((طراحی پوستر)) نظر بدید؟

rayanflash

New Member
سلام این اولین تایپیک من هست .
می خواستم درباره این پوستری که طراحی کردم یه نظری بدید .
البته هنوز کامل نشده.
اینم لینک پوستر
http://i26.tinypic.com/52mgs2.jpg

آخرین ویرایش:

alionline1366

Active Member
کار کلن از کیفیت پائینی برخوردار است رنگ بندی جالب نیست استفاده از فونتها مشکل داره کلا خیلی مشکلات داره انشالاه در کارهای بعدی شما شاهد پیشرفت باشیم

VahabOnline

Member
سلام

من تا اون حد که کارم راه بیفته فوتوشاپ بلدم، اما بزارید نظرم رو بگم.
دوست عزیز کار شما زیاد خوب نشد و همون طور که دوستان عزیز گفتند در رنگ بندی و انتخاب فونت و جایگاه ها خیلی ضعیف عمل کردید.
به هر حال انگیزه ی خود را تقویت نمایید و با رفع این مشکلات کارهای بعدی خود را هر چه زیباتر ارایه دهید.
موفق باشید.

rayanflash

New Member
پوستر جديد

از همگي ممنون كه نظر داديد.
اين هم يك پوستر ديگه هست لطف كنيد يه نظر هم به اين بديد.
البته مي دونم كه زمينه اش خيلي شلوغ شده ولي طرحش برام مهم هست و
لطف كنيد براي زمينه هم راهنمايي كنيد.

http://i28.tinypic.com/2envnk6.jpg

VahabOnline

Member
سلام

زمینه خیلی شلوغه و ربطی هم به موضوع نداره.
باز هم تو انتخاب فونت دقت نشده.
موفق باشی.

Morteza76

Member
این آخریه جالب شده ولی خوب نیست از فونت های رایج استفاده کن همچنین از تایپوگرافی در متن ها چون کارت رو جذابتر می کنه
در ضمن یه رنگهایی رو انتخاب کن که با موسیقی و موضوع کارت مچ باشه به نظر من بک گراند اگر ساده هم باشه قشنگه زیاد شلوغش نکن.
موفق باشی

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
به نظر من هرچی پوستر ساده تر کار بشه شیک تر در میاد

alionline1366

Active Member
منم با سادگی و در عین حال مدرنیته موافقم راستی این کارت از قبلی بهتر شده ولی بکگراند شلوغه همونطور که خودتم گفتی رنگ بندی میتونست خیلی بهتر باشه فونتها و جایگزاریشم مشکل داره

mohammad50

Member
به نظر من هم که اصلا" جرات ندارم به خودم بگم طراح کار خوب از کار دریومده!

rayanflash

New Member
تغيير در پوستر قبلي

واقعا از همه گي ممنون كه نظرمي ديد.صميمانه تشكر مي كنم .

تااينجا كار اين طرح به اين شكل در اومده البته هنوز جاي كار داره.
ممنون ميشم كه از 0 تا 100 به ترتيب زير نظر بديد:

خلاقيت :
طرح:
زمينه:
رنگ بندي :
فونت ها:
خوانايي فونت ها:

و راهي براي بهتر شدن طرح.
با زهم از همگي ممنون كي راهنمايي مي كنيد.

در ضمن اين پيوست ها فكر كنم مشكل پيدا كرده و من در لينك زير گذاشتم.

www.rayangraph.parsehgig.com/test.php

پیوست ها

• posterend1.jpg
    posterend1.jpg
    294 کیلوبایت · بازدیدها: 23
  • poste1r.jpg
    poste1r.jpg
    217.9 کیلوبایت · بازدیدها: 21
آخرین ویرایش:
سلام دوست عزیز...
اگه رو این پوستر بیشتر کار کنی شاید بهتر بشه...
راستش اگه نظر منو میخوای ، من میگم یه طرح دیگه کار کن ... سعی کن ساده باشه ولی با مفهوم . این کارت خلاقیت داره اما مناسب یه همچین موضویی نیست. این پوستر نباید اونقدر پر پیچ و خم باشه که بیننده واسه خوندنش زیاد مکث کنه و خسته بشه. هر چی ساده تر ، بهتر ... البته منظورم از ساده بودن این نیست که شلوغ نباشه ها ! میتونه باشه ولی خلاصه طوری باشه که بیننده واسه خوندنش گیج نشه... رو تایپوگرافی هم بیشتر کار کن ، حتی میتونن دیفیس بشن ، اما به اندازه ... البته خوانایی فونت ها تو این ویرایش آخری بهتر شده .
و اینکه اگه هم خواستی یه طرح دیگه بزنی سعی کن از فکر خودت استفاده کنی ، اینجا بچه ها هم کمکت میکنن ، ولی فکر از خودت باشه.
با توجه به این چیزایی که گفتم ، من این امتیاز ها رو میدم :

خلاقيت : 50
طرح: 20
زمينه:30
رنگ بندي : 20
فونت ها: 10
خوانايي فونت ها: 30

راجع به اون سادگی و معناگرایی که گفتم من یه طرح کار کردم که اتفاقا چاپ هم شد و مراسمش هم دیروز برگزار شد خوشحال میشم ببینی ، البته این پوستر خیلی سریع کار شد ، تقریبا یه نصفه روز طول کشید :cry::
http://i30.tinypic.com/j5jlmp.jpg

ببین میتونی رو همین طرحت هم باز کار کنی ها ولی یکم زیادتر کار کن ... البته تو همین انجمن بگردی کارهای خیلی زیادی رو پیدا میکنی که خیلی عالی و حرفه ای طراحی شدن و میشه الگوهای زیادی ازشون گرفت.

این هایی که گفتم نظر من بودا...:neutral: بازم تصمیم با خودته ...!
موفق باشی:)
یا علی...

آخرین ویرایش:

rayanflash

New Member
ممنون از لطفت ، طرحت رو ديدم طرح خوبي شده بود توي نصف روز ، آره قبول دارم بيشتر بايد كار كنم . در ضمن اين خطهاي كه توي تصوير هست خطهاي حامل در موسيقي كه در دفتر نت مي توني مشاهده كني .

ممنون از لطفت ، طرحت رو ديدم طرح خوبي شده بود توي نصف روز
ممنون لطف داری
در ضمن اين خطهاي كه توي تصوير هست خطهاي حامل در موسيقي كه در دفتر نت مي توني مشاهده كني .
میدونم داداش ، ما رو دست کم گرفتی ها ، نا سلامتی ما رفیق احسانیم بابا ...!!! :cry:

hmd13

New Member
عرض شود که...

موضوع این پوستر چیه؟ باید اولین چیزی که بیننده می بینه و توجهشو جلب می کنه موضوعو مشخص کنه، اما تو کار تو اصلا یه طرح یا نوشته که نگاه بیننده روش متمرکز بشه وجود نداره.
فکر کنم این مهترین مشکل بود، بقیه ش بمونه
ولی جسارت بالایی داری. اگه یه روز یه هنرمند بزرگ بشی، ممکنه یه سبک جدید خلق کنی.

جدیدترین ارسال ها

بالا