شکایت MajidOnline از شرکت خدمات اینترنتی‌ البرز !!!

daryvary

Member
من تست نكرده بودم. چون بلاگ اسكاي زياد نميرم.
ولي الان كه گفتي زدم باز شد. يادمه يه بار قبلا زده بودم فيلتر شده بود. ولي الان باز شد. با 2500 كانكتم.

داتك كه خيلي جكه. تويه صفحه فيلترش يه فرم گذاشته كه اگر اين سايت اشتباه فيلتر شده به ما اطلاع بديد.
اينا آخرشن. ميان كار و كاسبي يكي رو كساد ميكنن بعد ميگن ببخشيد. به همين راحتي.
ديگه دزدي از اين آشكارتر؟؟؟

هنوز هيچ جاي دنيا سيستمهاي خودكار رو نذاشتن همينطوري خودشون كار كنن. حتي براي كارهاي خيلي كوچيك كه آسيبي هم به كسي نميرسونه.
ولي اينجا ميان سيستم اتوماتيك ميذارن واسه فيلترينگ كه ميتونه يه شركت رو ورشكست كنه!!!!!!!!

ALI_TAKHTI

Active Member
من هم انگشت هم امضا آخه بعضي از مخابرات چي
ها سوات ندارن و انگشت لازمه

d@nial

Well-Known Member
من كارت نيونت New net استفاده میکنم خیلی عالیه

دست صاحبش درد نگیره

daryvary

Member
آقا اگر كارتت فيلتر نداره اينجا ننويسش.
يه وقت به صاحبش گير ميدن.
اسمشو از اينجا بر دار كه واسه يكي هم كه باحاله مشكل نشه.

راستي منم ميخوام :D
از کجا بگیرم؟؟

d@nial

Well-Known Member
فكر نكنم موردي داشته باشه - چون استفاده اي براي من كه نداره

فيلترش هم در حد مناسب داره نه اينكه اصلا نداره، اگرم فیلتر شد ، میریم سراغ یکی دیگه

روزنامه فروشیها فکر کنم دارن

lvlj

Member
یه امضا هم یکی منم شکایت دارم..یعنی امضا میکنم( تا درس عبرتی باشد برای سایرین :peace: )

anti-life

Active Member
يه چيزي دوستان ..... ميگم من سر از اين فيلترينگ در نمييارم ولي فقط سوالم اينكه مگه اين همه فيلتر شكن نيست ... خب چرا از اونا استفاده نمكنين ..... يعني اونا كارا نيستن يا بحث سر بايكوت هستش ....

اگه بايكوت ميخواين بكنين كه بابا اينا به پول من و شما كاري ندارن .... دوباره دو روز فيلتر رو ور ميدارن دوباره كه مشتري اومد ميزارن سر جاش .....

بابا ياد بدين ملت چطوري فيلتر بشكونن .....

kiyanosh

Member
anti-life گفت:
يه چيزي دوستان ..... ميگم من سر از اين فيلترينگ در نمييارم ولي فقط سوالم اينكه مگه اين همه فيلتر شكن نيست ... خب چرا از اونا استفاده نمكنين ..... يعني اونا كارا نيستن يا بحث سر بايكوت هستش ....
.....
دوست عزيز خيلي آدم زورش مياد كه براي سايت هاي علمي از فيلتر شكن استفاده كنه
ضمنا بازدي را معمولا تا ثلث كاهش مي ده . خيلي ها حال فيلتر شكن ندارند.

به نظر من اين شركت و پارس آن لاين كاسه از آش داغ تر هستند. ما مي توانيم به مخابرات و خود شوراي نظارتي شون شكايت كنيم كه اينها چرا از فيلتر هاي مخابرات استفاده نمي كنند
واقعا خودت مخابران كم فيلتر مي كنه كه اين ها خودشون خوش خدمتي كردن

من هم موافقم . ما بايد مسپله فيلترينگ سرخود البرز و .. را از بقيه سوا كنيم و فعلا به اين اعتراض كنيم مثل شكايت از پارس آنلاين توشط پرشين بلاگ . و ديديد به نتيجه رسيد.
مي توانيم ساني كه سايت و وب لاگ هم دارن منعكس كنند.

براي چند تا سايت خبري هم بنويسيد
ممنون

Norik

Active Member
منم مخالف فيلترينگم, آخه يعنی چی؟
خيلی سرعت اينترنت ايران بالاست که تازه اونم فيلتر؟

آخه يکی نيست به اينا حالی بکنه بابا هر فيلتری بزارين راه دور زدن داره

Pooriya_Online

Active Member
اولا آنتي جان اونا از ماها زرنگترن و همه فيلتر شكن ها از آي-پي پورت بگير تا برنامه ها و سايتهاي فيلتر دور زن و فيلتر كردن... و غير از اون كيانوش همون طوري كه گفت سرعت ميكوبه پايين... الان سرعت واقعي من 19كيلوبايت در ثانيه هستش ولي تو ويندوز ميزنه 46.6 كيلوبايت اون وقت اگه از فيلتر شكنا استفاده كنم حتما ميشه 7كيلوبايت در ثانيه... :wink:

ثانيا ما اينجا رو اگه امضا كنيم آيا اونا ترتيب اثري ميدن؟

arash-1212

New Member
سلام - آقا ما هم هستيم - اين كه نشد ... هر چيزي رو كه نبايد فيلتر كنند ... كه ... حالا خوبه اسمش البرزه اگه اورست بود سايت ياهو رو هم فيلتر مي كردنند... :lol:

MrMohi

Active Member
اگر مشکل با امضا حل میشه ... اینم امضای من

mohammadsig.gif

هر چند اینا اگه حرف آدم سرشون میشد هیچوقت این کار رو نمیکردند ... کار از پایه خرابه ...

ady_constantine

Active Member
Peyman-Pop گفت:
امروز صحنه خیلی‌ خنده داری رو دیدم .

زمان ورود به مجید آنلاین خودمون دیدم سایت فیلتر شده !

البته زمان ورود کاملا بدون اشکال صفحه لود می‌شه اما زمان لاگین با عکس زیر مواجه میشید .

حتما براتون سواله چرا باید چنین کاری بشه .

حتما همهٔ شما شنیدید که از دستگاه های جدیدی برای فیلتر گذاری سایت ها استفاده می‌شه بطور مثال اگر در یک لینک که کاربر خواست به اون مراجعه کنه اگر دو حرف 3 و X کنار هم قرار بگیرن اون لینک فیلتر می‌شه و اصلا کار به محتویات سایت و یا لینک ندارند .

این الگوریتم بسیار مضحک باعث شده تا تمامی‌ سایت ها قسمتی‌ از محتویات خودشون رو از دست بدن، بطور مثال اگر حتی‌ در یک سایت عکسی‌ رو با اسم X شروع کنیم اون عکس کاملا فیلتر می‌شه و گرافیک سایت شما زمان ورود ناقص دیده می‌شه .

در زمان لاگین به مجید آنلاین هم به دلیل قرار گرفتن یکسری حروف کد گذاری شده در قسمت آدرس و تقاضای ارسال اون کافیه تا دو حرف از اون حروف فیلتر شده باشه تا با عکس زیر و فیلتر شدن مجید آنلاین روبرو باشید .

تنها ISP که از این الگوریتم بچه گانه و ناشیانه استفاده میکنه البرزه. باید تمامی‌ ما با یک نامه با امضا تمامی‌ کاربران و سایت های دیگه به این شرکت شکایت کنیم یا با نخیردن کارتهای این شرکت اونرو تحریم کنیم.

دیگه هرچیزی کاملا حدی داره .

پیمان

آقا پيمان !

فكر نكنم كاري از پيش ببريد . بنده يك شركت هاستينگ معتبر در مشهد سراغ دارم كه مجوز و همه چي براي كارشان هم دارند ولي سرور لينوكس آنها توسط اكثر شبكه هاي مشهد بالخصوصص البرز فيلتر شده بود و كليه سايتهايي كه هاستشان روي اين سرور بود مشكل دار شده بود . كلي نامه نگاري رسمي انجام داده بودند و آنها هم قبول كرده بودند ولي بهانه اشان اين بود كه ما كاري نمي توانيم انجام دهيم و ايراد كار هم نفهميده بودند چيه كه سرور اين بنده خدا فيلتر شده .
هيچي ديگه ! فكر مي كنيد چكار كردند ؟ سرورشان بدليل همين مسپله خنده دار عوض كردند !!!!‌ :lol:

فقط پيشنهاد دومتان عملي و آن اينكه مشهديها استفاده از شبكه البرز را تحريم كنند . همين :wink:

amir_s

Active Member
اقا من هم از اينترنت البرز استفاده ميكنم ولي تا حالا مجيد انلاين رو فيلتر نكردن
ولي كلا مخالفم و ..... من كه امضا بلد نيستم چي
انگشت بزنم؟؟؟

a Truth Seeking

Active Member
خيلي جالبه والله !!!

حتما همهٔ شما شنیدید که از دستگاه های جدیدی برای فیلتر گذاری سایت ها استفاده می‌شه بطور مثال اگر در یک لینک که کاربر خواست به اون مراجعه کنه اگر دو حرف 3 و X کنار هم قرار بگیرن اون لینک فیلتر می‌شه و اصلا کار به محتویات سایت و یا لینک ندارند .
8O
واقعا جالبه حالا اگر سايت آموزش رياضي يا فيزيك يا امثال اينها بود چي؟

iRWEBDES

Active Member
آقا 7 ميليارد ندادن كه 2 تا فيلتر شكن بمونه و ما استفاده كنيم
صبر داشته باشيد ...
كل اينترنت يواش يواش فيلتر خواهد شد ...

جدیدترین ارسال ها

بالا