طريقه نمايش آخرين ارسالهاي vBulletin در سايت

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
bache +جان نيازي نيست كه حتما بصورت ساب دومين باشه .. شما به جاي آدرس forum.majidonline.com هر آدرسي كه آدرس انجمنهات هستش قرار بده

مجيد

• Like
Reactions: !!!

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
اقا مجید میشه این کد رو جوری تغییر بدید که بجای اینکه اطلاعاتی مثل نام فرستنده و تاریخ و نام انجمن در جلوی همین اسم تاپیک ظاهر بشه؟ آخه الانه روی Alt میاد. ممنون میشم کد رو تغیید بدید که بشه مشخصات همون تاپیک هم جلوی خودش بیاد.ممنون

به جاي كد دوم از اين استفاده كن:

HTML:
<marquee direction="up" scrolldelay="30" scrollamount="1" onmouseover="stop();" onmouseout="start();">
<script type="text/javascript">
for (i=0; i<=15; i++) { 
	document.write('<a href="http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=', threads[i].threadid, '" target="_blank">', threads[i].title, '(Author : ', threads[i].poster, ' in ', threads[i].threaddate, '-', threads[i].threadtime, '</a><br>');
}
</script>
</marquee>

مجيد

trova

Member
دوست عزيز من كد شماره 1 و كد شماره 3 رو تو قسمت هدر سايت قرار دادم ولي اتفاقي نيفتاد

لطفا دقيق بفرمائيد كه اين كدها كجا بايد بكار گرفته شوند و چگونه

با تشكر - رضا

• Like

trova

Member
مشكل حل شد
فايل اكسترنال پي اچ پي رو از تو قسمت تنظيمات وي بي همونطوري كه گفتيد روي yes گذاشتم و بعد كد اول و سوم رو تو قسمت هدر سايت كپي كردم مشكل حل شد

ولي يه چيز ديگه و اون اينه كه ارتفاعش خيلي زياده چه كار كنيم كه يه كمي كوتاه تر بشه

با تشكر - رضا

• Like

satshop

New Member
کمک

من تمام کارها رو مو به مو انجام دادم

ولی از وقتی که این کار رو کردم همش 15 تا پست رو نشون می ده و این پستها هیچ تغییری نمی کنه

نمی دونم مشکل از کجاست

اگه ممکنه یه کمکی بفرمایید

در ضمن من
کد

http://xxxxx.com/vb/external.php?type=JS

رو که داخل صفحه ای جدا می زارم همش مطالبش یکی هست و اصلا تغییری نمی کنه

سر تیتر ها همشون همون قبلی ها هستن و تغییری نمی کنن

آخرین ویرایش:
  • Like

soofia

Member
آقا مجید این فقط آخرین تاپیک ها را نشون میده

چی کار کنیم که آهرین پست عها ا خود ارسالها را نشان بده؟

• Like

lahijan

Member
سلام آقا مجید چه طور میشه آخرین ارسالهارو مثل سایت خودت تو صفحه اول سایت هست رو موس اور mouseover کرد یعنی با رفتن روی آخرین ارسالها رنگش عوض بشه ممنون

• Like

iraq2590

New Member
دوست عزیز من نصب کردم و بسیار عالی هست و فقط در یک طرف صفحه هست و اگه بخواهم در وسط نمایش بده باید چکار کنم
منظورم این ایسن * _ + الان بجای ستاره هست و اگه بخواهم وسط بیاد و جای _ باید چکار کنم

• Like

Masoud1365

مدیر انجمن
کسی آخرین طریقه نمایش آخرین ارسالهای انجمن را در mybb بلد نیست؟:wink: :wink:

• Like
چطور میتونم آخرین ارسالهای PHPbb رو در سایت قرار بدم؟؟؟

چطور میتونم آخرین ارسالهای PHPbb رو در سایت قرار بدم؟؟؟
اگر کسی جواب رو میدونه حتما به من کمک کنه
اگه ممکنه کد ها رو هم بطور کامل بنویسید.

• Like

Parham

Well-Known Member
[ دوست عزیز جستجو قبل از پرسش ! در ضمن در هر تاپیک در مورد مسائل مربوط به اون عنوان بحث کنید و اگر مسائل خارج از موضوع یا سئوالی می‌خواهید مطرح کنید در تاپیک جدید این کار را انجام بدید ... ! ]

تصیح ی شکسته در صفخات vbulltion

با سلام خدمت دوستان
آیا می دانید که چگونه می توان ی شکسته را در صفحات Vbulletinتصحیح نمود. البته متن بدرستی تایپ شده است و از کد UTF-8 برای تبدیل به زبان فارسی هم استفاده شده ولی هنوز در بسیاری از موارد هر گاه حرف ی بکار می رود بصورت مقطع و منفصل نشان داده می شود بجای متصل بودن به تمام کمله

با تشکر فراوان دانیال:)

• Like

Masoud1365

مدیر انجمن
آقا من که طریقه ارسال آخرین تاپیک ها در mybb رو پرسیدم برای اینه که خیلی خیلی شبیه vb هستش و در انجمنها هم هیچ کس نمیدونه !

Masoud1365

مدیر انجمن
Masoud1365 گفت:
آقا من که طریقه ارسال آخرین تاپیک ها در mybb رو پرسیدم برای اینه که خیلی خیلی شبیه vb هستش و در انجمنها هم هیچ کس نمیدونه !
كسي نبيد كه بلد باشه !!! :eek:

s_in_a

New Member
سوال

من این کارو کردم.اما در بالای صفحه میاد و تنظیمات صفحه رو بهم ریخته.میخوام از راست به چپ باشه نه از چپ به راست.یه کمی هم مثله بقیه انجمنها زیبا تر باشه.لطفا کمک کنید

s_in_a

New Member
اینجا کسی نیست که جواب بده؟

اینجا کسی نیست که جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا