فراخوان تشکیل بزرگترین ها

snmsoftpc

Active Member
راستي دوستان اگر ميشه لطف كنيد و ياهو آيدي خودتان رو در پيام خصوصي به من بديد يا اينكه آيدي من رو add كنيد .
ياهو آيدي : Snmsoftpc
ممنون و موفق باشيد

alimosavi

Active Member
آره
من خواستم توی یک هاست رایگان سایت بزارم که بچه ها باز سوع برداشت نکند. ولی مثل اینکه بانک اطلاعاتیشون مشکل پیدا کرده اگر تا 2 ساعت رفع نشه.
روی یک سابدامین سایت خودم می زارم.

من در اونجا چندتا پیشنهاد گذاشتم برای پیگری گروه. کلا جمع شدن نظرات

باسه اون مطلب هم . نه از کسی به این راهتی ناراحت نمی شم. فقط یکم سطح انتظارم از دوستان بالاتر بود.

در کل من با پیشنهادایی که توی اون سایت دادم فکر نکنم هیچ مشکلی در آینده سر اینجور چیزا پیش بیاد.

فعلا یک بک آپ از سایت اینجا گذاشتم

http://205.234.184.103/~support/team/
یا
http://team.irdrupal.com

سعی کنید توی سایت عضو شید و نظرتون رو بگید

amin2000

Member
خیلی ممنون. اما باید فقط اعضای گروه دسترسی به انجمن داشته باشن نه کس دیگه.........امیدوارم ناراحت نشید.
خواهش میکنم........
این انجمن معلوم نیست شما باید رمز عبور داشته باشید.رمز عبور رو به شما پیام خصوصی میدم تا شما به دوستان بدید

VAHID216

مدیر بازنشسته
سلام دوباره
متاسفانه من فشار کاریم بیش از این اجازه فعالیت نمی ده. وگرنه حتما در خدمتون بودم
موفق باشید

fazli

Active Member
با سلام.
اولا از حاج علی موسوی عذر خواهی میکنم یه سوء تفاهم شد. ببخشید.
ثانیا من خودم فروم میزنم مثل اینکه هیچ کی پا پیش نزاشت. به همه دوستان هم رتبه ها رو میدم....لینک انجمن رو هم توی پیغام خصوصی میزارم ....تا 1 ساعت دیگه ردیفه......
در وحید خان هم تشکر میکنم. ان شاء الله موفق باشند.
تا 1 ساعت دیگه...

fazli

Active Member
با سلام.
دوستان انجمن رو ساختم....البته چون وقتش نبود توی سایت خودمون که فکر نکنم مهم باشه الان 3 تا از اعضا رتبه هاشون داده شده اما دو یا سه نفر موندن:
مجتبی محسن پور که حقیقتش نامش از یادم رفت واسه همین خودش یه پیغام بزاره تا رتبه رو بدم.
نبی خان (اس.ان.ام) که ایشونم یه زحمت بکشه یه پیغام خصوصی بده یا تو جعبه گفتگو بزاره رتبه رو میدیم..اینم ادرس پیامگیر خصوصی:
http://e107cms.org/pu/pm/pm.php?send.1
حاج مرتضی ترادیون هم که خودم حلش میکنم..........
اما یه مسئله.......
در مورد گسترش تیم فکر کنم فعلا به اندازه کفایت باشیم.....البته ان شاءالله تو انجمن پرایوت دوستان نظر میدن و اگه نیازی باشه مدیر جذب میکنیم.........خواهشا پیامگیر خصوصی ما رو داغون نکنید توی این انجمن:)
ادرس انجمن هم:
http://e107cms.org/forum.php
هست که البته انجمن خصوصی حتی برای اعضا هم نمایش داده نمیشه به محض اینکه رتبه تون رو گرفتید (البته 3 نفر گرفتن) بعد اولین انجمن واستون ظاهر میشه برای حفظ امنیت بیشتر هم احتمال قوی بعد از پایان مذاکرات و راه افتادن سایت و انجمن خصوصی سایت این انجمن کلا پاک میشه تا پست ها لو نرن (البته نمیرن واسه امنیت بیشتر گفتم)

اگه نظری هست در خدمتم...

