فراخوان تشکیل بزرگترین ها

Patris Net

Member
منم پايه همكاري هستم .
تو امور دخالت نميكنم و ريش و قيچي رو ميدم دست بزرگان و اساتيد !
فقط منم در جريان امور بزاريد.

fazli

Active Member
ممنون...... فکر کنم بشه تیم رو تا اخر بهمن به صورت کامل جمع کرد منتها هنوز خیلی ها از این ایده مطلع نیستند اگه بتونن دوستان تاپیک رو معرفی کنن خیلی خوبه....از ادمین هم تقاضا میکنم اگه مقدور هست این تاپیک رو مهم کنن تا پایین نره!

یا حق

snmsoftpc

Active Member
سلام ...
هر شروعي يك پاياني دارد . چه بهتر كه شروع بي پايان باشد تا همه شروعي زيبا داشته باشند .
( قصدم بالا آوردن تاپيك بود )
موفق باشيد

VAHID216

مدیر بازنشسته
خيلي فكر عاليه هست واقعا خسته نباشيد مي گم ولي كلا طرح چند تا مشكل داره كه برطرف مي شه . به شخصه خيلي عالي هست كه از هيچ CMS اي استفاده نشه و اوني استفاده بشه كه خودمون مي نويسيم اين طوري خيلي از مشكلات برطرف مي شه. دوم حيطه كاري تمام موارد مربوط به Webmaster ها بشه كه شديد سنگين مي شه همون طور كه خودتون مي دونيد حداقل اعضا هم بايد بيشتر از 10 نفر باشه فقط براي اول كار ، اگه اشتباه متوجه نشده باشيم تقريبا يع تلفيقي از Source forge مي شه با Webmaster Resources . خيلي ولي من يه مورد رو باهاش اشكال دارم : d استفاده از انجمن ساز VB . مي بنيد همين طور فاصله ايجاد مي شه چون خودم به شخصه از IPB خوشم مي ياد. ولي اين چيزه مهمي نيست. مهم عمل كار هست . من خيلي دوست دارم با شما همكاري كنم ولي از اونجايي كه كارم شديد هست نمي تونم اونقدر فعاليت داشته باشم ولي هر كمكي كه از دستم بر بياد انجام مي دم . اميدوارم شما در اين پرو‍ه موفق باشيد.

isat

Member
اميدوارم بشه کارو عملي کرد. فقط هزينه هاي اوليه قوانين تيم مديريت اهداف و مهم تر از همه قبول کردن همکاري در اين زمينه از طرف تمام تيمهاي فارسي سازي رو زمان بزارين به ترتيب شروع کنيم به بررسي.

snmsoftpc

Active Member
سلام ...
خوب به ترتيب همه چيز بايد بررسي بشه با شما موافقم .
موفق باشيد

fazli

Active Member
با سلام. دوستان بلاخره تصمیم گرفتیم اسامی دوستانی که 100 درصد امادگیشون اعلام شده اعلام کنیم:
1-مجتبی محسن پور(vooria)
2- مسعود احمدی (ققنوس)
3- نادر زکاوتی(دانلود ها)
4- حاج مرتضی گل (ترادیون)
5- نبی خان عزیز (Snmsoftpc)
6- حمید خراسانی (e107cms(

دوستان البته هنوز به برنامه نویسان یا پشتیبانی پرتال ها نیازمند...2 تا از دوستان یعنی علی خان موسوی و وحید خان و همچنین دوستان دیگر نتونستم متوجه شم که بلاخره میخوان بیا یا نه ولی ما نیازمندیم!!!!!!!!!!!
البته بازم میگم جملاتی مثل در حد توانم ، شاید بیام و.... به کار نمیاد . بعد از راه افتادن تیم قوانین وضع میشه که مدیران ملزم به اجراش هستند! اگر هنوز دوستانی هستند که تمایل دارند بیان بسم الله....

آخرین ویرایش:

S4DEGH

Well-Known Member
اين بحث مربوط به دعوت به همكاري ميشه نه مديريت محتوا !!

