قيمت هاي باور نكردني براي طراحي صفحات تمام پوياي وب

YTERROR

Active Member
به عنوان یک طراح فقط متاسفم

که در حرف خیلی حرفا زده میشه ولی در عمل هیچ

واقعا که یه سایت طراحی کن 10000 تومان ببین به کجا میرسی؟
یعنی وقتی که صرف میکنیم اینقدر بی ارزشه؟!

YTERROR

Active Member
امد جان من یکی که واقعا متاسفم شدم و ...

بارها شده مثل همین امروز که چنیدن کار ور باهم قبول کردم و تمام وقتمو و استراحتمو گزاشتم و هیچ کس نمی تونه بگه علاقه داره چون واقعا کار سختیه و هیچ چیز اونقدر نمی تونه بهای واقعی این کار باشخ جز لذتی که در انتهای کار خود فرد از کاری که انجام داده می تونه باشه

ولی دوست عزیز صفحات قیمتش 30 تومان که تازه با کلی تخفیف و یک چیز معمولی باشه صفحات پی اچ پی هم این قیمتا که مشا می گید هر مشتری که ببینه می فهمه که داره به کی سفارش میده تویی این بازار به کا رخوب مردم پول می دن و وقتی هم یکی می خواد سفارش بده براش قیمت مهم نیست کیفیت مهمه

پس اونقدر بگز که بتونی از جون و دل برای اون فرد کار کنی نه یکروز یا دو روز وقت بزاری یک چیزی رو ادیت کنی و بدی به طرف .و فکر کنی اگه اون فرد چیزی نفهمین کارت خوب بوده چون با این کارت سایر طراحان هم زیر سوال می روند

با حرف Yterror موافقم . اینطوری آبروی هرچی طراح هست فقط برده میشه . آخه یعنی اینقدر بی ارزشه کار ... منم متاسفم واقعا ...

holisoft

Member
دوستان سلام
اولا از دوستاني كه پست گذاشتن متشكرم
ثانيا تجعب مي كنم كه چرا اين دوستان اينقدر شديد نسبت به اين پست واكنش نشون دادند و از اين بابت واقعا متاسفم
اين واقعا شرم آوره كه يكي از دوستان به خودش اجازه ميده بياد و در پست خودش مطلبي بنويسه كه اينجور در ذهن خواننده ها تداعي كنه كه اين مطالب و قيمت هاي پيشنهادي دروغه ، و شرم آورتر از اون اينه كه سايرين هم كه شايد مثل ايشون براي خودشون حق آب و گل قائلند و منافع خودشون رو در خطر مي بينن ، بيان و از نظر ايشون حمايت كنند ، من همين جا اعلام مي كنم كه شما آقايون اگر توان رقابت رو نداشته باشيد بايد همين جا به كارتون خاتمه بديد ، چرا شما به خودتون اجازه ميديد كه چنين مطالب توهين آميزي رو بيان كنيد ، آيا اين با جوانمردي سازگاره ؟ يا اينكه براي يك سايت ساده ملت رو سر كيسه كنيد ؟
من همين جا بازم تاكيد مي كنم كه اين قيمت ها 100% واقعيه و اميدوارم همه ي ما روزي به اين سطح از شعور برسيم كه به جاي زيراب زني بتونيم همديگه رو تحمل كرده و با هم رقابت سالم داشته باشيم

YTERROR

Active Member
سلام فکر کنم شما یا تجربه کمی در این زمینه دارید یا این که هنوز به اون حد انتخاب و ارزش کاریتون نرسیده اید

کار طراحی که من می گم به طور مثال 200 هزار تومان قیمت واقعی این رو 500 تومان پایه گزاری کردند و ...... ولی ما مبنا به اون قیمت با مشتریان حساب نمی کنیم که اینم یک کار اشتباهی از طرف ماست ولی چون هنوز جامعه ایرانی با ارزش کاری ما آنجنان که باید آشنا نشده بیشتر از این نمیشه توقع داشت

دوست عزیز این رقابت نیست این خیانت به جامعه طراحان و برنامه نویسانه شما چه طور می تونید روی یک سایت برای 100 هزار تومان 2 هفته از وقتتون و بزارید و 100% از سر و ته کار می زنید یا این که حداقل با کیفیتی که یک نفر 2 هفته وقت بزاره نمی تونید برسید و یک کار معمولی تر به مشتریتون تحویل می دید ولی من یا شخص دیگری که دو برابر پول شما رو یا 3 برابر اون و می گیریم با کنترل بیشتر و با برنامه ریزی بیشتری کار می کنیم و این یک چیز مشخصیه

تویی این کار کیفیت مهمه و کسی که کارش خوب باشه دنبال رقابت نیست چون اون قدر برای طراح خوب و ..... هست که وقت نمی کنه سرش و بخارونه بعد به فکر رقابت و شکستن قیمتهای واقعی باشه و زیر سوال بردن خودش

بازم می گم بعد از 3 سال تجربه و طراحی 35 تا سایت انفردای و 27 تا سایت بصورت تیمی در این کار فقط کیفیت در بالاترین عمر قرار دارد نه قیمت