snmsoftpc

Active Member
سلام ...
حميدجان اگر ميشه در يك سايت ديگر اين فروم رو راه بندازيد . شرمنده !
اگر نيست . مشكلي نيست شما صحبت كنيد خبرش رو به من بديد . من با توجه به احترام به كاربران سايتم نميتونم چنين اجازه اي به خودم بدم كه در اين سايت عضو بشم .
البته اميدوارم از اين حرف من ناراحت نشيد و با توجه به شناختي كه به من داريد بايد بدونيد من هميشه بيشتر از خودم به كاربران سايتم احترام ميزارم .
اميدوارم من رو از اي حرفم ببخشيد و اگر هم با حرفم موافق نبوديد كافيه من از گروه حذف كنيد .
بازم شرمنده از دوستان
موفق باشيد

snmsoftpc

Active Member
عذر مي خوام دوستان . چند بار رفتم ثبت نام كنم اما وجدانم نذاشت . بخدا شرمندم .
موفق باشيد

alimosavi

Active Member
خب اگر توی اون سایت مشکلی دارید توی یک سابدامن از این هاست های فری یک سیستم فروم مثل smf رو نصب کنید تا هیچکس در مضیقه نباشه.

من هم ترجیح می دم این فروم در هیچکدوم از سایت های ما نباشه . اینطوری همه راحترند .
من سعی می کنم این کارو بکنم.
اگر همون هاست فری که قبلا گفته بودم مشکلشو برطرف کنه . ما راحت می تونیم مذاکراتمون رو تو همونجا انجام بدیم.
ایشالا فردا صبح همین کار رو می کنم.

snmsoftpc

Active Member
سلام ...
ممنون دوست عزيز
من يك دامين آزاد با نام webshahr.org دارم كه هيچ ربطي به هيچ سيستمي يا هيچ گروهي نداره . اگر لازم بدونيد روي همين يك فروم نصب كنم و بتونيم موقت استفاده كنيم
اگر مثبت بود اين اقدام رو ميكنم و اگرم نه چشم فقط يك پيشنهاد بود .
موفق باشيد

alimosavi

Active Member
سلام

سلام ...
ممنون دوست عزيز
من يك دامين آزاد با نام webshahr.org دارم كه هيچ ربطي به هيچ سيستمي يا هيچ گروهي نداره . اگر لازم بدونيد روي همين يك فروم نصب كنم و بتونيم موقت استفاده كنيم
اگر مثبت بود اين اقدام رو ميكنم و اگرم نه چشم فقط يك پيشنهاد بود .
موفق باشيد

از نظر من هیچ مشکلی نداره .
مهم اینه که یک مکانی باشه تا با هم تبادل نظر کنیم.

حالا دیدید که به حرفی که من اول زدم رسیدید. فقط برای زدن یک مکان برای تبادل نظر ما مشکل داریم چه برسه تشکیل گروه.

برای همین می گم بهترین کار اینه که تمام حرفامون رو یکجا بزنیم تا وسط کار دگه پشیمان نشیم . از همه دوستان می خوام رعایت هیچ چیزی رو نکنند و نه در حرف زدن خجالتی داشته باشند.

شما تموم مساعلی که فکر می کنید باید رعایت بشه رو بگید تا کار بصورت جدی و کامل پیش بره. مثلا ما می خ واهیم یک کار قرص و مهکم رو ارائه بدیم پس باید همه خوب توجیه بشیم.

به نظر من همین الان فرم رو نصب کن و تنظیمات رو ست کن تا من بیام عضو بشم

fazli

Active Member
سلام ...
اگر نيست . مشكلي نيست شما صحبت كنيد خبرش رو به من بديد . من با توجه به احترام به كاربران سايتم نميتونم چنين اجازه اي به خودم بدم كه در اين سايت عضو بشم .
البته اميدوارم از اين حرف من ناراحت نشيد و با توجه به شناختي كه به من داريد بايد بدونيد من هميشه بيشتر از خودم به كاربران سايتم احترام ميزارم .
اميدوارم من رو از اي حرفم ببخشيد و اگر هم با حرفم موافق نبوديد كافيه من از گروه حذف كنيد .
بازم شرمنده از دوستان
موفق باشيد
اگه يادتون باشه من بهتون گفتم اگه قرار باشه با گروه كار كنيم بايد بعضي منافع رو زير پا بزاريد و كليم تكرار كردم.....قرار نبود از همون اول ساز مخالف زده بشه:cool: .....من خودم پست دادم كه دوستان بزنند ولي هيچ كس نزد و مجبور شديم تا خودم بزنم....علت اين امر رو هم نميدونم ولي من اسمشو مطلق گرايي ميزارم ...قرار نبود حتي كسي از عضويت با خبر بشه تا چهرسد كه بخوايد كاربراتون..................................شما ميتونستي اين مسئله رو به من تلفني بگي....من با دو تا از ادمينا هماهنگ كردم و متاسفانه اونا اومدن و بلااتفاق نظر دادن...............
در هر صورت ميل شماست اگه نميتونيد با بعضي مسائل كنار بيايد ميل خودتونه ...به هر حال پيشگيري بهتر از درمانه......ما گروهمون هيچ ربطي به پشتيباني سيستم 107 نداره و اگر نه اقاي x و y نميومدند از پشتيبانياي ديگه اونجا......بازم ميل خودتونه هيچ اصراري نيست ولي من خيلي دلگير شدم از جوابتون....اميدوارم تاپيك به بيراهه نره...

مهم اینه که یک مکانی باشه تا با هم تبادل نظر کنیم.

حالا دیدید که به حرفی که من اول زدم رسیدید. فقط برای زدن یک مکان برای تبادل نظر ما مشکل داریم چه برسه تشکیل گروه.

برای همین می گم بهترین کار اینه که تمام حرفامون رو یکجا بزنیم تا وسط کار دگه پشیمان نشیم . از همه دوستان می خوام رعایت هیچ چیزی رو نکنند و نه در حرف زدن خجالتی داشته باشند.

شما تموم مساعلی که فکر می کنید باید رعایت بشه رو بگید تا کار بصورت جدی و کامل پیش بره. مثلا ما می خ واهیم یک کار قرص و مهکم رو ارائه بدیم پس باید همه خوب توجیه بشیم.
موافقم

alimosavi

Active Member
سلام

سلام ...
بازم شرمنده از دوستان
موفق باشيد

حالا شما هم خیلی سخت نگیر .
مگر زمین به آسمان میاد . منم با یک سیستم دگه کار می کنم ولی از این جور حس ها ندارم.

ما اگر می خواهیم یک گروه تشکیل بدیم باید دور منافع حذبی و جناحی رو خط بکشیم. والا ایران و آمریکا هم یکجا می شینند و مذاکره می کنند چه برسه به من و شما .

بیا تو و فکر این حرفا رو نکن لازم نیست جار بزنی که من رفتم توی این سایت عضو شدم

snmsoftpc

Active Member
اگه يادتون باشه من بهتون گفتم اگه قرار باشه با گروه كار كنيم بايد بعضي منافع رو زير پا بزاريد و كليم تكرار كردم.....

سلام ...
دوست عزيز اول از همه بايد بگم من از سايت يا گروهم نفعي نميبرم كه حالا بخوام زير پا بزارم ، بيشترين چيزي كه هميشه براي من ارزش داشته و هميشه خواهد داشت ، كاربران سايتم هستند و نه فقط سايت e107team.com بلكه هر سايتي كه در آن مديريت كنم .

قرار نبود از همون اول ساز مخالف زده بشه:cool: .....من خودم پست دادم كه دوستان بزنند ولي هيچ كس نزد و مجبور شديم تا خودم بزنم....علت اين امر رو هم نميدونم ولي من اسمشو مطلق گرايي ميزارم ...قرار نبود حتي كسي از عضويت با خبر بشه تا چهرسد كه بخوايد كاربراتون..................................

ببنيد شما براي دعوت اعضاي كامل نشده گروه در همين تاپپيك گفتيد بيان در سايت شما كه همان e107cms.org هست عضو شوند ،‌من خودم مشكلي نداشتم اما چون يكي از كاربران سايت من اين موضوع را در همين تاپيك ديده بود از من گله كرد و از اين بابت ناراحت بود و شما بهتر بود اين موضوع را در پيام خصوصي ميداديد . اينجوري مشكلي پيش نميامد .

در هر صورت ميل شماست اگه نميتونيد با بعضي مسائل كنار بيايد ميل خودتونه ...به هر حال پيشگيري بهتر از درمانه......ما گروهمون هيچ ربطي به پشتيباني سيستم 107 نداره و اگر نه اقاي x و y نميومدند از پشتيبانياي ديگه اونجا......بازم ميل خودتونه هيچ اصراري نيست ولي من خيلي دلگير شدم از جوابتون....اميدوارم تاپيك به بيراهه نره...

درسته عزيز هيچ اصراري نيست و اگر كاربران را بايد كنار گذاشت من از همين حال كنار ميكشم و اميدوارم بتونيد گروهي خوب ، قدرتمند و كامل داشته باشيد .
ارزش كاربران و استفاده كننده ها براي من از هرچيزي مهمتر هست .
اگر من شما را هم ناراحت كردم ، عذر مي خوام . من گفتم منظور بدي ندارم و فقط قصدم احتارم به كاربران سايتم بود و همينطور احترام به حقوق ديگران .

ممنون و باز هم از همه دوستان عذرخواهي مي كنم .
اميدوارم هميشه موفق باشيد
يا حق

fazli

Active Member
ببنيد شما براي دعوت اعضاي كامل نشده گروه در همين تاپپيك گفتيد بيان در سايت شما كه همان e107cms.org هست عضو شوند ،‌من خودم مشكلي نداشتم اما چون يكي از كاربران سايت من اين موضوع را در همين تاپيك ديده بود از من گله كرد و از اين بابت ناراحت بود و شما بهتر بود اين موضوع را در پيام خصوصي ميداديد . اينجوري مشكلي پيش نميامد .
شايد! اما در هر صورت مشكل در مسنجر حل شد:D
ديگه اين بحث به بيراهه نره!!!!!!!!:wink:

alimosavi

Active Member
خب گروه فعلا شکل گرفت
در صورت تکمیل بستر ها اعلام عمومی می کنیم تا بقیه افراد که در لیست مدیران قرار نگرفتند بتونند در سطح های بعدی خودشنون رو به گروه اضافه کنند.

امیدوارم بتونیم راهمون رو ادامه بدیم . سخته ولی ناممکن نیست .

navidba

Well-Known Member
آفرین... به ارادتون...خوبه من که دورا دور کل کاراتون رو زیر ذره بین داشتم...خوب کار کردین... ولی بعضی هاتون ساز مخالف زدن... و یکی از شما ها استارت کار رو بزنه...در ضمن اسم فروم واقعا مهمه...مثلا اسمی بزارید که معلوم باشه چی هست(برای عموم)
مثلا اینترنت...آنلاین...گوگل...یاهو...ام اس ان... شما باید رو اسم خیلی دقت کنین در ضمن توش عدد نباشه بهتره (اینو آمار وارقام گفته) سعی کنید که در ایندکس سایت به طور کاملا تخصصی فقط یه رشته (یک برنامه یا ...) قرار بدین مثلا که فقط عکس باشه به تعداد خیلی زیاد(70000 تا عکس یا بیشتر) یا کلی فیلم روز دنیا یا آهنگ یا دانلود برنامه یا حتی آموزش های برنامه های نادر ( فتوشاپ دیگه قدیمی شده....مثلا کورل یا برنامه های طراحی سایت) تمام سایت هایی که این کار ها رو کردن موفق تر بودن... .
یک نصیحت اخلاقی: در سایت نه هیچ کاری رو سخت بگیرین نه هیچ کاری رو سر سری بزارید و برید... .
با آرزوی موفقیت شما و اینکه من بتونم موفقیت شما رو ببینم و اینکه یه گروه مستحکم باشید و هیچ وقت از هم نپاشید... .
کلام آخر : من در حد نصیحت شما نیستم...ولی اگه یکی از این ها رو گوش نکنین چند وقت دیگه پشیمانی در پی دارد ولی هیچ وقت عجله نکنین...

alimosavi

Active Member
سلام

نصیحت های آقای navidba جالبه.
باید بگم کار استارت خورده و هفت یا شش نفر بعنوان مدیر اصلی دور هم جمع شدیم و داریم در یک مکان مخفی با هم تبادل نظر می کنم.

تموم این چیزیا که گفتید رو داریم با هم مشورت می کنیم . احتمالا یک هفته یا بیشتر این مشورتا طول می کشه.

چون داریم امکانات مورد نیاز و کارای دیگر و قوانین رو با هم درمیون می گزاریم.

یک نفر هم بعنوان منشی تایید شده تا بتونیم از تموم مباحث یک فایل کاری ایجاد کنیم.

خلاصه همه اعضای گروه مدریت (بغیر از من) تا اندازه کافی حرفه ای و کارکشته هستند.
همشون از مشکلات در پیش رو خبر دارند و به اندازه کافی توی این مباحث بودند و سر رشته دارند.

من هم می دونم کار خیلی سختیه اما همونجور که قبلا گفتم نا ممکن نیست.

ما تلاشمون رو می کنم تا مقدمات کار رو ظرف چند هفته آماده کنیم . بعد از اینکار احتمالا یک فراخوان عمومی می گذاریم برای تعیین سطح پایینتر از مدریت که برای ادامه کار به اونا نیاز داریم که خوشحال می شیم کاربران علاقه مند به ما ملحق شوند.

