افزونه 1 سومین تور و نهمین قرار عمومی سایت مجید آنلاین

• شروع کننده موضوع Mahmoodi
  • تاریخ شروع

YTERROR

Active Member
مجید چرا تهران ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه تو مشهدی نیستس مگه اکثر اعضا سایت مشهدی نیست بعد رفتی تهران قرار گزاشتی اونم کجا چند کبلومتری تهران

حالا که گزاشتی تموم شده فقط چند تا سوال اگه من و چند تات از دوستام بخوایم با ماشین بیایم تهران و بعد ....... اونجایی که م یخوایم بریم جایی برای گزاشتن ماشین هست یا نه

از ساعت چند تا چنده ؟؟؟؟؟

منکرات بازی هم هست یا نه ؟؟؟؟؟

آبمیوه هاتون مارکش تکرانه یا نه (فقط رانی نباشه میگن سرطان میاره )

YTERROR

Active Member
بچه های مشهدی فقط بخونن

سایت مجید آنلاین رو ول کنید مجید هم ولش (کسی که تویی مشهد بزرگ بشه دوستاش اکثرا مشهدی باشه و .... بره تهران و قرار بزاره دیگه نباید روش حسابی باز کرد ) خلاصه هر کی اهل مشهده بیاین ما هم جمعه قرار بزاریم با دوستامون (از جمله دخترها) و...... بریم طرقبه یا شاندیز یا شونصدتا جایی تفریحی و ییلاقی دیگه عکساشم بزاریم تویی سایت هر کس موافقه همینجا پیغام بده تا همه چی رو تنظیم کنیم

Erfan

Active Member
yterror گفت:
مجید چرا تهران ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه تو مشهدی نیستس مگه اکثر اعضا سایت مشهدی نیست بعد رفتی تهران قرار گزاشتی اونم کجا چند کبلومتری تهران

حالا که گزاشتی تموم شده فقط چند تا سوال اگه من و چند تات از دوستام بخوایم با ماشین بیایم تهران و بعد ....... اونجایی که م یخوایم بریم جایی برای گزاشتن ماشین هست یا نه

از ساعت چند تا چنده ؟؟؟؟؟

منکرات بازی هم هست یا نه ؟؟؟؟؟

آبمیوه هاتون مارکش تکرانه یا نه (فقط رانی نباشه میگن سرطان میاره )
عجيباً غريبا !

اولين باره اين جور چيزا توي فروم ميبينم !

اي ول به ولت !

M

Mahmoodi

کاربر مهمان

اگر تمايل به شركت در تور رو داريد در صفحه اول توضيحات كافي داده شده

در ضمن بحث تايپيك رو هم عوض نكنيد اگر هم تمايل داريد واسه خودتون قرار عمومي بذاريد هر جا خواستين بذاريد به قول خودتون مجيد آنلاين رو ولش باشه؟

دفعه بعد هم لطف كنيد به اين شكل در انجمن صحبت نكنيد

محمد جان شما هم همينطور عزيز

علي

oridis

New Member
اولا سلام
بعدش يه عالمه چيز
/* آقاي مدير اگه كسي از اصفهان ثبت نام كرده بگيد تا منم باهاش بيام چون من تا حالا تهران نيومدم تنها بيام گم مي شم */
/*بعدم من تخم مرغ دوست ندارم مخصوصا اگه آب پز باشه */
/*كله پاچه اُ از اين چيزا هم اگه بوش به مماغم بخوره بايد ببريدم بيمارستان*/
/*ضمنا اگه ساعت 7 صبح باشه من بايد ساعت 1 شب از اصفهان راه بيفتم اينكه خيلي وحشتناكه چون فكر نمي كنم برا اون موقع اتوبوس باشه*/
/*حالا اگه يه تدبيري براي من بينديشيد و با يك نفر آقا /خانم ، ترجيحاً خانم، كه ثبت نام كرده باشه هماهنگ كنين كه منو از اصفهان همراهي كنه منم مي يام*/
/*در غير اينصورت ايشالا يه موقع كه گذاردون به اصفهان خورد در خدمتتونيم و ايشالا خوش بگذره ولي من خيلي دوست دارم بيام سعي كنين مرا هم دريابيد*/

آخرین ویرایش:

masqxz2

Member
PC man گفت:
به نظر من يه جاي كارتون اشكال داره.
يكي از مديران سابق انجمن ها عزيزش رو از دست داده .حالا شما مي خواين برين تور :neutral:
حداقل بزارين دوسه هفته اي بگذره بعد برنامه ريزي كنين.
نمي خوام تور تون رو بهم بزنم ولي احترام دوست مون رو داشته باشين. :sad:
خدا بگم چي كارتون كنه با اين اعتقاداتتون. آخه آدم عاقل ما كه نبايد تور يه سايتي كه 30 40 تا مدير داره و شونصد هزار تا كاربر به خاطر اينكه يكي عزارداره عقب بندازيم . در اون صورت بايد تمام سال عزادار باشيم چون هفته اي يك نفر ميميره و تا 7 يا 40 روز بايد عزادارش باشيم كه كلا ميشه تمام سال رو عزادار باشيم .
من نميدونم ايراني ها تا كي ميخوان اين فرهنگ غلط عزاداري به هر بهانه اي رو ادامه بدن ؟!

salmanclever

Well-Known Member
Yterror اي ول گل گفتي بيا بزنيم تور بچه تهروني هاي مقيم ايران رو خراب كنيم مخصوصا مجيد
آقا من هستم بيا بريم اخلمد حال ميده
صد بار تا حالا هم رفتم
بيايد مشهدي هاي با غيرت غيرتتون رو نشون بديد
جدي ميگم
من هستم خفن
سلمان...

asemun

Member
آخ جون منم مي خوام بيام

آخ جون منم مي خوام بيام
ولي واسه من كه از شهرستان بيام تهران گرون تموم ميشه
ولي بيخي
سي ميكنم بيام
ولي برگشتني دهنم سرويسه
احمد تو هم بيايي ها

Hamid2day

Active Member
yterror گفت:
بچه های مشهدی فقط بخونن

سایت مجید آنلاین رو ول کنید مجید هم ولش (کسی که تویی مشهد بزرگ بشه دوستاش اکثرا مشهدی باشه و .... بره تهران و قرار بزاره دیگه نباید روش حسابی باز کرد ) خلاصه هر کی اهل مشهده بیاین ما هم جمعه قرار بزاریم با دوستامون (از جمله دخترها) و...... بریم طرقبه یا شاندیز یا شونصدتا جایی تفریحی و ییلاقی دیگه عکساشم بزاریم تویی سایت هر کس موافقه همینجا پیغام بده تا همه چی رو تنظیم کنیم

باید به عرض رسانید که تو این فصل گرم اکثر افراد و مردم دوست دارند به جاهای خنک و با صفای برن و استرحت کنند....

در مورد مشهد وقتی جا نیست اینقدر مردم اومدن زیارت که نگو...

بعد تهران نیستا آمل هست....

به نمایندگی از تهران...

PC man

Active Member
masqxz2 گفت:
خدا بگم چي كارتون كنه با اين اعتقاداتتون. آخه آدم عاقل ما كه نبايد تور يه سايتي كه 30 40 تا مدير داره و شونصد هزار تا كاربر به خاطر اينكه يكي عزارداره عقب بندازيم . در اون صورت بايد تمام سال عزادار باشيم چون هفته اي يك نفر ميميره و تا 7 يا 40 روز بايد عزادارش باشيم كه كلا ميشه تمام سال رو عزادار باشيم .
من نميدونم ايراني ها تا كي ميخوان اين فرهنگ غلط عزاداري به هر بهانه اي رو ادامه بدن ؟!

عزيزم من نگفتم هر كسي مرد تا 40 روز عزادارش باشيم.گفتم چند روزي عقب بندازين.

masqxz2 گفت:
طرف ايروني نيس :) :neutral:

Hamid2day

Active Member
Hamid2day گفت:
باید به عرض رسانید که تو این فصل گرم اکثر افراد و مردم دوست دارند به جاهای خنک و با صفای برن و استرحت کنند....

در مورد مشهد وقتی جا نیست اینقدر مردم اومدن زیارت که نگو...

بعد تهران نیستا آمل هست....

به نمایندگی از تهران...
البته به دل نگیرد....

همه جا سختی هست...

Psilmb

New Member
منم هستم

سلام دوستان
من هم برنامه هام رو جور ميكنم كه ايشالا بيام !
من و خودم و 3 نفر ديگه به احتمال زياد
يعني كلا 4 نفر با خودم :)

Sina_0003

New Member
aira گفت:
من فكر كنم اكثر پسرا بيان...بعد من بيام نخودي چي كار؟؟ :-?
خوش باشين جونا ....اصلاًاين انجمن چند تا دختر داره.. :neutral:

جمله هاي حكيمانه سقراط بنيانگزار فلسفه با تصوير عكس حضرت عالي خيلي متفاوت است
اميدوارم خودت هم اينطور نباشي.
البته با عرض پوزش.

YTERROR

Active Member
سلام

ببخشید دوباره دخالت می کنم

اولا من و .... تویی مشهد زندگی می کنیم و می دونیم مشهد اطراف حرم فقط شلوغه ثانیا تهران هواش کثیف تره یا مشهد ثالثا ما هم نمی گیم بیاین مشهد برین جایی امام رضا هر چند با یک تیر دو نشون رو می زنید بعدشم قرار قبلی مگه تویی نمایشگاه نبود ؟؟؟؟ اونم تهران به نظر شما حالا نوبت مشهد نیست بعدشم اگه چرا نظر خواهی نزاشتین منم نمی گم بیایین قرارتون و کنسل بکنید می گم یک قرار همزمان تویی مشهد با تهران روز جمعه بزاریم تا در یک زمان همه راضی باشن این و قول میدم مشهد چند برابر تهران برای تور ثبت نام کنند چون هم راه ییلاقی نزدیکتره هم قشنگ تره

در کنار اینا ما برای کسایی که از شهرستان می خوان بیان مشهد جا هم برای خانوما هم برای آقایون با این شلوغی زوار در نظر می گیریم در یک هتل آپارتمان تا مخارجشون پایین تر بیائ و تعدا بیشتری بتونن بیان البته اینایی که می گم فقط کارای که یک مدیر قبل از قرار عمومی گزاشتن باید بهش فکر بکنه

من سر صحبتم با مجیده نه شما چون مجید مشهدی و چند بار دیدمش و می شناسمش ببخشید که این جوری صحبت می کنم هر چند فکر نکنم بد باشه

کسایی که علاقه دارن از طریق مشهد برن تور دستاشون بالا با اسم مجید آنلاین اگه مدیران سایت مجید آنلاین اجازه بدن

hamid ir

Well-Known Member
آقا شرمنده اینو میگم ولی بهتره تورتونوعوض کنید
امروز داشتم از یه جایی رد میشدم که دیدم زده تور امامزاده داوود با نهار و صبحانه و عصرانه چهار هزار تومان اصلاً آدم یه حساب سرانگشتی بکنه میبینه این تور داره خیلی گرون میگه مگه یه تخم مرغ و چایی و کره و پنیر و ساندیس و کیک از هزار تومن بیشتر میشه میگیم هزار تومن هم برای بیمه یعنی هشت هزار تومان برای رفت و آمد :eek:
ما که اومدنی شدیم ولی به نظر من تورتونو عوض کنید

R_chizari

Active Member
oridis گفت:
اولا سلام
بعدش يه عالمه چيز
/* آقاي مدير اگه كسي از اصفهان ثبت نام كرده بگيد تا منم باهاش بيام چون من تا حالا تهران نيومدم تنها بيام گم مي شم */
/*بعدم من تخم مرغ دوست ندارم مخصوصا اگه آب پز باشه */
/*كله پاچه اُ از اين چيزا هم اگه بوش به مماغم بخوره بايد ببريدم بيمارستان*/
/*ضمنا اگه ساعت 7 صبح باشه من بايد ساعت 1 شب از اصفهان راه بيفتم اينكه خيلي وحشتناكه چون فكر نمي كنم برا اون موقع اتوبوس باشه*/
/*حالا اگه يه تدبيري براي من بينديشيد و با يك نفر آقا /خانم ، ترجيحاً خانم، كه ثبت نام كرده باشه هماهنگ كنين كه منو از اصفهان همراهي كنه منم مي يام*/
/*در غير اينصورت ايشالا يه موقع كه گذاردون به اصفهان خورد در خدمتتونيم و ايشالا خوش بگذره ولي من خيلي دوست دارم بيام سعي كنين مرا هم دريابيد*/

من 3 تا پيشنهاد دارم براي شما:

1- اگه بتونين يه همراه با خودتون از اصفهان بيارين بهترين حالته هم توي راه تنها نيستين هم توي تور يه هم صحبت دارين هم توي تهران
2- اگه مورد يك رو نميتونين با اتوبوسهاي شركت همسفر از اصفهان بيايين ميبرتون ميدان آرژانتين. توي اون ميدون درست كنار همون جايي كه پياده ميشين يه فروشگاه شهروند هست كه يه قسمتهاييش 24 ساعته بازه (فكر كنم قسمت خوراكيش هم باشه :) ) ميتوني بري اونجا (اگه ساعت 11 شب اصفهان رو بگيري حدوداي 6 صبح ميرسي تهران) برو هم يه گشتي بزن هم يه چيزي بخور. بعد هم يه ماشين بشيني از اونجا ميتوني راحت بياي ميدان وليعصر (دور نيست)
3- اگه بتوني قطار بگيري هم خوبه. هم طولاني توي راهه و صبح زود نميرسي هم راحت ميخوابي. توي تهران هم ميدون راه آهن پياده ات ميكنه. يه تاكسي بشيني مستقيم ميارت ميدون وليعصر.

شاد باشيد
چيذري

oridis

New Member
R_chizari گفت:
من 3 تا پيشنهاد دارم براي شما:

1- اگه بتونين يه همراه با خودتون از اصفهان بيارين بهترين حالته هم توي راه تنها نيستين هم توي تور يه هم صحبت دارين هم توي تهران
2- اگه مورد يك رو نميتونين با اتوبوسهاي شركت همسفر از اصفهان بيايين ميبرتون ميدان آرژانتين. توي اون ميدون درست كنار همون جايي كه پياده ميشين يه فروشگاه شهروند هست كه يه قسمتهاييش 24 ساعته بازه (فكر كنم قسمت خوراكيش هم باشه :) ) ميتوني بري اونجا (اگه ساعت 11 شب اصفهان رو بگيري حدوداي 6 صبح ميرسي تهران) برو هم يه گشتي بزن هم يه چيزي بخور. بعد هم يه ماشين بشيني از اونجا ميتوني راحت بياي ميدان وليعصر (دور نيست)
3- اگه بتوني قطار بگيري هم خوبه. هم طولاني توي راهه و صبح زود نميرسي هم راحت ميخوابي. توي تهران هم ميدون راه آهن پياده ات ميكنه. يه تاكسي بشيني مستقيم ميارت ميدون وليعصر.

شاد باشيد
چيذري

1- كسي نيست كه قبول كنه با من بياد ( ملت همه مي گن بابا تو خلي نديده و نشناخته با يه اكيپ كجا مي خواي پاشي بري )
2- خدايي يك نفر اصفهاني تو اين همه كاربر نيست ؟
3- جمعه صبح كه راه بيفتيد كي بر مي گرديد ؟
4- رضايت نامه هم مي خواد ؟ :sad: ( از مامان - بابا ‌)
5- مي شه يه ليست از دخترايي كه ثبت نام كردند بنويسيد ( اگه شهرهاشونم بنويسيد بهتره )
6- آقاجون من سوسولم تنهايي مي ترسم جاها دور دور برم !

آخرین ویرایش:

ali-shab

New Member
بسيار خوشحال مي شدم اگر ميتوانسم در اين تور شركت كنم. اما دوري راه مانع مي شود. به هر حال از مديران برگزار كننده اين اردو كمال تشكر را مي نمايم.

جدیدترین ارسال ها

بالا