قفل کردن سی دی و آتوران

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سلام

تشر ، آقای haitman ، همین قفلی که گفتین که کاربر متوسط هم نمیونه ... و هاردش... : آیا این برنامه را ارائه دادین ؟ که من دریافت کنم یا... ؟ من همین برایم کافیه ...

با تشکر

haitman

Member
کاش کمی رو ایمن شدن فایل های کامپایلی تون فکر می کردید محافظت از اون حرف اول رو می زنه حالا هی من تو تالار فریاد بزنم اول این مهمه

فرضاً قفل تلفنی گذاشتید با یه الگوریتم خیلی پیچیده اونوقت طرف اومد فایلتون رو دی کامپایل کرد و قفلتون رو حذف کرد و بعد دوباره بدون قفل کامپایل کرد فرستاد رو نت.

اونوقته که دیگه پیشمونی فایده ای نداره ببیند دوستان شما با اصلاح کردن شاخه نمی تونید کرم تنه یا ریشه درخت رو از بین ببرید

درخت امنیتتون از ریشه مشکل داره به خودتون بیایید اول ریشه رو قوی کنید بعد برید سراغ ساخت قفل های فرعی

فکر نکنم باز هم کسی خواستار این جور مسائل باشه

بازم اگر استقبال شد من در خدمت تالار هستم نه یه راه نه دو راه چندین رو آموزش می دم و به قول گفتنی راه های یادتون می دم که اشک cracker رو در بیاره و از کرک کردن پشمون شه.

به قول گفتنی کو گوش شنوا؟

اگه خواستید من یه مبحث واسه این باز کنم و شروع به آموزش کنم.

فکر نکنید چون می گم اموزش بزارم چون کمبود یا عقده دارم یا از این حرفها چون می خوام زکات علمم رو به فرموده ی آقام امام علی (ع) بدم.

اگه پایه هستید بسم الله علی علی

دوست عزیز در متخصص بودن شما هیچ شکی نیست اما به نظر شما اگه فایل پروژه بصورت کد باشه بازم کسی میتونه ازش استفاده کنه؟؟؟؟

مبحثی که من دنبالشم از این قراره که تمام فایل های داخل سی دی به جز یکی که اونم با یه زبان برنامه نویسی دیگه نوشته شده تبدیل به کد میشن و امکان نداره کسی ازش سر در بیاره
چون هر بار الگوریتم رمز نگاری عوض میشه همون طور که گفتم در حال آماده سازی واسه انتشار هستم تا بصورت تجاری پخش بشه

BEHESHT

Well-Known Member
وست عزیز در متخصص بودن شما هیچ شکی نیست

من دم از متخصص بودن نزدم از همه کمتر بلدم اما اونی رو که دارم سعی در اشاعه اش دارم که باز تابی نداره

امکان نداره کسی ازش سر در بیاره

اما...

منتظریم یه نمونه حتی کوچولو بذارید بببینم این طور که فرمودید هستش یا نه؟

haitman

Member
من دم از متخصص بودن نزدم از همه کمتر بلدم اما اونی رو که دارم سعی در اشاعه اش دارم که باز تابی نداره

اما...

منتظریم یه نمونه حتی کوچولو بذارید بببینم این طور که فرمودید هستش یا نه؟

دوست عزیز اگه کمی صبر کنید ارائه میدم اما باید صبر کنید چون بنده کنکور هم دارم

شما نمیتونید ، برنامه هایی که قبلا ارائه دادین را برای دانلود بزارید ، چون اون 2 تاپیکی که معرفی کردین ، اولیش ، لینک دانلودش خرابه و مثله اینکه پاک شده... از طرفی چون باید زودتر این پرژه ای که ساختم را ببندم... میدوند برای من این سه مورد مهمه:

1- یک سریال برای یک دستگاه ( قفل تلفنی )
2- اگر هم شد از اطلاعات سی دی نشه کپی گرفت یا ... ( حالا مهم نیست حرفه ای باشه ، همین که یه کاربر ساده نتونه کپی کنه ، همین... )

من فقط همینو میخوام ، ساده و مختصر

haitman

Member
شما نمیتونید ، برنامه هایی که قبلا ارائه دادین را برای دانلود بزارید ، چون اون 2 تاپیکی که معرفی کردین ، اولیش ، لینک دانلودش خرابه و مثله اینکه پاک شده... از طرفی چون باید زودتر این پرژه ای که ساختم را ببندم... میدوند برای من این سه مورد مهمه:

1- یک سریال برای یک دستگاه ( قفل تلفنی )
2- اگر هم شد از اطلاعات سی دی نشه کپی گرفت یا ... ( حالا مهم نیست حرفه ای باشه ، همین که یه کاربر ساده نتونه کپی کنه ، همین... )

من فقط همینو میخوام ، ساده و مختصر

دوست عزیز شما بگید این پروژه شما در چه مورد شامل چه فایل هایی میشه؟؟
آیا فایلی رو توی پروژه embededکردین؟؟؟؟
چند نسخه میخوایین بزنید؟؟؟؟تعدا زیاده؟؟؟
آیا چند تا اتوران توی سی دی قرار بزارید یا کل پروژه یه اتورانه؟؟؟؟؟؟
اتوران های دیگه exe هستن یا mbd????
آخرین مهلت که باید قفل رو بدم ؟
که وقتمو تنظیم کنم