همین رو بدونید در گروهی که فعلا تشکیل دادیم هم مسئول امنیتی داریم ( آشیانه ) هم برنامه نویس حرفه ای و هم سرمایه به اندازه کافی مهمترین چیزی که ما داریم پیگیری و تلاشمون هست که فکر می کنم همه اطلاع از این تلاش داشته باشند.

من در اول خیلی نسبت به اینکار خوشبین نبودم ولی با پشتکاری که از بچه ها توی این دو روز دیدم به نتیجه کار امیدوار شدم.

اینو هم بگم این گروه همشون از افراد سرشناس هستند ( بغیر از من ) پس باید همه باید به نظر همدیگر احترام بگذاریم. چون نظری که می دیم از سر نا آگاهی نیست بلکه تجربه هست و اینگونه اختلافاتی که شما گفتید به نظر من باید وجود داشته باشد و اگر این اختلافات نبود من حتما به ادامه کار شک می کردم ولی خوشبختانه در گروه ما هیچ کس با هم رودربایسی ندارد. ما در مکان مخفی خود شاید بحث های بسیار شدیدتر که توی این تاپیک عمومی انجام دادیم داریم انجام می دیم. و همه هم از این بحث ها راضی هستیم چون یک گروه زنده باید همینطور باشد.

خب بهتره این خبر رو به همه بدم که در این گروه هیچ مدیر کلی وجود ندارد بلکه تصمیمات بر اساس نصف + 1 گرفته می شود و دمکراسی کامل برقرار هس.
اگر با همین صورت پیش برویم در آینده نزدیک شاهد بوجود آمدن یک پرتال بسیار جامع خواهید بود . انشاء الله.

خب هر کاری رو با نام خدا شروع کنند به نتیجه می رسه ما هم کلنک این کارو با نام خدا زدیم امیدوارم به نتیجه قابل توجهی ختم بشه.

همینجا از تموم افرادی که آمادگیشون رو اعلام کرده بودند تشکر می کنم. حتما در آینده و با پا گرفتن مقدماتی سایت در خدمتوشون خواهیم بود.

اینو هم لازم اینجا بیان کنم اصلا قصد ما یک کار روتین معمولی مثل دانلود نرافزار و آهنگ نیت ( البته این مساعل می توانند بصورت قسمتی از پروژه ارائه بشوند )

چیزهایی ک تا حالا روشون تقریبا تئافق انجام گرفته اینهاست.
سایت حداقل دو زبان . امکان وبلاگ دهی . تبلیغات کلیکی ( مثل ادسنس ) . فروم . گروه آموزشی. بقیه مسائل رو هم داریم با هم مشورت می کنیم.

اگربنظر شما اینکار بلد پروازانه هست باید این نکته رو دوباره گوشزد کنم. ما کاملا از موانع پیش رو خبر داریم بنا براین بی گدار به آب نمی زنیم.
این چهارتا مبحث رو که الان گفتم بنظر من خیلی ساده هست ولی چون داریم سایت رو بدون کمک از هیچ cms راه اندازی می کنیم کمی زمان خواهد برد والا همین الان من خودم تنها می تونم هر چهارتا خدمت رو ارائه بدم و هیچ مشکلی هم بغیر از وقت کم ندارم. پس مطمئن باشید که ما ناآگاهانه و از سر خود بزرگبینی حرفی رو نمی زنیم.

در آخر باید عرض کنم ما با کمال خرسندی از هرگونه پیشنهاد شما استقبال می کنیم.

لطفا هر پیشنهادی که بنظرتون توی این راه می تونه به ما کمک کنه رو اینجا اعلام کنید.

با تشکر از همکاری همه ی شما .

amin2000

Member
من چند وقته نبودم چه خبر شده خبرای جدید چی دارین

انجمن شما آقا فضلی قابل عضویت نیست؟ چرا؟
یه جایی اون زیر هم هست ولیهمش مینویسه :عضویت با موفقیت انجام نشد

آخرین ویرایش:

alimosavi

Active Member
مذاکرات در یک مکان غیر قابل دیدن انجا می گیرد. و هیچ کس بیر از چند نفری که با هم هستیم قادر به دیدن مذاکرات نیست و بعد از اتمام مذاکرات تمامی آنها حذف خواهد شد.

جدیدترین ارسال ها

بالا