سایته دو تا گرافیست! نظر می دین ؟

tohmat

Active Member
سلام ! :D

این فلش رو میبینید یه نظر راجه بهش می دین؟
http://www.sharemation.com/ssblog/Home.swf

این در واقه دومین کاره جدیه منه. البته هنوز کامل نشده و عکسایی که از خودمون گذاشتم باید عوض شه، و همینطور نمونه کارا.
خوشحال می شم مشکلاشو بگید.:oops:

AMiR

Active Member
يه سوال
خودتون اون نوشته ها رو رنجه رنجه كردين يا اتفاقي بوده؟

tohmat

Active Member
يه سوال
خودتون اون نوشته ها رو رنجه رنجه كردين يا اتفاقي بوده؟

ای بابا ! ما کلی خلاقیت به خرج دادیم ، نوشته ها رو داغون کردیم !:razz:

بله خودم داغون کردم و اتفاقی نبوده!

P.A.Y.T.O.N

Active Member
از 2 تا گرافيست انتظار بيشتري ميره!!! به نظر من سبك ديگه اي انتخاب كنين قشنگ تر باشه .... تا اين رنجه رنجه ها ....

tohmat

Active Member
:sad: واقعا اینقدر بده؟ ای بابا، به خیال خودمون کلی طرحه ابتکاری زده بودیم! فکر می کردم ایراد داشته باشه ، ولی مثله اینکه طرح ، کلا ایراده! به هر حال آدم باید روحییه ی انتقاد پذیری داشته باشه! من اصلا ناراحت نشدم و اشکم هم در نیومده ! :cry:
باشه ممنون! سره فرصت شاید یه طرحه دیگه زدیم!

راستی از دو تا هنرجو که تازه فارق التحصیل شدن ، بیشتر از این انتظار می ره؟

آخرین ویرایش:

AMiR

Active Member
راستی از دو تا هنرجو که تازه فارق التحصیل شدن ، بیشتر از این انتظار می ره؟
وقتي اينجا عضو باشن ! و كاراي قبليشون رو ديده باشيم! بله :دي

موفق باشي

mshgames

Well-Known Member
سلام خدمت دوست عزیز
آفرین
85.gif

کارتون خوبه ولی هنوز خیلی جای کار داره.

tohmat

Active Member
من که گیج شدم ! :razz:
طرحمو باید غلفتی( یا شایدم قلفطی، کی تلفظ درستشو می دونه؟) بریزم دور ، یا نه جای کار داره ؟ اگه جای کار داره ممنون می شم بگید!

P.A.Y.T.O.N

Active Member
كارت قشنگه ولي با خطوط ساده و ظريف خيلي بهتر ميشه ... تو طراحي فلش ساده و شيك بودن خيلي بيشتر تاثير ميزاره...

padideh

Member
سلام

کد:
var ghelefti=قلفتي،قلفطي،غلفتي،غلفطي
سلام دوست عزيز
شما وقتي بايد كارت رو ghelefti بندازي دور كه زشت باشه
پس خيالت راحت باشه كه لازم نيست كارت رو ghelefti بندازي دور:D
به نظر من كار،كاره خيلي خوبيه ولي من به شخصه از يه گرافيست انتظار بهتر از اين هارو دارم و با نظر P.A.Y.T.O.N هم كاملا موافقم ولي اگه اين كار دوم شماست يعني اينكه كارهاي بعدي تون خيلي بهتر از اين خواهد بود
البته يه مشكل برنامه نويسي هم داره و اون اينكه در قسمت آثار وقتي رو دكمه بعدي كليك ميكني اگر قبل از لود شدن اثر دكمه بك كه اون بالا هست رو بزني برميگرده به صفحه اصلي و اون اثر روي صفحه اصلي لود ميشه وتا به صفحه اثار برنگردي حذف نميشه
يا علي

آخرین ویرایش:

tohmat

Active Member
کد:
var ghelefti=قلفتي،قلفطي،غلفتي،غلفطي
البته يه مشكل برنامه نويسي هم داره و اون اينكه در قسمت آثار وقتي رو دكمه بعدي كليك ميكني اگر قبل از لود شدن اثر دكمه بك كه اون بالا هست رو بزني برميگرده به صفحه اصلي و اون اثر روي صفحه اصلي لود ميشه وتا به صفحه اثار برنگردي حذف نميشه
يا علي

اوه ! واقعا ممنون ! خوب شد گفتی! در اولین فرصت درستش می کنم !

vashka

New Member
سلام
یه ایراد تو کارت پیدا کردم وقتی می ری آثار رو ببینی وقتی نوشته آثار اومد (با چند بار کلیک پشت سر هم) بعد برو با اون دکمه به صفحه اصلی برگرد اونوقت ایراد کارت رو پیدا می کنی و عکس ایراد کارت رو گذاشتم

پیوست ها

• 100.jpg
    100.jpg
    10.1 کیلوبایت · بازدیدها: 12

vashka

New Member
البته من ندیده بودم که بپه ها قبلا به این ایرادت اشاره کردن حالا در کل امیدوارم تو کارات موفق باشی و کار جالبی بود

Soldier

Member
چشام درد گرفت از دیدن اون خط های و نوشته های رنجه رنجه شده ! واقعا !
072.gif

مثلاً می تونی نوشته ها رو مشکی بزنی و دورش یه Stroke رنگ روشن بندازی دور کلمه ، تا معلوم شه ( تو فتوشاپ )

اشکال مربوط به فلش هم که بچه ها زحمت اش رو کشیدن

ولی دوست عزیز نمونه کارهای قشنگی داری ها اون صادق که به صورت یه شکل در اومده خیلی خوشگل ئه !

پاینده باشی

مخلصیم
bighug.gif

tohmat

Active Member
vashka جان ممنون ! اون ایرادی رو که شما گفتی Padideh هم گفته بود ، و من هم قول دادم بر طرفش کنم ! ولی به خدا هنوز وقت نکردم .

سرباز عزیز ! چیزی رو که شما گفتی رو هم تست می کنم ! راستی منظورت از صادق همون صالح بود ؟
یه سوال دیگع هم دارم ، مشکل طرحه من رنگشه ؟

MehrMina

Member
به عنوان یه مخاطب و تا حدی فلش کار از کارتون خوشم اومد :).. جای کار داره و خب باید کامل بشه اما برای خودش سبک جالبیه .. بالاخره توی این کار سلیقه ها متفاوت ِ و نمیشه همه رو راضی نگه داشت با توجه به اینکه تازه فارغ التحصیل شدین و ابتدای راه هستین استارت خوبیه .. موفق باشین .. منتظر سبک ها و کارهای جدید و حرفه ای از شما هستم

جدیدترین ارسال ها

بالا