طرح خودتون رو سفارش بدين ... در خدمتم !

meysamg

Member
خیلی ممنونم آقا سبحان عجرت علی ا... - میشه بگید با میر عماد چطوری میتونم نوشته هارو به فرمت های وکتور تبدیل کنم ؟
مثل همین کاری که انجام دادید. یعنی توی کارل بازش کنم ؟!

hajhosssein

Member
سلام سبحان عزیز
خوبی ؟
شدیدا دلم برات تنگ شده بود
243s1dt.gif

می تونی خروجی متنی رو که می نویسی به AI تبدیل کنی
البته با کیفیت بسیار بلا و بدون رنجه(رگه رگه)
موفق باشی

e-hesami

Member
سلام و درود و حسته نباشد.
در اول یک دستت درد نکنه خدمت بنیان گذار این تاپیک و بعد هم یک تشکر از نظر دهان و بازدید کنندگان خوب این تاپیک که با این کارشون بانی این تاپیک رو حمایت کردن.
کارای جالبی هست. من با این سایت جدیدا آشنا شدم. ما برای 5 سال متوالی نمایشگاه «شهرک فاطمیون» رو در تبریز برگذار کردیم که برای اولین بار در تبریز بچه های هیئت ما همچین کاری رو شروع کردن. از 8 تا 19 خرداد برگزار میشهو و تو این چند روز بیشتر از سالهای گذشته ازش استقبال شده. سعی کنید تاپیک هایی بزنید که در اون طرح های مذهبی برای پوستر رو بنر استفاده بشه. چون ما 25 تا از 7 طرحی که در یکی از کانون های تبلیغاتی سفارش داده بودیم به صورت بنر 3 در 4 چاپ کردیم و در سطح تبریز نصب شدن. و برای هر طرح حدود 150000 تومان از ما پول گرفتند. در حالی که سال گذشته 75000 تومان پول داده بودیم بابت هر طرح. از دوستان میخوام تاپیکی راه اندازی بشه و در اون طرح های مذهبی با مناسبتهای مختلف جهت استفاده در پوستر و بنر قرار داده بشه.
در آخر از همه دوستان کمال تشکر رو دارم. بسیار بسیار ممنون.

tvtvtv

New Member
[SOBHAN];619003 گفت:
بسم الله
قاسم جان سلام
يكي از دلايل زدن اين تاپيك مي تونه اين باشه كه :

براي اينكه خوشنويسي اصيل ايراني از طرحها حذف نشه لازم هستش كه از اين جور نوشته ها در كار ها استفاده بشه ... حالا اگه كم و كاستي هست ، عيبي نداره انشا الله درست ميشه ... ديگه نبايد به خاطر چند غلط خوشنويسي
نفس كار از بين برود ... اين طور نيست آيا ؟؟

خواهش شما رو نمي تونم قبول كنم دلايل ذكر ميشن .

حرف شما كاملا درست نيست . (بحث تبليغ نيست ) ولي اين نرم افزاراين قابليت را دارد كه نه 100 درصد مانند استاد ولي مطمئنا 90 تا 95 در صد مانند استاد مي تواند عمل كند ...
bc7.gif
به هر حال بحث فوت كوزه گري هم مطرحه

مورد شماره 1_ من اون نوشته ها رو براي اين گذاشتم تا كاربران با شكل كلي خط آشنا بشن ....
مورد شماره 2 و 3 _ درسته كه يه سري غلط غلوط توش پيدا شده اما چون كاربراي عزيز خيلي عجله داشتن ، بنده هم عجولانه اين كار رو انجام دادم .

منم با نظر شما موافقم و از تذكر به جا سپاسگذار.

من به طور كلي با نظر شما موافقم ، سعي مي كنم ...
bc3.gif

اميدوارم فكر شما درست نباشه ، چون اون موقع بايد از شركت سازنده اين نرم افزار ناراحت بشن .

بنده كه فقط قصد خدمت داشته و دارم و باز هم از دوستان طرحهايي رو كه مي خوان قبول مي كنم ...

در آخر يك بار ديگه اين دو سه خط رو بخوانيد :‌

براي اينكه خوشنويسي اصيل ايراني از طرحها حذف نشه لازم هستش كه از اين جور نوشته ها در كار ها استفاده بشه ... حالا اگه كم و كاستي هست ، عيبي نداره انشا الله درست ميشه ... ديگه نبايد به خاطر چند غلط خوشنويسي
نفس كار از بين برود ... اين طور نيست آيا ؟؟
bc4.gif

موفق باشيد
محمد حسين

کملا حرفتان غلط است نر م افزار میرعماد را من به قیمت 12000 هزارتومان خریدم فقط از شکسته و نستعلیق آن استفاده می کنم باقی فونت های آن بدرد لا جرز دیوار می خوره اونم از سایت نرم افزاری مریم که می ریم این انتقاد ها را می کنیم وا کنش های مسخره ای میکنه من وقتی این پست را دیدم گفتم ترفتار ندارد اما مثا اینکه دارد

vf7tyu

Member
میشه بگین خط معلی رو چه جوری می نویسین من این نرم افزار رو دارم ولی مثل اینکه نداره

[SOBHAN]

Active Member
خیلی ممنونم آقا سبحان عجرت علی ا... - میشه بگید با میر عماد چطوری میتونم نوشته هارو به فرمت های وکتور تبدیل کنم ؟
مثل همین کاری که انجام دادید. یعنی توی کارل بازش کنم ؟!

شما فقط كافيه در برنامه word كه هستين نوشته رو انتخاب كنين و دكمه هاي Alt+C رو بزنين ...
در اين هنگام به طور خودكار در دسكتاپ دستگاهتون فيل emf آمادست .

موفق باشيد
محمد حسين

[SOBHAN]

Active Member
سلام سبحان عزیز
خوبی ؟
شدیدا دلم برات تنگ شده بود
243s1dt.gif

می تونی خروجی متنی رو که می نویسی به AI تبدیل کنی
البته با کیفیت بسیار بلا و بدون رنجه(رگه رگه)
موفق باشی

سلام حسين جان ...
ممنون از لطفت ... به هر حال !!

ببين ايني كه برات گذاشتم به كارت مياد ؟

موفق باشيد
محمد حسين

پیوست ها

• AI.zip
    379 بایت · بازدیدها: 4

[SOBHAN]

Active Member
سلام و درود و حسته نباشد.
در اول یک دستت درد نکنه خدمت بنیان گذار این تاپیک و بعد هم یک تشکر از نظر دهان و بازدید کنندگان خوب این تاپیک که با این کارشون بانی این تاپیک رو حمایت کردن.
کارای جالبی هست. من با این سایت جدیدا آشنا شدم. ما برای 5 سال متوالی نمایشگاه «شهرک فاطمیون» رو در تبریز برگذار کردیم که برای اولین بار در تبریز بچه های هیئت ما همچین کاری رو شروع کردن. از 8 تا 19 خرداد برگزار میشهو و تو این چند روز بیشتر از سالهای گذشته ازش استقبال شده. سعی کنید تاپیک هایی بزنید که در اون طرح های مذهبی برای پوستر رو بنر استفاده بشه. چون ما 25 تا از 7 طرحی که در یکی از کانون های تبلیغاتی سفارش داده بودیم به صورت بنر 3 در 4 چاپ کردیم و در سطح تبریز نصب شدن. و برای هر طرح حدود 150000 تومان از ما پول گرفتند. در حالی که سال گذشته 75000 تومان پول داده بودیم بابت هر طرح. از دوستان میخوام تاپیکی راه اندازی بشه و در اون طرح های مذهبی با مناسبتهای مختلف جهت استفاده در پوستر و بنر قرار داده بشه.
در آخر از همه دوستان کمال تشکر رو دارم. بسیار بسیار ممنون.

سلام عليكم
ممنون از لطف شما.
در مورد اينكه گفتين تاپيك برا كار هاي مذهبي بزنين .. خوب اينجا رو ببينيد :

تاپيك ابزارها

موفق باشيد
محمد حسين

[SOBHAN]

Active Member
کملا حرفتان غلط است نر م افزار میرعماد را من به قیمت 12000 هزارتومان خریدم فقط از شکسته و نستعلیق آن استفاده می کنم باقی فونت های آن بدرد لا جرز دیوار می خوره اونم از سایت نرم افزاری مریم که می ریم این انتقاد ها را می کنیم وا کنش های مسخره ای میکنه من وقتی این پست را دیدم گفتم ترفتار ندارد اما مثا اینکه دارد

دوست عزيز ... اينجا تاپيك درخواست نوشته و طرح هست .
ديگه لازم نيست در مورد اينكه اين نرم افزار خوب هست يا نه بحث كنيم ... بنده نظراتم رو قبلا اعلام كردم .
شما هم از زدن پست اضافي جدا خودداري كنيد تا تاپيك بي خودي شلوغ نشه .اگه هم قانع نشدين با پيغام خصوصي بحث رو ادامه بدهيد نه در تاپيك

موفق باشيد
محمد حسين

[SOBHAN]

Active Member
اگه ميشه يك طرح براي بسيج برام بزاري ممنون ميشم

ورور شما رو به سايت خوش آمد ميگم
اميدوارم حضور پر رنگي در سايت داشته باشيد.

خيلي خوب منظورتون رو نرسوندين ولي يه طرح گذاشتم ببينيد كافيه ؟

موفق باشيد
محمد حسين

پیوست ها

• BASIGE.png
    BASIGE.png
    12.2 کیلوبایت · بازدیدها: 3

RTAVAKOLI

New Member
خيلي ممنونم
يه طرح كه يه مفهوم كلي ازبسيج داشته باشه ورنگي هم باشه بارزولوشن بالا
ازاينكه وقت ميذاري خيلي ممنونم

آخرین ویرایش:

[SOBHAN]

Active Member
خيلي ممنونم
يه طرح كه يه مفهوم كلي ازبسيج داشته باشه ورنگي هم باشه بارزولوشن بالا
ازاينكه وقت ميذاري خيلي ممنونم

خواهش مي كنم . ولي من اينجا فقط نوشته و طرح نوشته تحويل ميدم .اگه كار طراحي عكش ميخواهيد يه تاپيك زير مراجعه كنيد:

سوالات و درخواست ها

موفق باشيد
محمد حسين

hajhosssein

Member
[SOBHAN];672823 گفت:
سلام حسين جان ...
ممنون از لطفت ... به هر حال !!

ببين ايني كه برات گذاشتم به كارت مياد ؟

موفق باشيد
محمد حسين

این که توش چیزی نیست
میگم اگه میشه یه بار دیگه یک چنین فایلی(*.AI )رو برام بذار البته با این عبارت( "یا فاطمه الزهرا ادرکنی)
موفق باشی

vf7tyu

Member
[SOBHAN];672839 گفت:
فونت هاي مير عماد آخرين فونت هاي ليست فونت هاي برنامه word هستن .

موفق باشيد
محمد حسين

می دونم عزیز که با wmهم شروع می شن ولی مال من اون فونت رو نداره یعنی نستعلیق و شکسته و ثلث و تحریری رو داره

Morteza76

Member
می دونم عزیز که با wmهم شروع می شن ولی مال من اون فونت رو نداره یعنی نستعلیق و شکسته و ثلث و تحریری رو داره

شما از نسخه اصلی نرم افزار استفاده نمی کنید
احتمالا شما این برنامه رو از اینترنت دانلود کردی.
عزیز اگه بخریش بهتره (http://www.maryamsoft.com)

controlpanel

New Member
با سلام خدمت آقا سبحان گُل

يه زحمت براتون داشتم اگه مي شه لطف كنين دو جمله زير رو با هر طرح و فونتي صلاح مي دونين برام بزنين:

باشگاه پژوهشگران جوان

حوزه علميه جامعة الامام المنتظر (عج) نجف آباد

البته با كيفيت بالا
با تشكر

[SOBHAN]

Active Member
با سلام خدمت آقا سبحان گُل

يه زحمت براتون داشتم اگه مي شه لطف كنين دو جمله زير رو با هر طرح و فونتي صلاح مي دونين برام بزنين:

باشگاه پژوهشگران جوان

حوزه علميه جامعة الامام المنتظر (عج) نجف آباد

البته با كيفيت بالا
با تشكر

سلام عليكم...

هر دو تا طرح آمادست ، مي تونين دريافت كنيد :

ولي طرح حوزه در فايل زيپ هست .

عرض تسليت
موفق باشيد
محمد حسين

پیوست ها

• BASHGAH.png
    BASHGAH.png
    18.9 کیلوبایت · بازدیدها: 2
  • BASHGAH-2.png
    BASHGAH-2.png
    51.7 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • HOZE.zip
    262.9 کیلوبایت · بازدیدها: 2

hajhosssein

Member
سلام سبحان جان
منتظرمai رو آپ کنی
بعد هم اگه زحمتی نیست عبارت زیر رو برام به هر فونتی که فکر می کنی جالب درمیاد بنویسی
" ابوالفضلیا"
دقیت کن که ابوالفضلیها نیست

جدیدترین ارسال ها

بالا