شفاف سازي در مورد خدمات شركت هاي هاستينگ!!!

girman یک یوزر بود که یکی از هاستینگ ها ساخته بود برای خراب کردن بقیه.(گمان)
که میشه از پستها فهمید کدوم هاستینگه....

girman

New Member
درووووووووووووود
اين پست جهات اين بود كه بدونيد من برگشتم
من هيج جا نرفتم و نمي رم
فقط يه توضيح كوتاه
متاسفانه سرشار از مشكلات خانوادگي بودم كه حتي توي اين 1 هفته نتونستم آن بشم!
اجازه بديد بخونم پستها رو يكي يكي جواب مي دم

girman

New Member
من 2 روزه اکانت دادم منتظر هستم جناب گیرمن کارشو بکنه.
مي بخشيد
مگه اكانت رو انتقال دادي به آي پي اصلي؟
اگه اينطوره من برسي مي كنم
خبرتون مي كنم
ضمن اينكه من سرم خيلي شلوغه...هر وقت بيكار بشم ميام اينجا

girman

New Member
خوب خوب خوب دیدم بحث داره پیچیده می شه ! خیلی ها بی زبون افتادند ! من شرکتم تو راهه ! تونستی بیا هکش کن ! در ضمن من هکر نیستم (تو بگو بلد نیستی) ولی خوب بزار بگم یک چیزی رو !
cat /var/cpanel/accounting.log که مالیات نداره ! خوب !
تو هنوز No Body هستی ! هنر این کار روت کردنه ! کرنلش رو بخون روتش کن ! و بعد حمله کن ! وقتی که تونستی خبر بده ( حالا مثل p30world می ره یک لمر استخدام می کنه) اگه تونستی ! تو که مدیر امنیتی! خوب ! حالا یک کاری دیگه می کنیم ! دلیل این که شما تونستی لیست کنی قدیمی بودن ورژن PHP هستش ! باید سرور اونو به روز کنه ! خوب حالا ! یک چیزی به همتون بگم از بیشتره ! سرور هایی که اینجا هستند ! شل دارم ! و پابلیک می کنم ! من البته هکر نیستم ولی یک کمی کله خرابم ! گاهی اوقات بچگیم گل می کنه حسود هرگز نیاسود ! از دیریه که دارم دنبال می کنم این تاپیک گفتم وقتشه یک کمکی منم بیام وارد بشم ! آهای ! تو که ادعا می کنی ! امنیت 100% نیستا ! ولی اینو هم بگم کار این نیو چتر های کافینتی نیست ! که بیاد هک ! وای هک !!!!!!!!! این هک نیست ! لمر بازیه ! شل آپ کردن کاری نداره ! روتینگ خودش کلاسه بتونی FreeBSD از این جور آشغالا روت کنی ! شکرت هایی که اینجا هستند می تونم راحت روشون کنم که نمایندگی هستند ! ولی خوب اشکالی نداره بزار کارشون بکنند اما ! ! ! ! نیاید بچه ها کار یک دیگر رو خراب کنید ! رقابت سالم انجام بدید ! نیاید کار همدیگه رو خراب کنید ! من از همتون کوچیکترم ! نوکر همتونم هستم اما بچه ها ! شفاف سازی خوبه ولی نه که بیاید کل کل کنید شاخ بشید ! من پرشین وب هم بخواید شل می دم ! دلیل بر قدرت من که نمی شه ! منم مثل همتونم ، هیچ کس به خودم کمک نکرد ! مثل جن التماس می کردم یکی بهم یاد بده ولی خیلی بی معرفتید یکی کمک نکرد تا الا خودم پا شدم ! یک ماهه شروع کردم ! به طور جدی ! ولی می خوام متفاوت باشم ! به همه چیزی که بلدم یاد می دم ! چت نکنید باهام که حوصله ندارم با لمر ها شاخ بشم ! ایگنور می کنم ! تو بگو ترسو ! اره من ترسو ! تو پسر شجاع ! به زودی یک خبر انفجار کننده درم ورد هاستینگا می بینید از طرف من و تیمم ! من نمی گمم منم ! خودتون باید تشخیص بدید که بعدا باید تعطیل کنید برید ! حریص (درست نوشتم ؟ ) نباشید !
حالا می گه ما کجا بودیم ؟ خوب فکر کن ! بچه ها ! به خدا به علی قسم خندم میاد یکی رو می بینم اینطوری داره میاد معامله دیگری رو خراب می کنه ! بابا خر تو از پل گذشته ! تو کارت رو کردی بزار این بدبختا که هزینه دادند ! به یک امیدی کارشون رو بکنند به علی قسم ! ببینم هاستی شاخ بشه ! علی قسم خوردم ! شاید یک روزی توی طور من خورد خفن نابودش می کنم ! خفن ! و عجیب سرویسش می کنم ! خیلی دوست داشتم رقابت سالم بود www.webhosting.info رو ببینید و یاد بگیرید ! ببینم کسی شاخ و شونه بکشه اگه تو ارشیوم بوده ! شلش رو همینجا پابلیک می کنم در ضمن با این یوزر چند نفر میان توی مجید ! به همه در جریان می زارم

یا حق
اين لحن كوچه بازاري و سرشار از التماس و دلهرتون رو لطفا حذف كنيد
ارزش جواب دادن نداشت پستتون!

girman

New Member
تا چنر روز دیگه این تاپیک میره به دادگاه خانواده
از اول به چه شکل شروع شد حالا چی جوری داره تموم میشه.
نه به اون گیر من ، ما رو برد زیر سوال رفت ساکت شد پیداش نشد. نه به الان که این دوستمون نیومده گربه رو دمه هجله کشت.
واقا جالبه

همگی موفق باشید
جالب تر هم ميشه!
البته با يك سري تغييرات اساسي

girman

New Member
girman یک یوزر بود که یکی از هاستینگ ها ساخته بود برای خراب کردن بقیه.(گمان)
که میشه از پستها فهمید کدوم هاستینگه....
از خدا بترس...به خود و بي جهت به كسي تهمت نزن
من خيلي وقته كه كار هاستينگ نمي كنم
چون واقعا كار پر درده سريه و اصلا ارزش نداره
با خيلي از هاستينگ ها دوستم و مطمئن هستم نمام كساني كه تو اين تاپيك شركت كردند يا با من در تماس بودند يا به طريقي با من رابطه داشتند
با هيچ كسي دشمني ندارم
اين رو همه بفهمند
و فكر نكنند كه من قصد دارم نون كسي رو آجر بكنم
اما انصاف داشته باشيد
واقعا يوزر هاي ايراني توقعات پاييني دارند ...اگر اين توقعات بالا بود الان اين همه هاستينگ كمپاني در پيت مثل قارچ سبز نمي شد
بخوام دنبال ريشه بگردم واسه خودش رمان ميشه اونم به سبك تراژدي

girman

New Member
دوستان گرامي
به من وقت بديد من مشكلاتم رو حل كنم
شايد كمي طول بكشه خود هم نمي دونم مصيبت هام كي تموم ميشه اما اين بحث رو رها نمي كنم
فقط يك پيشنهاد جدي!

خوب فكر كنيد و تمام جوانب حرفتون رو در نظر بگيريد بعد پست بزنيد
سنجيده پست بزنيد تا ثابت بشه آدم خردمندي هستيد
من سعي مي كنم كمي صميمانه تر از اين به بعد كار كنم
و در قبال كسي جبهه از اين به بعد نخواهم گرفت
نه با شما هستم نه در مقابل شما
و از شما هم توقع دارم نه در كنارم باشيد و نه در مقابلم

صبر پيشه كنيد!
اتفاق هاي جالبي توي اين تاپيك رخ خواهد داد!

