شهرام::منم کورش شاه جهــان::3dmax & Ps

NAKOOT

Well-Known Member
سلام
جسارت کردم و اومدم این تاپیک رو زدم، تو رو خدا اساتید ببخشن که خودم رو قاطی کردم ...
127fs4555773.gif

راستیتش دیدم در اون حد مکس رو بلد نیستم و از خیلی وقت پیش هم دوست داشتم مقبره کورش رو مدلینگ کنم ، این شد که که این تاپیک رو زدم ...
ugly002.gif

از نظر مدلینگ همین گزینه فکر کنم برای من تازه کار مناسب باشه ...
uglydance.gif

زیاد برام مسابقه مهم نیست، مسابقه بهونه ای هستش برای نشون دادن اون حس همیشگی من نسبت به پدر تمام ایرانیان ...
cry222.gif

کارم ترکیبی از مکس و فتوشاپ و شاید هم زی براش خواهد بود ... البته امیدوارم دوستان روحیه بدن به من تازه کار که بتونم ادامه بدم ... چون همیشه استارتم خوبه ولی یه جا که گیر می کنم از کارم زده می شه و به خودم فحش می دم که چرا مکس بلد نیستم
166500-eftekhar3.gif

خلاصه منم بازی
m169.gif

آرزومند آرزوهاتون " شهرام"
rose3.gif

آخرین ویرایش:

NAKOOT

Well-Known Member
مرسی از همه ... خداییش مرام کش کردین من رو
s187.gif

کارم رو از امشب شروع می کنم ... عکس زیر رو ببینید، هدف اینه همچین فضایی رو بازسازی کنم ...
از اول هم گفتم یه حسه و قدرت ئه دیگه ای برای این کار دارم، می دونم برای من تازه کار شاید سخت باشه ولی تمومش می کنم اگه خدا بخواد ...
07020077.jpg

Sherlock_Holmes

Active Member
Nakoot جان بسیار لذت بردم که چنین طرحی رو میخوای پیاده کنی...
خیلی خوبه... این میتونه معنای واقعی "ایران زمین" باشه...
شخصا اسم "ایران زمین" که میاد به جز تاریخ و سنتهای کهن و انسانی چیز دیگه ای به ذهنم خطور نمیکنه...
شدیدا برات آرزوی موفقیت میکنم ...

آخرین ویرایش:

NAKOOT

Well-Known Member
مخلصیم داداش شرلوک
s187.gif

اینم از مقبره، البته هنوز به اون صورت دیتیل نداره ... مثلا درز ئه سنگ ها رو هنوز ایجاد نکردم ...
برای جلوی سقفش هم یه گل لوتوس که توی نقش برجسته های پاسارگاد هستش استفاده می کنم ...
بعدش هم که باید برم سراغ ستون ها ... روی کاری که دارم انجام می دم خوب مطالعه کردم ، کلی عکس و مقاله خوندم، می خوام بیشترین شباهت رو داشته باشه و کار تخیلی نباشه ...

NAKOOT

Well-Known Member
مرسی از همه بخاطر محبت هاشون
rose3.gif

همینجوری گذری که این تاپیک من رو نگاه می کنید بد نیست PDF هایی که می ذارم رو گذرا یه نگاهی بکنیم تا بیشتر آشنا بشیم با گذشتمون ...
این اولین PDF که در مورد تاثیر ایرانیان بر جهان هستش ... حجمش هم چیزی نیست 220kb بخدا ازتون چیزی کم نمی کنه که هیچ، تازه می فهمید برای چه تمدن کهنی این مسابقه برگزار شده ...
ممنون از همه

پیوست ها

• Iran zamin.rar
    222.6 کیلوبایت · بازدیدها: 152

amin2001

Active Member
دستت درد نکنه داداشی
خیلی خوب هم داری پیش میری
این شا الله موفق باشی :)

Cute design

Well-Known Member
دستت درست

سلام

چطوری پسرم!؟

کارت خیلی خوبه!با صرف وقت بیش تر معرکه می شودَد!!!!!

بای

NAKOOT

Well-Known Member
خب خب اینم از کاره من ...
m169.gif

کارم در عین سادگی خیلی طول می کشه ...
دلیلش هم اینه که کلی واسه کارم می گردم دنبال عکس و مقاله یا هرچیزی که بتونه کمکم کنه تا نزدیکترین مدل رو به کار اصلی داشته باشم ...
البته این رندر ربطی به کاره نهاییم نداره، صرفا می خواستم نشون بدم کار در چه مرحله ای هستش ...
اجزای مقبره کاملا با نمونه اصلی مطابقت داره ، حتی تعداد سنگ های مقبره مساوی با نمونه اصلی هستش ...
البته هنوز درز سنگ ها کاملا مشخص نیستش ...
ستونها هم تقریبا به این صورت بودن با این تفاوت که اوون مکعب بزرگ ئه که وسطش از 4طرف رفته تو رو نداره ...
اوون مکعب رو خودم اضافه کردم تا وسط اوون فرورفتگی ها گل لوتوس که نماد هخامنشیان هستش رو کار کنم ...
بیس اصلی کار تقریبا تموم هستش، از الان به بعد می خوام بچسبم به چیدمان طرح و تزئینات جزئی ...
127fs4196680.gif

==================

PDF
نام : از زبان داریوش
مولف : خانم پروفسور هاید ماری کخ
مترجم : دکتر پرویز رجبی

خلاصه :
در سال های 1933 و 1934 ، ضمن حفریات تخت جمشید، پایتخت امپراتوری پارس، در دیوار استحکامات، چندین هزار لوح گلی با متن هایی به خط میخی عیلامی به دست آمد.این لوح ها در زمان فرمانروایی داریوش بزرگ (522-486 پ.م.) نوشته شده و تاریخ آن ها سیزدهمین تا بیست و هشتمین سال فرمانروایی داریوش، یعنی از سال 509 تا494 پ.م . را برمی گیرد. این مجموعه بخش کوچکی است از بایگانی واقعی دیوان شاهی.

ali3dtech

Member
شهرام جان از اینکه با اینهمه تحقیق و مقاله پیش میری خیلی خوشحالم... کارت درسته...

درضمن مقالات عالی بودن... اگه بازم بزاری که استفاده میکنیم...

برات آرزوی موفقیت دارم

izone

Active Member
شهرام جان درود و هزاران درود بر شما.

کار بسیار بسیار زیبایی شده و به شما شاد باش میگم. هر چند که هنوز پایان نگرفته ولی تا اینجای کار که شاهکار شده.

پیروز باشید.

:Mohsen:

کاربر باتجربه
كارت درسته دوست من
مثل اينكه اساتيد تو مسابقه كم نيستن ها

جدیدترین ارسال ها

بالا