سوال در مورد ارسال ميل

Parham

Active Member
اولا ورود شما را به انجمن ها مجید آنلاین تبریک میگم ... و دوما می‌شه بیشتر توضیح بدی ! در کجا می‌خوای میل بفرستی‌ ! در چه سیستمی‌ ! ... آیا منظور شما فرستادن ایمیل معمولی‌ هستش یا ...

Parham

Active Member
خوب دوست عزیز شما بگو در چه زمینه می‌خوای ! سوال خودتو در انجمن ' مشكلات عمومي وبلاگها ' مطرح کردی ! نمیدونم دقیق در چه مورد می‌خوای ! بیشتر سوالتو تشریح کن !

Parham

Active Member
سوال های شما خیلی‌ 2 پهلو هستش ! به هر حال جواب شما را در پیغام خصوصی‌ دادم ... در ضمن ' محل سکونت: یه جای گمشده بین جهنم و بهشت ! ' lol

Sunboy454

Active Member
محمد 125 گفت:
نحوه فرستادن ايميل را براي من توضيح دهيد
شما باید یه اکانت Email داشته باشی و از طریق اون به هر آدرسی که بخوای میتونی ایمیل بفرستی ( البته باید آدرس ایمیل طرف مقابلت رو داشته باشی)، و برای ایجاد اکانت میتونی از جاهایی که سرویس رایگان در اختیارت میزارن استفاده کنی ، مثلا میتونی از سرویس رایگان Yahoo برای اینکار استفاده کنی و برای خودت یه اکانت ایمیل درست کنی ، اگه تا اینجا مشکلی نداشتی بگو ادامه بدم ....
مسنجر یاهو رو هم میتونی از اینجا بگیری

Parham

Active Member
نیما مشکل این دوست عزیز این چیز ها نبود در پیغام خصوصی‌ برای من ارسال کرد اولا منظور ایشون این بود که در یاهو چت کنن و همچنین منظور ایشون از فرستادن ایمیل طریقه استفاده از برنامه هایی‌ مثل Outlook بود که یک مقاله بهش دادم و حل شد ... برای همین بود که گفتم سوال ایشون دو پهلو هستش !

جدیدترین ارسال ها

بالا