طریقه گرفتن Vb

Parham

Well-Known Member
برای امتحان بله یوسف ، اون هم روی لوکال اما به صورت آنلاین توصیه نمیکنم چون به مشکلاتش ...

لینک دانلود Vbulletin

لینک دانلود وی بولتین :

توجه: اگر از این برنامه به طور رایگان استفاده کنید با مشکل روبرو خواهید شد و فقط اجازه دارید آنرا بر روی لوکال تست کنید.

برای دانلود از لینکهای زیر استفاده کنید:

http://forum.rayanehkhabar.com

http://www.rayanehkhabar.com

برای من درسته . چون فوروم من 4 تا عضو داره . به نظر شما برای 4 نفر عضو باید لایسنس بخرم؟

ToFaN

Well-Known Member
hooman-tadbiri گفت:
برای من درسته . چون فوروم من 4 تا عضو داره . به نظر شما برای 4 نفر عضو باید لایسنس بخرم؟
عزیز وی بی ماله پدر من بنده نیست بهر حال 1 دونه هم داشته باشی بفهمن نال استفاده میکنی سایت و میبندن
:)

AMIR-ASHERI

Member
سلام می شه به من لینک نال شده vBبفرستین (نال شده) می خوام رو لوکال نصب کنم.

khalij

Member
سلام من از یه نسخه وی بولتین نال شده روی سرورم استفاده میکنم و الان هم میخوام لایسنسش رو بخرم
کمک میخوام چه جوری باید بخرم و چه جوری باید پولش رو بدم آیا 160 دلاری که میدم فقط برای یک بار هست یا باید هر سال 160 دلار دیگه هم بدم و اینکه میتونم پول رو با ویسا کارت بدم یه توضیح کامل در مورد چگونگی خریدش میخوام

dehkade

Member
لايسنس دوحال داره يكي 85 دلاري كه هر سال بايد 85 دلار بدي
يكي هم 160 دلار ميدي مادام العمر حق استفاده از وي بي رو داري ولي براي آپگريد به ورژن جديد بعد يك سال اگر خواستي از پشتيباني و اپگريد ها استفاده كني سالي 30 دلار فكر كنم بايد بدي ولي باز هم بپرس اين اطلاعات من بود ممكن هست با سايت ديگه قاطي كرده باشم يهو

Parham

Well-Known Member
برای خریدن اون از سایت اصلی‌ می‌ تونی‌ اقدام کنی‌ و برای قیمت ها هم همینی‌ هستش که این دوست عزیز گفتن ...

khalij

Member
آقا ببخشید من نگرفتم
اگر 160 دلار روئ بدم کاملا برای خودم میشه و اگه بخوام 85 دلاری بدم هر سال باید 85 دلار بدم درسته
خوب تا اینجا درست تو سایتش کجا باید برم که مبلغ رو پرداخت کنم چه جوری باید پرداخت کنم با
چه کارتی به چه حسابی
پرهام جان تو یه کمکی بکن
بعد که حق لایسنس رو دادم میتونم از همین انجمن خودم استفاده کنم یا باید عوضش کنم
بعد از کجا میتونم لیست سایت هایی که لایسنس وی بولتین رو خریدن پیدا کنم
آقا من میخوام بخرم یکی کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dehkade

Member
وقتي لايسنس خريدي اون وي بي كه داري رو آپگريد ميكني به يه وي بي كه از سايت اصلي دانلود كردي

Parham

Well-Known Member
اگر 160 دلار روئ بدم کاملا برای خودم میشه
ببین دوست عزیز زمانی‌ که شما این مبلغ را میدی برای 1 سال لایسنس این برنامه را داری و میتونی‌ از اون استفاده کنی‌ و زمانی‌ که این لایسنس تموم می‌شه با دادن تنها مبلغ 30 $ میتونی‌ از به روز رسانی‌ ها استفاده کنی‌ و نسخه های جدید را دانلود کنی ...
اگه بخوام 85 دلاری بدم هر سال باید 85 دلار بدم درسته
آره دوست عزیز کاملا درست هستش وقتی‌ که لایسنس 85 $ که برای 1 سال هستش میگیری بعد از 1 سال باید دوباره همون مبلغ را بپردازی ...
خوب تا اینجا درست تو سایتش کجا باید برم که مبلغ رو پرداخت کنم چه جوری باید پرداخت کنم با
چه کارتی به چه حسابی
برای خرید اون باید به این قسمت از سایت اصلی‌ اون بری و سپس نوع لایسنس را انتخاب کنی‌ ، خرید اون به وسیله 3 روش هستش ، یکی‌ Paypal هستش ، یکی‌ به وسیله MetaCharge هستش که زمانی‌ که میخری خرید شما را تائید می‌کنه و امنیت بیشتری هم داره و روش آخر هم روش World Pay هستش که اگر نخوای از اون 2 روش قبلی‌ استفاده کنی‌ میتونی‌ از این روش استفاده کنی‌ ...
بعد که حق لایسنس رو دادم میتونم از همین انجمن خودم استفاده کنم یا باید عوضش کنم
اگر که روی سایت خودت نسخه نال شده داری که باید حذف کنی‌ از قبل و میتونی‌ راحت به نسخه جدید ارتقا بدی چون در تمام فایل هایی‌ که دانلود میکنی‌ از سایت اصلی‌ کد کاربری شما و تاریخی‌ که دانلود کردی ثبت می‌شه ، همینطور اگر از انجمن دیگه استفاده میکنی‌ به جز سیستم vBulletin میتونی‌ به وسیله Impex که هستش اون را تبدیل کنی‌ ...
بعد از کجا میتونم لیست سایت هایی که لایسنس وی بولتین رو خریدن پیدا کنم
ببین دوست عزیز هرکسی‌ که لایسنس میخره اسم سایت و مشخصات اون در سایت اصلی‌ ثبت می‌شه اما می‌تونه این گزینه را انتخاب کنه که به صورت عمومی‌ لینک سایت اون نمایش داده بشه یا نشه و این دست خود شخصی‌ هستش که لایسنس را میگیره ... اما در حالت کلی‌ میتونی‌ لیست سایت ها را از اینجا ببینی‌ ... مثلا در این صفحه میتونی‌ لینک سایت سرزمین گرافیک را ببینی‌ یا همون Graphic Planet که ثبت شده و سایت های دیگه مجید آنلاین و ...

bamshad

Well-Known Member
اساتید محترم من میخواستم بدونم اگه کسی از Vb بدون داشتن لایسنس استفاده کنه ؛ چه جور عواقبی براش داره
چه جوری می خواند سایتش رو ببندند؟
مگه ما توی ایران نیستیم؟
پس زیر نظر قانون کپی رایت هم نیستیم
چه کسی می خواد جلوی کار ما رو بگیره؟
واسه من اصلا قابل درک نیست
و اما شما ها که از Vb حمایت می کنید آیا تا حالا از کرک واسه نرم افزار های مختلف استفاده نکردید؟
اگه ممکن من رو کمی روشن کنید

ToFaN

Well-Known Member
bamshad گفت:
اساتید محترم من میخواستم بدونم اگه کسی از Vb بدون داشتن لایسنس استفاده کنه ؛ چه جور عواقبی براش داره
چه جوری می خواند سایتش رو ببندند؟
مگه ما توی ایران نیستیم؟
پس زیر نظر قانون کپی رایت هم نیستیم
چه کسی می خواد جلوی کار ما رو بگیره؟
واسه من اصلا قابل درک نیست
و اما شما ها که از Vb حمایت می کنید آیا تا حالا از کرک واسه نرم افزار های مختلف استفاده نکردید؟
اگه ممکن من رو کمی روشن کنید
دوست عزیز شما اگه از نسخه نال اون استفاده کنید و کسی هم گزارش بده به سایت اصلی اونها بالافاصله سایت رو شناسایی می کنند و با اون هاستی که دارین استفاده میکنید تماس میگیرند و هاست رو می بندن
اصلا هم شوخی ندارند
میتونید امتحان کنید :)

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز با این برنامه نمی‌شه شوخی‌ کرد ! اولا که اینکه شما از کجا هستید زیاد ربطی‌ نداره ! چون به هر حال دیتاسنتری که داری استفاده میکنی‌ از ایران نیستش ! در ضمن اگر روزی هم از ایران باشی‌ باز هم فرقی‌ نمی‌کنه چون اینقدر مسائل کپی‌ رایت و لایسنس در مورد بعضی‌ از برنامه ها جدی هستش که تا شخص اونو نبینه جدی شاید نگیره ! ببین دوست عزیز خیلی‌ راحت به شرکتی‌ که داره به شما خدمات هاست ارائه میده تماس میگیرن و مدت زمانی‌ که معمولا 24 تا 48 ساعت هستش وقت میدن که از روی سایت حذف بشه و اگر این کار صورت نگیره مستقیما اقدام میکنند ... و خیلی‌ راحت هم هستش !

bamshad

Well-Known Member
خوب من حرفتون رو قبول می کنم ولی من یک سایت رو میشناسم که از نال استفاده میکنه من هم دیروز به سایت اصلی اعلام کردم ولی هنوز که هنوزه چیزی نشد!

Parham

Well-Known Member
ببین دوست عزیز اگر تعداد کاربران سایت کم باشه ممکن هستش کاری به کارت نداشته باشن اما مطمئن باش بعدا برات مشکل درست می‌کنن ...

dehkade

Member
در ضمن من اطلاع دارم که میگن جدیدا سرشون شلوغ شده تا را÷ورت میدی مثل قبلا سریع نمبندن ولی بعد یه مدت ترتیب اثر میدن ولی برای شخص من اتفاق افتاده که اخطار دادن ....

جدیدترین ارسال ها

بالا