سوال در مورد ارسال ميل

Parham

Well-Known Member
اولا ورود شما را به انجمن ها مجید آنلاین تبریک میگم ... و دوما می‌شه بیشتر توضیح بدی ! در کجا می‌خوای میل بفرستی‌ ! در چه سیستمی‌ ! ... آیا منظور شما فرستادن ایمیل معمولی‌ هستش یا ...

Parham

Well-Known Member
خوب دوست عزیز شما بگو در چه زمینه می‌خوای ! سوال خودتو در انجمن ' مشكلات عمومي وبلاگها ' مطرح کردی ! نمیدونم دقیق در چه مورد می‌خوای ! بیشتر سوالتو تشریح کن !

Parham

Well-Known Member
سوال های شما خیلی‌ 2 پهلو هستش ! به هر حال جواب شما را در پیغام خصوصی‌ دادم ... در ضمن ' محل سکونت: یه جای گمشده بین جهنم و بهشت ! ' lol

Sunboy454

Active Member
محمد 125 گفت:
نحوه فرستادن ايميل را براي من توضيح دهيد
شما باید یه اکانت Email داشته باشی و از طریق اون به هر آدرسی که بخوای میتونی ایمیل بفرستی ( البته باید آدرس ایمیل طرف مقابلت رو داشته باشی)، و برای ایجاد اکانت میتونی از جاهایی که سرویس رایگان در اختیارت میزارن استفاده کنی ، مثلا میتونی از سرویس رایگان Yahoo برای اینکار استفاده کنی و برای خودت یه اکانت ایمیل درست کنی ، اگه تا اینجا مشکلی نداشتی بگو ادامه بدم ....
مسنجر یاهو رو هم میتونی از اینجا بگیری

Parham

Well-Known Member
نیما مشکل این دوست عزیز این چیز ها نبود در پیغام خصوصی‌ برای من ارسال کرد اولا منظور ایشون این بود که در یاهو چت کنن و همچنین منظور ایشون از فرستادن ایمیل طریقه استفاده از برنامه هایی‌ مثل Outlook بود که یک مقاله بهش دادم و حل شد ... برای همین بود که گفتم سوال ایشون دو پهلو هستش !

جدیدترین ارسال ها

بالا