سیاه شدن فلش

p30graphic

Active Member
سلام دوستان
من دارم یه پروژه میبندم با mmb که صفحات داخلی اون با فلش کار شدن
مشکل اینجاست که وقتی هر صفحه ای که فلش داشته باشه اجرا میکنم تمام کادر فلشم سیاه رنگ میشه و باید یجای صفحه کلیک کنم تا فلشم رو ببینم. یه سری کارها که به ذهنم میرسید انجام دادم ولی هیچ مشکلی رو رفع نکرد مثل:
update flash player
اجرای فلش از فریم 2
دستور play برای فلش

در ضمن ویندوز من 8.1 هست اگر کسی متوجه چنین مشکلی شده و راه حلی واسش داره ممنون میشم به منم بگه

arash-mmb-tz

Active Member
با سلام دوست عزیز.

در ویندوز 8.1 ورژن فلش پلیر به طور پیش فرض 12 است . و در این جا هم MMB کمی با فلش پلیر 12 ناسازگاری داره که این یکی از مشکلاتشه.

خب حالا باید اول بدونیم چه فایلی باعث می شه که فلش پلیر در MMB اجرا بشه . آدرس این فایل Example: %System%\Macromed\Flash\Flash.ocx است . حالا ما چهار روش برای اینکه این مشکل به وجود نیاد داریم:

1- یا بیایم این فایل رو پاک کنیم و یک ورژن پایین تر ، یعنی 11.7 رو به جاش کپی کنیم.
2- یا بیایم اون فایل Flash.ocx رو برای MMB تعریف کنیم.
3- یا عمل کلیک چپ رو با برنامه نویسی شبیه سازی کنیم (که با پلاگین AnyKey این کار میسر می شه)
4- یا منتظر یک آپدیت جهت رفع این مشکل باشیم

(البته شما می تونید با استفاده از شئ Browser در MMB ، موقتا به جای شئ Flash استفاده کنید که خودم هم امتحان کردم و هیچ مشکلی نداره)

من خودم هم مثل شما 8.1 دارم . در حال حاضر درباره این مبحث دارم روش کار می کنم . مطمئن باشید مثل اجرای MMB توی ویندوز 8 بدون هیچ مشکلی این مشکل رو هم بر طرف می کنم . پس صبور باشید!

2014-02-22_18-42-55.png

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا