شهرام::منم کورش شاه جهــان::3dmax & Ps

NAKOOT

Well-Known Member
تبریک میگم تا اینجا که خوب ادامه دادید ..... فقط یه نکته ای رو بگم ....
به نظر من کار نهایی تون بهتره تا اونجایی که میتونه رئال باشه ... و از عناصر فانتزی توش استفاده نکنید ... چون توهم در مورد تاریخ قابل حضم نیست .... البته نظر منه ...

مرسی
s187.gif

کار کاملا رئال هستش، همونطور که بارها توی پست های قبلی هم گفتم هدفم ساختن و عکس صفحه اول هستش و نشون دادن عظمت این بنا ...
اونقدر این مقبره و محیط اطرافش زیبا هستش که نیازی به تخیلی و توهمی کردنش نباشه ...
نظرت هم کاملا درسته و برای من محترم
rose3.gif

ايولللللللللللللللللللللا بابا چي كردي .
دمت گرم بابا همين جوري پيش بري اوليااااااااااااااااااااا.
مخلصیــــــــــــــم
m169.gif

از مسابقه حذف نشم اول شدن پیشکش
905.gif

rose3.gif

آفرین شهرام تا اینجا قشنگ شده اما فک کنم حالا وقته کار کردن روی جزئیاته باید سعی کنی بدون تکسچر کار کهنه به نظر بیاد

منتظر میمونیم

موفق باشی

لطف داری داداش حسین
s187.gif

یک بار هم به احسان گفتم و توضیح دادم که کار قرار نیست تخریب شده و قدیمی به نظر بیاد، قبول دارم که بنا برای 2500 سال پیش هستش ...
127fs4196680.gif

ولی بالاخره یه روزی این بنا توی اوج زیبایی و شکوه خودش بوده ... صحنه ای که من دارم کار می کنم بر می گرده به زمانی که ستون ها هنوز رنگ و لعاب خودشون رو داشتن و همه چیز سالم بوده ...
cry222.gif

مرسی از لطفت
rose3.gif

در ضمن دوستان اسم کار هم گذاشتم: " منم کورش شاه جهــان"

:Mohsen:

کاربر باتجربه
آقا شهرام ما بيصبرانه منتظر كار نهايي شما هستيم
تا اينجا كه واقعا عالي شده
مخصوصا ستونا كه خيلي خوب از آب درومده

hosienmax100

3D Artist
لطف داری داداش حسین
s187.gif

یک بار هم به احسان گفتم و توضیح دادم که کار قرار نیست تخریب شده و قدیمی به نظر بیاد، قبول دارم که بنا برای 2500 سال پیش هستش ...
127fs4196680.gif

ولی بالاخره یه روزی این بنا توی اوج زیبایی و شکوه خودش بوده ... صحنه ای که من دارم کار می کنم بر می گرده به زمانی که ستون ها هنوز رنگ و لعاب خودشون رو داشتن و همه چیز سالم بوده ...
cry222.gif

مرسی از لطفت
rose3.gif

در ضمن دوستان اسم کار هم گذاشتم: " منم کورش شاه جهــان"

پس سه شد!

خب اینجوری کارت سخت تر میشه باید خیلی دقت کنی چون اون زمان همچینم تر و تمیز نبوده 2500سال قبل مثله الان امکانات

نداشتن ......................

بحرحال خودتو رهبر خودی امیدوارم به اون چیزی که مدنظرت هست برسی

اسم هم زیبا انتخاب شده _منم کوروش شاه جهان_ایول

موفق باشی

hamed1star

Member
شهرام جان چيشد پس انگار ازت خبري نيست كجايي بابا ما منتظريماااااااااااااااا.:d

NAKOOT

Well-Known Member
سلام
ببخشید چند روزی نبودم ... البته پست ها رو می دیدم ولی نمی تونستم جواب بدم ...
cry222.gif

کار تقریبا تموم هستش، درگیر تکستچر ها هستم،چند تا آبجکت دیگه هم به کار اضافه کردم ...
s026.gif

نمی خوام هول هولکی بشه چون تا 15 اردیبهشت وقت زیاد مونده ...
chojinfc.gif

به امید خدا توی چند پست آینده کار نهایی رو می زارم...
m169.gif

مرسی از همه
rose3.gif

شهرام عزیز

عجله کن برادر امین ترکوند بجنب بابا نشون بده یه فتوشاپ کار حرفه ای تا چه اندازه میتونه مهره خطر ناکی برای عزیزان تری دی باشه
از گوش راست حمله کن و غافلگیرشون کن منتظر ادامه کارت هستیم
برات ارزوی موفقیت میکنم
فقط اگه اول شدی حق و زمه بچه های یادت نره
پول اب جدا پول برق جدا کوروش هخامنش فرهاد اریا برزن و دیگر هیچ

NAKOOT

Well-Known Member
شهرام بيخيال كه نشدي ها؟
وقت كمي مونده ها!
ببينم چه ميكني.
موفق باشي.

نه بابا مگه می شه بیخیال شد، کار از نظر مدلینگ تموم هستش فقط یکم مورد دارم توی تکسچر که اونم ok شده تقریبا ...
_typerhappy__by_de_Mote.gif

پنجشنبه و جمعه این هفته هم کار رو می بندم اگه خدا بخواد ...
Dance_til_ya_can__t_no_moe_by_de_Mote.gif

مخلصیم
rose3.gif

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
به نظرم یه تکسچره کثیف و ستونای شکسته خیلی کارو طبیعی میکنه

هیچ وقت به یه میهن پرست این حرفو نزن! :razz::razz:. اونم شخصی مثل آقای شهرام

شوخی کردم ! ظاهرا این آقا شهرام میخوان مقبره زمانی رو بسازن که تازه درست شده . خب طبیعطا همه چیزش نو هست دیگه . خلاصه شهرام جان ما که خیلی قبولت داریم . بی صبرانه منتظرم کار نهاییتو ببینم....:)

hamed1star

Member
شهرام جان گفتم حالا که دیگه کم کم داره وقت تموم میشه باید تمومه تلاشتو بکنی مثله بقیه .
منم برات ارزو میکنم یه کار خفن از اب در بیاد.قربانت:)

NAKOOT

Well-Known Member
سلام به همه
اولن شرمنده بخاطر این غیبت طولانی، البته آنلاین بودم هر روز ولی پست ندادم تو این تاپیک ...
کار تقریبا تموم شده و امروز می خوام تکسچر ها رو بسازم و نسبت بدم ...
کارم رو تا روز آخرین روز مسابقه نمی ذارم اینجا ... به قول یکی از دوستان تکراری می شه اونجوری :دی
برای من ئه تازه کار واقعا سخت بود مدلینگ اینکار ولی یه حسی من رو به ادامه دادن کار هل می ده. اولین کار 3D بودش که زمان مدلینگ از کار زده نشدم.
به هر حال هنوز خیلی مونده تا کارم تموم بشه.
آرزوی موفقیت برای تک تک دوستان، چون هدف بالا کشیدن نام ایران و ایرانی هستش، مسابقه بهونه ای هستش برای با هم بودم.

متن زیر هم بخونید جالب هستش، در مورد جزایر 3گانه ایران و ادعای امارات متحده عربی هستش، البته متن زیر رو گلچین کردم چون خیلی باحال بودش بقیش رو از لینک زیر متن م تونید بخونید.

ایران 7300 ساله ! امارات 37 ساله !!

کیک تولد
دو هفته قبل، تعدادی از هموطنان با تجمع در مقابل سفارت امارات در تهران نسبت به ادعاهای این كشور درخصوص جزایر ایرانی واكنش نشان دادند. در این تجمع، بعد از قرائت بیانیه معترضان به مناسبت سی و هفتمین سال تاسیس امارات، در اقدامی جالب کیكی كه تدارك دیده شده بود را به سفیر این كشور تحویل دادند.

روی این كیك كه به دست شخص سفیر امارات رسید نوشته شده بود «كشور 7300 ساله ایران سی و هفتمین سال تولد شیخ‌نشین امارات را تبریك می‌گوید.»

در بیانیه ای هم كه نسخه‌ای از آن به دست آقای سفیر رسیده، نوشته شده بود «بدین وسیله به تمامی چپاولگران استعمارگر اعلام می‌داریم كه ایرانی همیشه پایدار و استوار در صیانت از تمامیت ارضی كشور و فرهنگ بی‌همتایش كوشنده و هرگونه تعرض به مردم و تمامیت ارضی كشور را با گرزی آهنین پاسخ خواهد داد.

برای دیدن متن کامل اینجا کلیک کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا