سبک ترین و سریع ترین سیستم مدیریت سایت

nevisande

Active Member
نمیشه در این مورد نظر قطعی داد.
چون cms زیاده و ما فقط چند تاشو امتحان کردیم. هر کسی هم بیاد و رای بده، یک رای از روی تعصب داده و ارزشی نداره. من خودم تا الان بیش از 40 پورتال دان کردم. اما هنوز هر روز به یه پورتال جدید بر میخورم. واقعا سخته انتخاب.

fsfarhad

Member
مرسی آقا بهداد ، مثل اینكه شما هنوز این جارو جدال رو نمی خوای تموم كنی ... من حرفی ندارم بزنم ... گذشت زمان همه چیزو مشخص می كنه ...

behdaad

Active Member
مرسی آقا بهداد ، مثل اینكه شما هنوز این جارو جدال رو نمی خوای تموم كنی ... من حرفی ندارم بزنم ... گذشت زمان همه چیزو مشخص می كنه ...

به به آقای سخائی عزیز .طبق معمول دیر خبر میشید . سخائی جان اگر خاطر محترمتون باشه اون جار و جنجال رو که من راه نداخته بودم گمونم فراموش کردید که من یکی از کسایی بودم که اون عمل قبلی شما در مورد Elxis رو که باعث جنجال بین المللی شده بود رو سعی کردیم با زحمات خیلی از دوستانمون در همین فروم رفع و رجوع کنیم . داستان تومار و امضا در حمایت از جنابعالی رو که فراموش نکردید انشاالله. ولی راستش جدیدا که از حرکت جدیدتون در فروش Elxis مطلع شدم حق بدید که نسبت به گفته های قبلیتون مبنی بر علاقه وافرتون به اوپن سورس و سربلندی ایرانیها یک مقدار شک کنم .و از اینکه از احساسات و زحمات بسیاری از بچه هایی که به حرفهای شما اعتماد کردند اینطور مجددا سواستفاده شده ابراز تاسف کنم .البته گمون نکنم شما تجدید نظری در عملتون انجام بدید . در هر حال خود Elxis که طفلی کلی از قافله عقب افتادند چون مامبو که 4.6.3 رو داده بیرون و صحبت از تغییرات پلتفرم در آینده هست و جوملا هم که 1.5 رو داد بیرون که میدونید احتمالا باعث منزوی شدن تدریجی ورژن 1x خواهد شد. در هر حال بنده کماکان قصد ادامه هیچ بحثی رو ندارم و راستش قضیه به نظرم بسیار لوث شده مگر اینکه جنابعالی به بایگانی مجید آنلاین شک داشته باشید و قصد ادامه بحث رو داشته باشید.

persianebay

Active Member
اين سايت چه سيستمی رو دست کاری کرده ??????????:eek::eek:

مثل جوملا و مامبو هست ،،،:shock: اينم چند تا سايت نمونه که از اين سيستم استفاده کردن !

http://www.akhlagh.org
دانشگاه علوم پزشكی
دانشگاه شهید بهشتی
orientstar.ir.jpg

تصاوير قالب ها

تصاوير مديريت

به اين ميگن سيستم شيک و مدرن !

دوست من کل کار رو از الیکس گرفته موفق باشید

fsfarhad

Member
به به آقای سخائی عزیز .طبق معمول دیر خبر میشید .
من بیكار نیستم هی بیام اینجا ببینم كی چی میگه كی چی نمی گه ... شما همیشه بیا اینجا بحث راه بنداز و تو كار هر كسی در بین دیگران شبهه بنداز ببینیم به كجا می رسی ...

سخائی جان اگر خاطر محترمتون باشه اون جار و جنجال رو که من راه نداخته بودم گمونم فراموش کردید که من یکی از کسایی بودم که اون عمل قبلی شما در مورد Elxis رو که باعث جنجال بین المللی شده بود رو سعی کردیم با زحمات خیلی از دوستانمون در همین فروم رفع و رجوع کنیم .
ببخشید من چی كار كرده بودم ؟ كاری كه دیگران می كنن به من چه ربطی داره ؟ جنجال بین المللی ؟؟؟؟؟ :eek: خوب بلدی هر چیزی و كویر كنی ها !!!!!!! شما مثل اینكه خوشت می یاد رو كار هر كی یه عیبی بگذاری ...
داستان تومار و امضا در حمایت از جنابعالی رو که فراموش نکردید انشاالله.
قضیه حمایت ما از open source اینجوری نیست كه شما لطفی به من كرده باشید ، به OPEN SOURCE كردید . اگه یادت باشه من به همتون گفتم كه هیچ صحبتی با admin elxis نشه تا خودشون متوجه بشن .... در نتیجه من متوجه منظور شما نمی شم كه با لحن منت آمیز داری صحبت می كنی ...
راستش قضیه به نظرم بسیار لوث شده مگر اینکه جنابعالی به بایگانی مجید آنلاین شک داشته باشید و قصد ادامه بحث رو داشته باشید.
بله شما برو بایگانی رو مرور كن ببین شما به open source لطف كردی یا به من !!!
ولی راستش جدیدا که از حرکت جدیدتون در فروش Elxis مطلع شدم حق بدید که نسبت به گفته های قبلیتون مبنی بر علاقه وافرتون به اوپن سورس و سربلندی ایرانیها یک مقدار شک کنم .و از اینکه از احساسات و زحمات بسیاری از بچه هایی که به حرفهای شما اعتماد کردند اینطور مجددا سواستفاده شده ابراز تاسف کنم .
اولا اگر شما خیلی با open source آشنا بودی هیچ موقع نمی یومدی این حرف هارو بزنی ... كار سایت farsicms.com اصلا هیچ تناقضی با open source و GNU/GPL نداره ... خود admin elxis هم در جریان كار سایت هست ... شما برو یك كم تحقیق بكن متوجه می شی ... اگه متوجه نشدی بیا برات توضیح می دم ... اینو جای برادرت می گم ... نه بخوام كل كل كنم ...
در ضمن اذهان دیگران رو نسبت به افراد دیگه مغشوش نكنید ... می دونید جزای این كارتون چی هست ؟
البته گمون نکنم شما تجدید نظری در عملتون انجام بدید .
مگه من چه اشتباهی دارم می كنم كه تجدید نظر كنم ؟؟؟؟؟؟
در هر حال خود Elxis که طفلی کلی از قافله عقب افتادند چون مامبو که 4.6.3 رو داده بیرون و صحبت از تغییرات پلتفرم در آینده هست و جوملا هم که 1.5 رو داد بیرون که میدونید احتمالا باعث منزوی شدن تدریجی ورژن 1x خواهد شد.
فعالیت elxis خیلی هم رو به رشد هست و در آینده متوجه خواهید شد كه چه پیشرفت هایی رو در پیش رو داره ...
مثل اینكه غیر از آدم ها به سیستم ها هم شما ایراد می گذارید ... شما اینقدر آگاهید كه در مورد ۳ تا سیستم داری اینجوری صحبت می كنی ؟ فكر كنم تمام SOURCE CODE های ۳ تا سیستم رو حفظ هستید ؟
در هر حال بنده کماکان قصد ادامه هیچ بحثی رو ندارم
كاملا مشخصه چه كسی اینجا بحث رو راه انداخته و تاریخچه رو به طریق دیگه ای بازنویسی می كنه !!!!!

persianebay

Active Member
من یک چیزی میگم بیشتر این بحثها بخاطر اینه که شما دارید سیستم رو که اوپن سورس و فقط فارسی کردین میفروشین اگه اضافاتی دارید مشکلی نیست میتونید یک نسخه رایگان بگذارید بعد طبق روال همه اوپن سورس ها برای پشتیبانی و زراحی قالب و دیگر خدمات خودتون هزینه دریافت کنید

fsfarhad

Member
من یک چیزی میگم بیشتر این بحثها بخاطر اینه که شما دارید سیستم رو که اوپن سورس و فقط فارسی کردین میفروشین اگه اضافاتی دارید مشکلی نیست میتونید یک نسخه رایگان بگذارید بعد طبق روال همه اوپن سورس ها برای پشتیبانی و زراحی قالب و دیگر خدمات خودتون هزینه دریافت کنید

دوست عزیز شما هم اطلاعاتتون كامل نیست ...
بهتره من یه توضیحی در این زمینه بیارم ...
ببینید GNU/GPL به همه این اجازه رو می ده كه بر اساس هر سیستمی كه تحت این قانون منتشر شده ، شما به صورت سرویس بیس مبلغ از مشتری دریافت كنید و سرویس خودتون رو ارائه بدید ... ولی به شرطی كه اسم سیستم و تمامی حقوق اون رو حفظ كنید ... مثلا اگر سیستم شما الزامی به قرار دادن كپی رایت در پایین سایت یا در داخل source code داره حتما باید دست نخورده رها كنید ... در غیر اینصورت كار شما غیر قانونی هست ...

اگر شما نسخه ای از سیستم رو منتشر كردید كه بر اساس سیستم دیگه ای بود و شما در كد ها و در واقع هسته سیستم دخل و تصرفی داشتید ، باید حقوق مولفین قبلی رو حفظ نمائید ... مگر اینكه كل سیستم تغییر كنه و در واقع اثری از نوشته های مولفین قبلی در اون نباشه ... در صورتی كه در كد ها هم تغییری ایجاد كردید ، باز هم شما مجازید كه اسم سیستم رو تغییر دهید ولی به شرط اینكه یك نسخه از سیستم رو به صورت رایگان و بدون هیچ محدودیتی و به صورت منبع باز در اختیار عموم قرار بدید ... در این صورت شما می تونید حتی اسم سیستم رو هم تغییر بدید ...

در پایان اینكه شما می تونید بر اساس هر سرویسی اعم از پشتیبانی ، نصب ، بروز رسانی ، فایل های ترجمه شده فارسی ، طراحی قالب اختصاصی و غیره مشتری رو شارژ كنید ، كاری كه ما داریم در farsicms.com انجام می دیم ... این كار شما با رعایت حقوق مولفین نرم افزار هیچ منعی نداره ...

امیدوارم این قضایا روشن شده باشه ...

behdaad

Active Member
سخائی جان قبلا حداقل تصور می کردیم با ادبی که به اون هم شک کردم . من که عرض کردم قصد ادامه این بحث رو ندارم . راستش حوصله ندارم اینبارم که از Elxis اخراج بشید دوباره براتون تومار جمع کنم.
یا حق

آخرین ویرایش:

fsfarhad

Member
شما لطفا نظر خودتو با دیگران جمع نبند ، ببخشید شما چی كاره هستید ؟ كسی تا حالا از شما چیزی نخواسته كه حالا بیای اینجوری صحبت كنی ... یه بار دیگه هم می گم لطفا در نظر دیگران این شك و تردید ها رو ننداز دوست عزیز و نظر مردم رو بدون دلیل نسبت به دیگران بد نكن ... اینجوری بیشتر اعتبار خودت رو می بری زیر سؤال ... جای این همه سیاست بازی و خراب كردن دیگران برو دنبال كار خودت به كار خودت بچسب ... مطمئن باش من خیالم از خودم راحته ... تو elxis هم هستم و خواهم بود ، شما هم بشین و هی حرص بخور و دسیسه بچین ...

J4vad

Member
ممنون صادق خان ولی یک سوال این سیستم های cash رو چه جوری تو پرتال بگنجونیم مخصوصا" تو ناک آیا ماژول یا کد خاصی داره من درباره این موضوع چیزی نمی دونم لطفا" راهنمایی کنید و اینکه آجانیوک ممکنه سریع تر از ناک های دیگه باشه یا نه؟
متشکرم

بابا بنده خدا فقط يك سوال كرد ! جاي بحث و انحراف تاپيك بهتر نيست پاسخ دوستمون رو بديد ؟!

دوست عزيز در پرتال آجا سيستم Cache بسياري پرقدرتي وجود دارد همچنين در سيستم قالب آن از فايلهاي Tpl استفاده شده كه سرعت Load را تا حد زيادي افزايش مي دهد ! به عنوان مثال سايت tarfandestan.com يك سايت با حجم اطلاعات زياد در صفحه اول سايت مي باشد ! تعداد زيادي Iframe در آن فراخواني شده ! و از محتوايي بسيار زياد برخوردار است ؛ اما به دليل برخورداري پرتال آجا از سيستم Cache به راحتي Load مي شود ! حال اينكه كافي است بار دوم به اين سايت مراجعه كنيد ! تا ببنيد در واقع اين سايت مانند Localhost براي شما Load مي شود ! اين يك قابليت Cache شدن در پرتال است كه به وضوح مي توانيد آن را مشاهده كنيد.

موفق باشيد

يا حق .

irlogo

Active Member
بابا بنده خدا فقط يك سوال كرد ! جاي بحث و انحراف تاپيك بهتر نيست پاسخ دوستمون رو بديد ؟!

دوست عزيز در پرتال آجا سيستم Cache بسياري پرقدرتي وجود دارد همچنين در سيستم قالب آن از فايلهاي Tpl استفاده شده كه سرعت Load را تا حد زيادي افزايش مي دهد ! به عنوان مثال سايت tarfandestan.com يك سايت با حجم اطلاعات زياد در صفحه اول سايت مي باشد ! تعداد زيادي Iframe در آن فراخواني شده ! و از محتوايي بسيار زياد برخوردار است ؛ اما به دليل برخورداري پرتال آجا از سيستم Cache به راحتي Load مي شود ! حال اينكه كافي است بار دوم به اين سايت مراجعه كنيد ! تا ببنيد در واقع اين سايت مانند Localhost براي شما Load مي شود ! اين يك قابليت Cache شدن در پرتال است كه به وضوح مي توانيد آن را مشاهده كنيد.

موفق باشيد

يا حق .

شاید در نسخه اصلی وب سایت عربی این جوری باشه ولی تو فارسیش من چیزی ندیدم
شبتون بخیر

J4vad

Member
irlogo-com دوست گرامي ! اگر گروه بنده پرتال آجا را پشتيباني مي كنند فكر مي كنم از شما بيشتر اطلاع داشته باشيم ،

مي توانيد در پوشه Includes جويا شويد ! و هنگامي كه سايتتان در حال كار بود به پوشه Templates_c در پوشه Smarty برويد تا متوجه سيستم Cache آجا بشويد ! قالب هاي آجا هم كه ديدن نمي خواهد ! كافي است دانلود كنيد و ببينيد كه در آن از tpl استفاده شده !

خيلي جالب است كه در اين تاپيك پست هاي شما به صورت تكه كلام ارسال شده ! و خود گوياي پست هاي بعدي شما مي باشد !

موفق باشيد

irlogo

Active Member
کاربر گرامی J4vad-Ki||er
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
مثل این که بگیم ما سمند رو با چنین و چنان تکنولوژی تولید می کنیم پس از بهترین هاست !
شما سرعت لود آجا فارسی رو با ورژن اصلی مقایسه نمایید ! برنامه سوپر لود می تونه کمک زیادی در ارتقای سطح کیفی آجا فارسی بکنه !

همیشه نقطه نظرات دیگران باعث ارتقای یک محصول خواهد شد !

J4vad

Member
کاربر گرامی J4vad-Ki||er
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
مثل این که بگیم ما سمند رو با چنین و چنان تکنولوژی تولید می کنیم پس از بهترین هاست !
شما سرعت لود آجا فارسی رو با ورژن اصلی مقایسه نمایید ! برنامه سوپر لود می تونه کمک زیادی در ارتقای سطح کیفی آجا فارسی بکنه !

همیشه نقطه نظرات دیگران باعث ارتقای یک محصول خواهد شد !

خوشحال ميشم دوست عزيز ، اين عيان ها را به بنده نشان دهيد ؟!

بله ، جالب اينجاست كه ما چيزي را تغيير نداده ايم ، در آجا فارسي كه در سرعت دخيل باشد ، اما مثل اينكه شما بهتر از خود ما مي دانيد چه تغييراتي صورت گرفته !!! هر چه بوده بهينه سازي بوده كارهاي آجا فارسي به زودي در سايت بين المللي پرتال آجا به نمايش گذاشته خواهد شد.....

دوست عزيز از آنجا كه به دليل توهين يكبار شما توسط اعتراض بنده ban شديد بعيد نيست كه اينگونه حرفهايي را بشنوم ، ترجيح مي دهم تاپيك را به بيراه نكشم ، و جوابي به شما ندهم ، فكر نمي كنم نقطه نظر بوده باشه ! جز ......

اميداست كه موفق باشيد در راهي كه گام برداشته ايد

يا حق .

جدیدترین ارسال ها

بالا