تشکر از لطفتون

من یه برنامه exe را می خوام داخله mmb بزارم که کاربر نصب کنه.... تعداد نسخه شاید 1000 تا باشه ... نمیدونم شاید کمتر یا شاید زیادتر... یک آتوران بیشتر توی یک سی دی نمی خوام طراحی کنم... من می خوام تا دو یا سه روز دیگه میخوام کار رو ببندم ، چون واقعا خسته شدم .... اابته همانطور گفتم ، من یه قفل ساده برام کافیه... مثلا قفل تلفنی باشه و اینکه روی دسگاه فقط کافیه یک بار کد فعال سازی را کاربر وارد کنه نه هر بار که برنامه را باز کنه کد وارد کنه و... 2- و انکه یه جورایی اطلاعات سی دی هم نتونه دسترسی داشته ، یا اینکه با برنامه ای اطلاعات را مخفی کنم و آتوران قادر باشه که فایل ها را بخونه... همین.

با تشکر

Amin_e

Member
در این مورد خیلی خیلی بحث شده با کوچک ترین سرچ موارد زیادی پیدا خواهید کرد.

در مورد امنیت زیاد سخت نگیرید چون هر قفلی به هر حال شکسته می شود چه آسون چه سخت.

موفق باشید.

آقای هلالی راست میگن.
من یه مغازه میشناسم، اسم خودشون رو گذاشتن بانک نرم افزار. خداییش هم همه چیز داره.
این مغازه یه گروه داره که سخت ترین قفل های سی رو رو میشکونن و تکسیر می کنن ازش.:-?
نرم افزاری، سخت افزاری، میان افزاری و ...

haitman

Member
تشکر از لطفتون

من یه برنامه exe را می خوام داخله mmb بزارم که کاربر نصب کنه.... تعداد نسخه شاید 1000 تا باشه ... نمیدونم شاید کمتر یا شاید زیادتر... یک آتوران بیشتر توی یک سی دی نمی خوام طراحی کنم... من می خوام تا دو یا سه روز دیگه میخوام کار رو ببندم ، چون واقعا خسته شدم .... اابته همانطور گفتم ، من یه قفل ساده برام کافیه... مثلا قفل تلفنی باشه و اینکه روی دسگاه فقط کافیه یک بار کد فعال سازی را کاربر وارد کنه نه هر بار که برنامه را باز کنه کد وارد کنه و... 2- و انکه یه جورایی اطلاعات سی دی هم نتونه دسترسی داشته ، یا اینکه با برنامه ای اطلاعات را مخفی کنم و آتوران قادر باشه که فایل ها را بخونه... همین.

با تشکر

باشه امروز که پرید اما سعی مکنم تا فردا عصر اماده کنم
ببین دوست عزیز میشه فایل ها رو مخفی کرد اما با یه نرم افزار کوچیک باز میشه
البته همین طور که خودت گفتی واسه مبتدی ها سد بزرگی هست
شما بهتر بود میگفتین قفل رو واسه اون نرمافزار میخوایین نه واسه آتوران
دوست عزیز میشه حجم نرمافزارتو که میخوایی توی اتوران بزاری بگی؟؟
اگه حجمش به اندازه معقول باشه یه راه جدید بهت می گم فعلا جواب میده اگه حجم زیاده یه راه دیگه رو امتحان میکنیم چون 95% قضیه مربوط میشه به نرمافزار 5% مربوط میشه به اتوران
این قفلی که شما میخوایین دقیقا پروژه منه که دارم روش کار میکنم
من تمام سعیم رو میکنم که نزارم نرمافزارت کپی بشه فعلا

haitman

Member
خوب دوست عزیز شما میتوانید از این مواردی که گفتم استفاده کنید
1.قفل تلفنی+مخفی کردن نرمافزار داخل سیدی(قفل تلفنی امنه اما اگه طرف یکم حرفه ای باشه با گیر آوردن نرم افزار میتونه فایل هاتو باز کنه)
2.قفل تلفنی+کپی شدن نرمافزار توی هارد و بعد اجرا شدن(اگه حجم نرم افزار زیاد باشه ممکنه کاربر خوشش نیاد)
3.قفل تلفنی+چند قسمت کردن نرم افزار وبعد کپی کردن توی هارد (بازم به حجم کارت بستگی داره)

این مواردی که میگم نرمافزار رو کپی کنی توی هادر بعد اجرا بشه کابر مبتدی و متوسط و تعدادی از حرفه ای ها هم نمیتونن بهش دسرسی پیدا کنند چون نمیدونن کجاست حالا شما یگو کدوم بدردت میخوره راستی حجم نرمافزار رو هم بگو
اگه میبینی طول میدم بخاطر اینه که ما باید از نرمافزار که کنار اتورانه حفاظت کنیم نه از خود انوران

ali guard

Member
اگر كسى بوتانت امنيت exe
100% بكنت مخفى كردنى فايل ها با من در برابرى كلى نرم افزارها حتا جيلو گير از فيلم بردارش 100% بامن