انتقال به بخش مربوط .. /

fazli

Active Member
درسته!
ولی نیازی نداشت!!! به هر حال همه این تاپیکو اینجا دیده بودند .اخرای کارشم بود..............به هر حال دیگه انجام دادی!:)

moniran

Member
من هم هستم

سلام دوستان من هم مایلم در این کار شرکت کنم لطفا اگه قطعی شد منم خبر کنید میتونم حتما کمک کنم و تا اخرشم هستم

navidba

Well-Known Member
به به...خوبه...من که نبودم چند وقت اما این 30 تا پست شما رو مو به مو گشتم چند تا مشکل داشت:
اولا که این جور طرح ها زیاد بود فقط باید یکی قدم اول رو بر داره چون گروه هایی مثل ( کارهای گروهی مجید آنلاین) که درش رو گل گرفتن و جمع کردن رفت...و این جور که بوش میاد تا آخر بهمن نمیشه میره به سال دیگه و کاری کنید که روز افتتاحیه مناسبت داشته باشه مثلا اول سال (نوروز) ... دومین چیزی که باید دقت کنین امنیت کار هست چون سایت های عظیمی ( یعنی بزرگی) رو دیدم که با اشتباهی به خاک سیاه نشستن مثلا آشیانه که بزرگترین و اولین سایت امنیتی ایران بود که چند وقت هک شد و دومیش هم که بوت ایران بود و امثالهم ... از نظر مطالب سعی کنید مطالب رو از جایی بتونید نیارید یعنی خودتون بنویسد....در ضمن این کار ایده ی خوبی هست ...منم به نوبه ی خودم تجربه هام رو در اختیارتون گذاشتم...اگه کاری از دست من بر می اومد اصلا دریغ نکنید... . و ادامه بدین که من خودم اولین بازدید کننده ی سرور باشم... . یه نصیحت در آخر که سرور سایت رو لینوکس یا یونیکس بزارید که حجم بالای کاربران رو تحمل کنه...
با تشکر فراوان...کاری بود بگید در خدمتم...

به نظر من بهتر بود این تاپیک در پرشین تولز زده میشد!
شاید بیشتر استقبال می کردند
:)

snmsoftpc

Active Member
به به...خوبه...من که نبودم چند وقت اما این 30 تا پست شما رو مو به مو گشتم چند تا مشکل داشت:
اولا که این جور طرح ها زیاد بود فقط باید یکی قدم اول رو بر داره چون گروه هایی مثل ( کارهای گروهی مجید آنلاین) که درش رو گل گرفتن و جمع کردن رفت...و این جور که بوش میاد تا آخر بهمن نمیشه میره به سال دیگه و کاری کنید که روز افتتاحیه مناسبت داشته باشه مثلا اول سال (نوروز) ... دومین چیزی که باید دقت کنین امنیت کار هست چون سایت های عظیمی ( یعنی بزرگی) رو دیدم که با اشتباهی به خاک سیاه نشستن مثلا آشیانه که بزرگترین و اولین سایت امنیتی ایران بود که چند وقت هک شد و دومیش هم که بوت ایران بود و امثالهم ... از نظر مطالب سعی کنید مطالب رو از جایی بتونید نیارید یعنی خودتون بنویسد....در ضمن این کار ایده ی خوبی هست ...منم به نوبه ی خودم تجربه هام رو در اختیارتون گذاشتم...اگه کاری از دست من بر می اومد اصلا دریغ نکنید... . و ادامه بدین که من خودم اولین بازدید کننده ی سرور باشم... . یه نصیحت در آخر که سرور سایت رو لینوکس یا یونیکس بزارید که حجم بالای کاربران رو تحمل کنه...
با تشکر فراوان...کاری بود بگید در خدمتم...

سلام ...
منم با كليه صحبت هاي شما دوست عزيز موافقم
ممنون از نظرتون و اميد كمكتون
موفق باشيد

fazli

Active Member
به نظر من بهتر بود این تاپیک در پرشین تولز زده میشد!
شاید بیشتر استقبال می کردند
:)
شاید ! البته من ادرس تاپیکو اونجام دادم...همین جام استقبال بد نبود....:wink:
راستی مجتبی جون اگه زحمت بکشی رو هاست vooria یه انجمن (فرقی نداره) بسازی تا مدیرا پیشنهادات اولیه خودشونو به صورت private در میون بزارن و بقیه کار خصوصی پیش بره....
اگر هم نمیشه من هیچ مشکلی ندارم که یه رتبه به دوستان بدم توی انجمن e107cms.org به صورت خصوصی صحبت کنین شایذ اینجوری اصلا بهترم باشه چون انجمن اماده است.....:D

amin2000

Member
خب من یه انجمن درست کردم با ویبی اگه خواستین بیاید اونجا ولی ساب دامینه:eek:رفته تو 10 فلدر فکر کنم جای مرموز خوبی باشه:cry:
حالا با خودتونه هر کاری دوست دارین انجام بدین:sad:

