قيمت هاي باور نكردني براي طراحي صفحات تمام پوياي وب

نيمه پويا يعني چه ... تمام پويا يعني چه ... ؟ اينها رو تو كدوم كتاب خوندين ؟
اينا اصطلاح هاي بي خودي هستن كه استاداي بي سواد دانشگاها ياد بچه هاشون ميدن!
من هم کمتر از این قیمت ها طراحی می کنم
www.masphp.info
www.7ebazar.info
www.whoam.info
باز خوبه شما از لحاظ دامين هزينه رو كم كردي...

mosyhey

Member
هر جای دنیا و هر چیز بخواهی بخری مثل دوربین عکاسی از 20000 تومان هست تا 50000000 تومان. همه هم مشتری خود را دارند. هیچ وقت آن کمپانی های با محصولات گران قیمت این قدر بیکار نیستند که تا یکی ارزان ترین محصول را زد بنشینند مسخره اش کنند و بگویند نمی توانی و بروند خودشان را بکشند. البته توهین نشود که فکر کنید من می گویم کار کسی که این ها را گفته بد و کار بقیه در آن اوج پختگی است. این قیمت ها هم خریدار خودشان را دارد. مسلماً طراحی سایت شخصی یا کارخانه ساده و سایت های حتی آسان مانند دارای سیستم اضافه کردن اخبار و مقاله و ... کارشان با همین قیمت ها هم راه می افتد. حتماً هر سایتی که نمی خواهد برنامه نویسی گوگل را داشته باشد.

qwertyuiop71944

New Member
به بازار گند بزن ببین به کجا می رسی؟
مطمئن باش بالاخره یکی هم میاد که رو دست خودت بلند میشه. اما کلاس کار رو حفظ کن ببین چه جوری کار میاد سراغت. ممکنه اولش سخت باشه اما همه چی درست میشه!

saeidberlin

New Member
واقعا . ببین دوستان بیخود نیست میگن ازماست که برماست
وقتی ما تو کشور خودمان که ادعاهای انچنانی فرهنگ و ادب و خیلی چیزهای دیگر را داریم
ودر همان کشور به مقوله اقتصاد وتجارت وبیزنس اینطور نگاه میکنیم پس نباید از خارجیها
انتقاد وگله داشته باشیم که چرا مارا در تجارت جهانی بازی نمیدهند
ای کاش اینجا بودید و میدیدید که چه قیمتهایی بابت چه کارهایی از مردم با رضایت میگیرند
من از آلمان برای این دوستمان متاسفم و افسوس میخورم عجب بی ارزش وبیبها بهتر بود
بجای تومن و ریال صلوات مینوشت !!!1

بابا بيخيال ديگه . اين بنده خدا که الان ديگه نيست . پس چرا تاپيک رو مياريم بالا که بيخودي گيربازار راه بيافته ؟

m_maj2004

Member
كار طراحي وب يك كار كه عاشق مي خواد نه اينكه فقط قيمت بديم
اگر هم قيمت ميديم نبايد از يك حدي كمتر باشه در بازار معمولي هر چيزي اين كار دعوا راه مي اندازه!
آدم يه سايت براي دل خودش ميزنه نه براي پول حالا اگر مردم بتونن استفاده كنند ببين چه ويزيتوري داري
حالا اينها هيچي راستي مگه قرار نبود قيمت طراحي وب مشخص بشه

نمیدونه آدم بخنده یا گریه کنه!
آخه چه حسابی پیش خودت کردی شما؟
وضعیت طراحی سایت رو هم میخوان مثل کارهای چاپی کنن، (پاساژ شقایق، کارت ویزیت تنها با 1500 تومان) بعد میان یه عکس میزارن، 4 تا نوشته روش، اسم خودشون هم میزارن طراح!
یعنی کار اینقدر بی ارزشه؟ من واقعا نمیفهمم....
هم بحث دانش هم بحث هنر، شما در این زمینه تحصیل میکنی، بعد کار میکنی، دانش این کارو بدست میاری که آخرش اینارو بگی؟
من برای طراحی یک صفحه وب (فقط در فتوشاپ که فایل psd) تحویل بدم، حداقل حداقل 12000 تومان میگیرم، حالا بقیه کارای دیزان و برنامه نویسی به کنار. چرا که وقت میزارم، چند روز فکر میکنم که ایده دستم بیاد، نمونه کار میبینم، بعد زمانی که واسه کار میزارم هم که باز جای خود داره.
بخدا واسه هنر و دانش نمیشه قیمت گذاشت، و با اون دوستمون هم موافقم که گفتن لذتی که آدم بعد از اتمام کار میبره بیشتر از همه اینا می ارزه و واقعا عشق میخواد. تا اینکه بخواهیم یه کار بزن برویی انجام بدیم واسه اینکه مشتری جذب کنیم و چه کاری! تحویلش بدیم و جامعه گرافیست و برنامه نویس رو ببریم زیر سوال.

پیشنهاد میکنم به اینجا یه سری بزنی و ببینی این سایتها ارزششون 500 تا تک تومنه؟

http://browse.deviantart.com/designs/web/?order=9&alltime=yes

اینم کارای خودم:
http://soheil-pouria.deviantart.com/gallery

یخورده هم سرچ کنی توش کاربرای ایرانی زیادی پیدا میکنی که چه رقابتی با این خارجیها میکنن و قطعا رو کاراشون نمیشه قیمت گذاشت. پس نتیجه میگیریم رقابت شما یعنی این: بدست آوردن بازار به هر قیمتی که شده.

tafrehzan

Member
احتمالا چهارچوب مثلث تحویل میده هرکسی مهارت خودشو داره لابد قیمت ایشون مثل کارهاشه
اگر ممکنه واقع بین باشید و قیمت الکی ندید اگرمیخواهید کار کنید اگر حرفه ای هستین کار هست و اینجور رفتار ها درست نیست

YTERROR

Active Member
دوست عزیز چرا توجه نمی کنید به تاریخ تایپیکها اینا رفته تویی آرشیو چندین ماه نیارینشون بالا

جدیدترین ارسال ها

بالا