فارسي نوك 7.3 رايگان رو دانلود كنيد ...

sarallah

Member
سلام
شما ميتونيد farsinuke7.3 رو از لينك زير دريافت كنيد ٬ احتياج به ثبت نام هم نداره
دريافت اين نسخه 100٪ رايگان هستش و من با پولي كردن اون كاملا مخالفم ( Francisco Burzi پوليش نكرد ٬ ما كنيم)
درسته كه فارسي سازيش يكم وقت گيره ...
من اين نسخه رو واسه خودم ميخواستم فارسي كنم بعد ديدم بچه هاي اين انجمن هم نياز دارن گفتم اينجا بزارم شايد بدرد بخوره
كارايي كه انجام شده :
1- اين نسخه به همراه يك installer هستش كه كار نصبو مثل phpbb انجام ميده (فايل sql براي نصب معمولي هم موجوده)
2- فارسي سازي تمام قسمت ها كه البته از lang هاي قبلي هم زياد استفاده شده
3-تاريخ شمسي در 95٪ قسمتها
4-استفاده از اديتور آقا مجيد براي قسمت انجمنها (با اجازه آقا مجيد . آقا مجيد اگه اجازه ندي حذفش ميكنم)
5-استفاده از اديتور html area براي قسمت سايت
6-فارسي سازي تمام text box هايي كه احتياج به زبان فارسي داشتن
7-اين نسخه همراه يك تمپليت هستش كه توسط خودم طراحي شده ٬ اگه خوشتون اومد بگيد تا فايهاي psd رو هم واسه دانلود بزارم
در ضمن من يه مدت گرفتارم نميتونم سايتم رو راه بندازم ٬ بعد از اين كه راه افتاد سعي ميكنم تو سايت پشتيباني هم بكنم و هر چند وقت patch هاي فارسي شده هم ارائه بدم
يه چيز ديگه هم اينكه تمام زبان هاي اضافي رو بجز فارسي و انگليسي پاك كردم واسه همين حجم اين نسخه خيلي كم هستش
فقط خواهشن اگه اشكالي داشت ما رو دعوا نكنيد تو اين انجمن مطرح كنيد تا برطرفش كنيم

http://www.rashtmarket.com/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=5

Fatal_Voice

New Member
قربونت داداش... خيلي حال دادي
فقط يه مشكلي هست. توي install.php وقتي ارسالو ميزنم هيچ اتفاق خاصي نميفته.... فقط صفحه ريفرش ميشه
اگه يه توضيح كوتاه در مورد اينستالش بدي ممنون ميشم

آقا دستت درد نكنه :D

من نصب كردم راحت نصب ميشه!

راستي اين تمي هم كه دادي حرف نداره

اگه psd هاشو هم بدي كه ديگه هيچي :) :wink:

راستي آقا من نميدونم چرا تو بخش ادمين bb هرچي language default رو روي farsi ميذارم باز هم وقتي يه يوزر sign up ميكنه همه نوشته ها انگليسيه و بايد بره تو profile و فارسي رو انتخاب كنه تا فارسي بشه!!!

كمكككككككككككككككك!!!

sarallah

Member
خوب خدا رو شكر دوستمون ميگه خوب كار ميكنه !

اگه شما phpbb رو نصب كرده باشيد نصب اين نوك هم براتون آسون هست. روش كار به اين صورت هستش كه اول ميري تو كنترل پنل سايتت و يه database درست ميكني بعد از اين كار به پوشه نصب برنامه ميري و فايل install.php رو اجرا ميكني تو اين قسمت بايد اطلاعات را كاملا درست وارد كنيد وگرنه برنامه نصب درست كار نخواهد كرد :
1 - بايد نام databaseي را كه ايجاد كرديد وارد كنيد
2- هاست databaseي كه ايجاد كرديد را وارد كنيد كه معمولا localhost هستش
3- نام كاربري databaseي كه ايجاد كرديد
4-كلمه عبور databaseي كه ايجاد كرديد
5-يك پيشوند دلخواه براي جداولي كه قرار نصب بشه انتخاب كنيد
6- يك كد مخصوص سايت خودتون وارد كنيد
7- هم وضعيت نمايش كد امنيتي در سايت هستش
در ضمن من تمام آموزشهاي محمد امين (farsinuke) رو تو يه فايل zip گذاشتم نمي دونم اگه بزارم واسه دانلود اشكال نداره؟
--بزودي فايلهاي psd تم زيتون :wink: رو هم واسه دانلود ميذارم
-- در مورد زبان phpbb هم يه نگاهي ميكنم بهتون ميگم (البته اين فقط اختصاص به اين نوك نداره)

آقا دست درد نكنه
فقط چرا سايت خودت رو به 7.3 نمي رسوني و

اگه مي توني توضيح بده چجوري اين Editor رو روي اون قسمت ها گزاشتي.