از خدا بترس...به خود و بي جهت به كسي تهمت نزن
من خيلي وقته كه كار هاستينگ نمي كنم
چون واقعا كار پر درده سريه و اصلا ارزش نداره
با خيلي از هاستينگ ها دوستم و مطمئن هستم نمام كساني كه تو اين تاپيك شركت كردند يا با من در تماس بودند يا به طريقي با من رابطه داشتند
با هيچ كسي دشمني ندارم
اين رو همه بفهمند
و فكر نكنند كه من قصد دارم نون كسي رو آجر بكنم
اما انصاف داشته باشيد
واقعا يوزر هاي ايراني توقعات پاييني دارند ...اگر اين توقعات بالا بود الان اين همه هاستينگ كمپاني در پيت مثل قارچ سبز نمي شد
بخوام دنبال ريشه بگردم واسه خودش رمان ميشه اونم به سبك تراژدي
درسته آقای گیر من.
ولی من عرض کردم: "(گمان)"
بازم سعی می کنم مچ شما رو بگیرم :(

arashonline

Well-Known Member
من واقعا خوشحالم آقا گير من كه كساني مثل شما هنوز وجود دارند !

DarkAngel

Member
Girman Security

با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز ! من زیاد در تایپیک ها شرکت نمی کنم اما گفتم اینجا شرکت کنم بحث جالب شده .

girman این دوست عزیزمان فکر کنم از هک 2 تا چیز را خوب می دوند R57 , C99 که جا دارد بهشون تبریک بگم خودش کلیه :eek: البته طی آخرین گزارشات آمده از سمت خبر گذاری ... ایشون به تازگی با Injection ها هم کار می کند :cool: . در دنیای امروزی پول در همه جا حرف اول را می زند و آدم های پولدار راحت می توانند بقیه را با پول بخرند ( حتی هکرها ). از شناختی که من نسبت به ایشون دارم خدا را شکر آدم پولداری هم هست .

--------------------------------------------

Tornado2800 راست می گه 99% از هاست های ایران نمایندگی یک دیگر هستند . دقیقا مثل شطرنج می ماند که تعدادی خاصی دارند با این مهرها بازی می کنند .

بزرگترین ضعف هاست های ایران هم قیمت فوق العاده بالا کیفیت هم فوق العاده پایین . البته جا دارد همین جا بگویم که بیش از 99% سرور های ایران دسته هکر قدرتمند girman هست جا دارد از همین جا اسمش را بزاریم Girman Security . ( ناراحت می شم اگه غیر این صداش کنید :cry: )

آخرین ویرایش:

ady_constantine

Active Member
با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز ! من زیاد در تایپیک ها شرکت نمی کنم اما گفتم اینجا شرکت کنم بحث جالب شده .

girman این دوست عزیزمان فکر کنم از هک 2 تا چیز را خوب می دوند R57 , C99 که جا دارد بهشون تبریک بگم خودش کلیه :eek: البته طی آخرین گزارشات آمده از سمت خبر گذاری ... ایشون به تازگی با Injection ها هم کار می کند :cool: . در دنیای امروزی پول در همه جا حرف اول را می زند ( حتی برای هکرها ). از شناختی که من نسبت به ایشون دارم خدا را شکر وضع مالی خوبی هم دارند .

Tornado2800 راست می گه 99% از هاست های ایران نمایندگی یک دیگر هستند . دقیقا مثل شطرنج می ماند که تعدادی خاصی دارند با این مهرها بازی می کنند .

بزرگترین ضعف هاست های ایران هم قیمت فوق العاده بالا کیفیت هم فوق العاده پایین . البته جا دارد همین جا بگویم که بیش از 99% سرور های ایران دسته هکر قدرتمند girman هست جا دارد از همین جا اسمش را بزاریم Girman Security . ( ناراحت می شم اگه غیر این صداش کنید :cry: )

خوشحال میشم کاربران عزیز با همان نام کاربری که در این انجمن فعالیت دارند در این تاپیک شرکت کنند ! :)

چطور میشه یک نفر "DarkAngel " باید همین امروز در فروم عضو شود و اولین پستش را در همین تاپیک ارسال کند و نظرش را هم در رابطه با girman بدهد !!! :D

حالا برو Logout کن با یک نام کاربری دیگه بیا جواب منو بده !!! :lol:
متاسفم برای جوانان این ممکلت که ایقدر بیکار شدند که نمی دانند چطور وقتشان را پر کنند و با حساب خودشان با سرکار گذاشتن یا کل کل با دیگران وقت خود را پر می کنند .

خوش باش دوست من ! :wink:

DarkAngel

Member
سلام خدمت مدیر محترم سایت !
من نمی دونم این آقایان چه جوری مدیر هستند :eek: :eek: دوست عزیز من سعی می کنم حتما مقاله ای در مورد ip تهیه کنم و در سایت بگذارم برای مدیران فروم :eek: :eek: :eek: من از همین جا از طرف این آقا از همه ی طرفدارن معذرت خواهی می کنم :cry:

MJ Rayaneh

Well-Known Member
اسم جديد گير من لابد شمايي !
آقا آرش!
گرچه این قضیه به من ربطی نداره.
ولی سعی کن مطالبی رو پست کنی که فایده ای برای بقیه داشته باشه.
مثلا اگر به پست هات توی این تاپیک نگاه کنی خودت میبینی که ....

prohosting

Member
این موضوع چه ربطی داره به Ip.
منتظر مقاله هم هستیم. شاید موضوع عوض شد

جاي اين پست هاي بيهوده يه كم حرف حساب بزنيد!
چه فرقي مي كنه برامون كه اين جناب گيرمن كيه ..از كجا اومده؟!
مهم كاريه كه داره انجام ميده
و همه ميدونم براي شركت هاي كه صادقانه كار مي كنن امتياز بسيار خوبيه و همه راضي بايد باشند جز كساني كه ....

در ضمن يه سوال پيش اومده برام
مگه هر كي امنيتي باشه حتما هكر هم هست؟!

arashonline

Well-Known Member
آقا آرش!
گرچه این قضیه به من ربطی نداره.
ولی سعی کن مطالبی رو پست کنی که فایده ای برای بقیه داشته باشه.
مثلا اگر به پست هات توی این تاپیک نگاه کنی خودت میبینی که ....
دوست عزيز اين تاپيك براي من مفيد هست و بدرد من ميخوره پس چرا درشس شركت نكنم ! :)

DarkAngel

Member
می بینم که واقعا اینجا شرکت هایی هم هستند که تا فهمیدن دامین و هاست چیه رفتن سریعا نمایندگی زدن :-?
دوست عزیز وقتی به من می گید که 3.4 تا یوزر دارم می توانید آیپی من را چک کنید ببینید با این آیپی چند تا یوزر ساخته شده است . ( یک عده هم می آیند الان می گن تو سیستمت را عوض می کنی :eek: یا با دیال آپ می آیی هی دیسکانکت می کنی تا آیپیت عوض بشه )
نظر همه ی آماتورها برام مهم هست تا بعدها پلی باشم برای پیشرفتشان

آخرین ویرایش:

DarkAngel

Member
همه ميدونم براي شركت هاي كه صادقانه كار مي كنن امتياز بسيار خوبيه و همه راضي بايد باشند جز كساني كه ....

فکر کنم همگی بدانند سر چند تا بچه را چه جوری گول می زنند ؟ عزیز شما واقعا فکر می کنید که هاستینگ های ایرانی واقعا از همه لحاظ حرفه ای هستند :neutral: دوست عزیز سخت در اشتباهی اگر اینجوری فکر می کنی .
کسانی در این تایپیک ها شرکت کرده اند که از 24 ساعت هاستشان 5 ساعت down هست و سایت خودشان هم 3.4 باری هک شده . دیگه تا کی می تونیم سر خودمون را گول بزنیم ؟ ؟ ؟ سر این مردم بدبخت را شیره بمالیم ؟ می زنن Uptime : 99/999% حاضرم شرط ببندم 50 هم نیست . دیگه کلاه برداری تا کجا ؟ من دیروز با مدیر یکی از هاستینگ های معروف ایران صحبت می کردم گفتم عزیز من دسترسیم روی سرور شما روت هست . گفت روت چیه ؟ به قرآن به همین ماه رمضانی گناه دارند این مردم ساده ی ایران . تا حرف هم از جمهوری اسلامی هم می شود فحش را می کشند به این آخوندها . بهتره بریم اول خودمون را درست کنیم
ببخشید سرتان را زیاد درد آوردم . طرف حرفهام عده ای خاص بودند نه همگان

جدیدترین ارسال ها

بالا