اینجا بقالی نیست که مشتری برای نصف قیمت گرفتن یک کار از یک مارک دیگه رو انتخاب کنه در کل کار شما کاملا اشتباهه و من و سایر دوستان هیچ حق آب و گل در هیچ جا برای خودمون قایل نمی شیم و موقعیت خودمونم در خطر نمی بینیم مشتریان ما افرادی ثابت هستند و فقط اگر ما پاسخی به شما دادیم به چشم راهنمایی شما و سایر دوستان خواننده این مطلب هستیم

امیدوارم موفق و پیروز باشید

Miladz

Member
holisoft آقای رقابت سالم لطفا چند تا از نمونه کار ها تو بده تا ببینیم

Ocarina

Member
آره راست میگه یه دون از اون صفحات Php که 1000 تومن درست میکنی نمونه بزار!!!

album

Member
holisoft گفت:
قيمت ها شكسته شد ، نرخ طراحي صفحات پوياي وب :
صفحات ايستاي HTML+JavaScript هر صفحه 500 تومان
صفحات نيمه پوياي PHP هر صفحه 750 تومان
صفحات تمام پوياي PHP هر صفحه 1000 تومان
صفحات پوياي PHP/MySQL هر صفحه 1500 تومان
صفحات تمام فلش هر صفحه 3000 تومان
صفحات تمام پوياي PHP+Flash هر صفحه 4000 تومان
صفحات تمام پوياي PHP/MySQL+Flash هر صفحه 5000 تومان
صفحات ايستاي جاوا هر صفحه بين 1000 تا 3000 تومان
صفحات پوياي جاوا هر صفحه بين 3000 تا 5000 تومان
صفحات پوياي Java+MySQL هر صفحه 10000 تومان
لطفاً جهت كسب اطلاعات بيشتر با اين ايميل تماس بگيريد :
[email protected]
یک کیلو گوجه پهن کنی کف خیابون بفروشی عوایدش بیشتر نیست ؟!

Miladz

Member
مثل اینکه بنده خدا نمونه کار نداره یا شاید هم بهش بگن کاری انجام بده سری یه صفحه تکستش رو عوض کنه و واسه یکی دیگه آپ کنه
حالا جالب تر اینکه نمونه کار بده بری ببینی سایت یاهو رو ورداشته عربیک کرده کلمه فارسی فرستاده بالا زیرشم زده Designer by 10 Hezar Tumani
آقا از فردا به خاطر اینکه این رفیق قیمت ها رو شکست من دیگه طراحی نمیکنم طراحیش و PHP هاشم که در حد بزرگترین کمپانیهای دنیاست لابد
راستی سایت یاهو هم به خاطر تغییر تعرفه شما از یه هفته دیگه با عالم اینترنت خداحافظی میکنه

alireza82

Well-Known Member
سلام
آقا من یکی که تو وب هنوز بچه ام و دارم دنبال بزرگای این کار میدوام تا یه روزی بازی کنم. ولی دوست عزیز اگه تا حالا 4 تا خط برنامه هم نوشته باشی از زحمت کار باید خبر داشته باشی و وقتی که میبره و بالاخره باید برای وقت و فکرت ارزش قائل باشی نه این قیمت هایی که دادی واقعا آدم شک میکنه که حتی یه خط برنامه خودت نوشته باشی و به قول دوستمون
.......................................

فقط یک نمونه کاری به قول Miladz بزار برای نمایش . یکی از بچه ها خوب گفت : اینجا بقالی نیس که مشتری بخواد بیاد چک و چونه بزنه ... افسوس که اینطوری برخورد کردن جایی برای خیلی چیزا نمیزاره .

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
اگه ایشون نمونه کار داشت که این قیمت نمیگفت

مگه اينجا ميدون ميوه - تره باره كه اينطوري كيلوئي قيمت گذاشتي ؟

حداقل سبزي فروشا محصولاتشون رو ميگذارن رو ميز ... نمونه كاراي شما كو ؟*

نمي دونم شما براي سوادتون چقدر وقت گذاشتين ... ولي يادگيري ساخت يك سايت حرفه اي ، خيلي بيشتر از اينها زمان پر ارزش طراحانش رو مي گيره .

اصلا اين يك جمله غير حرفه ايه :
صفحات تمام پوياي PHP هر صفحه 1000 تومان

يعني ميتونم بپرستم فرق يك فرم Contact-us با يك صفحه E-Commerce* چيه ؟ كه هر دوتاش هزار تومنه ؟*:D

واقعا برم خودمو بكشم
223.gif
. ميرم پنجاه تا سي دي تو خيابون انقلاب پهن مي كنم مي فروشم ... بهتر از اينكه با اين قيمت برنامه بنويسم !*:D

نيمه پويا يعني چه ... تمام پويا يعني چه ... ؟ اينها رو تو كدوم كتاب خوندين ؟
216.gif
219.gif

wradmard

Member
بابا تو خيلي باحالي آخه مرد حسابي اينم قيمته گفتي من يكي كه تا ديدم يه شيكم خنديدم خداكنه كارت مثل قيمتات نباشه

جدیدترین ارسال ها

بالا