ششمين سال تاسيس سايت مجيد آنلاين

شروع موضوع توسط Majid ‏19 اکتبر 2008 در انجمن آخرين اطلاعيه ها و اخبار انجمنها

 1. Majid

  Majid مدیر سایت عضو کادر مدیریت

  ارسال‌ها:
  9,315
  تشکر شده:
  11,337
  امتیاز دستاورد:
  113
  سلام

  امروز تولد سايت مجيد آنلاين هستش...
  شش سال پيش در چنين روزي سايت مجيد آنلاين با هدف كمك و آموزش تاسيس شد و امروز كه 19 اكتبر 2008 هستش ، شش سال از اون روز مي گذرد.
  شش سال است كه در كنار شما و با شما هستيم ، هم من و هم تمامي مديران و همكارانم به در كنار شما بودن عادت كرديم و از همه مهمتر در اين مدت چيزهايي ياد گرفتيم و چيزهايي ياد داديم.

  ياد تمامي دوستاني كه آمدند و رفتند به خير ، خيلي از دوستان اومدن ، فعاليت كردند و ب خلوص نيت به سايرين كمك كردن و بعضي هاشون رفتند. بعضي ها از سايت رفتند و بعضي ها به ديار باقي شتافتند. خدا رو شكر تونستيم 6 سال با تمامي مشكلات و سختي هايي كه بود دوام بياريم و به اينجا برسيم. خيلي ها از سايت در اين مدت استفاده كردند و به ما هم كمك كردند و بعضي ها هم از دست ما ناراضي بودند و با فحش و بد و بيراه گذاشتند رفتند . در هر صورت اميدوارم كه اين سايت بتونه به هدف خودش ادامه بده و به دوستان كمك كنه...

  مدتي هستش كه من خودم در سايت فعاليتي ندارم و فقط عملا سايت اسمم رو به يدك ميكشه ، در حالي كه تمامي زحماتي رو مديران و افرادي ميكشن كه پشت پرده دارن كار ميكنند و واقعا زحمت ميكشن و شايد خيلي وقتها ازشون اسمي برده نميشه و متاسفانه شايد بعضي ها (كه تعدادشون هم خيلي كم هستش) قدردان زحمات آنها كه مسلما بدون منت و انتظار قدرداني ، كمك ميكنند ، نيستند. در هر صورت اينجا و در آستانه ورود به ششمين سال تاسيس سايت مجيد آنلاين جا داره از تمامي مديران ، همكاران و تمامي افرادي كه نامي از آنها برده نميشه اما هميشه در حال فعاليت هستند كه سايت بتونه به كار خودش ادامه بده تشكر ميكنم و من خودم هميشه قدر دان زحمات اونها هستم.
  از تمامي كاربران خوب هم كه با نظرات و كمك هاي خودشون هميشه در كنار ما بودن و به ما كمك كردن متشكريم و اميدواريم كه باز هم در كنار ما بمونن و به ما كمك كنند.  تولد شش سالگي مجيد آنلاين رو به تمامي هواداران سايت مجيد آنلاين تبريك ميگم.


  مجيد
  19 اكتبر 2008
  28 مهر 1387
   
  نوشته شده توسط Majid در ‏19 اکتبر 2008
  Little-Student، jaberjiji، saeid_constanti و 67 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.

به اشتراک بگذارید