عدم نمایش در حالت exe

سلام
این مسعله رو فقط بچه های حرفه ای لطفت جواب بدهند
بنده فایلی رو آپلود میکنم

مشکل این فایل اینه که وقتی توی فلش swf خروجی میگیری مشکلی نداره ولی وقتی exe خروجی میگیری مشکل داره ... ماهیت کارم اینه که یک اسکرول داینامیک و چندین ایکس ام ال لود میشه و قراره اطلاعات اینا رو من دستکاری کنم .. در صورتی که این مشکل رو فهمیدید بهم بگید یا فایلی جدید آپلود کنید .. من هیچ وقت فایل آپلود نمیکردم واقعا گیر هستم ... ممنون میشم کسی کمکم کنه -- ضمنا من از فلش cs6 آخرین نسخه که شامل فلش پلیر 11.4 برای خروجی میشه ... آیا نیازی هست به flashplayer sa debug 11.8 ارتقاعش بدم ؟?
:rose:

پیوست ها

• myp.rar
    1.4 مگایابت · بازدیدها: 31
آخرین ویرایش:
بچه ها کجایییییییید کمک کنید تورو خدا .. من خودم دارم شدیدا روش کار میکنم ... به یک جاهایی رسیدم .. کسایی که فایلو باز کردن و دیدن این نکته رو بدونن که من حس میکنم اشکال کار از تعریف آرایه هامه و این آرایه ها داخل فایل xmloader.as هست .. لطفا هرجور بتونید کمکم کنید ممنون میشم .. آخه من موندم چشه واقعا ! چجوری swf درست کار میکنه ولی exe درست کار نمیکنه !

سلام
این مسعله رو فقط بچه های حرفه ای لطفت جواب بدهند
:rose:
سلام
البته من حرفه ای نیستما خیلی ببخشید به سوال شما پاسخ میدم.
شما اگه از کد فول اسکرین استفاده می کنید کد رو حذف کنید بعد پروژه تون رو تست می کنین ببینید تغییری حاصل میشه یا نه؟
در مورد پسوند exe هم من تا جایی که میدونم این فایلها تو هر سیستمی حتی فلش پلیر رو اونا نصب نباشه اجرا میشن اگه نیازی به فلش پلیر نباشه پس مطمئناً ربطی هم به ورژن فلش پلیر هم نداره.
مسئله رو هم اینجوری مینویسن. فارسی رو پاس بداریم.
ولی اینو هم شنیدم نسخه ی CS6 تو بیشتر سیستمها گیر داره و درست اجرا نمیشه. نسخه ی CS 5.5 بهتره. شایدم ایراد از نسخه ی فلشتونه

آخرین ویرایش:
ممنون از نظرت ولی جیزی که گفتی کاملا نشون میده که بی تجربه هستی ... اصلا مطالبی که من نوشتم رو اشتباه برداشت کردی .. ضمنا کد فول اسکرین ربطی به این قضیه نداره ولی ممنون از پاسخت...

بچه های حرفه ای کجاییییییید به دادم برسید ... هادی آخرت بهروز ، ali amel و و و کمک گنید لطفا برادراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

++Hadi++

Active Member
اگه منظورتون اون چنتا نقطه هست که میان ،باید از منوی زیر درستش کنید:
file->actionScript Settings->librray path->default linkage->merged in to code

اگه منظورتون اون چنتا نقطه هست که میان ،باید از منوی زیر درستش کنید:
file->actionScript Settings->librray path->default linkage->merged in to code

هادی جان دست درد نکنه !‌مشکل من اون نیست که مشکلمو همونطوری که نوشتم اینه که اگه فایل رو توی فلش باز کنی میبنی که وقتی خروجی میگیری توی حالت swf درست کار میکنه ولی در حالت exe برنامه کار نمیکنه ازت خواهش دارم فایل ها رو یک نگاهی بکنی ... مشکل اصلی که من دیدم اینه که من یکسری آرایه استاتیک توی آرایه ای استاتیک ریختم و ایکس ام ال ها رو داینامیک داخل اینا میریزم ... حال مشکل فک میکنم اینه که موقع فراخونی مقادیر آرایه ها فلش نمیتونه تو حالت exe بردازش کنه و لود نمیشه ... ازت خواهش میکنم حتما فایلل رو چککن. واقعا ممنونتم :paint:

akherat

مدیر انجمن
به احتمال 99% تو کدت oop رو درست رعایت نکردی
مثال : وقتی تو exe میکنی سرعت پایینتره و یه متغیر دیرتر به مقدار میرسه
برای تست این موضوع برو فلش پلیر دیباگ رو ران کن و با اون exe بگیر و اگه اررور بده بهت میگه

به احتمال 99% تو کدت oop رو درست رعایت نکردی
مثال : وقتی تو exe میکنی سرعت پایینتره و یه متغیر دیرتر به مقدار میرسه
برای تست این موضوع برو فلش پلیر دیباگ رو ران کن و با اون exe بگیر و اگه اررور بده بهت میگه

آخرت عزیزم میشه یک نگاهی به کد بکنی واقعا من خسته شدم پروژ] مردم رو هم باید تحویل بدم ولی سر یک مشگل کوچولو گیر کردم

akherat

مدیر انجمن
این اررور رو میده کارت
درستش کن

Error #2044: Unhandled ioError:. text=Error #2032: Stream Error. URL: file:///C|/Users/Asdeveloper/Downloads/myp/Data/xmls/dakheli.xml
at classess::xmlLoader/loadXmlGallery()
at MethodInfo-2()
at Function/http://adobe.com/AS3/2006/builtin::apply()
at SetIntervalTimer/onTimer()
at flash.utils::Timer/_timerDispatch()
at flash.utils::Timer/tick()

akherat

مدیر انجمن
و دقیقا حدسم درست بود

دوست عزیز شما به شدت مشکل oop و برنامه نویسی داری
باید کتاب زیاد بخونی !

مرصی از کمکت آخرت عززیز ... مشکل رو حل کردم ... مشکل کاری به آرایه ها نداشت .. مشکل از زمانی آغاز میشه که ایکس ام ال ها رو لود میکنیم .. همیشه باید ازین به بعد حواسمون باشه که وقتی ایکس ام الی لود میشه باید داخل همون تابع مقادیری رو تعیین کنیم یعنی داخل فانکشن های داخلی نه private و دوم اینکه من یک آبجکت از ایکس ام الم میزاشتم که مشکل بعدی هم این بود در واقع .. توابع رو استاتیک کردم به کل و مشکل حل شد .. با تشکر از همه

جدیدترین ارسال ها

بالا