افزونه 1 سومین تور و نهمین قرار عمومی سایت مجید آنلاین

• شروع کننده موضوع Mahmoodi
  • تاریخ شروع
M

Mahmoodi

کاربر مهمان
سلام

سومين تور عمومي اعضاي سايت مجيدآنلاين.

مكان: آبشار وانا 60 كيلومتري جاده آمل- تهران

زمان: جمعه چهارم شهريورماه ساعت حركت 6 صيح از ميدان ولي عصر تهران

هزينه ثبت نام : 8500 تومان.

هزينه فوق جهت صبحانه (كره، مربا، پنير، نان ، چايي و كلوچه) - نهار (ساندويچ سرد به همراه نوشابه ) - عصرانه (كيك و آبميوه ) و هزينه رفت و برگشت به ابشار وانا (در جاده آمل) با اتوبوس ولوو (به همراه امكانات تفريحي :wink: ) ميباشد
مهلت ثبت نام: پانزده الي سي ام مردادماه

نحوه ثبت نام:

دوستاني كه مايل به شركت در اين قرارعمومي مي باشند مبلغ 8500 تومان را كه شامل هزينه اياب و ذهاب - صبحانه - نهار و عصرانه مي باشد به شماره حساب 0100712241008 سپهر بانك صادرات به نام شركت فناوري اطلاعات آبشار (ايتاكو) واريز نمايند. سپس مشخصات خواسته شده در ليست زير را به آدرس [email protected] ارسال نماييد تا ترتيب ثبت نام شما در اين قرارعمومي داده شود:

1- نام و نام خانوادگي
2- نام كاربري در سايت
3- شماره تلفن و آدرس ايميل جهت تماس هاي ضروري
4- تعداد همراهان (به همراه مشخصات همراهان )

دوستان عزيز به نكات زير حتما توجه نمايند:

1- با توجه به ظرفيت محدود اولويت تنها با كساني است كه هرچه سريعتر ثبت نام نمايند پس دوستاني كه تمايل به شركت دارند در اولين فرصت اقدام به واريز پول و ارسال ايميل نمايند.
2- فيش وجه پرداختي را تا روز قرارعمومي نزد خود نگه داريد.
3- پس از ارسال ايميل از طرف شما حداكثر ظرف 72 ساعت ايميل پاسخي بايد براي شما ارسال گردد. در صورتيكه اين ايميل ارسال نشد مجددا اقدام به ارسال ايميل نماييد.
4- هرگونه سوالي در مورد اين قرار داريد ميتونيد در همين تاپيك مطرح كنيد و منتظر جواب باشيد.
5- تمام هماهنگي هاي لازم براي برگزاري اين تور از جمله مجوز برگزاري تور از ارگانهاي زيربط اخذ گرديده است همچنين تمام افراد حاضر در اين تور در طول سفر بيمه شده اند.
6- از نظر جنسيت محدوديتي نمي باشد .
7- ثبت نام شما زماني قطعي خواهد شد كه هزينه تور را به حساب واريز و به ما اطلاع داده باشيد.

چند عكس از ابشار وانا كه زحمتش با آقاي چيذري بوده:

IMG_1765.jpg

IMG_1766.jpg

IMG_1792.jpg

IMG_1794.jpg

IMG_1812.jpg

IMG_1816.jpg

IMG_1825.jpg

دوستاني كه تا حالا اعلام آمادگي كردن

مجید Majid يك نفر همراه

كامبيز مظفري kami_mz

رضا چيذري R_chizari يك نفر همراه

دانيال دبيري d@nial

نويد روحاني Doste

صادق sadeghkhafan

امير amir_s

شهرام FashisT

سياوش Geshtapoou

مسعود قربان masqxz2

پيمان farsid

علي Scorpio يك نفر همراه

atlas_ab يك نفر همراه

Negin_ET نگين

987654

hamid ir حميد ايران شاد

علي اكبر طاهريان aam_taherian يك نفر همراه

مرتضي ناطقي en_p2x يك نفر همراه

با تشكر

محمودي

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amir_s

Active Member
مرسي علي جان ... من به احتمال زياد ميام !
راستي ... اگر لطف بكني و هر چند وقت يك بار اسامي كساني كه شركت ميكنن رو بنويسي بهتره ...

Mohi Design

Member
منم فکر میکنم باشم ...

ولی هزینش یکم بالاس....

چیکار کنیم راهی نیس... شماره حساب بدید...

aira

Member
اي بابا!!!!!!!

من فكر كنم اكثر پسرا بيان...بعد من بيام نخودي چي كار؟؟ :-?
خوش باشين جونا ....اصلاًاين انجمن چند تا دختر داره.. :neutral:

d@nial

Well-Known Member
aira گفت:
البته این تفکر غلطی است، پارسال که میشه گفت 3/1 جمعیت دخترا بودن!

mostafa_az

Well-Known Member
باز قرار عمومي گذاشتين . باز تو تهران بود . باز من نميتونم بيام . اي خدااااااااااااا .

مخلصيم
مصطفي

Mohi Design

Member
aira گفت:

جان من زنونه مردونه نكنين....

منم ميام ...مثل يك مرررررررررررررد...
>|<

carp3

Member
من که نمیام(تا بیام تهران پولش بیشتر از این میشه که تا....

samoel_love

Banned
Mahmoodi گفت:
سلام

سومين تور عمومي اعضاي سايت مجيدآنلاين.

مكان: آبشار وانا 60 كيلومتري جاده آمل-تهران

زمان: سوم (پنجشنبه) يا چهارم (جمعه) شهريورماه (در اين مورد نظرسنجي ميشه)

هزينه ثبت نام: 10000 تومان.

هزينه فوق جهت صبحانه (تخم مرغ آبپز، آبميوه ، چايي پنير و كره ) و هزينه اياب و ذهاب از تهران به آبشار وانا و برگشت آن ميباشد

مهلت ثبت نام: پانزده الي بيست و هشتم مردادماه

نحوه ثبت نام:
دوستاني كه مايل به شركت در اين قرارعمومي مي باشند مبلغ 10000 تومان را كه شامل هزينه اياب و ذهاب - صبحانه - پذيرايي مي باشد به شماره حساب 0100712241008 سپهر بانك صادرات به نام شركت فناوري اطلاعات آبشار (ايتاكو) واريز نمايند. سپس مشخصات خواسته شده در ليست زير را به آدرس [email protected] ارسال نماييد تا ترتيب ثبت نام شما در اين قرارعمومي داده شود:

1- نام و نام خانوادگي
2- نام كاربري در سايت
3- شماره تلفن و آدرس ايميل جهت تماس هاي ضروري
4- تعداد همراهان (به همراه مشخصات همراهان)

دوستان گرامي اگر در رابطه با انجام تور و تاريخ (بين سوم يا چهارم شهريور) نظر يا پيشنهادي دارن در همين تايپيك اعلام كنن اطلاعات بيشتر راجب نحوه پرداخت هزينه و ساعت حركت و اطلاعات كامل تر ظرف يكي دو روز آينده به اطلاع دوستان خواهد رسيد .

دوستان عزيز به نكات زير حتما توجه نمايند:

1- با توجه به ظرفيت محدود اولويت تنها با كساني است كه هرچه سريعتر ثبت نام نمايند پس دوستاني كه تمايل به شركت دارند در اولين فرصت اقدام به واريز پول و ارسال ايميل نمايند.
2- فيش وجه پرداختي را تا روز قرارعمومي نزد خود نگه داريد.
3- پس از ارسال ايميل از طرف شما حداكثر ظرف 72 ساعت ايميل پاسخي بايد براي شما ارسال گردد. در صورتيكه اين ايميل ارسال نشد مجددا اقدام به ارسال ايميل نماييد.
4- هرگونه سوالي در مورد اين قرار داريد ميتونيد در همين تاپيك مطرح كنيد و منتظر جواب باشيد.
5- تمام هماهنگي هاي لازم براي برگزاري اين تور از جمله مجوز برگزاري تور از ارگانهاي زيربط اخذ گرديده است همچنين تمام افراد حاضر در اين تور در طول سفر بيمه شده اند.
6- مكان و زمان حركت متعاقبا براي افرادي كه ثبت نام نموده اند ارسال خواهد شد.
7- از نظر جنسيت محدوديتي نمي باشد .

با تشكر

محمودي

بابا عزیز جون چرا نو خود تهرا ن یه جا تعیین نمیکنی که همه بتونن بیان ؟خوبه اگه تور باشه اما کسانی که نمیتونن بیان و دلشون میخواد باشن چیکار کنن ؟همش فکر خودتون نباشید اساتید اکثر کسایی که موافق هستند همه ریس و روسا هستند . بابا جون ما فقیر فقرا که پول نداریم چیکار کنیم ؟بیایید و بیخیال شید و همین تهران با 3000 تومان نفری بهترین پذیرایی را میشه کرد !همه هم میتونن بیان و بخصوص خانومهای عزیز و کسانی مثل من که مفلوک هستند .مرسی از توجه

d@nial

Well-Known Member
بابا عزیز جون چرا نو خود تهرا ن یه جا تعیین نمیکنی که همه بتونن بیان ؟خوبه اگه تور باشه اما کسانی که نمیتونن بیان و دلشون میخواد باشن چیکار کنن ؟همش فکر خودتون نباشید اساتید اکثر کسایی که موافق هستند همه ریس و روسا هستند . بابا جون ما فقیر فقرا که پول نداریم چیکار کنیم ؟بیایید و بیخیال شید و همین تهران با 3000 تومان نفری بهترین پذیرایی را میشه کرد !همه هم میتونن بیان و بخصوص خانومهای عزیز و کسانی مثل من که مفلوک هستند .مرسی از توجه

البته قرار عمومی ها هم به همین منظور بوده

مثل قرار عمومی نمایشگاه الکامپ!

mostafa_az

Well-Known Member
آقايون بياين يه لطفي كنين يه قرار عمومي هم برا مشهد بزارين . ما كه مرديم بابا ...

مخلصيم
مصطفي

Masih

Well-Known Member
من اين تور رو با 6500 تومان هم برگزار ميكنم!! تازه ناهار جوجه كباب هم ميدم! صبحانه هم به جاي تخم‌مرغ سانديس با كيك ميدم! نميدونم اين 10000 تومان از كجا اومده؟!!!

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
مسیح جان این قیمتی هست که تور به ما اعلام کرده اگر تور با شرایط بهتر و قیمت خوب سراغ داری با من هماهنگ کن که ردیفش کنیبم

مخلصیم

علی

Masih

Well-Known Member
دانيال جان همين الان محمودي با من تماس گرفت و همه چيز هماهنگ شده‌. تا امشب يا حداكثر فردا صبح خبرش رو خودش اينجا ميگذاره.

جدیدترین ارسال ها

بالا