قفل کردن سی دی و آتوران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ali guard

Member
من خیلی مشتاقم ببینم چطوریه میشه این کار رو کرد

اگه بشه خیلی به دردم می خوره

خیلی جالبه.

علی آقا اگه می ذاریدلطفا بگید با کدام پسوند های فیلم هم خوانی داره آیا با wmv و یا avi مشکلی نداره

مشتاقیم خیلی خیلی زیاد.
فرق ندارد

ميشة براى هر فايلى زد يانى كلى سيدى شوما در برا بر كابجر محافظت ميكنة

haitman

Member
فرق ندارد

ميشة براى هر فايلى زد يانى كلى سيدى شوما در برا بر كابجر محافظت ميكنة

به نظر من که با عقل جور در نمیاد بازم مشتاق دیدن این قفلم

یادمه چند سال پیش توی یه روز نامه خوندم چند تا از داشمند های انگلیسی یه قفلی واسه فایل های صوتی ساخته بودن به این شکل که اگه از روی سی دی اورجینال کپی می کردیم فایل دیگه قابل استفاده نبود و فقط باید از روی سی دی اورجینال گوش میکریدم قرار بود تا 2010 بیاد توی بازار

ali guard

Member
به نظر من که با عقل جور در نمیاد بازم مشتاق دیدن این قفلم

يانى شوما ميطيد نميشة اين كار كرد من دوسال هست براسيديهامون اين كار انجام ميدم تا حالا كسى سيدى مون كابجر نكرده اين قفل ما با بيلدر ربتى ندارد !!!

Majid73

Member
سلام به تمام دوستان میخواستم بدنم هدف کسانیکه میخوان اتورانشون رو قفل کنن چیه یعنی اون قفل چه کارهایی انجام بده ؟

haitman

Member
سلام به تمام دوستان میخواستم بدنم هدف کسانیکه میخوان اتورانشون رو قفل کنن چیه یعنی اون قفل چه کارهایی انجام بده ؟

واسه من این مهمه که کسی نتونه کپیش کنه و از اطلاعات زمانی بتونه استفاده کنه که از آتوران استفاده کنه و برای استفاده از اتوران هم باید مجوز رو از من بگیره همین

Majid73

Member
خوب دوست عزیز شما می تونین اطلاعاتتون رو با برنامه CD Secure مخفی کنید برای اتوران هم یه پسورد بذارید

haitman

Member
خوب دوست عزیز شما می تونین اطلاعاتتون رو با برنامه CD Secure مخفی کنید برای اتوران هم یه پسورد بذارید

دوست عزیز فکر کنم شما تو باغ نیستید
این ملت فروم روز ها و ماه ها در تلاشن که یه قفل ارائه بدن حالا شما به این راحتی این حرف رو میزنید
نرم افزار cd secure رو میشه باز کرد به راحتی
واسه اتوران پسورد بزارم به هرکسی بدم باید پسورد رو هم بدم خوب این چه کاریه؟؟؟
دوست عزیز بد نیست بحث هایی که شده رو مرور کنید تا بدونید این بحث توی چه مقطعی قرار داره

aalliias

New Member
سلام دوستان

من سوالی در مورد قفل کردن سی دی و آتوران بیلدر داشتم: شما حتما تا به حال سی دی هایی را خریداری کردین که مثلا در روی پاکت آن نوشته که این سی دی فقط روی سیستم کامپیوتر شخص 3 بار نصب میشه ، و به طور کلی براش لیسانس تعریف کرده.... که در صورتی که اگر کامپیوتر خراب شد و ... نیاز به لیسانس دوم دارد. و باید تلفن کند و رمز دیگری را به ما بدهد. البته این را بگم که خیلی مطلب در این مورد در انجمن های مختلف خوندم ، و روش های زیادی دیدم مثلا کاری کرد که تعداد دفعات مثلا 20 دفعه ( اما این برای نسخه آزمایشیه ولی... ) و یا کد بر روی سی دی آتوران بیلدر .... اما من چیزی که میخوام متفاوته و پیدا نکردم.... در واقع این یک قفل تلفنی است و... می خواستم بدونم آیا این کار و امکان روی بیلدر هم وجود داره ؟ یا خیر

با تشکر
سلام خدمت دوستان

با برنامه armadilo قفلهای قوی را میتوانید بر روی فایل mmb قرار دهید.مثل قفل پرسش شده

NARANJTORANJ

Well-Known Member
سلام خدمت دوستان

با برنامه armadilo قفلهای قوی را میتوانید بر روی فایل mmb قرار دهید.مثل قفل پرسش شده

دوست من
اسم تاپیک (قفل کردن سی دی ) معلوم هست که منظور از قفل کردن جلوگیری از رایت سی دی اتوران هست
نه پک کردن نرم افزار

نویسنده farshadtik
سلام دوستان

من سوالی در مورد قفل کردن سی دی و آتوران بیلدر داشتم: شما حتما تا به حال سی دی هایی را خریداری کردین که مثلا در روی پاکت آن نوشته که این سی دی فقط روی سیستم کامپیوتر شخص 3 بار نصب میشه ، و به طور کلی براش لیسانس تعریف کرده.... که در صورتی که اگر کامپیوتر خراب شد و ... نیاز به لیسانس دوم دارد. و باید تلفن کند و رمز دیگری را به ما بدهد. البته این را بگم که خیلی مطلب در این مورد در انجمن های مختلف خوندم ، و روش های زیادی دیدم مثلا کاری کرد که تعداد دفعات مثلا 20 دفعه ( اما این برای نسخه آزمایشیه ولی... ) و یا کد بر روی سی دی آتوران بیلدر .... اما من چیزی که میخوام متفاوته و پیدا نکردم.... در واقع این یک قفل تلفنی است و... می خواستم بدونم آیا این کار و امکان روی بیلدر هم وجود داره ؟ یا خیر

با تشکر

دوست من شما میتونی ار نرم افرار نگهبان استفاده کنی این قفل یک پلاگین برای بیلدر داره که خودش رو با اتوران شما هماهنگ میکنه
ویا از قفل tel lock
http://www.negahban.ir/pages/34/Telephone - Activation Code.html

sorooshk

Active Member
سلام

من برای سی دی که با mmb طراحی کردم دنبال قفل می گردم.

90 درصد قفل ها را تست کردم ولی همه زود شکسته شدند و یا اکسترکت میشن که اصلا به درد نمیخوره

به نظر من قفل یکی از کاربران سایت به نام haitman خیلی خوب هست که میشه باهاش کامپیوتر طرف را فرمت کرد

کسی که قفل را میخواد بشکونه همون بهتر که کامپیوترش فرمت بشه.

راستی کسی نمیدونه این جناب haitman قفلشون را چه جوری به ما میدن؟

فروشیه؟ چنده؟ چه جوریه؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر.

سروش

BEHESHT

Well-Known Member
برترین پروتکتور های دنیا این کار و نمی کنند صدها متد آنتی دیباگر نوشته شده بی رحم ترینشون سیستم رو ریستارت می کنه

این کار اصلا عاقلانه نیست اصلاً شاید اشتباهی صورت بگیره یه ویروس باعث تحریک قفل بشه اونوقت شما جوابگو خواهید بود؟

در ضمن یه مهندس معکوس واینمیسه سیستمش فرمت شه من خودم واسه بعضی از پروژه ها برنامه ای رو نصب دارم که سیستم رو به حالت قلبش بر می گردونه همه جوره از ریسجیتری تا فایل های پاک شده و درایوهای فرمت شده و... خرجش یه ریستارت هستش

فکر کردید طرف یه شبه Cracker شده یا مادرش اون رو Cracker زایده زحمت کشیده به اینجا رسیده کسی که بخواد بشکونه می شکنه مثل هلو هم می شکنه

پس به کابرهایتون این چنین آسیبی نرسونید در ضمن اگه کارتون خیلی مهمه پی ام بدید من واستون امنیت رو تا حد بالایی ببرم البته رایگان

موفق باشی

sorooshk

Active Member
سلام

من دارم الان روي يك سفارش كار مي كنم كه انشاالله تا اواسط اسفند ماه همين امسال يعني 1388 به بازار خواهد آمد.

تمام كد نويسي هاش با خودم هست و آماده سازي مطالب را حداقل 4 نفر ديگر انجام مي دهند.

پروژه خوبي شده و فعلا راضي هستم.

كارهايي هم دارم انجام ميدهم كه ميتونم بگم براي اولين بار در ايران عزيزمون داره انجام ميشه. شايد مشابه آن باشه ولي يك ايده جديد هست كه من تا حالا خودم نديدم و دارم توي اين مجموعه عمليش مي كنم.

با تمام اين تفاسير خداييش خيلي زورم ميگيره يكي بياد از روي اون كپي كنه.

راستي من چند وقتي بود به دليل اينكه وقت نداشتم نميتونستم به مجيد آنلاين بيام . ميخواستم بدونم چرا نميشه به كسي پيغام خصوصي داد خواستم به يكي دو نفر پيغام خصوصي بدم ولي لينكش را تو قسمت صفحه كنترل كاربر يا جاهاي ديگه پيدا نكردم.

اگر لينك پيغام خصوصي را پيدا كردم حتما با شما تماس خواهم گرفت.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا