID را ريجستر مي كردي آيا اون قسمت كه ايميلي ازت مي خواست وارد كني را خالي گذاشتي؟؟؟؟؟؟؟

سکوت

Member
سلام دوباره ...

نيك سالي من هم منظورم همون بود .. اشتباه تايپي يا بهتره بگم اشتباه لپي بود .

اگه ميل ات را هنگام ريجيستر شدن بدي ٬ فايده هاي زيادي داره ٬ كه نمونه اش همين بود كه نيك سالي گفت .

ولي من از اون براي استفاده هاي بهتري استفاده ميكنم كه فعلا ديگه ظاهرا بدرد شما نيمخوره .

فعلا ..

Pooriya_Online

Active Member
emad-m گفت:

syah_posh

اقا پوریای هکر :

موفق باشید ....

سلام

اولا من كي گفتم هكرم؟

دوما ايشون ميگه هيچي يادم نمياد كه چي وارد كردم.

سوما توي ريجيستر پسور رد رو هم نشون ميده و با كلوز كردن پسورد تغيير نميكنه (اينقدر با اطمينان حرف نزن اول امتحان كن بعدش بيا حرف بزن) درضمن مسيرشو الان ياد نيست...

چهرما مگه يارو خره كه واسش كي لوگر بفرسته؟ شما هم مثل اون جوجه هكريا :wink: چون هزارتا راه ديگه هم هست كه ميشه رفت پس معلومه بارت نيت و فقط يه چيزي بلدي يا با Magic-PS پسورد ميزني يا كي لوگرهاي ديگه

پنجما توي بيشتر كافي نتها ها نميشه كي-لوگر نصب كرد چون اون طرف (صاب كافي نت) هر روز چك ميكنه و حتي بيشترشون فايروال و آنتي ويروس دارن.

شيشما شما هميشه بايد ساز ميخالف بزني؟ هميشه من يا تو يكي دعوا دارم. دست خودتم نيستا چون خيلي به خودت مغريري.

هفتما تو اول گفتي كه اگه اون ايمل رو داشته باشه واست سند ميكنه كه همچين چيزي نيست و وقتي ديدي نيك سالي ميگه امكان نداره اومدي حرفتو عوض كردي كه ضايع نشي و گفتي اشباه تايپي بوده :wink: جالبه اشتباه تايپي جديدا طوري شده كه مفهوم جملرو هم عوض ميكنه :wink: چه قدر اين تكنولوژي پيشرفت كرده. مگنه نه؟ :wink: :lol:

موفق باشيد...

جدیدترین ارسال ها

بالا