تغییرات فایل 1 فارسی نویس

radrad

New Member
سلام. دوستان اگه کسی برنامه adob farsi typer راسراغ داره لینک دانلود را برام بذاره.

radrad

New Member
من تو برنامه فارسی تایپر اسم مهدی را تایپ کرده و میارم تو افتر . تو افتر ابتدا یه لایه text تشکیل داده و پلاگین pro animaitor را بهش میدم . بعد متن را کپی میکنم تو برنامه پرو انیماتور اونجا متن درست کپی میشه ولی وقتی ok را میزنم تا متن را سه بعدی کنه چهار تا مربع تو خالی درست میشه. فونت فارسی هم نصب هست . حالا نمیدونم علت چیه؟

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
دوست عزیز من تا حالا نشده که این کارو رو با اون پلاگین انجام بدم اما شما محض احتیاط فارسی نویس Leomoon رو هم نصب کن با اون هم یه تستی کن دقت کن که اون فقط رو فونت های سری F عمل میکنه اگه باز موفق نشدی دیگه از یه برنامه 3D استفاده کن نیازی هم نیست حتما بری C4D یا Max میتونی با برنامه های ساده که فقط تکست رو سه بعدی می کنن کارتو راه بندازی مثل Extra 3D maker

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
توی پرو انیماتور جواب میده فقط باید فونت هاش رو هم نصب کنی
قبلا با فونت توی همین فروم بود ولی نمی دونم کجاست

radrad

New Member
لطفا اگر کسی فونتهای برنامه فارسی تایپر را داره لینک دانلود را بزاره.

massomeh1

Member
سلام ببخشید یک سوال دارم من وقتی یک کلمه از برنامه مریم وارد افترافکت سی اس 6 می کنم و با فونتهای مریم تغییرش می دم حروف ناخوانا و جدا از هم ایجاد میشه یعنی کلمه موردنظر من وارد افتر سی اس 6 نمیشه در حالیکه در افتر سی اس 5 با مریم مشکلی نداشت علتش چیه ؟ باید از فارسی نویس دیگری به غیر از مریم استفاده کنم ؟
میشه راهنمایی کنید.

massomeh1

Member
سلام لطفا بفرمایید این مشکل که بعد از تبدیل جمله کپی و پیست شده از ورد یا صفحات وب ایجاد میشه چیست و چطوری باید حلش کنم خواهش می کنم راهنمایی کنید خیلی برام مهم است.
درضمن وقتی دستی خودم در قسمت بالا تایپ می کنم و بعد تبدیل می کنم در کادر پایین مشکل نیست اما وقتی از جای دیگر کپی پیست می کنم این مشکل بوجود می اد البته قبلا این مشکل رو نداشتم امروز پیش اومده لطفا راهنمایی کنید. ممنون میشم

پیوست ها

• Untitled-1.psd
    895.1 کیلوبایت · بازدیدها: 8

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام تو پیغام خصوصی هم عرض کردم اما اینجا هم برای عموم میگم این نرم افزار تحت فلش هست و برای چند ساله پیشه این بدیهی هست که در کاربرد های مختلفی شاهد باگی باشیم
یه دلیلش سیستم کدینگ صفحات اینترنی هست مثل همون داستان UTF-8 اینا اما این باگ شناخته شده هست و شما باید تایپ کنین از نرم افزار جایگزین Lemoon Persian TTT هم برای فارسی نویس استفاده کنین با توجه به این نکته که قونت های سری F برای افتر این نوشته ها رو درست نشون میده

جدیدترین ارسال ها

بالا