سلام VRay! (مجموعه مقالات آموزشی)

Sherlock_Holmes

Active Member
جناب nsk-co لطفا مسایل شخصی رو از طریق ایمیل یا پیغام خصوصی مطرح بفرمایید..
ممنونم...

aryan261

New Member
سلام ، عمو شرلوک میشه لطف کنید و مقاله هایی که زحمت کشیدید و ترجمه کردید رو به زبان اصلیش هم برای دانلود قرار بدید . ممنون میشم .

Sherlock_Holmes

Active Member
سلام ، عمو شرلوک میشه لطف کنید و مقاله هایی که زحمت کشیدید و ترجمه کردید رو به زبان اصلیش هم برای دانلود قرار بدید . ممنون میشم .

دوست عزیزم توی خود فایلهای pdf منبع معرفی شده...
سایت www.aversis.be که میتونی اونجا مقاله های اصلی رو پیدا کنی...

programmermp

New Member
سلام

مرسی از آموزش فوق العادتون

این vray (متریالش)رو من از کجا باید دانلودکنم اگه دارید لطفا لینک بدید با تشکر فراوان

batman_2

New Member
سلام
ممنون یه سوال دارم شما یک مترجمین و کامل با زبانه انگلیسی آشنا هستین یا مثله من با استفاده از بابیلن و این یه اشناب ودن با گرامر و لغات انگلیسی این قد ر خب ترجمه میکیین
یه سوال هو دارم اونم اینه که vrayپلاگینه یا روی خود تیریدی مکس سواره
و دوم این که این متریال رو به راحت بدون استفاده از پلاگین با استفاده از متریال raytrace میشه ساخ ت چوم من ودم تو محیط هلپ تیریدی مکس کامل خودندم و در آخربا منتال ری رندر ش میکنمیم عالی میشه

Sherlock_Holmes

Active Member
سلام
ممنون یه سوال دارم شما یک مترجمین و کامل با زبانه انگلیسی آشنا هستین یا مثله من با استفاده از بابیلن و این یه اشناب ودن با گرامر و لغات انگلیسی این قد ر خب ترجمه میکیین
یه سوال هو دارم اونم اینه که vrayپلاگینه یا روی خود تیریدی مکس سواره
و دوم این که این متریال رو به راحت بدون استفاده از پلاگین با استفاده از متریال raytrace میشه ساخ ت چوم من ودم تو محیط هلپ تیریدی مکس کامل خودندم و در آخربا منتال ری رندر ش میکنمیم عالی میشه

سطح زبان من معمولیه... منتها اگر در مبحثی کمی آشنایی تجربی هم داشته باشید راحتتر میتونید از پس ترجمه اون مطلب بر بیاید...

Vray هم بصورت پلاگین روی مکس نصب میشه...

اون متریال رو میشه با روشهای مختلف بدست آورد.. منتها بحث اینجا آشنایی با تنظیمات متریال Vray بود نه صرفا ساخت یک متریال...

soroush82

New Member
به به به به
آقا یه دونه ای به خدا چقدر دیر پیدات کردم پدر ما در اومد سر این آموزش های انگلیسی خدا خیرت بده

Havvaa

Member
سلام آقای شرلوک گرامی:

بسیار بسیار سپاسگزارم به خاطر ترجمه ها . کارتون واقعا ستودنی هست .انشاا... از طرف خداوند متعال جواب زحمتتون روبگیرید.

فقط من بخش سوم (( متریالهای شفاف ))رو نمی تونم دانلود کنم اصلن هیچ صفحه ای برای دانلود باز نمیشه!!!!!!

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
عزیزم همه لینکا رو امتحان کردی؟
اینو چی:

کد:
http://www.villagearchitectural.com/downloads/For_Vray/VRay material settings-Part 3.rar

لینکها سالمند...
باید بازم سعی کنید...
اگر نشد پیغام خصوصی بزنید...

Havvaa

Member
سلام
ممنون نه اینو دارم
مبحث متریال شفاف دانلود نمیشه مبحث سوم

yaiiaj

کاربر VIP
سلام به همه دوستان:)
و سلام به شما دوست عزیزم شرلوک هلمز
آقا خیلی خیلی مشتاق و منتظر ترجمه های بعدی سلام VRay! هستیم
براتون آرزوی موفقیت میکنم خیلی به همه ما لطف دارین
موفق باشین:rose:

Havvaa

Member
ســـــــــــلام آقای شرلوک عزیز
من با بدبختی تمام بالاخره V-Ray را یافتم . چند صفحه ای از مقاله شما که ترجمه کردید روخوندم.
بسیار بسیار مفید و عالی هست. ولی در عین حال خیلی سخت و فوق حرفه ای هست و به نظر من
باید مطالب بیشتری پیدا کرد البته میدونم که تمرین زیاد شرط اول هر کاریه ولی برای شما امکانش هست
که سایتی معرفی کنید که تمرینات گسترده تری در این مورد داشته باشه ؟؟

و یه مورد دیگه {{{به دستورالعمل مربوط رجوع كنيد}}}
را در بعضی جاها استفاده کردید که من متوجه نشدم :-?
منظورتون سایتی هست که مقاله رو ترجمه کردید؟؟
باید اونجا دنبال توضیح بیشتر بگردیم؟؟

باز هم بی نهایت سپاسگزارم ، اجرتون به همه اولیا خدا و خود خدا چون کارتون عالیه، بامرام با معرفتین.
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

Sherlock_Holmes

Active Member
سلام عزیزم...

تمرینات گسترده زیاد هست...
با سرچ میتونی چیزای زیادی پیدا کنی... نمیدونم دقیقا تمرین برای چه بخشی رو میخوای...

اما در مورد دستورالعمل و همینطور تمرین میتونید این لینک رو ببینید و با ریز قسمتهای Vray آشنا بشید:

http://www.spot3d.com/vray/help/150SP1/

بقیه صحبتهاتون هم که لطف شما بود به من...
.
موفق باشید...

آخرین ویرایش:

mohsen.rajabi

Active Member
salam sherluk khaste nabashi naghti bekham p-d-f dowanload konam mire too site divshar hala bayad che ro bezanam ta download besh? Mamnunam

دوست من اولا فارسی تایپ کن

دوما وقتی می خوای دانلود کنی سمت چپ صفحه یه دایره هست با یه فلش رو به پایین داخلش (دایره آبی) اون رو بزن یه زمان می یاد (15 ثانیه) بعد خودش دانلود می کنه

جدیدترین ارسال ها

بالا