سوال مشاوره ای

hno

Member
باسلام خسته نباشید
من 2 ماه پیش برای یک نفر یک cms برنامه نویسی کردم . قیمت در بازار 1.5 میلیون بهش دادن ولی من به دلیلی برای با 400 هزارتومن برنامه نویسی کردم و قرار اختصاصی بودن داشتیم .
البته طرح گرافیکی رو کامل خودش داد و من براش پیاده سازی کردم .

قراری که داشتیم این بود که من هیچ جای دیگه نصب نکنم که این کار رو نکردم .

الان خودش میگه که من شروع کنم به فروش و درصدی با هم کار کنیم . با توجه به اینکه قیمت رو من کمتر از 1/3 بازار بهش دادم و فقط طرح گرافیک رو بهم داده و 80 درصد کارش با خودم بوده ، از نظر شما چند درصد از هر فروش باید به ایشون بدم و چند درصد رو خودم بردارم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

hno

Member
سلام
والا فعلا اگه ادرس رو ندم بهتر هست .
حالا میشه حدودا بگید چه طوری میشه ؟

farik

Well-Known Member
باسلام..
دوست عزیز حداقل یگین 80 درصد سهم ایشون چی بوده؟..شما چیکار کردین؟..مثلا اگه ایشون طرف client رو درست کرده و شما سرور رو با اینکه ایشون فقط گرافیک و فایل psd داده به شما فرق میکنه..یکم دقیق تر بگین تا دوستان بهتر بتونن راهنماییتون کنن..
موفق باشید...

Jim Jim

Well-Known Member
حداقل بفرمائید در چه زمینه ای بوده که شما هم قراره کار فروش رو انجام بدید
کلا 400 تومان، اون هم وقتی کار مشترک انجام شده چندان قابل توجه نیست که بخواهید نگاهی بهش داشته باشید

اما اینکه فروش و بازاریابی هم با شما خواهد بود، با توجه به اینکه نمی دونیم چه بخش هایی با دوست شما هست، شاید 60 درصد برای شما مناسب باشه

hno

Member
سلام دوستان
ببنید ، ارزش این سیستم بیدی 1.5 میلیون در بازار هست . قیمتی هست که چند شرکت دادن
ایشون فقط طراحی قالب رو در فایل psd برای من ارسال کردند و مثلا یکی از بخش های سایت رو با نظر خودشون گفتند و برنامه نویسی کردم براشون .

قرار اختصاصی بودن داشتیم که الان خودش گفت شروع کنیم به فروش و با هم درصدی کار کنیم

میخواستم ببینم با این شرایط ، چند درصد ر وباید به ایشون و چند درصد رو میتونم خودم بردارم ؟

ممنون

farik

Well-Known Member
باسلام..
اگرچه من تا به حال به این شکل کار نکردم ولی وقتی به قضیه نگاه میکنم حس میکنم بیشتر از 30٪ نباید سهم ایشون باشه..چون فقط طرح و چند تا ایده ماله ایشون..البته این 30 درصد هم با توجه به این میگم که بارازیابی با ایشون باشه..
بازم میگم ولی من اینطوری تابحال کار نکردم شاید توفعم زیاد باشه..
موفق باشیدوو

جدیدترین ارسال ها

بالا