شکایت MajidOnline از شرکت خدمات اینترنتی‌ البرز !!!

Peyman-Pop

Active Member
امروز صحنه خیلی‌ خنده داری رو دیدم .

زمان ورود به مجید آنلاین خودمون دیدم سایت فیلتر شده !

البته زمان ورود کاملا بدون اشکال صفحه لود می‌شه اما زمان لاگین با عکس زیر مواجه میشید .

حتما براتون سواله چرا باید چنین کاری بشه .

حتما همهٔ شما شنیدید که از دستگاه های جدیدی برای فیلتر گذاری سایت ها استفاده می‌شه بطور مثال اگر در یک لینک که کاربر خواست به اون مراجعه کنه اگر دو حرف 3 و X کنار هم قرار بگیرن اون لینک فیلتر می‌شه و اصلا کار به محتویات سایت و یا لینک ندارند .

این الگوریتم بسیار مضحک باعث شده تا تمامی‌ سایت ها قسمتی‌ از محتویات خودشون رو از دست بدن، بطور مثال اگر حتی‌ در یک سایت عکسی‌ رو با اسم X شروع کنیم اون عکس کاملا فیلتر می‌شه و گرافیک سایت شما زمان ورود ناقص دیده می‌شه .

در زمان لاگین به مجید آنلاین هم به دلیل قرار گرفتن یکسری حروف کد گذاری شده در قسمت آدرس و تقاضای ارسال اون کافیه تا دو حرف از اون حروف فیلتر شده باشه تا با عکس زیر و فیلتر شدن مجید آنلاین روبرو باشید .

تنها ISP که از این الگوریتم بچه گانه و ناشیانه استفاده میکنه البرزه. باید تمامی‌ ما با یک نامه با امضا تمامی‌ کاربران و سایت های دیگه به این شرکت شکایت کنیم یا با نخیردن کارتهای این شرکت اونرو تحریم کنیم.

دیگه هرچیزی کاملا حدی داره .

پیمان

mohsenshahbazi

Active Member
اين جانب محسن شهبازي
به ش ش : 0000 ! ت/ت:01/01/01 صادره از اصفهان
بدينوسيله حمايت خويش را از اعلام شكايت عليه اون اي اس پي اعلام ميدارم

NextWorld IT

Active Member
اگه امضا من هم به درد مي خوره من هم هستم
اما
هم سايت رييس داره هم شركت البرز
عين بچه ادميزاد تماس بگيريد باهاشون و مشكل رو حل كنيد...

d@nial

Well-Known Member
من هم موافقم

خيلي وقته ديگه از اون اشتراک بیخود استفاده نمیکنم

دو تا خط 56 داره که اسمشه ، همیشه اشغاله

Pooriya_Online

Active Member
خيلي ديگه مسخره شده... تنها البرز نيست... من سپر دارم و ديگه نميتونم برم به سايتهاي آموزش فتوشاپ و سايتها آموزشي و مربوط به گرافيك...

****** شورشو دراوردن...

منم پاي ورقرو انگشت ميزن... :lol: (آخه آدمن كه بيام واسشون امضا كنم؟ :lol:)

daryvary

Member
آقا منم هستم. ولي بهتون بگم كه به هيچ جايي نميرسه. اين كشوري كه ما داريم ميبينيم هيچ كاريش درست انجام نميشه. فوقش ميان ميگن ببخشيد. اونوقت باز ميكنن. دوباره دو هفته بعد سر يه مساله ديگه فيلتر ميشه. ميگيد نه نگاه كنيد.
ولي در كل من هم هستم.
ضمنا سايت nedstatbsic هم با کارت من فیلتر شده. من داتک استفاده میکنم.

iranexplorer.net

Active Member
" این سایت طبق قانون مسدود می باشد "

کدوم قانون؟ قانونی که اونقدر ناقص تنظیم شده که سایت علمی رو بطور خودکار فیلتر میکنه، بدون اینکه مجری قانون حتی اطلاع نداشته باشه و کنترلی نمیکنه ، قانون نیست.

black-die

Active Member
من هم موافق شكايت هستم ... منم داتك استفاده ميكنم ... جالبه كه به مدت 1 روز بلاگ‌اسكاي رو از اين اي-اس-پي فيلتر كردن ولي بعد درست شد

دري‌وري جان شما هم اين مشكل رو داري كه با شماره هاي غير 4003 تا 4005 كانكت ميشي بلاگ‌اسكاي فيلتر شده باشه ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا