كامپوننت هاي پخش فيلم در فلش

سلام بچه ها من قصد دارم تعدادي فيلم را در پروژه فلش خودم بكار ببرم البته فيلم ها EXTERNAL يا خارج هستند وبه پروژه اضافه يا IMPORT نشده اند از طريق كامپوننت خود فلش يعني FLV PLAYER خيلي مشكل دارم مشكلات اين برنامه را فهرست وار مي شمارم ودوستان لطف كنند در صورتي كه كامپوننتي براي پخش فيلم سراغ دارند كه اين مشكلات را ندارد يا حداقل ايراد هاي كمتري دارد لطف كنند ونام كامل كامپوننت ودر صورت امكان لينك داونلود آنرا مرقوم فرمايند

مشكلات كامپوننت پخش فيلم در MACROMEDIA FLASH
1- اولا حالت فول اسكرين يا تمام صفحه را ساپورت نمي كند وشما بايد اين كار را به صورت دستي انجام دهيد
2- امكان اجرا وبارگذاري فيلم ها از طريق XML وجد ندارد
3- PLAYLIST ندارد وشما نمي توانيد يك جدول كه نام فيلم ها در آن قرار دارد را در اختيار داشته باشيد
4- پيش نمايش فيلم ها در حالت عدم اجرا ساپورت نمي شود
5- تنها فرمت مورد قبول تصويري FLV مي باشد واز حمايت كردن فرمت هاي ديگر تصويري همانند AVI- WMV-MPG-VOB-MP4-3GP-,....... عاجز است وشما بايد همه اين فرمت ها را به FLV تبديل وسپس استفاده كنيد!!!

اكنون به لينك هاي زير نگاهي بياندازيد در اين لينك ها به كامپوننت هائي برمي خوريد كه بيشتر اشكالات ذكر شده در بالا را ندارند ويا لا اقل تعداد كمتري ايراد دارند تنها اشكال آنها در دمو DEMO بودن آنهاست دوستان در صورتي كه فول ورژن اين كامپوننت ها يا كامپوننت هاي مشابه ديگري با قابليت هاي ديگر براي پخش تصاوير سراغ دارند لطفا در همين تاپيك منعكس كنند
لينك كامپوننت هاي يافته شده من

HD Video Player
کد:

http://components.earthscienceagency.com/components/flvplayer

Audio-Video/Flv-Video-Player-Pro-V1-18
کد:

http://www.jumpeyecomponents.com/Flash-Components/Audio-Video/Flv-Video-Player-Pro-V1-18/

padideh

Member
خوب کاری نداره که خودت بنویس
غیر از ساپورت فرمتهای دیگه (غیر از flv) بقیه مشکلات حله که اونم اگه برای app بخوای شاید بشه یه کاریش کرد
من نوشتم و همینجا هم گذاشتمش بگرد پیداش میکنی البته کامپونننت نیست سورس فلشه

خوب کاری نداره که خودت بنویس
غیر از ساپورت فرمتهای دیگه (غیر از flv) بقیه مشکلات حله که اونم اگه برای app بخوای شاید بشه یه کاریش کرد
من نوشتم و همینجا هم گذاشتمش بگرد پیداش میکنی البته کامپونننت نیست سورس فلشه

من گشتم چيزي پيدا نكردم دوست خوبم
ضمنا آيا به درد كار من مي خوره؟

جدیدترین ارسال ها

بالا