فارسي نوك 7.3 رايگان رو دانلود كنيد ...

kaveh_microsoft

New Member
ميشه كمك كني ببينم اين چه اروريه؟
Fatal error: Cannot redeclare class config in C:\xampp\php\pear\Config.php on line 43

amirhossein1367 گفت:
آقا سارالله چرا اين فايل كه داديد extract نمي شه همش ارور مي ده فقط folderraro نشون ميده؟؟؟

آقا مي دوني مشكل از كجاست؟
متاسفاه ورژن winrar شما قديميه و بايد نسخه جديدش رو دانلود كنيد تا مشكل error هايي كه موقع extract ميگيره حل بشه.

در ضمن هر كي مي تونه يه نمونه فايل php.ini و confin.php درست و حسابي كه من رو با مشكل هنگام نصب نوك مواجه نكنه برام بفرسته

كي ميدونه چطور ميشه اين error ها رو از بين برد و مشكل از كجاست؟

Notice: Undefined variable: HTTP_USER_AGENT in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\mainfile.php on line 28

Notice: import_request_variables(): No prefix specified - possible security hazard in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\mainfile.php on line 51

Notice: Undefined variable: forum_admin in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\mainfile.php on line 79

Notice: Undefined variable: inside_mod in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\mainfile.php on line 82

Notice: Undefined variable: inside_mod in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\db\db.php on line 44

Notice: Constant _YOUHAVE already defined in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\language\lang-farsi.php on line 160

Notice: Constant _ADMNOTSUB already defined in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\language\lang-farsi.php on line 228

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\index.php on line 26

Notice: Use of undefined constant nohtml - assumed 'nohtml' in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\index.php on line 27

Notice: Undefined variable: file in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\index.php on line 40

Notice: Undefined index: 2 in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\mainfile.php on line 214

Notice: Undefined variable: modpath in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\index.php on line 56

Notice: Use of undefined constant admin - assumed 'admin' in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\mainfile.php on line 171

Notice: Constant _HELLO already defined in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\modules\News\language\lang-farsi.php on line 71

Notice: Constant _ADD already defined in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\modules\News\language\lang-farsi.php on line 89

Notice: Undefined variable: op in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\modules\News\index.php on line 193

Notice: Undefined variable: new_topic in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\modules\News\index.php on line 196

Notice: Undefined index: 1 in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\mainfile.php on line 593

Notice: Undefined offset: 2 in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\mainfile.php on line 596

Notice: Undefined offset: 1 in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\mainfile.php on line 481

Notice: Undefined index: 2 in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\mainfile.php on line 214

Notice: Undefined variable: cid in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\banners.php on line 21

Notice: Undefined variable: login in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\banners.php on line 22

Notice: Undefined variable: op in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\banners.php on line 358

Notice: Undefined index: 1 in d:\program files\easyphp1-7\www\nuke7.3farsi\mainfile.php on line 191

و....
به نظر دوستان مشكل از كجا ناشي ميشه؟ من چند تا پكيج مختلف رو امتحان كردم متاسفانه همشون اين مشكلات رو برام پديد اوردند.
نمونه اين مشكلات رو در چند تا پست باتر در همين صفحه مي تونيد ببينيد

sarallah

Member
سلام
a3m00n جان شرمنده ٬ ديده بودم ولي يادم رفت جواب بدم ٬ من الان گرفتارم يكم دير به دير ميام
شما بايد فايل style.css رو ويرايش كنيد و كلاسي بنام option رو تغيير بديد مثلا مقدار FONT-SIZE: 13px; رو به FONT-SIZE: 18px; تغيير بديد

ashkanjoon جان شما هم فايل زير رو كه php.ini هستش دانلود كن ببين مشكلت حل ميشه

amirhossein1367 مشكلتون حل شد؟
kaveh_microsoft شما هم لطفا مشكلتون رو واضحتر بگيد

a3m00n

Member
با درود

شما بايد فايل style.css رو ويرايش كنيد و كلاسي بنام option رو تغيير بديد مثلا مقدار FONT-SIZE: 13px; رو به FONT-SIZE: 18px; تغيير بديد

دوست گرامی همانطور که در پست قبلی گفتم تمام style.css تغییر دادم اما تغییر نمی کند من تمام فونت سایتم را arial کردم اما قسمتهائی فونتشان تغییر نمی کند یکی همین تیتر اخبار در صفحه اول است دوم مثلا بلوک user info قسمتی که نوشته نام کاربری و کلمه عبور آنها نیز بهمین صورت bold و arial نمی شوند و سایز و فونتی که هستن تغییر نمی کنند و این استایل که در بالا کفتید تیتر خبر را هنگامی که ادامه خبر را میزنید و میبینید بزرگ میکند نه تیتر خبر در صفحه اول را امیدوارم در این خصوص مرا راهنمائی کنید با سپاس :oops:

پیروز و سر بلند باشید

sarallah

Member
سلام
a3m00n جان شما بايد فايل theme.php رو ويرايش كني و به قسمتي كه مربوط تيتر اخبار هست اين <font class=\"option\"> رو اضافه كني و در آخر هم تگ رو ببندي

و اما سامان ...

اولا من از ترجمه هاي شما استفاده نكردم يعني تا حالا ترجمه شما رو نديدم ٬ نميدونم چرا هر كي تو اين انجمن ها ميگه من نوك فارسي كردم شما ميگي از من كپي كردي !!!

مگه يه جمله انگليسي چند جور ترجمه ميشه ؟
دوما من از حاصل دست رنج هر كس استفاده كردم ازش تشكر كردم
همون اول از محمد تشكر كردم
بعد از آقا مجيد بخاطر انجمنهاي اين نوك و لينك سايت آقا مجيد رو (دفعه دوم كه گذاشتم واسه دانلود) تو تمام قسمتهاي انجمن گذاشتم
ولي شما نميدونم چرا سر نا سازگاري داري ؟
اول اومدي اينجا http://forum.majidonline.com/viewtopic.php?t=13218&highlight=sarallah و گفتي تو خودت رو بزرگ ميكني من گفتم من كوچيكتر از اين حرفام
بعد رفتي اينجا http://forum.majidonline.com/viewtopic.php?t=13076&start=15 گفتي اين آقا كاري نكرده ٫ شاهكار نكرده و تهمت زدي و بازم گفتي شما دارين اين آقا رو بزرگ ميكنين و حرفي نزدم (البته من كار اون دوستان رو تاييد نميكنم و در كل اون موضوع به من ربطي نداشت )

بعد هم كه اومدي اينجا ...

بابا من بايد كي رو ببينم ٬ بابا به خدا من كوچيكم دوست هم ندارم بزرگ شم ٬ از موقعي هم كه اومدم تو اين انجمن جز كمك به دوستان هيچ پست ديگه اي نفرستادم
من قبلا هم گفتم من اون نوك رو براي استفاده خودم سرهمش كرده بودم بعد ديدم بچه هاي اين انجمن نياز دارن ٬ گذاشتم تا هر كي دلش ميخواد ٬ استفاده كنه (عجب غلتي كردم )

و شما سامان هم از موقعي كه از مديريت كنار رفتيد فقط قصد بر هم زدن انجمنها و ايجاد هرج و مرج داريد و از 10 پستتون 6 تاش اشكال گرفتن از كاربران و ... هستش
من از آقا مجيد و آقا پيمان ميخوام به كار شما رسيدگي كنن

a Truth Seeking

Active Member
با سلام
آقا سالار عزيز ما قبولت داريم خسته نباشيد خدا قوت كارت درسته انشاء الله خدا در مشكلاتت بهت كمك كنه ضمنا آقا سامان هم كه اين فرمايشات رو فرمودند بايد خدمتشون عرض كنم كه ما همه اينجا جمع شديم كه بهم كمك كنيم البته بنده خودم از همه بيشتر احتياج به كمك دارم كسي از اين برنامه پولي در نمياره كه بخوايم فكر كنيم حق كسي سوخته ضمنا از نسخه 6.8 تا 7.3 كلي راهه و ترجمه يك متن به صورت روون هرچه قدر هم بخوايم توش دخل وتصرف كنيم بازم يكي مي شه و اين اصلا دليل كپي برداري چيزي به حساب نمي ياد.

a3m00n

Member
با درود

در جواب آقا سامان باید بگم زمانی که سایت فارسی نوک محمد نیز دایر بود من اونجا بودم برعکس این برخورد شما انسان بسیار فروتن و بدون هیچ ادعائی به کمک به هموطنان خود ادامه میداد باید یادآوری کنم که هر کاری که کسی میکند باید تقدیر و تشکر ازش بشه تا دلسرد از کاری که انجام داده نشود هر چند که کارش کوچک باشد همان طور که سارالله عزیز گفت اینجا فقط برای کمک به هموطنان آمده و مسائل مختلف را پاسخگو هست من خودم همیشه به خاطر فوروم که آقا مجید ساختن تشکر کردم و میکنم و محمد عزیز نیز که نوک 6.5 را فارسی نمود قدردان هستم شما هم بجای اینکه جو اینجا را آلوده کنید گوشه ای از کار را بگیرید تا افتخاری برای ما ایرانیها باشد نه با تیشه به ریشه یکدیگر بزنیم
راستی سارالله عزیز من آنقدر در این فایل تما چیز اضافه کردم خیلی قاطی پاطی شده حالا اگر اشکال نداشته باشه برایتان میل میکنم هر وقت توانستید نگاهی بهش بکنید :oops:

پیروز و سر فراز باشید

babak22

New Member
اقا سامان بر فرض مثال كه اقا سارالله از كار شما كبي كرده شما همين كارم نتونستي انجام بدي فقط بلدي حرفشو بزني اين همه هم ديگران رو خراب نكن بجاي اين حرفاي :lol: صد من يك غاز يك كاره درستو حسابي انجام بده

Peyman-Pop

Active Member
آقا سامان لطفا موضوع اصلی‌ تاپیک رو منحرف نکنید .

ممنون .

پیمان

a3m00n

Member
با درود

آقا پیمان آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا اما موضوع آمدنتان بود که آمدید امیدوارم که دوستان به پست شما کاملا دقت کنند :lol:

پیروز و سرفراز باشید

kaveh_microsoft

New Member
سلام
من برنامه lampp رو در لينوكس رد هت 9 نصب كردم و نيوك رو هم روي localhost نصب كرد ولي لين ارور و ميده
Fatal error: Cannot redeclare class config in C:\xampp\php\pear\Config.php on line 43

در ضمن روي xampp در ويندوز هم همين ارور رو داد
ممنون ميشم كمك كني

sarallah

Member
شما اسكريپت هاي ديگه php تون درست كار ميكنه
اگه درست كار ميكنه ٬ فايل config تون رو برام بفرستيد ببينم

arashpino

Member
سلام.درسته كه 2يا 3 روز از اين قضيه ها گذشته ولي من همين جا از sarallah به خاطر اينكه انقدر كمك ميكنند به خود من كه بالاي 20 بار كمك كردند تشكر و قدر داني ميكنم.

kaveh_microsoft

New Member
سلام
همون طور كه دوست عزيزمون arashpino گفت خيلي آقايي كه به همه ي سوال ها جواب ميدي :wink:
در مورد فايل config بايد بگم اصلا اين فايل تو دايركتوري نوكي كه دانلود كردم نيست (از همون لينكي كه محبت كردي)
تا حالا روي localhost خيلي برنامه php نصب كردم ولي نديده بودم فايل config نداشته باشه
شرمنده اينقد سوال پيچ ميكنم 8O

sarallah

Member
arashpino و kaveh_microsoft خيلي ممنون شرمنده نكنين :oops:
شما هنوز نوك رو نصب نكرديد 8O 8O
توي اون نوكي كه دانلود كردي يه فايل هست به نام install.php كه بايد اجراش كني و نوك رونصب كني
اگه يه بار مطالب قبلي رو ميخوندي زودتر به جواب مي رسيدي باز هم ميگم صفحات قبل رو بخوني بد نيست

سلام آقاي سارلله غزيز خوبيد اول از همه از زحماتتون تشكر مي كنم
يه سوال داشتم
آقا من از تم دريا شما استفاده كردم ولي يه مشكل دارم عنوان خبرها محدوده يعني اگر بيشتر از چند حرف باشه ديگه بقيه رو نشون نمي ده چرا؟
راستي من از phpnuke7.3 استفاده مي كنم
البته نمي دونم اين مشكل از تم درياست يا phpnuke كه من ازش استفاده مي كنم ؟؟؟ آدرس سايت منم اينه http://www.donyayema.com

paramond

Member
آقا مال ما بعد از فرستادن به هاست اين ايرور رو ميده

Fatal error: Call to undefined function: themeheader() in /data/members/free/tripod/uk/p/a/r/paramond/htdocs/header.php on line 47

جدیدترین ارسال ها

بالا