سوال: در مورد یک سیستم مدیریت محتوا

Cyletech

Member
سلام دوستان،

من و دوستان یک سیستم مدیریت محتوا انگلیسی نوشتیم و کاملا آماده هست ولی یک مشکلی که داریم اینه که چون میخوایم این سیستم رو بفروشیم و از کپی رایت جلوگیری کنیم یا کلا بگم میخوایم با لاینسس بفروشیم! و میخوام این سیستم در سرور خودمون نصب بشه و بعد سالیانه از کاربران پول بگیریم!
منظور اصلی من این هست که چطوری میشه این سیستم رو روی سرور خودمون مخصوص یک کاربر نصب کنیم و کاربر با وجود داشتن هاست برای خودش از فایل های سیستم از سرور ما استفاده کنه و با دادن چند فایل مانند index.php و admin.php و ... بتونه بعد از وارد کردن سریال شخصی خودش بطور کامل از سیستم استفاده کنه!

عذر میخوام که بد توضیح دادم ... :rose:
سایه خیالی

magid

Member
با اين روش بعيد مي دونم موفق بشين چون اولين خواسته يك مشتري اينكه نرم افزار رو داشته باشه

MJ Rayaneh

Well-Known Member
فكر كنم منظور دوستمون FantasticShadow ، يه نرم افزار مثل كنترل پنل cPanel هست. درسته؟

Cyletech

Member
:
راستش جواب هیچکدومتون درست نبود :D
من میخوام این سیستم رو طوری طراحی کنم که سیستم توی سرور خودم باشه و فقط چند فایل رو به کاربر برای استفاده ازش بدیم!
مثل dle-news.ru یا vbulletin.org یا امثال اینا!

اصلا من می خوام بدونم که یک سایتی که یک سیستم مدیریت محتوا می دن بیرون چطوری لاینسس بهش اضافه می کنن و قانونیش می کنند و طوری می خوام بشه که سالیانه اگه یک شخصی پول واریز نکرد مطلع بشیم و سیستمش رو ببندیم و ...

Cyletech

Member
نمیشه اونجوری هیچکس بهت اعتماد نمیکنه :)

حالا من یک چیزی گفتم. اصلا می خوام بدونم لاینسس رو چطوری میدن؟ چیکار کنم که کاربر مجبور بشه کد شخصیش رو وارد کنه تا از کل سیستم استفاده کنه و در غیر اینصورت نصب امکانات فعال باشند. و مجبور هم بشه سالیانه بابت سیستم پول بده!!

فقط همین رو توضیح بدین و اگه کدی هم داره کمی در مورد کدش توضیح بدین

MJ Rayaneh

Well-Known Member
منظورت رو گرفتم! فقط فايل لايسنس از سرور شما ...
اين موضوع سال قبل در فروم بحث شده. تاپيكش رو اگه پيدا كردم حتما لينكش رو ميذارم.

جالبه که شما تونستید سیستم رو بنویسید ولی نتونستید فکری به حال این بکنید!
روشش این طوریه
یه فرم می زارید
دو تا فیلد
یک فیلد برای وارد کردن کد لایسنس
یک فیلد مخفی برای قرار دادن نام دامنه
یه فایل هم می نویسید و در سایت خودتون قرار می دید
تو فایل خودتون باید یک بانک بزارید و نام دامنه و شماره لایسنس رو وارد کنید
وقتی شخص فرم رو ارسال کردم اطلاعات فرم به اون فایل شما ارسال بشه
فایل شما نام دامنه و شماره لایسنس رو با اطلاعات بانک تطبیق می ده و اگر درست بود شما رو به سمت صفحه نصب redirect می کنه و اگر هم اشتباه بود مجددا شما رو به صفحه کد redirect می کنه

Cyletech

Member
جالبه که شما تونستید سیستم رو بنویسید ولی نتونستید فکری به حال این بکنید!
روشش این طوریه
یه فرم می زارید
دو تا فیلد
یک فیلد برای وارد کردن کد لایسنس
یک فیلد مخفی برای قرار دادن نام دامنه
یه فایل هم می نویسید و در سایت خودتون قرار می دید
تو فایل خودتون باید یک بانک بزارید و نام دامنه و شماره لایسنس رو وارد کنید
وقتی شخص فرم رو ارسال کردم اطلاعات فرم به اون فایل شما ارسال بشه
فایل شما نام دامنه و شماره لایسنس رو با اطلاعات بانک تطبیق می ده و اگر درست بود شما رو به سمت صفحه نصب redirect می کنه و اگر هم اشتباه بود مجددا شما رو به صفحه کد redirect می کنه

دوست عزیز ما همینکارو کردیم اما اون چیزی که خواستیم نشد! اینجا فقط لاینسس باید باشه. اما من میخوام بدون لاینسس یکسری برنامه های سیستم رو غیرفعال کنم و بعد با لاینسس تمام برنامه ها فعال بشند و اون سیستم رو برای هر کاربر روی سرور آپلود کنیم که اگر اکتیو نکرد دوباره یعنی پول سالیانه رو واریز نکرد سریع غیر فعال بشه. اگه امکانش هست هم توضیح بدین و اگر هم کدی آماده هست در اینجا بزارین. مرسی

احتمالا شما در درجه اول میخواید پوست طرف رو بکنید !
اینکار رو باید از یه برنامه نویس حرفه ای بخواید که البته فکر نکنم شدنی باشه و اگرم باشه فروشش خیلی سخت میشه

Cyletech

Member
احتمالا شما در درجه اول میخواید پوست طرف رو بکنید !
اینکار رو باید از یه برنامه نویس حرفه ای بخواید که البته فکر نکنم شدنی باشه و اگرم باشه فروشش خیلی سخت میشه

شاید! راستش فقط می خوام بدونم وگرنه کاری که خواستم رو انجام دادم. این رو واسه اطلاعات میخوام و اگر هم گفتم می خوام انجام بدم فقط واسه تعریف کامل بود که خواننده منظورم رو متوجه بشه!

جدیدترین ارسال ها

بالا