طریقه گرفتن Vb

nimafire

find / -name Support > u
سلام به همه.
اگه من روی local host (هاست مجانی) نصب کنم و ازش استفاده کنم که مشکلی پیش نمیاد؟

Miesam

Member
ببخشید بچه ها من همون سایه 2222 هستم ببخشید مجبور شدم با اسم جدید عضو بشم چند سوال داشتم:
به نظرتون اگر ما سایت رو بزنیم بعد کسی نفهمه کلا چند ماه می تونه دوام بیاره
اگر اون شمارش رو گیر بیاریم حل یعنی مثل اینکه یک شماره میدن اون رو که وارد کنی لیسانس میشه البته در نسخه های نال شده نیست اخه واقعا گرون 80 هزار تومان

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز حالا چه اصراری داری که از vBulletin بدون لایسنس استفاده کنی‌ ؟!!! میتونی‌ از برد های دیگه مثل SMF استفاده کنی‌ و اگر می‌خوای از vBulletin استفاده کنی‌ بهتر هستش که لایسنس اونو بخری چون ارزش نداره که بخوان برات مشکل ایجاد کنن...

siavashmusic

Active Member
مگه میشه؟!!!! هر پک یه سریال نامبر مجزا داره.......این کارت اینترنت های درپیت واسه خودشون سریال نامبر مختلف داره چه برسه به این سیستم قدرتمند.....

Parham

Well-Known Member
بله دوست عزیز هر بار که شما فایل ها را دانلود میکنی‌ شماره لایسنس شما و تاریخ دانلود کردن شما داخل تمام فایل ها ثبت می‌شه !

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
بله مجید آنلاین هم لایسنس خریده

باشه هیچ مشکلی نداره نه واسه به روز رسانیش نه واسه خریدش ( قبل از نصب بهتر لایسنس اون رو خریداری کنید)

موفق باشید

علی

Miesam

Member
اره پرهام جان راست میگی
راستی شما همون پرهام تو بازی سنتر نیستی
من بل اخره با هزار کلنجرا رفتن دیدم حرف شماها درست بیخودی چرا روضه شکدار بگیریم
فعلا تا پولم جور بشه از همین پی اچ پی بی بی استفاده میکنم تشکر

Hamid2day

Active Member
یه سوال ؟
برای پرداخت باید با کارت اعتباری داشته باشیم؟
آیا تو ایران نمایندگی چیزی نداره؟
الان مشکل فقط پرداخت پول برای همه هست؟که چه جوری پرداخت کنند خارج از کشور

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز همین تاپیک را به دقت بخونی‌ به جواب خودت میرسی‌ !

Hamid2day

Active Member
خوندم هم آفلاین و هم آنلاین... و می دانم که با کارت اعتباری میشه...
منظورم اینه کارت اعتباری رو از کجا باید خرید و تهیه کرد.
من هاست سایتم رو از امریکا یکی از دوستان گرفت تنها شانسی که اوردم اومده بود ایران من پولشو دادم
حالا امسال می خوام چند تا کتاب و هاست بخرم...مشکل پرداخت دارم..
چند سایت رو پیدا کردم و کارت اعتباری می فروخت به دوستم معرفی کردم تایید نکرد(ایشون سایت خرید و فروش لوازم در کانزاس داره)به قولی این کاره هست...
حمید

Parham

Well-Known Member
مساله خرید کارت اعتباری به این موضوع مربوط نمی‌شه اگر سوالی‌ در این مورد دارید در تاپیک جداگانه مطرح کن ...

Miesam

Member
من به کتاب متاب کاری ندارم ولی در باره وی بی می تونی به سایت هایی مثل پرشین تولز و..... بدی تا برات بخرن البت یک سود کمی میکشن روش

وی بی نگیر بابا....به نفعته اگه دوست داری سایتت قشنگ شه!
قالب اصلیش همینه که تو مجید آنلاینه و فقط میتونی یک لوگو بندازی اون بالا و چند تا تغییر جزیی بده!

armin_mx

Member
عزیزان اینا همه الکیه..!
یه تعداد افراد سود جو دارن از این موقیت استفاده می کنن که به جای خرید وی بی واسه شما وی بیه نال شدش رو نصب می کنن در ضمن بگم که من تا به حال ندیدم سایتی به خاطر لایسنس شدن بسته شده باشه اطلا همین مجید آنلاین شما مگه وی بی رو خریدین مردم رو به چنگ می ندازین ولی هوای نقلدان رو داشته باشین

جدیدترین ارسال ها

بالا