فایل Gif تو فلش

saber2008

Member
می خواستم بدونم که من یه فایله گیف دارم می خوام که اونو بندازم داخل فایله فلش اما ناجور در می آد می خواستم نظرتون رو درباره این موضوع مطرح کنید.
با تشکر

benyamin_pc

Well-Known Member
یعنی چی خوب در نمی آد ؟ Ctrl+R و سپس فایلتونو بیارین تو فلش . مشکل کجاست؟

+Sata

خبرگان فلش
یعنی چی ناجور میشه؟
فایل GIF رو وقتی Import میکنی به صورت فریم فریم نشون میده که میتونی به Movie Clip تبدیل کنی ...

saber2008

Member
درسته فایله گیف به صورت فریم فریم در میآد چگونه می تونم همشو موو کلیپ کنم که نیازی نباشه که دونه دونه از تصاویر رو رو صفحه اصلی پیست کنم.

benyamin_pc

Well-Known Member
درسته فایله گیف به صورت فریم فریم در میآد چگونه می تونم همشو موو کلیپ کنم که نیازی نباشه که دونه دونه از تصاویر رو رو صفحه اصلی پیست کنم.
اول مثلا یک مربع بکشین و موی کلیپش کنین و بعد برین توش و مربعو دلیت کنین و Ctrl+R و Gif مورد نظرو وارد کنین

benyamin_pc

Well-Known Member
نمیشه همون روال قبلیه
مگه نمی خواین گیفی که وارد می کنینو کلا یک موی کلیپش کنین؟ خوب اون راه که گفتم همین کارو می کنه دیگه
اول ی مربع بکشین بعد مربعو موی کلیپ کنین بعد روش دبل کلیک کنین تا برین توی موی کلیپ بعد مربعو پاک کنین و گیفتونو همونجا ایمپورت کنین بعد از موی کلیپ بیاین بیرون . حالا یک موی کلیپ دارین که توش تمام گیفتون کامل با فریماش هست

آخرین ویرایش:

JavidFlasher

کاربر فعال
راحت بهتون بگم برین منوی :
inset>New Symbol...
بعد اونجا نوعش رو MovieClipمیزاری.بعد اوکی
بعد میری منوی :
File>import>import to Stage
فایلتو انتخاب کن بعد خودش به صورت فریم ب فریم ردیف میکنه.
حالا برو تو لایبریت اونجا میبینی. هر وقت خواستی مثل یه گیف ازش استفاده کن.

saber2008

Member
Inset>new symbol...
بعد اونجا نوعش رو movieclipمیزاری.بعد اوکی
بعد میری منوی :
File>import>import to stage

ببین بگذارید از اول کار رو توضیح بدم

اینکه من یه بنر دارم که می خوام گوشه سمت چپش رو یه فایل گیف که پرچم ایرانه و 200 تا هم تصویر هست رو بگذارم
حال به نظر شما مهندسین زبده راهکار من برای این مشکل چیه؟

saber2008

Member
Inset>new symbol...
بعد اونجا نوعش رو movieclipمیزاری.بعد اوکی
بعد میری منوی :
File>import>import to stage

ببینید مهندسین محترم "

من قراره که یه بنر طراحی کنم برای هدر سایتی بعد تو قسمت سمت چپ این بنر قراره که یه فایله گیف که پرچم ایرانه و 200 تا هم فریم داره قرار بگیره راه کارهایی را که ممکن است رو پیشنهاد کنید . با تشکر

saber2008

Member
مشکل بعدی اینجاست که وقتی که این مراحل رو انجام می دم و یه تصویر می اندازم پشتش فایله گیفم حالت رنگ پریدگی و تناقص پیدا می کنه و تو بعضی از فریم هاش قسمتی از تصویر دیده نمی شه.

benyamin_pc

Well-Known Member
ببینید مهندسین محترم "

من قراره که یه بنر طراحی کنم برای هدر سایتی بعد تو قسمت سمت چپ این بنر قراره که یه فایله گیف که پرچم ایرانه و 200 تا هم فریم داره قرار بگیره راه کارهایی را که ممکن است رو پیشنهاد کنید . با تشکر

اگه ی بار کارهائی که بهتون گفته شدو انجام میدادین میدیدین چقدر راحته . کافیه که ی موی کلیپ بسازین و اون گیفو با هرچنتا فریم که داره توش ایمپورت کنین حالا 200 فریم یا 16 هزار فریم . فرق نداره . بعد اون موی کلیپو هر جای تصویر سکانس اصلیتون خاستین بذارین

JavidFlasher

کاربر فعال
مشکل بعدی اینجاست که وقتی که این مراحل رو انجام می دم و یه تصویر می اندازم پشتش فایله گیفم حالت رنگ پریدگی و تناقص پیدا می کنه و تو بعضی از فریم هاش قسمتی از تصویر دیده نمی شه.
به خاطر transparentyیه .
شما واسه اون عکست یه بکگراند بزار درست مشه.
رنگش رو تنظیم کن تا ست بشه

JavidFlasher

کاربر فعال
برای مویی کلیپی که فال gifتوش پخش میشه
یه لایه زیرین درست کنین و توش بک گراندش رو بکشین

جدیدترین ارسال ها

بالا