مرسي

hmm

New Member
اقا من تمام مراحلي كه گفتي رو امتحان گردم
ولي در صفحه اول نصب ميمونه و چيزي نصب نميشه
خواستم دستي هم نصب كنم
اول فايل sql رو اجرا كردم تمام جدول ها رو ساخت
فايل config هم مقدار دهي كردم
ولي باز هم اشكال ميكيره
لطفا راهنمايي كنيد
در ضمن من ميخواهم روي دستگاه خودم سايت رو
راه اندازي كنم
الان هم phpbb دارم كه خوب كار ميكنه

sarallah

Member
سلام
- در مورد سايت خودم اينكه من كد اكثر قسمتهاي نوك رو دارم عوض ميكنم وخيلي از موژولها رو ٬مثل موژول فروشگاه دارم خودم مينويسم
-در مورد اديتور هم بعدا مينويسيم
-لطفا بگيد چه خطايي ميده

بعضي از دوستان هم در مورد امنيت و فرمت ارسال ايميل پرسيدند كه بايد بگم اين نسخه كاملا ايمن هست و ارسال ايميل اون هم به صورت يونيكد هستش و با اضافه كردن يه فيلد هيدر به اون اميدوارم مشكل ارسال ايميلي كه نسخه هاي قبل وجود داشت از بين بره (بعضي سايتها قبولش نميكردن)
در ضمن يه تم ديگه هم طراحي كردم كه عكسشو براتون ميزارم

ببينم كسي اينو واسه خودش اختصاصي ميخواد كه بفروشمش وگرنه بزارم واسه دانلود همه استفاده كنن (با فايل psd)

arashpino

Member
آقا خيلي عالي بود دستت درد نكنه.راستي آقا يك سوال.من قبلا phpnuke7.1 رو نسب كردم.حالا ميخوام كه ارتقا بدم به اين نسخه فارسيnuke7.3 شماحالا بايد چيكار كنم؟ميشه راهنمايي كنيد.

andisheh

New Member
كمك ارور مي ده

Warning: fopen(config.php): failed to open stream: Permission denied in /home/atshan/public_html/110/html/install.php on line 1680

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/atshan/public_html/110/html/install.php on line 1681

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/atshan/public_html/110/html/install.php on line 1682

andisheh

New Member
كمك ارور مي ده

Warning: fopen(config.php): failed to open stream: Permission denied in /home/atshan/public_html/110/html/install.php on line 1680

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/atshan/public_html/110/html/install.php on line 1681

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/atshan/public_html/110/html/install.php on line 1682

sarallah

Member
سلام
-در مورد ارتقاء نوك ٬ اگه منظورتون فايلهاي php هستش كه بايد همه رو كامل آپلود كنيد و اگه منظورتون اينكه ميخوايد بانك اطلاعاتيتون بدون از بين رفتن اطلاعات آپديت كنيد بگيد تا روشش رو بگم
-در مورد خطاي دوستمون انديشه هم بهترين كار اينه كه شما فايل config.php رو كامل حذف كنيد تا برنامه نصب خودش اونو درست كنه و يا ميتونيد در كنترل پنل سايتتون اجازه نوشتن در فايل config.php رو بديد (اجازه هاي دسترسي)

در ضمن سفارش طراحي تم به صورت اختصاصي براي سايتها پذيرفته ميشود!

سلام دوست عزيز

در مورد Editor مي خواستم يه چيزي بگم اونم اين كه اون Editor كه شما استفاده كرديد در واقع براي فارسي نوك 6.5 هست.

بعدش فكر ميكنم كه شما هم در اين مورد مشكل داريد كه چجوري ادم Editor رو روي نوك سوار مي كنه :wink: اگه ميدونيد پس لطفا توضيح بديد

mahyar - r

Member
من مي خوام يه سوال در باره نوك فارسي بپرسم و چون با اين برنامه آشنايي ندارم اگر سوالم پيش پا افتاده بود بهم نخنديد :
من مي خواستم بعد از اين كه سايتو طراحي كردم يه هاست بگيرم . اگر بخوام نوك رو نصب كنم حتما بايد يه هاست بگيرم ؟؟ :wink:

arashpino

Member
آقا ممنون ميشم اگه روشش رو بگيدكه چه جوري ميشه ارتقا داد به 7.3ولي بانك اطلاعاتي از بين نره....درضمن يك سوال ديگه هم داشتم ممنون ميشم راهنماييم كنيد.اونم اينكه وقتي از طريق content مقاله ارسال ميكنم و يك سري كدهاي html هم در مقاله قرار ميدهم مقاله ذخيره نميشه و ايراد ميگيره و ارور ميده.درصورتي كه مقاله هاي آقا مجيد يك همچين مشكلي ندارند.

sarallah

Member
سلام
- دوست عزيز قرار نيست من بيام يه اديتور هم به صورت اختصاصي واسه نوك بنويسم محمد عزيز ( كه جا داره بابت همه چيز ازش تشكر كنم ٬ خلاصه هر چي باشه پيش كسوت ماست) هم كه خودش اون اديتور رو ننوشته بودند . در ضمن نصب اديتور هم خيلي آسونه :wink:
-نه عزيز شما ميتوني تو خونه هم راه بندازيش و بعد بفرستيش رو هاست

و اما در مورد ارتقاء نوك ٬ شما اول تمام فايلها رو آپلود ميكنيد و بعد فايل sql پشتيباني كه قبلا از سايتتون گرفته بوديد رو تو phpmyadmin امپورت ميكني ٬ يعني با پشتيبان قبلي سايتت رو راه اندازي ميكني و بعد فايل upgrade.php رو كه پايين واستون گذاشتم رو اجرا ميكنين ٬ حالا كافيه ورژن مورد نظرتون رو انتخاب كنيد تا بانك اطلاعاتيتون update بشه .
-در مورد موژول content هم تست كردم مشكلي نداشت و html هم قبول ميكرد فقط شما اول view html source رو بزنيد بعد كد هاتون رو وارد كنيد (بعضي كدهاي جاوا با مشل مواجه ميشوند)
فقط يه نكته كه تو اين موژول يه table مربوط به توضيح شاخه چپ چين هست كه اصلاح شدش در فايل زير موجوده
در ضمن دوستاني كه installer شون تو صفحه اول مي موند ميتونند از فايل installer كه تو اين بسته هست استفاده كنن و علت اون هم غير فعال بودن register_globals در فايل php.ini اين دوستان ميباشد (بهتره همه از اين استفاده كنن)

UpAndPatch.zip

mahyar - r

Member
-نه عزيز شما ميتوني تو خونه هم راه بندازيش و بعد بفرستيش رو هاستش
ميشه توضيح بدي چه جوري . چون من تا حالا با اين برنامه كار نكردم و تازه مي خوام ياد بگيرم
:oops:

nik_sali

Member
sarallah گفت:
سلام
شما ميتونيد farsinuke7.3 رو از لينك زير دريافت كنيد ٬ احتياج به ثبت نام هم نداره
دريافت اين نسخه 100٪ رايگان هستش و من با پولي كردن اون كاملا مخالفم ( Francisco Burzi پوليش نكرد ٬ ما كنيم)
درسته كه فارسي سازيش يكم وقت گيره ...
من اين نسخه رو واسه خودم ميخواستم فارسي كنم بعد ديدم بچه هاي اين انجمن هم نياز دارن گفتم اينجا بزارم شايد بدرد بخوره
كارايي كه انجام شده :
1- اين نسخه به همراه يك installer هستش كه كار نصبو مثل phpbb انجام ميده (فايل sql براي نصب معمولي هم موجوده)
2- فارسي سازي تمام قسمت ها كه البته از lang هاي قبلي هم زياد استفاده شده
3-تاريخ شمسي در 95٪ قسمتها
4-استفاده از اديتور آقا مجيد براي قسمت انجمنها (با اجازه آقا مجيد . آقا مجيد اگه اجازه ندي حذفش ميكنم)
5-استفاده از اديتور html area براي قسمت سايت
6-فارسي سازي تمام text box هايي كه احتياج به زبان فارسي داشتن
7-اين نسخه همراه يك تمپليت هستش كه توسط خودم طراحي شده ٬ اگه خوشتون اومد بگيد تا فايهاي psd رو هم واسه دانلود بزارم
در ضمن من يه مدت گرفتارم نميتونم سايتم رو راه بندازم ٬ بعد از اين كه راه افتاد سعي ميكنم تو سايت پشتيباني هم بكنم و هر چند وقت patch هاي فارسي شده هم ارائه بدم
يه چيز ديگه هم اينكه تمام زبان هاي اضافي رو بجز فارسي و انگليسي پاك كردم واسه همين حجم اين نسخه خيلي كم هستش
فقط خواهشن اگه اشكالي داشت ما رو دعوا نكنيد تو اين انجمن مطرح كنيد تا برطرفش كنيم

http://www.rashtmarket.com/modules.php?
name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=5

آقا دستت درد نكنه خسته نباشي

قربون اون مرامت :arrow:

بازم ممنون

sarallah

Member
قرببببببببببببببببونت عزيز
بازم شما ٬ تا حالا 165 نفر دانلود كردن ولي فقط كسايي كه مشكل داشتند پيغام دادند :oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا