سايت مجيد آنلاين هك شد!(مجيد جان ببين كي بهت گفتم)(بچه ها دستتون درد نكنه!)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

daryvary

Member
خوب عليرضا جان
بعد از اخطار حقشه كه هك بشه. ولي يك تيم امنيتي حق هك كردن نداره. در واقع هيچ كس نداره. اگر كسي هك بكنه ديگه تيم امنيتي نيست. بلكه هكره.

در مورد دزد هم من نامي رو كه به صورت بين المللي به هكر دادن رو گفتم. حالا اينكه اون هكر دزدي بكنه يا نكنه رو نميدونم. ولي خودتون بگيد. وقتي يكي بياد در خونه شما رو بدون اجازه باز كنه و يه كاغذ بچسبونه توي خونتون بهش نميگيد دزد؟

AliReza26

Active Member
daryvary گفت:
خوب عليرضا جان
بعد از اخطار حقشه كه هك بشه. ولي يك تيم امنيتي حق هك كردن نداره. در واقع هيچ كس نداره. اگر كسي هك بكنه ديگه تيم امنيتي نيست. بلكه هكره.

در مورد دزد هم من نامي رو كه به صورت بين المللي به هكر دادن رو گفتم. حالا اينكه اون هكر دزدي بكنه يا نكنه رو نميدونم. ولي خودتون بگيد. وقتي يكي بياد در خونه شما رو بدون اجازه باز كنه و يه كاغذ بچسبونه توي خونتون بهش نميگيد دزد؟

بله درسته ولي...

نوشته شده ز تاپيك : http://forum.majidonline.com/viewtopic.php?t=12919
ما در دنياي هكرها با چند نوع هكر روبه رو هستيم كه عبارتند از:

هكرهاي سامورايي:اين هكرها، هكرهايي هستند كه هدفشان از نفوذ به كامپيوتر ها و شبكه ها نشان دادن ضعف هاي سيستم و شبكه است.

هكرهاي واكر:(Wacker) اين هكرها، هكرهايي هستند كه هدفشان از نفوذ به كامپيوتر ها و شبكه ها استفاده از اطلاعات آنهاست.

هكرهاي كراكر:(Cracker) اين هكرها هكرهايي هستند كه هدفشان از نفوذ به كامپيوترها و شبكه ها خرابكاري و ايجاد اختلال در سيستم هاي كامپيوتري است.

هكرهاي پراكر:(Preaker) اين هكرها از قديمي ترين هكرها هستند كه براي كارشان نياز به كامپيوتر ندارند و كارشان بيشتر نفوذ به خطوط تلفن براي تماس مجاني و استراق سمع است.

خودت قضاوت كن آيا درسته ما به همه اين هكران لقب "دزد" بديم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقاي آموزشي دست شما درد نكنه !

اوالا خدمت شما عرض شود كه سايت بنده بل كل با جاوا و اچ تي ام ال هست ! و از پي اچ پي استفاده نشده !

ولي اگر منظورت فروم سايت هست ! آره عزيزم تا دلت بخواد باگ داره ! چون هنوز وقت نكردم پچ كنم !

---------------
محمد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

اقا منم يك چيزي بگم سايت پروتال نيستش .. برنامشو خودم نوشتم :oops:

مخلصيم

مجيد

arashsoft

Well-Known Member
فكر كنم تمام اين مشكلا به خاطر استفاده از اين باشه

قدرت اين انجمنها در استفاده از برنامه phpBB 2.0.6 ميباشد. ساخت تمپليت انجمنها و فارسي سازي آن توسط سايت مجيد آنلاين انجام شده است.

(:)

NextWorld IT گفت:
من نميفهمم این انسانها مگه وکيل مردم هستند اخه....؟؟؟؟؟؟؟
سايت مشکل داره که داره
به اونها چه ارتباطی داره؟؟؟
خيلی انسان دوستند؟؟؟؟
غلط کردند....
لبو فروش هاي بيکار....
خجالت هم نميكشن...
براي خودشون security group هم ميزنند...
اينها خودشون رو مسخره كردند يا مردم رو.....
security group :lol: :lol: :lol: :lol:
اندازه يك غورباقه هم نميفهمند اومدن security group راه انداختند.... :lol: :lol:

loooooool
بجاي اينكه به مردم توهين كني برو اطلاعاتت رو ببر بالا .. !
مي خوام ببينم الان ميتوني با يوزرت به فروم لاگين كني يا نه :lol:

اما در مورد روش هك بايد بگم بنده نه از طريق باگ پرتال و نه از طريق باگ PHPbb وارد شدم.
روش كار رو به مجيد جان گفتم و لازم نميبينم كه اينجا مطرح كنم.
:wink:

راستي دوست عزيز " NextWorld IT " اگر پسورد اكانتتو توي اين انجمن خواستي با ايميلم تماس بگير تا بهت پسش بدم . ولي به شرطي كه بياي معذرت خواهي كني. :lol:

iRWEBDES

Active Member
mahdi_hexboy گفت:
NextWorld IT گفت:
من نميفهمم این انسانها مگه وکيل مردم هستند اخه....؟؟؟؟؟؟؟
سايت مشکل داره که داره
به اونها چه ارتباطی داره؟؟؟
خيلی انسان دوستند؟؟؟؟
غلط کردند....
لبو فروش هاي بيکار....
خجالت هم نميكشن...
براي خودشون security group هم ميزنند...
اينها خودشون رو مسخره كردند يا مردم رو.....
security group :lol: :lol: :lol: :lol:
اندازه يك غورباقه هم نميفهمند اومدن security group راه انداختند.... :lol: :lol:

به توهين شما دوست عزيز حتما پاسخ دادخ خواهد شد.
مطمين باش :!:
نخندون بابا ...
به منم پاسخ بده
ايول ... منتظرما ...

NextWorld IT

Active Member
سلام

اما اينم از اين دوستمون يعني " NextWorld IT " .
تا تو باشي كه ديگه بي احترامي نكني .
اما در مورد شما " iRWEBDES " اگر دوست داري شما هم اين مدلي بشي بگو .. :p
باي باي .

ezraeel_joon

New Member
عرض شود كه اولا سلام !

دوما از دوستان خواهش ميكنم از این سایت هکر و امنیتی ( !! ) Whois گرفته و ملاحظه کنند که DNS های این وبسایت ( Hexhacker ) کجاست ! دوستانی که حوصله اش رو ندارند من براشون اینکارو کردم :

[align=left:2e606bb0f1]Registrant Contact:
NameCheap.com
NameCheap.com NameCheap.com ([email protected])
+1.6613102107
Fax: +1.6613102107
336 w. Fairview blvd
inglewood, CA 90302
US

Status: Active

Name Servers:

NS1.PERSIANSERVICES.COM

NS2.PERSIANSERVICES.COM

Creation date: 04 Sep 2003 04:14:27
Expiration date: 04 Sep 2004 04:14:27 [/align:2e606bb0f1]

همانطور که میبینید مجید ادمین هاستی است که این سایت بر روی آن است!! یعنی یک به اصطلاح هکر :D ( بگذریم از اینکه این سایت هگز هکر یکبار توسط خوده من ترتیبش داده شده :oops: که اقا مهدی کاملا در جریانن ! ) مثل ملا نصرالدین نشسته رو یه شاخه و همون و اره میکنه !! ولی دورود به نجابت مجید ( که بخاطر همین من همه رقمه پاش هستم ) که هیچ کاری به کارشان نداشته . جالبه بدونید که Domain این سایت هم توسط مجید ثبت شده !

حالا خداوکیلی ای ملانصرالدین میخواد به مجید امنیت یاد بده !! یه باگی تویه خیلی از سایتها بود که مجید انلاین همه یکی از اونها بود و بعد هم پچش اومد و همه نصب کردن و تموم شد و رفت . خدا نیامرزد باعث و بانی ارزان شدن کامپیوتر و اینترنت (!!) را که باعث شد هر ننه قمری و ملانصرالدینی بتونه دست به کیبورد بزنه ! ضمنا از اعضای سایت توقع نداشتم که این همه تلاش و زحمات بی نظیر مجید را بخاطر تقلید یک ملا نصرالدین از دیگر هکرها به باد انتقاد میگرفتند . ( مثل اون دوستمون که نوشته مجید بهتره تو تبلیغش از امنیت حرف نزنه ! ) مجید تنها سایت ایرانی در نمایشگاه بود که فقط بخاطر همین سایت ( مجید آنلاین ) بصورت افتخاری دعوت شده بود . چرا از این کسی چیزی ننوشته ؟ چرا نوشته اون ملانصرالدین و از ش عکس گرفتید ( با اون دیکته زیبا تر از جمله بندیش ! ) و گذاشتید اینجا ؟؟؟؟!!!! میخواهید این ملا فکر کنه که کاره مهمی کرده ؟ خود من دیگه از این گفته ها حوصله ام سر رفت اومدم پست دادم وگرنه عمرا یه خط هم اینجا نمینوشتم
بهتره بریم و بجای حرف زدن از این ملا ، مقاله هایی را که نوشتنشون وقت بسیار برده و با عشق به یاد دادن نوشته شده رو بخونیم

iranexplorer.net

Active Member
امروز فرصت شد بیان تمام مطالب این تاپیک رو بخونم...

و در نهایت به این نتیجه رسیدم که کاربران این انجمن قابل اعتماد نیستند.

چرا که پستهای زیادی درباره این موضوع ارسال شده و متاسفانه این سنت باب شد که هر خبری مربوط به نفوذ و هک در سایتها - حالا به هر نحو و با هر نیت - جنبه مثبت پیدا کنه و خواسته یا نخواسته بصورت مد در بیاد که همه صحبت از هک کنند.

همه جای انجمنها صبحت از این مسایل هست و هیچ کنترلی روی اونها صورت نگرفته. حتی من انتظار نداشتم آقای امید یا مجید که مدیران ارشد هستند اینطور بی تفاوت نسبت به این مساله برخورد کنند.

این رو هم اضافه کنم که مجید آنلاین نقل مجلس دوستان شده و میگن "برین اخرین اخبار هک سایتها رو از اونجا بخونین! اطلاعاتش بروزه!" ....... یا جایی خوندم که نوشته بوند " توی مجیدآنلاین هکرهای حرفه ای زیادن . از اونا برای بالا بردن امنیت سایت اتون استفاده کنید"...

تا همین یک ماه پیش هیچ خبری از هک سایتها نبود، این همه باگ یک ماهه کشف شده؟ تمام اخبار هک سایتها در همین انجمنها منتشر شد و با هیاهوهای کنترل نشده کاربران همین انجمن، اون هکر - یا هر اسمی که دارد - کار خود را توجیح پذیر دید. چرا که همه جا صحبت از او شد. مجیدآنلاین محفلی بود گرم برای نشان دادن قابلیت او.... پس مجیدآنلاین و کاربرانش باعث رونق بخشیدن به بازار آنها شد.... به من نگویید " باید نقایص عنوان بشه، نباید چیزی مخفی بمونه ، سانسور خبری خوب نیست و غیره...." این ها همه توجیهات هست نه چیزی بیشتر!

قبول کنید که این سایت تغییر چهره و ماهیت داده و تاپیک هایی ارسال می شود که جنبه منفی آن خیلی بیشتر از منفعت آن بوده.

مجیدآنلاین خیلی وقته از هدف اصلیش که آموزش وب و گرافیک بوده فاصله گرفته...
گله ای نیست... از ماست که بر ماست.

پیوست:

لطفا در پاسخ به گفته های بالا، طومار ارسال نکنید. حوصله و وقت خوندن توجیحات شما نیست. چرا که چند وقت پیش به مدیر کل انجمنها من پیام خصوصی دادم و حرف هام رو زدم. ایشون شاهد ماجرا بودند و می دونند که من از قبل نسبت به این قضیه حساسیت نشون دادم.

خدانگهدار...

amir_s

Active Member
آفرين NorTh HaCkeR
به اين جور هكر ها ميگن كلاه سفيد
آقا پيمان هم راست ميگه بايد اين هارو براي مديران ارسال ميكردي

با سلام

ازراييل جان بهتره سرت به كار خودت باشه .. :wink:
اما در مورد مجيد جان بايد بگم كه بنده با ايشون دوست هستم و همونطور در متني كه در صفحه اول قرار داده بودم به اين نكته اشاره كرده بودم كه بنده قصد هيچگونه تخريب و آزار و اذيت رو نداشته ام. :wink:

موفق باشيد

iRWEBDES

Active Member
mahdi_hexboy گفت:
با سلام

اما در مورد مجيد جان بايد بگم كه بنده با ايشون دوست هستم و همونطور در متني كه در صفحه اول قرار داده بودم به اين نكته اشاره كرده بودم كه بنده قصد هيچگونه تخريب و آزار و اذيت رو نداشته ام. :wink:

موفق باشيد
دوست عزيز الآن داري حال ميكني؟
منم بچه بودم از اين كارا دوست داشتم ...
در ضمن در اينكه شما ميتوني پسورد مجيد آنلينه منو بدزدي شكي نيست چون PHP-Nuke خيي مزخرفه ...
كه تو و امثال تو ( به قول گفتني : جوجه هكر ) بيايد شاخ بازي در بياريد ...
تمومش كنيد بابا ...
اينطوري ميگيد هك مك اينا فكر ميكنن چه امام زاده هايي هستنا ...
فكر كردي كارر شاقيه ؟
بابا PHP-Nuke چيه كه هكش چي باشه ...
:دي

iRWEBDES گفت:
mahdi_hexboy گفت:
با سلام

موفق باشيد
دوست عزيز الآن داري حال ميكني؟
منم بچه بودم از اين كارا دوست داشتم ...
در ضمن در اينكه شما ميتوني پسورد مجيد آنلينه منو بدزدي شكي نيست چون PHP-Nuke خيي مزخرفه ...
كه تو و امثال تو ( به قول گفتني : جوجه هكر ) بيايد شاخ بازي در بياريد ...
تمومش كنيد بابا ...
اينطوري ميگيد هك مك اينا فكر ميكنن چه امام زاده هايي هستنا ...
فكر كردي كارر شاقيه ؟
بابا PHP-Nuke چيه كه هكش چي باشه ...
:دي

فكر كنم تنت مي خاره ؟!!
:!:
در ضمن فكر نكنم مجيد آنلاين از نوك استفاده كنه ..!!
چون خود آقا مجيد نوشتن پرتال رو ... بعدشم بنده اصلا پسورد مجيد آنلاين رو در نياوردم. فهميدي !

iRWEBDES

Active Member
خوب بخارون ...
ولي نه از طريق اين سايت ...
پسر خوب 2 تا ضعف PHP-nuke رو ياد گرفتي حالا اومدي ميگي من هكرم ...
نه بابا جون هكر كه نيستي هيچ ...
... هم نيستي ...
در كل اگه تونستي بخارون گوگولي ...
مديران اينجا هم كه خدا .....
تمامي ارسالهاي مفيد و غير مفيد قفل ميشه اما اين بحث ...
واقعا كه ...

iRWEBDES گفت:
خوب بخارون ...
ولي نه از طريق اين سايت ...
پسر خوب 2 تا ضعف PHP-nuke رو ياد گرفتي حالا اومدي ميگي من هكرم ...
نه بابا جون هكر كه نيستي هيچ ...
... هم نيستي ...
در كل اگه تونستي بخارون گوگولي ...
مديران اينجا هم كه خدا .....
تمامي ارسالهاي مفيد و غير مفيد قفل ميشه اما اين بحث ...
واقعا كه ...

باشه به وقتش !!
منتظر باش. :!:

Pooriya_Online

Active Member
مهدي ببين درست صبت كن با بروبچ ما وگرنه اون كسي كه قاطي ميكنه و ميخواد بخارونه منم نه توي فنچ.

دوباره يكي اومد و دهن منو باز كرد. تاالانم به اين تاپيك جواب ندادم ولي وقتي ديدم داري جو سايت و با ... خراب ميكني و فك كردي از دماغ شترگاوپلنگ (ضرافه) افتادي اومدمو جوابتو ميدم

اگه به هك بازي باشه 100تاي مثل تورو هك ميكنم

حالا مثلا ميخواي چي كار كني؟

من نميدونم چرا پيمان و ديگر مديران اين تاپيك رو نميبندن بابا تاپيكاي كه مشكلي ندار رو ميبندين ولي حرفاي يه فنچ رو نميببندين.

برو يه جا كه به هكرفنچايي مثل تو اعتماد ميكنن و واسون عضت و احترام قاپلن.

الانم مياي منو هك ميكني به درك چون هكر اون نيست كه مثل پچه ها بياد به خاطر اينكه جوابشو دادن و به تيريج قباش برخورده بياد كسي رو هك كنه.

اگه واقعا هكري برو يه سايتهاي آمركايي و كلا خارجي رو هك كن تا يه افتخار ملي داشته باشم

فسقل بچه اومده اي-بوكهاي هك خونه و واسه من دم دراورده.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا