سیستمی فقط برای ***max***

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام یکی بگه رم 4gb باس 800 بهتره یا 2gb باس 1066

AREF

سلام سروش جان. گالری کاراتو تو CGTalk دیدم. یه امضاء می دی؟
منم نمونه کار دارم. ولی این سیستم کوفتیم خیلی پائینه. پولمو تا 1060000 رسوندم.چی پیشنهاد میدی؟

CPU : Intel Core 2 Quad Q6600
Ram همون که خودت گفتی Twin Moss
کارت گرافیک 4870 می ترسم بگیرم می گن خیلی داغ می کنه. 9800GTX بهتر نیست
MB Asus p5q
Power 120 تومنی . 650 یا 700 EPS
هارد 320
یه سوالی جعبه کیس باید فرق کنه یا معمولی فرقی با گرونا نداره. شنیدم کیس های زاغارت گرما رو بیرون نمی دن

.:. soroosh .:.

Active Member
درود .
راستش من خيلي در زمينه سخت‌افزار تجربه خاصي ندارم .
دوستان ديگه حتما كامل راهنماييتون ميكنن .
اما خب .
سي‌پي‌يو خيلي خوبي انتخاب كردي .
البته 9450 هم هست كه نسبت به قيمتش و بازدهيش من پيشنهاد نميكنم .
رم هم خب همون 4 گيگ كافيه . و بسته به بودجت ميتوني از رم‌هاي مختلفي استفاده كني .
تويين موس را من پيشنهاد نميكنم . برو سراغ يك برند ديگه .
كارت گرافيك هم 9800 خيلي خوبه و شايد پيشنهاد اول من باشه و راجع به 4870 اصلا اطلاعات ندارم .
مين هم خب مين خوبي هست و با اين سي‌پي‌يو كاملا سازگاره .
پاور هم هر چي ميگيري خيلي خوب باشه .
يعني كمتر از Green نگيري . همون حدود 700 يا بالاتر باشه .
چون گرافيكت خيلي قويه و ...
هارد هم سعي كن Sata دور بالا باشه . حجمش چندان مهم نيست .
راجع به كيس هم خيلي بهش فكر نكن .
چون مهم نيست .
اما من يك سري كيس ديدم تو بازار براي كار گرافيك خيلي مناسبه .
كنار كيس يه فن خيلي بزرگ داشت . ( يعني تقريبا كنار كيس ديگه در نداشت تماما فن بود و بدون صدا )
خود كيس مشكلي بود و كنار اون فن LED آبي رنگ داشت .
بري تو بازار پيدا ميكني .
اما خب اگه نبود خيلي سخت نگير .
اما خب سعي كن تهويه مناسبي داشته باشه .
يعني تعداد فن‌ها مناسب باشه .
بقيش خيلي مهم نيست .
مگر اينكه بخواي بري سراغ كيس‌هاي مثلا سيلور استون يا ...
كه حداقل قيمت 90 تومن هست .
ضمنا قضيه امضا چيه ؟!!
اينهمه استاد تو اين فروم حضور دارن بعد شما به من ميگي امضاء!!!
موفق باشيد .

AREF

بالا خره ما هم سیستم دار شدیم. دیروز رفتم سفارش دادم. از شانسه بدم 4870 تو بازار قعط اومد:shock:
یارو گفته چندتا دونه داره از دبی ترخیس میشه. مشخصات اینه
CPU Q6600 دیگه پول نداشتم بالاتر بگیرم
Mother Bord Asus P5Q
Ram 2*2GB 800 TwinMos
Power 700 Real EPS
HDD 320 SataII
DVD RW Liton 20x
VGA سلطان جاده های خاکی و آسفالت ATI 4870 هنوز برندش معلوم نیست
کیس نمی دونم چی بگیرم. تو کیسه فعلیم جا نمیشه

نظر بدین تو رو خداو عقده ای شدم اینقد عکسهای 4870 اینا رو دیدم.

.:. soroosh .:.

Active Member
مبارك باشه .
انشالا كه همين سيستم باعث پيشرفتتون بشه .
سيستم خوبي هم هست .
نگرانش نباشيد . براي كارهاتون جواب ميده .
براي cpu هم كه ميگيد ديگه پول نداشتيد بالا توضيح دادم كه همين به چه دليل خوبه پس همون بهتر كه پول نداشتيد :d

موفق باشيد .

AREF

سلام.آقا این ویندوزای من 4870 رو نشناختن و نوشته سری4800 یعنی هنوز درایور براش نیومده؟ بعد من همین سیستم رو یکی از دوستام داره ولی فقط گرافیکش 8600 GT ddr2 512 Mb تو رندر یه فایلی واسه اون 4:40 ثانیه بود برا من 4:30 ثانیه.یعنی هیچ فرقی نمیکنه؟ 250 تومن بیشتر الکی دادم.کارش یه خونس با Final Render که GI داره و با دریم اسکیپ یه آسمون معمولی بدون ابر هم داره.

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
سلام عارف جان
خیلی خوشحال شدم
امیدوارم موفق باشی

و اما در مور سیستمت , سیستمه خوبیه ولی اگه 300 میزاشتی روش ته دلت راضی بود
نگفتی که cash سی پی یو چنده!!
اما مین بورد , اگه deluxe میگرفتی بهتر بود.... البته همینش هم کافیه
بقیه قطعها هم خوبن و یه کیس فن دار بزار وجدا گانه 2 تا فن بخر دقت کن چه فنی میخری چون برخلاف ذهن بعضی ها که اهمیتی به داغ شدن سیستم نمیدن تو باید دوتا فن کنار کسیت ببندی و یه دونه پشت کیس که گرمای داخل کیس رو خالی کنه چند سانت در کیست رو باز نگه دار ولی نه زیاد که خاک بره تو سیستمت
شرط میبندم وقتی برای اولین بار گرافیک رو تو دستت بگیری ونگاش کنی از تعجب به جای شاخ در اوردن میخندی
با سیستمت بیشتر از20 دقیقه بازی نکن اگه میخوای بازیکنی گرافیگ بی گرافیک پس تا زمستون بیخیاله بازی
در هر صورت مواظب سلطان جاده هات باش
در مورد سو الت باید بگم که نباید انتظار داشته باشی که تو مشخصات سیستمت بنویسه 4870 !!!! نگران درایورش هم نباش درایورش هیچ مشکلی نداره
برند کارت من connect 3D هست که از فن و درایور خوبی برخورداره
عزیزم در مورد تست رندر این سوال ازت بعید بود
ببین کارت گرافیک اصلا تو رندر دخالتی نداره ... فقط سی پی یو , رم و مین بورد دخالت دارن
اما کارت گرافیک تو چرخوندن زوم کردن و بقیه کارا تو view port برنامه کارایی داره
پس 250 الکی ندادی
در کل امید وارم همیشه سیستمت رو سرحال نگه داری و موقع قعطی برق هم روشنش نکنی

AREF

مرسی.کیس فعلا نگرفتم.ولی دره کیس بازه.برند Club . قیمتش 375 تومن.لحظه اول یه ماچ آبدار بهش دادم.فعلا سیستم رو آوردم تو حال پذیرایی زیر کولر اسپیلیت.بیشتر 2 ساعت روشن نمی ذارم. کش سی پی یو 8 مگ.دیگه اگه اسمه ارتقا ببرم بابام میندازه بیرون.منو کیس باهم.!یه کیس خوب با نام اسم و شماره سریال بهم میدی؟ کیس خودت اگه خوبه.آخه سوتی عظیم دادم.2 تا رم باس 800 معمولی گرفتم.بعدا فهمیدم باید رم دوئال چنل بخرم.!:lol: سفارش دادم شنیه میاد برام OCZ باس 800 دوئال چنل.ولی اصلا پشیمون نیستم.گرافیک غوغاست. تو Dream Scape ابر سه بعدی میسازم.نمی دونی آپلود سنتر چشه؟ سایتی سراغ داری بشه عکس مجانی آپلود کرد؟

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
الان خیلی خوشحالی نه؟
نگفتم وقتی ببینیش شاخ در میاری
برند خوبیه
و خوش قیمته
من که از این سایت واسه آپ استفاده میکنم
در مورد کیس هم باید بگم که واسه من Green هست
کیس خوییه
البته کیس 150 تومنی هم دارن ولی با توجه به عکس العمل بابات نمیتونی بخری :d
من اینو 40 خریدم
http://www.parsimages.com/
موفق باشی

آخرین ویرایش:

animations

Active Member
aref3dsmax جان، سیستم شما هم مبارک باشه.
هادی جان، هفته پیش رفتم پایتخت، سیستم شما رو قیمت کردم. اولا بگم که بیشتر فروشنده ها شاخ در می آوردند که چه سیستم خفنیه. بعضی ها هم ازم پرسیدند که شما هفته پیش هم اومده بودین، قیمت کرده بودین؟ (معلومه دوستان دیگه هم این کار رو کرده بودند) :wink:
بیشترشون سخت افزارهای شما رو نداشتند. ولی یکی گفت که مادربرد Asus P5e هم داره که تازه اومده.
رم ocz رو خیلی قبول داشتند. باس ۱۰۶۶ و ۱۳۳۳ هم داره که این آخری، ۴ گیگش رو گفتند ۳۳۵ تومن!!
آقا دمت گرم. سیستمت خیلی باحاله. ممنونم از اطلاعاتی که دادی.

AREF

ببین میتونی اینو ببندی.
MB Asus P5Q 160 Toman
CPU Q9300 330 Toman
Power 680 Real Green 120 Toman
H.d.d 320 Sata II 55 Toman
Ram 2*2GB OCZ Bus 800 Gold 115 Toman
VGA Club Ati 4870 512MB DDR5 375 Toman
Case Delux 60 Toman تهویش عالیه.چون کارت گرافیک گرمی داری.حداقل 75 درچه سانتیگراد:shock:
دیگه سلامتی.

AREF

بابا هادی فقط سی یوش بهتره.من دیگه پول نداشتم.q6600 واسه سرم زیاده.ولی مشکلم چیزه دیگست. از مکس هی میپره بیرون

Sherlock_Holmes

Active Member
ميگم بچه ها اين رم ocz معمولي با gold چه فرقهايي داره؟ ocz با ورژنهاي ديگه اي هم هست؟

AREF

سلام شرلوگ جان.اسم گُلت:rose: چیه؟؟؟؟
OCZ دو مدله.Gold داریم با Plotuniom که Gold ارزونتره. Plotuniom گرونتر-خوشگل تر - با کلاس تر و و و برا اور کلاک خوبه.

Sherlock_Holmes

Active Member
پلوتونيوم ارزونتره يا gold بالاخره؟ من دو تا مدل تو بازار ديدم يكي gold و يكي هم معمولي كه gold گرونتر بود..!
گرونتر-خوشگل تر - با کلاس تر و و و برا اور کلاک خوبه.
براي بچه هاي اول دبستان گفتي ديگه؟! كلاس چندمي عمو؟!
30upn9j.gif

.
بچه ها اگه كسي اطلاعات علمي داره در مورد اين gold و پلوتونيوم كه دوستمون گفتند ممنون ميشم با ما هم در ميون بذاره...

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
سلام ایمان جان
ببین این بدردت میخوره

رمهای حرفهای سری Gold شرکت Ocz عرضه شد
42i30uh.jpg

ICTna.ir - کمپانی Ocz بعنوان پیشرو در زمینه تولید رمهای حرفهای و نیز اولین تولید کننده حافظه با تکنولوژی Doul Channel، توانسته سهم عمدهای از بازار حافظه های جانبی را به خود اختصاص دهد.

به گزارش ایستنا تکنولوژی بسیار پیشرفته انتقال حرارت که به عنوان یکی از چالشهای بزرگ در مورد قطعات سخت افزاری در میان تولید کنندگان مورد بحث بوده از دیگر دستاوردهای این کمپانی محسوب میشود که این دستاوردهای تکنولوژیکی به همراه تنوع بسیار زیاد در مدلهای سریهای مختلف حافظه، توجه طیف گستردهای از کاربران کامپیوتری را به محصولات Ocz معطوف کرده است.

تولیدات حافظههای جانبی این کمپانی در سه رده حرفه ای، متوسط رو به حرفه ای و متوسط با گرایش قیمتی پایین تقسیم بندی شده است تا بتواند تمامی سطوح بازار تقاضا با هر سطح در آمدی را در بر بگیرد.

حافظهها سری Gold کمپانی Ocz که با باس 1100 طراحی شده اند در تقابل با نیاز حرفه ایهای بازی بوجود آمده اند. به گفته روابط عمومی این کمپانی، نیاز نسل جدید بازیهای کامپیوتری که احتیاج به حافظه های بزرگتر به همراه کارایی بالا و قدرت انتقال سریع اطلاعات را دارند شناسایی شده و احتیاجات حرفه ای این حوزه از بازار تقاضا با ارائه سری Gold بر آورده شده است.

از دیگر تولیدات این کمپانی میتوان به سری پلاتینیوم که در راستای بهینه سازی عملکرد سیستم، شامل بالا بردن سرعت و بهبود تکنولوژی پهنای باند طراحی شده است اشاره کرد.

بهبود تخصیص زمانبندی سیستم برای پردازشهای مورد نظر کابران و حفاظت پیشرفته در برابر تغییرات ولتاژ از خصوصیات این سری از رمهای Ocz محسوب میشود.

گفتنی است سری دیگر رمهای Ocz که Value Pro ناو دارد با هدف کیفیت و قابلیت بالا در قبال هزینهای کم طراحی شده است. تمامی این سری رمها دارای روکش تمام مسی خالص جهت دفع حرارت و همچنین از سرعتی برابر با 533/667 MHz برخوردار میباشند.

لازم به ذکر است تمامی حافظههای Ocz تنها با گارانتی مادام العمر انفورماتیک گستر عرضه میشوند.

منبع:
ictna.ir

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا