فارسي سازي پورتال ها در PersianPortals.com

narenj

Member
[align=center:0caf8c1979]www.PersianPortals.com[/align:0caf8c1979]

آقا ما يه سايت زديم براي فارسي سازي Portalهاي معروف. اونهايي كه مي تونند كمك كنند همين جا اعلام آمادگي كنند.

من از آقا محمد (FarsiNuke.com) درخواست مي كنم كه ما را همياري كنند.

Re: PersianPortals.com

narenj گفت:
[align=center:2482ce818d]www.PersianPortals.com[/align:2482ce818d]

آقا ما يه سايت زديم براي فارسي سازي Portalهاي معروف. اونهايي كه مي تونند كمك كنند همين جا اعلام آمادگي كنند.

من از آقا محمد (FarsiNuke.com) درخواست مي كنم كه ما را همياري كنند.

اقا اتفاقا من با علي يكي از بچه ها كه نوك رو فارسي كرده صحبت كردم.گفت كه مي خواهم همين farsinuke.com رو ادامه بدم.بعدش گفت يك تيم باحال درست كنيم.ماهم منتظر محمد هستيم.

ولي خلاصه من آماده هستم.

narenj

Member
jacksixteen1987 گفت:
نارنج جان چي شد پس؟
ما doamin را ثبت كرديم. host را هم گرفتيم ولي نمي دونم كه چرا سايت نمياد. به محض درست شدن، خبرش را در همين جا اعلام مي كنم

جديد: خوشبختانه الان وارد سايت ميشه، اميد به خدا تا چند روز ديگه فايل ها رو upload مي كنم و سايت را راه مي اندازم.

با تشكر

ali_civil

Member
ما همه جوره پايه ايم

ما همه جوره پايه ايم
من منتظر محمدم :arrow: بازم در خدمت دوستانم هستم

من هم مي توانم در مورد زوژس كمكتون كنم,ما اینو فارسی کردیم مونده یک سایت برای خدمات .

narenj

Member
alitanara گفت:
من هم مي توانم در مورد زوژس كمكتون كنم,ما اینو فارسی کردیم مونده یک سایت برای خدمات .

اگر ممكنه شما زوپسي را كه فارسي كرديد براي ما ارسال كنيد تا ما در سايت قرار دهيم
webmaster [AT] persianportals [DOT] com

a Truth Seeking

Active Member
با سلام خدمت شما دوست گرامی
اگر از بنده حقیر هم در این زمینه کاری بر بیاید با کمال میل در خدمتم البته مطمئمنا دوستانی که پیش از این پیغام داده اند از آمادگی و مهارت بیشتری نسبت به اینجانب برخوردارند.
سوالی که از حضور شما دوست گرامی دارم این است که آیا وب سایت Persian Porals قرار است فقط در زمینه فارسی سازی پرتال های معروف PHP فعاليت كند البته بنده خود با اجازه دوستان PHP كار مي كنم.

arashsoft

Well-Known Member
بابا خشوع
بابا فروتني
خوبيه اينجور فوروم ها به اينه كه بچه ها آموخته هاي خودشونو به ديگران هم مي دن

بسیار عالی
در ضمن برای گرفتن xoops لازم به ارسال اون نیست چون به صورت free&open source برای دانلود قرار داده شده

صفحه دانلود سایت جادوگران

ضمنا به عنوان پیشنهاد به دوستان علاقمند در زمینه فارسی سازی CMS من Xaraya و Mambo رو پیشنهاد می کنم. البته زارایا یک برنامه مدیریت محتوای بسیار کارآمد و حرفه ای و البته مشکل برای یادگیری است و در حالی که مامبو بسیار user friendly و دارای interface بسیار زیبایی هم هست.

amiri27

Member
آقا اين سايتت كار نمي كنه !! اين xaraya هم چيزه خوبيه فقط قالباش يه ذره زشته ! اگه قالب هاي قشنگ هم داره بگو تا احتمالا فارسيش كنيم !

ممنون
اميري

جدیدترین ارسال ها

بالا