طراحي سايت

mahyar_ha

Member
سلام
من هيچ چيز در مورد برنامه نويسي و طراحي سايت نمودن.اما مي خوام شروع كنم.
ببينم يك نفر باحال وجود دارد كه به من اموزش بدهد يا سايتي رو معرفي كنه كه بتونم از اون در مورد طراحي سايت كمك بگيرم
ممنون

منم ميحوام بدونم ول ييه چيزايي بلدم اما بلد نيستم اطلاعاتمو جمع و جور كنم

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
اول بايد طبقه حرفه آقا محسن آبتدا زبانه پايه HTML ياد بگيري و اگه بعد زبانهاي ديكه مثله ASP PHp ...آگه خواسته از برنا مه هاي آماده آستفاده كني كه اونم باز يك بحثه جداست

losteast

Member
:idea: برنامه Frontpage براي شروع خوبه.
اولين كاري كه شما بايد بكنيد اين برنامه رو باز كنيد كمي باهاش ور بريد، بنويسيد، پاك كنيد، جدولها رو شانسي آزمايش كنيد، لينك را هم و ... از امتحان كردن نترسيد. در آخر متوجه ميشيد كه طراحي صفحات ساده واقعا كار نداره.
اينم بگم كه 90٪ آموزش بعد اينه كه سايت رو پابليش ميكني، اون وقته كه حس ميكني خيلي چيزا هست كه بلد نيستي، بايد بياي به انجمنها و مرتب سوال كني.

Masih

Well-Known Member
طراحي وب سايت شاخه‌هاي خيلي متنوع و گوناگوني داره. بايد اول ببينيد به كدوم شاخه علاقمنديد و بعد با توجه به علاقه و استعداد بري سراغ فراگيري آموزشهاي اون شاخه.

مسيح.

pitan

Member
Masih گفت:
طراحي وب سايت شاخه‌هاي خيلي متنوع و گوناگوني داره. بايد اول ببينيد به كدوم شاخه علاقمنديد و بعد با توجه به علاقه و استعداد بري سراغ فراگيري آموزشهاي اون شاخه.

مسيح.

ميشه چندتا از شاخه هاشو بگين تا ببينم اول سراغ كدومش برم بهتره!؟
اصلا كدومو اول از همه ياد بگيرم بهتره به نظر شما؟؟؟يعني پيشنياز كدومه؟؟؟!

HABAL

Member
منم چون هيجي بلد نيستم ميگم اولHTML ولي بجاي frontpage كه توي Microsoft Office CD( برا اوني كه پرسيده بود) پيدا ميشه .
Macromedia Dream Viewer رو پيشنهاد ميكنم چون به نظر من USER FRIENDLY تره....

البته بدم نيست براي شروع ابتدايي از همون مقالات و كتب مربوطه استفاده بشه و در كنارش از يه WEBSITE BUILDER مثل CUTE SITE BUILDER يا مشابهش كه خيلي هم زيادن

Masih

Well-Known Member
pitan گفت:
Masih گفت:

مسيح.

ميشه چندتا از شاخه هاشو بگين تا ببينم اول سراغ كدومش برم بهتره!؟
اصلا كدومو اول از همه ياد بگيرم بهتره به نظر شما؟؟؟يعني پيشنياز كدومه؟؟؟!

اينكه كدوم شاخه رو ياد بگيريد كاملا بستگي به نظر خودتون و استعدادتون داره. دو تا از شاخه‌هاي طراحي وب سايت عبارتند از:

1- طراحي سايت (از لحاظ قالب و محتوا)
2- برنامه‌نويسي

كساني كه به شاخه اول بيشتر علاقه نشون ميدن دسته‌اي از كاربران هستن كه بيشتر به كارهاي گرافيكي علاقه دارند. از جمله نرم‌افزارهايي كه ميشه به كمكش قالب زيبايي براي يك سايت درآورد نرم‌افزار Adobe Photoshop هست.

يك نرم‌افزار بسيار مناسب براي تازه‌كارها كه همه به راحتي ميتونن باهاش كار كنن هم نرم‌افزار Adobe ImageStyler هست. كار كردن با اين نرم‌افزار فوق‌العاده آسونه! و هر كسي (حتي كسي كه براي اولين باره ميخواد قدم به دنياي طراحي وب سايت بگذاره) به راحتي پس از گذشت اندك زماني و صرف كمي ذوق و سليقه ميتونه سايت‌هاي خوب و كارآمدي بسازيد. من خودم طراحي وب سايت رو با همين نرم‌افزار شروع كردم.
متاسفانه شركت Adobe به دلايلي (از جمله تناقض فايلهاي DLL با فتوشاپ) نسخه‌هاي بعدي اين نرم‌افزار رو منتشر نكرده.

كساني كه به علم رياضيات يا كارهاي پيچيده هم علاقه دارند به برنامه‌نويسي رو ميارند. از جمله زبانهاي معروف و معتبر در امر برنامه‌نويسي ميشه به: ASP.NET و PHP اشاره كرد.

مسيح.

mohsenshahbazi

Active Member
<شوخي>حالا چه گيري دادي ياد بگيري بابا بيخيال
ميخواي ياد بگيري چيكار به هيچ دردي نميخوره ؟؟؟<شوخي/>

:mrgreen:

سلام
براي اموزش Macromedia Dream Viewer كتاب خوبي فارسي يا انگليسي سراغ داريد لطفا معرفي كنيد

HABAL

Member
من شخصا معتقدم كه PHP و Java Script از ASP هم قدرتشون بيشتر و هم امنيت بيشتري دارن

ـــــــــــــــــــــــــــ

اينم يه اظهار وجود بود

HABAL گفت:
من شخصا معتقدم كه PHP و Java Script از ASP هم قدرتشون بيشتر و هم امنيت بيشتري دارن

ـــــــــــــــــــــــــــ

اينم يه اظهار وجود بود

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

مطمئنی برعکس نگفتی؟! ....

yafatemeh

Member
آقا من حرف مسيح رو خيلي قبول دارم...به حرفش گوش بديد...واقعا راست مي گه ...من روزگار پر ريسكي رو دارم سر همين قضيه تجربه مي كنم...از همين اول تصميم بگيريد كه چكاره مي خواهيد بشيد:
1- نما و قيافه ي سايت؛
كار با برنامه هايي چون:
photoshop,coreldraw,كميswish,
!!!flash,frontpage,dreamwever
2-برنامه نويسي صفحات وب؛
php,asp,كار با بانكهاي اطلاعاتي مثل sql server,
javascript,...

جدیدترین ارسال ها

بالا