BEHESHT

Well-Known Member
خب این ها رو ارئه بدید ببینیم

من خودم پارسال یه فیلم روش قفل گذاشته بودم Capture زدم از و از صفحه pc ام فیلم گرفتم و صدای در حال پخش رو ضبط کردم البته راه های دیگه ای هم بود اما این راه خیلی آسون بود 100 در 100 جلو گیری؟

شایدم من منظور علی آقا رو متوجه نشدم.

haitman

Member
اگر كسى بوتانت امنيت exe
100% بكنت مخفى كردنى فايل ها با من در برابرى كلى نرم افزارها حتا جيلو گير از فيلم بردارش 100% بامن

خیلی جالبه میشه بگید چطوریه؟؟؟
اگه هم محرمانست حداقل یه اشاره ای بکنید تا شاید باعث ایجاد ایدهای جدید بشه

واقعا جالبه که شما میگید از فیلم ها 100% محافظت میکنید

واسه فایل های exe هم راه داره اما کمی اتوران سنگین میشه مثلا فایل باید دیکود بشه توی هادر بعد شروع به نصب یا اجرا کنه

مثال:یه اتوران داریم با 10 نرم افزار هر کدام 50MB که با روش من دیکد میشه بعد واسه اجرا شدن باید رو هارد کپی بشه و بعد دیکد بشه و بعد اجرا بشه.اینم یه اشاره از قفلم که دوستان متوجه قضیه بشن اگه یه فایل exe رو با notpad باز کنید یه سری کد نا خوانا رو مشاهده میکنید فعالیت من مربوط میشه به این کد ها

OMiD

Well-Known Member
خیلی جالبه میشه بگید چطوریه؟؟؟
اگه هم محرمانست حداقل یه اشاره ای بکنید تا شاید باعث ایجاد ایدهای جدید بشه

واقعا جالبه که شما میگید از فیلم ها 100% محافظت میکنید

واسه فایل های exe هم راه داره اما کمی اتوران سنگین میشه مثلا فایل باید دیکود بشه توی هادر بعد شروع به نصب یا اجرا کنه

مثال:یه اتوران داریم با 10 نرم افزار هر کدام 50mb که با روش من دیکد میشه بعد واسه اجرا شدن باید رو هارد کپی بشه و بعد دیکد بشه و بعد اجرا بشه.اینم یه اشاره از قفلم که دوستان متوجه قضیه بشن اگه یه فایل exe رو با notpad باز کنید یه سری کد نا خوانا رو مشاهده میکنید فعالیت من مربوط میشه به این کد ها
ببين من روش محافظت از كليه فايلها رو بلد هستم و به شما ميگم كه اينا برنامه خاصي ندارن و بايد cd تون رو با استفاده از بدسكتور رايت كنيد و يه سري خاصيت ها به cd بديد.
همين و بس....

haitman

Member
ببين من روش محافظت از كليه فايلها رو بلد هستم و به شما ميگم كه اينا برنامه خاصي ندارن و بايد cd تون رو با استفاده از بدسكتور رايت كنيد و يه سري خاصيت ها به cd بديد.
همين و بس....

دوست عزیز وقتی فیلیم داخل یک سی دی قرار داره و برای کاربر به نمایش در میاد راحت میشه کپی گرفت ازش میشه بگید شما چطور این مسئله رو حل میکنید؟؟

ali guard

Member
باسخ

خب این ها رو ارئه بدید ببینیم

من خودم پارسال یه فیلم روش قفل گذاشته بودم capture زدم از و از صفحه pc ام فیلم گرفتم و صدای در حال پخش رو ضبط کردم البته راه های دیگه ای هم بود اما این راه خیلی آسون بود 100 در 100 جلو گیری؟

شایدم من منظور علی آقا رو متوجه نشدم.

منظورم اين هست من با دونة دونة ى فايل ها دست ميزرم هر كودوم از فايلها اجرا بشة توى خودش كابچر سيستم ميبند البتة براى جند شركتى ايرانى زدم

BEHESHT

Well-Known Member
امکان نداره که چنین کاری بشه کرد .

شما بذارید من خیلی راحت کپچر می زنم حالا ببینم و تعریف کنیم

اگه نشه که من حال می کنم چون بدرد خودمم می خوره

منتظریم علی آقا

haitman

Member
منظورم اين هست من با دونة دونة ى فايل ها دست ميزرم هر كودوم از فايلها اجرا بشة توى خودش كابچر سيستم ميبند البتة براى جند شركتى ايرانى زدم

خیلی جالبه اگه ممکنه یه مثال بزارید اگه به این شکل باشه خیلی به درد میخوره منتظرم

BEHESHT

Well-Known Member
من خیلی مشتاقم ببینم چطوریه میشه این کار رو کرد

اگه بشه خیلی به دردم می خوره

خیلی جالبه.

علی آقا اگه می ذاریدلطفا بگید با کدام پسوند های فیلم هم خوانی داره آیا با wmv و یا avi مشکلی نداره

مشتاقیم خیلی خیلی زیاد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا