كمك ! آي دي ياهو پريد ( آي دي ياهوي من پريد ) كمك !

راستي . اون كافي نتي كه من رفتم سيستم ها بهم وصل نبودن ( يعني از يه سرور تغذيه نميشدند. ) سيستم ها كاملا از هم مجزا بودند و براي استفاده از اينترنت بايد كارت تهيه ميكرديم ( يعني از صاحب كافي نت user و pass رو ميگرفتيم و استفاده ميكرديم . ) خوب با اين شرايط آيا اين امكان وجود داره كه طرف روي اون سيستمي كه من باهاش كار كردم از قبل يه برنامه اي چيزي ..( نميدونم من كه وارد نيستم ) نصب كرده باشه و نام و كلمه عبور كاربران ياهو رو به او بده ...
اگه اين امكان وجود داره اون برنامه رو به من معرفي كنيد و بگيد آيا من ميتونم از اين طريق كاري از پيش ببرم ( برم اونجا و ...)

AliReza26

Active Member
shirazpatogh گفت:
راستي . اون كافي نتي كه من رفتم سيستم ها بهم وصل نبودن ( يعني از يه سرور تغذيه نميشدند. ) سيستم ها كاملا از هم مجزا بودند و براي استفاده از اينترنت بايد كارت تهيه ميكرديم ( يعني از صاحب كافي نت user و pass رو ميگرفتيم و استفاده ميكرديم . ) خوب با اين شرايط آيا اين امكان وجود داره كه طرف روي اون سيستمي كه من باهاش كار كردم از قبل يه برنامه اي چيزي ..( نميدونم من كه وارد نيستم ) نصب كرده باشه و نام و كلمه عبور كاربران ياهو رو به او بده ...
اگه اين امكان وجود داره اون برنامه رو به من معرفي كنيد و بگيد آيا من ميتونم از اين طريق كاري از پيش ببرم ( برم اونجا و ...)

بله ...

صد در صد بخاطر همون كافي نته هك شدي...

درباره برنامه هم بايد بگم...

خيلي از اين برنامه ها وجود داره مثل Magic_PS_142 كه يه تروجانه كه يوزر و پسورد ياهم را به ايميل كسي كه اين برنامه رو تنظيم مي كنه مي فرسته...

يارو برنامه را طوري تنظيم كرده كه يوزر و پسورد آي دي شما به ايميلش بره ...

بعد هم برنامه رو تو اون كامپوتر اجرا كرده...

شما هم وقتي يوزر و پسورد آديت را وارد كردي اين تروجان اون را گرفته و به ايميل طف فرستاده....

بعدش هم كه خودت بهتر مي دوني.... :wink:

AliReza26

Active Member
shirazpatogh گفت:
عليرضا26 جان . كاري شد بكني ...!
شما مشخصاتي كه هنگام ثبت آي ديت دادي را با پيغام خصوصي برام بفرست تا من يه امتحاني كنم....

تا اونجا كه يادته تمام و كمال....

AliReza26

Active Member
shirazpatogh گفت:
عليرضا جان . چه خبر ؟
ميلاد جان هنوز كه نفرستادي....

اگر هم فرستادي بايد پاك شده باشه(چند روز پيش كه سايت قاراش ميش بود) چون به دست من نرسيد.... :(

لطفا دوباره بفرست.... :wink:

siavash-tanha

Well-Known Member
دوستان بحص جالبه

من تو پسووردام از حروف يوني كدي +‌ اسپيس استفاده ميكنم

آيا بازم ميشه پسووردم لو بره

اگه ميشه پس چيكار كنم كه هيچكس پسووردمو گير نياره؟

*ابوذر

amirhomayoun

Active Member
آقا حالا كه دوباره اين تاپيك از اعماق تاريخ! دوباره دراومد بذار يه چيزي بگم بهت! خيالت راحت ديگه اون دوره كه تو چت ميشد كسي رو هك كرد تموم شده ! تمام عزيزان هكري كه همشون هم استاد بنده هستند خيلي كه هنر كنند يه فايل براي طرف ميفرستن كه اگه يارو شوت باشه اجراش ميكنه و دوستان بعدا به هك كردن طرف افتخار ميكنند!البته به هكرهاي كاردرست توهين نشه . اونهايي كه كارشون درسته هك كردن براشون پيدا كردن يوزرنيم و پسوورد نيست! اونها ماشينهاي كاردرست رو هك ميكنن . (سرورها و سايتهاي حسابيرو ) وكار با اونها هم از جهاتي ساده تره (هميشه آنلاين! هستند ؛ وسط كار يهو dc نميشند و ... ) اصلا كسي كه هكر باشه ( يعني به برنامه نويسي ؛ شبكه ؛ امنيت شبكه و ... ) مسلط باشه نمياد منتظر شه يكي آنلاين شه اون پسووردشو پيدا كنه! رو اين حسابه كه من پيشنهاد ميكنم خيلي(اصلا؟) به اين جور كارها (هك كردن اون طرف و ...) اميدوار نباشي . برو پهلوي admin اون كافينت و رك و راست همه چيزو بگو و ازش خواهش كن ID ت رو بهت پس بده!

جدیدترین ارسال ها

بالا