انجمن فلدر در فلدر ما:http://irancity.gigfa.com/vb368/upload/index.php
یه انجمن کد دار میسازیم به گپ

fazli

Active Member
خب من یه انجمن درست کردم با ویبی اگه خواستین بیاید اونجا ولی ساب دامینه:eek:رفته تو 10 فلدر فکر کنم جای مرموز خوبی باشه:cry:
حالا با خودتونه هر کاری دوست دارین انجام بدین:sad:

انجمن فلدر در فلدر ما:http://irancity.gigfa.com/vb368/upload/index.php
یه انجمن کد دار میسازیم به گپ
خیلی ممنون. اما باید فقط اعضای گروه دسترسی به انجمن داشته باشن نه کس دیگه.........امیدوارم ناراحت نشید.

snmsoftpc

Active Member
سلام ...
اگر لازم شد دامين آزاد زياد هست ، من يك فروم نصب مي كنم و دوستان ميتونند فقط براي اين موضوع به آن وارد شوند تا بحث ادامه پيدا كنه .
اگر لازم دونستيد بگيد تا من يك فروم ( زياد فرق نميكنه چي باشه ) نصب ميكنم تا توي اين چند وقت فعلا فعاليت ها ادامه پيدا كنه .
موفق باشيد

alimosavi

Active Member
خب
اول باید سلام عرض کنم به همه.

و باید دوتا گله کنم یکی از آقا صادق و دیگر آقای فضلی.

من تا حالا چندبار با آقا صادق کلامون رفته تو هم کاش دیگه اینکار تموم بشه. این تاپیک جاش همونجا خوب بود.

بعد هم از آقای فضلی یکم ناراحت شدم برا همین یکم دیر جواب دارم.
ایشون که تقریبا منو می شناسند ولی با این شناخت اون برداشت که از پست من داشتند یکم منو آزار داد.

من اگر قصد مدیر کل داشتن هم داشتم با توجه به این همه گ
رفتاری که برای خودم درست کردم نمی رسیدم حالال که اصلا وقت این جور کارا رو هم ندارم. خب امیدوارم از این به بعد از حرفای همدیگر برداشت شخصی نداشته باشی.

خب فقط بخاطر آقا مرتضی من هم هستم.

درسته اسم این گروه به من نمی خره ( من خودم رو جزو کوچکترین ها می دونم نه بزرگترین ها )
ولی وقتی که بگم هستم تات آخرش می مونم.

خب من یکسری پیشنهاداتی دارم که نمی شه عمومی بیان کرد.

برای همین هم این وبسایت رو درست می کنم . تا با هم یک گفتگوی خصوصی داشته باشیم.

http://irteam.freehostia.com

امیدوارم باز از اینکارم برداشت بد نشه .
افرادی که ثبت نام می کنند لطفا اسمشون رو بگن تا دسترسی مدیریت بهشون بدم .

snmsoftpc

Active Member
سلام ...
دوست عزيز بهتر هست از همديگر ناراحت نشيد . مديريت و امسال اين حرفا ارزشي نداره . من شخصا نيازي به مدير بودن يا امسال اين حرفا ندارم .
دوست دارم يك جمع خوب و پسنديده بشه و همه باهم براي يك موفقيت بزرگ همكاري كنند .
نحوه برداشت رو بزارين كنار . اگر اين گروه تشكيل بشه تمام مديران حقوق يكسان بايد داشته باشند و در صورت اينكه برخوردي بين مديران باشه بايد همه مديران نسبت به شخص مديريت كنند نه يك شخص .
فكر نكنم كسي با صحبت هاي شما مشكلي داشت . اما ممكن است برداشت غلط بوده باشه .
به هر حال اگر قرار هست گروهي از ايراني ها تشكيل بشه كه در كليه ي زمينه ها فعاليت كنند بايد اول ازهمه بين همه افراد نه تنها مديران بلكه تمام كاربران يك احترام هميشگي و يك نظم پايدار باشه .
لينكي هم كه دادين من رفتم اما گويا يا سيستم نصب نبود يا مشكلي داشت .
اميدوارم بتوانيد تيمي تشكيل بديد كه نه بين دوستان حرفي باشه و نه بين امكانات و خدمات .
ممنون
موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا