قالب فروشگاه کیامارکت

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
اینم یکی از آخرین کارایی که انجام دادم.

یه قالب برای فروشگاه اینترنتی کیامارکت که فعلا در مرحله ی طراحیه و هنوز کدنویسی و اینا نشده.

بخاطر حجم نسبتا بالا پوزش و اینا! چون نمیخواستم سایزش رو کوچیک کنم که کیفیت جزئیات کم بشه.

لطفا نظر بدید.
_love__rvmp_by_bad_blood.gif

hhhhaaaa

Member
سلام سارا خانوم
1- قالب بدنه اصليش يعني محصولاتش خيلي پايينه به نظر من اون لوگو كياماركت و همون متن كيا ماركت بهتره برداشته بشه و جاي اون عكس بازيگرا گذاشته بشه يعني بشه هدر،لازم ديگه به توضيح بيشتر نيست خودتون گرفتين منظورم رو:)
2- منو محصولات عاليه :wink:
3- واسه سبد خريد تو منوي سمت چپ جا درست كنين بهتر چون كد نويسيش جالب در نمياد اونجا،يعني اگه بخاد به صورت آژاكس باشه ليست محصولات رو خط به خط نشون بده اونجا كم مياد :wink: ولي اگه يه لينك بزاري كه بره تو يه صفحه جديد مشكلي نداره:)
4- خوب ميرسيم به محصولات اگه عكس و توضيحات و لينك و... هر محصول تو يه كادر مستطيل شكل باشه بهتر ميشه يا فقط لينك و توضيحات و به جز عكس بقيه رو داخل كادر بزارين :)
5- جاي سبد رو ميتونين بالاي تبليغات بزارين:wink:
6- واسه تبليغات هم مثل منوي محصولات رو چجوري نوشتين اونجوري درست كنين خوب ميشه:)
7- فوتر سايت هم كه عاليه:wink:
8- رنگبندي هم خوبه و به طور كلي كارتون درسته:paint:

البته اينا نظر منه:rose:
دوتا سوال؟
سارا خانوم برنامه نويسي هم خودتون ميكنين؟
و
با چه نرم افزاري طراحي كردين؟
ممنون:rose:

آخرین ویرایش:

Mr.Doosti

Active Member
کار جالبیه ولی امیدوارم مقرور نباشی و انتقاداتی که میشه رو عملیش کنی.زمینه کار جالبه...به این خاطر خوب شده که چشم رو خشته نمی کنه.از رنگهای تند استفاده نکردی.....ولی تو انتخاب فونها و آیکونها دقت نکردی...خیلی بهتر می تونستی به خصوص تو آیکون سلیقه به خرج بدی.kia market انگیلیسیش زیاد جالب نیست ولی فونت فارسیش خوبه...
ببخشید دوسته من!!!!!!

NoNam3

Member
سلام خسته نباشی
کار خوبی شده
مخصوصا رنگ بندی کل کار که کار مارکت هستش
فقط در بالا لوگو و تایپو کیا مارکت جاشون کمی نا میزونه که میتونستند وسط باشند
یا لوگو بیاد زیر کیا مارکت ...

موفق باشی ~

p30room

Member
سلام
قالب خیلی قشنگی شده هر چه قدر نگاه کردم به نظرم هیچ ایراد گرافیکی نداشت
موفق باشید

pouya saadeghi

Active Member
به به! چه قالب خوشگلي!
منو ها و فوتر خييييلي قشنگن.
رنگ پايين بكگراند زياد جالب نيست.
حجمشم فكر كنم زياد بشه (با اين عكساي با كيفيت!)
بقيش مشكلي نداره :rose:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
سلام سارا خانوم
1- قالب بدنه اصليش يعني محصولاتش خيلي پايينه به نظر من اون لوگو كياماركت و همون متن كيا ماركت بهتره برداشته بشه و جاي اون عكس بازيگرا گذاشته بشه يعني بشه هدر،لازم ديگه به توضيح بيشتر نيست خودتون گرفتين منظورم رو:)
2- منو محصولات عاليه :wink:
3- واسه سبد خريد تو منوي سمت چپ جا درست كنين بهتر چون كد نويسيش جالب در نمياد اونجا،يعني اگه بخاد به صورت آژاكس باشه ليست محصولات رو خط به خط نشون بده اونجا كم مياد :wink: ولي اگه يه لينك بزاري كه بره تو يه صفحه جديد مشكلي نداره:)
4- خوب ميرسيم به محصولات اگه عكس و توضيحات و لينك و... هر محصول تو يه كادر مستطيل شكل باشه بهتر ميشه يا فقط لينك و توضيحات و به جز عكس بقيه رو داخل كادر بزارين :)
5- جاي سبد رو ميتونين بالاي تبليغات بزارين:wink:
6- واسه تبليغات هم مثل منوي محصولات رو چجوري نوشتين اونجوري درست كنين خوب ميشه:)
7- فوتر سايت هم كه عاليه:wink:
8- رنگبندي هم خوبه و به طور كلي كارتون درسته:paint:

البته اينا نظر منه:rose:
دوتا سوال؟
و
ممنون:rose:

در مورد اون باکس بزرگ وسط صفحه که عکس بازیگرا هست ، هیچ ارتباطی با هدر سایت نداره.
اون باکس فقط جنبه ی تبلیغ محصولات فروشگاه رو داره.

برای سبد خرید بله درست میگید. این قالب تازه امروز طراحیش تموم شد و میتونه جابجاییهایی داشته
باشه که مطمئنا این موارد رو تست میکنم.

در مورد محصولات الان نمیشه اظهارنظر کرد چون هنوز قالب کدنویسی نشده.
چیزی که من مورد نظرم بود این بود که از کارهای کلیشه ای و همیشگی که همه چیز توی کادر باشه
و خیلی اتو کشیده و ... پرهیز بشه! اینجور کارا بنظرم یکمی کلاسیک و قدیمی شده!

در کل مرسی از نظرتون. :rose:

کار جالبیه ولی امیدوارم مقرور نباشی و انتقاداتی که میشه رو عملیش کنی.زمینه کار جالبه...به این خاطر خوب شده که چشم رو خشته نمی کنه.از رنگهای تند استفاده نکردی.....ولی تو انتخاب فونها و آیکونها دقت نکردی...خیلی بهتر می تونستی به خصوص تو آیکون سلیقه به خرج بدی.kia market انگیلیسیش زیاد جالب نیست ولی فونت فارسیش خوبه...
ببخشید دوسته من!!!!!!

ممنون از اینکه نظر دادید. البته وقتی من کارم رو بعد از طراحی اینجا میذارم قاعدتا به دنبال نظرات بچه ها
هستم پس دلیل خاصی برای مغرور شدن و این حرفا وجود نداره!
در مورد آیکنها میشه بیشتر توضیح بدید؟ ایرادشون کجاست؟ چون بنظرم این سبک آیکن یه سبک کاملا
امروزی و همه پسند هست. حالا مشکلش کجاست ممنون میشم شما توضیح بدید.

سارا جان کار زیبایی شده، فقط به نظرم در مورد فونت ها یه تجدید نظر بکن:-?

بهت تبریک میگم ^.^

ممنون که نظر دادی.
ایراد فونت چیه؟

به به! چه قالب خوشگلي!
منو ها و فوتر خييييلي قشنگن.
رنگ پايين بكگراند زياد جالب نيست.
حجمشم فكر كنم زياد بشه (با اين عكساي با كيفيت!)
بقيش مشكلي نداره :rose:

ممنون که وقت گذاشتی.
رنگ پایین رو میشه تغییر داد. اگر به این نتیحه برسم که اکثرا با اون رنگ پایین مشکل دارن تغییرش میدم.
هر چند که نظر شخصی خودم اینه که این تفاوت رنگ زیاد بین بالا و پایین طرح یه کنتراست خوبی ایجاد کرده.
و همین میتونه باعث جلب توجه بیننده بشه.
در مورد حجم هم تا جایی که بشه به کمک روشهای طراحی وب و Css سعی میکنن که حجم کم بشه ولی
اگر به این نتیجه رسیدن که بازم حجم بالاست یه فکر اساسی میکنیم.

hhhhaaaa

Member
سارا من اگه رسمي حرف ميزنم واسه اينه كه يه 7-8 سال كوچيكتريم واسه احترام ولي چون انجمن دوستانه از اين به بعد رسمي ممنوع:oops::rose:
-----------------------------------------------------------------------------
در مورد محصولات الان نمیشه اظهارنظر کرد چون هنوز قالب کدنویسی نشده.
چیزی که من مورد نظرم بود این بود که از کارهای کلیشه ای و همیشگی که همه چیز توی کادر باشه
و خیلی اتو کشیده و ... پرهیز بشه! اینجور کارا بنظرم یکمی کلاسیک و قدیمی شده!
پس يكم نزديكتر شن به هم بهتره:wink:
دوتا سوال؟
و

جواب نداديا ساراهه؟
گفتم شايد يادت رفت:-?
اگه نميخاي ايرادي نداره نگو:wink:
از سوال دومي ميخاستم بدونم psd به قالبه؟ همين
سوال اولي هم منظورم اين بود كه فقط كارت طراحيه يا وب پب هم سروكار داري:wink:همين

:rose:

m2ahdi

Member
با سلام به استاد بزرگوار
1- برای منو تابحال ندیدم اینجوری فونت بدهند بزرگ هست خیلی و تو ذوق می زند (با عرض پوزش)
2- مراقب باشید این عکس خیلی سری می تواند مورد سوء استفاده قرار بگیرد
3- فکر می کنم که سایت فضا ی خالی زیاد داره یعنی فاصله بین آبجکت ها ریاد است :-?

آخرین ویرایش:

GsGraphic

Well-Known Member
سلام سارا جان
كار خوبي شده ولي منم با
اون رنگ پايين كار زياد موافق
نيستم يه مقدار چرك شده
موفق باشي

bnc2

Member
با سلام به استاد بزرگوار
1- برای منو تابحال ندیدم اینجوری فونت بدهند بزرگ هست خیلی و تو ذوق می زند (با عرض پوزش)
2- مراقب باشید این عکس خیلی سری می تواند مورد سوء استفاده قرار بگیرد

2- ..
فکر نمیکنم خود مدیر از طرحی که خودش زحمتش رو کشیده کسی کپی بزنه زیاد ساده بیخیال بشه همچنین مسئولین کیامارکت
یارو کپی زده رو دیدید یه ندا بدید بترکونیم :shock: :green:

هرچند من با رنگ پایین موافق نیستم ، اما بازم میگم . . به حسن رنگ هم دقت کنید.

m2ahdi

Member
به نظر من یکی از دلایلی که کیا مارکت سفارش رو داده این بوده که می خواسته تمش تک و سفارشی باشه وگرنه اینقدر تم رایگان هست که که نمی ارزه بخوای سفارش بدی . فکرش رو بکن قبل این که این قالب توسط خود کیا استفاده بشه یکی دیگه استفاده کنه حالا بیا و ثابت کن این قالب مال ما بوده. من چون این چیزا رو دیدم می گم :cry:

flashpro

کاربر فعال
قشنگ شده سارا جان فقط یک نکته اکه بکگراند عکس باشه حجم کارت بالا میره. واسه این اینترنت زغال سنگی ما مشکلساز میشه :green:
موفق و پیروز باشی :rose:

Ghamnevis

Well-Known Member
عالیه استاد.. رنگ بندی و پوزیشن اجزا خیلی خوب کار شدن..جسارتا کاش اون nav bar بالا رو یه دستی به سر و روش میکشید.. :d حذف بشه و بره توی فوتر ، اونم بصورت تکست خالی و یا اگر قراره همون بالا بمونه.. لوگو کوچکتر بشه و در کنار هم قرار بگیرند بنظرم جالب تر میشه.. اینطوری هم صفحه زیادی کش پیدا نمیکنه و رسیدن به انتهاش عذاب نیست و هم روم به دیوار انسجام هدر بیشتر میشه..

پیش زمینه داشتن هم اصلا مشکلی نیست، با کم کردن حجم طرح پیش زمینه و ثابت نگه داشتنش موقع کدنویسی (نذارن repeat بشه) اصلا اذیت نمیکنه..

در کل کار شکیل و زیباییه سارا جان..

ALI4GHA

Member
سلام

از نظر زیبایی کار منم با دوستان موافقم.

ولی این کار اصلا برای قالب وب سایت مناسب نیست، طراحی وب با طراحی برای چاپ خیلی تفاوت داره :paint:

تو سایت هایی مثل این نمونه های خوب و متفاوتی از طراحی وب وجود داره که با دیدن اونها میشه به یکسری از اصول نانوشته این نوع طراحی پی برد که در بهبود کیفیت کار و کاربر پسند کردن وب سایت ها بسیار تاثیر دارند.

این موضوع را گفتم چون بارها دیدم دوستان طرحی که برای وب آماده می کنند بیشتر شبیه یک پوستر هست تا یک وب سایت

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا