سلام VRay! (مجموعه مقالات آموزشی)

ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون
واقعا عالییییییییییییییییییییییییه

میسشه قسمت دوم VRay material settings-Part 1.rar را بگذارید سرعت انترنت من کم است همین جابگذارید
کارهایتان خیلی عالی است
وتقعا ممنون

Sherlock_Holmes

Active Member
میسشه قسمت دوم vray material settings-part 1.rar را بگذارید سرعت انترنت من کم است همین جابگذارید
کارهایتان خیلی عالی است
وتقعا ممنون
عزیزم توی مجیدآنلاین به علت محدودیت حجم نمیشه این مقاله رو آپ کرد.. از همون لینکها استفاده کن و اگر نشد توی پیغام خصوصی خبرم کن..

خيلي از ت مننمونم اگه قبول داري منو به شاگردي قبول كن ، چون هر چي از تردي مكس دارم از شما دارم
ادامه بده منتظر بقه كار ها هم هستيم
در باره ساختن متريال ها در تردي مكس ( دادن جنس واقعي به اجسام تا طبيعي جلوه كنند ) و مخصوصا نور پردازي داخلي ( داخل اتاق و ساختمان ) و نور پردازي در فضاي باز( نور پرداري در روز آفتابي ، ابري ، باراني و ... در شب ) مطالبي داريري براي ما شاگردات بزراي سپاسزگزار م .
بازم از شما تشگر مي كنم
رسول فلاح ار شهر شمال كشور :rose:

Sherlock_Holmes

Active Member
خيلي از ت مننمونم اگه قبول داري منو به شاگردي قبول كن ، چون هر چي از تردي مكس دارم از شما دارم
ادامه بده منتظر بقه كار ها هم هستيم
در باره ساختن متريال ها در تردي مكس ( دادن جنس واقعي به اجسام تا طبيعي جلوه كنند ) و مخصوصا نور پردازي داخلي ( داخل اتاق و ساختمان ) و نور پردازي در فضاي باز( نور پرداري در روز آفتابي ، ابري ، باراني و ... در شب ) مطالبي داريري براي ما شاگردات بزراي سپاسزگزار م .
بازم از شما تشگر مي كنم
رسول فلاح ار شهر شمال كشور :rose:
شما لطف داری ...
اینجا من بیش از همه شاگرد هستم.. همه بچه های بخش 3d استاد منند..

این مباحثی هم که شما گفتی خیلی کلی هستند اما ازشون آموزشهای خوب و زیادی توی سایت هست.. با کمی سرچ حتما میتونید پیداشون کنید دوست من..

آخرین ویرایش:
درسته است ولي درباره و وي چي ... مثلا وتي وي ري نصب مي شه قسمتهايي به تردي مكس اضافه ميشه
شما زحمت زيادي بابت تهيه و تنظيم اين مقاه ها كشيدي لگه ميشه يه سري هم به اين قسمت ها بزينيد اگه ميشه

سلام آقا !
اولاً تشکر میکنم از شما , واقعاً آموزش کاملی هست .:rose:
اما یه سوال دارم , دیگه این آموزش ها یا ترجمه ها ادامه نداره ؟

من الآن این تاپیک رو از همین صفحه 16 تا اوایل نگاه کردم ، همه تشکر کردن و چیز خاصی نیست !

لینک های اصلی فقط در صفحه اوله تاپیکه ؟

بازم ممنون :wink:

Sherlock_Holmes

Active Member
بله دوست من.. در صفحه اول فهرست قرار داده شده..دوستان در تشکرهاشون لطف داشتند به من.. ا
مقاله بعدی رو که ترجمه کردم تاپیک رو کمی پاکسازی میکنم تا صفحات بالا نره..

در مورد ادامه داشتن باید بگم که چرا حتما ادامه داره.. منتها آموزشها الان دیگه مبتدی شدند تقریبا.. چون اینجا بچه ها بیشتر از این مقاله ها پیشرفت کردند و این خیلی عالیه..
مقاله های حرفه ای تری هم توی aversis قرار داده شده که متاسفانه پولی شده..

اما برای دوستانی که همچنان در شروع کار هستند یا نکات مبهمی در رابطه با Vray براشون وجود داره حتما بقیه مقالات رو ترجمه میکنم..
بزودی..

جدیدترین ارسال ها

بالا