سايت ساز طراحان وب ايران بهترين Cms مديريت محتواي ايران بهترين قيمت و پشتيباني

oxygenws

Active Member
بيشتر امكانات پرتال ما از پرتال www.roxen.com برگرفته شده كه حجم او ن هم 70 مگا بايت هست.
شايد شما اطلاع نداشته باشيد اما شركت كاميابان نخستين يا همان رهنما پرتال www.roxen.com رو فارسي كرده و امكانات و قابليتهاي خوبي رو به اون اضافه كرد و با تغيير نام از roxen به roxsan براي هر پكيج 1500000 هزار تومان بابت نصب از مشتريانشون پول مي گيرند.

جالبه که CMS سایت Roxen با زبون Pike نوشته شده و CMS سایت ایشون با زبون asp. و من مطمئنم این اقا تا الان اسم Pike رو اصلا نشنیده بوده!!

اگر شما در زمينه طراحي و برنامه نويسي حرفه اي باشيد متوجه خواهيد شد كه عكسي كه در سايت آپلود شده گوياي همه چيز است
ممنون ایمان... :)
متاسفانه من در زمینه برنامه نویسی، اونم سمت وب، چیزی زیاد می دونم و متاسفانه این عکسی که گذاشتید، هیچی نیست جز یک ویرایشگر wysiwyg که از جایی برداشتید و 4 تا عکس با یک گرافیک زشت و یک برنامه جاوا اسکریپت مدیریت درختی لینک ها (که این هم از جایی برداشتید)

از جایی برداشتن این کدها مشکلی نداره، مشکل سر دروغ های متمادی شما و پافشاری شما بر این دروغ هاست.

www.iranwebshop.com

Active Member
واقعا كه با عصبانيت خودتون همه چيز رو ثابت كرديد آقا من نرم افزارمو نمي فروشم شما هم بهتره ديگه اصرار نكني

www.iranwebshop.com

Active Member
دوست عزير مدير محترم به عنوان يك مدير بهتره احترام و جايگاه خودتون رو حفظ كنيد

اينم مطالعه كنيد براي اعصابتون بهتره

تكنولوژيهاي رايج نرم افزاري امروز .Net , J2EE مي باشند ، اولي (J2EE) توسط شركت Sun بصورت يك استاندارد جهت پياده سازي سيستمهاي چند لايه تعريف شده كه توسط شركتهاي معتبري مانند HP,Borland,Macromedia,Bea,Oracle,IBM حمايت و پياده سازي شده است در مقابل .Net يك محصول نرم افزاري تجاري از شركت Microsoft مي باشد با توجه به موارد بالا در مواردي امنيت بالا ، كارآيي و قابليت اطمينان اهميت داشته باشد از J2EE استفاده ميگردد كه در اين زمينه مراجعه به سايت www.bea.com و مشاهده ليست استفاده كنندگان از Application Server آن با نامWeblogic مي تواند مفيد باشد . از ديگر خصوصيات J2EE وجود طيف وسيعي از Application Server ها از نظر قيمت مي باشد كه از انواع Free Source مانند JBoos,Tomcat شروع شده و تا راهكارهاي گرانقيــمتي مانند IBM Websphere و Bea weblogic با قيمتهاي بيشتر از 30000 دلار ادامه مي بايد.

تا به امروز استفاده از J2EE تنها راهكار رايج پياده سازي برنامه هايي است كه بر روي تمامي بسترهاي سخت افزاري (PC,main,Sparc,..) و نرم افزاري (Windows,Linux,Solaris,mac,..) اجرا مي گردند به عبارت ديگر برنامه هاي نوشته شده با J2EE بر روي طيف وسيعي سيستمها از ابر كامپيوترهاي غول پيكر تا تلفن هاي همراه قابل اجرا مي باشند.

با توجه به موارد بالا تيم طراحان وب ايران J2EE را به عنوان بستر نرم افزاري خود انتخاب نموده و به طراحي و پياده سازي Framework منحصر به خود اقدام كرده است جداول زير براي مقايسه توانائيهاي .Net,J2EE مفيد مي باشد.

در طراحي پرتال طراحان وب ايران از معماري چند لايه مبتني بر J2EE استفاده شده است كه در لايه نمايش XML به عنوان يك لايه واسطه و XSL جهت نمايش پياده سازي شده اند. استفاده از XML دراين معماري قابليت يكپارچه سازي آنرا با نرم افزارهاي ديگري همچون ERP,ECRM,EPRM و.... افزايش داده ايجاد خروجيهاي دلخواه بر روي PDA , Mobile و.. را امكان پذير مي سازد.

نرم افزار پرتال طراحان وب ايران از MySQL كه يك بانك اطلاعاتي Free Licence است استفاده مي نمايد اين بانك اطلاعاتي از نظر سرعت و كارآيي در حجم هاي بالا با Oracle رقابت مي نمايد و در تستهاي انجام شده دو سال اخير با آن برابري مي نمايد.

در طراحي و پيــاده سازي نـرم افزار پرتال طراحان وب ايران از نرم افـزارها و بسـته هاي Free License , Free Sourceشده است تا پس از پيوستن ايران به سازمان تجارت جهاني(WTO) و قانون كپي رايت مشكلات قانوني جهت استفاده كنندگان آن بوجود نيامده ، نرم افزار امكان ارائه در بازارهاي جهاني را داشته باشد.

مباحث مربوط به قابليت اجرا بر روي بسترهاي مختلف با توجه به پروژه سيستم عامل ملي در طراحان وب ايران از اهميت زيادي برخوردار بوده و تلاش خود را جهت عدم بروز مشكل براي كاربران نرم افزارهاي ساخت خود نموده است.

Language J2EE
Database MySQL(Oracle,SQL Server)
Application Server Tomcat(Jboss,BeaWeblogic,SunOne,Websphere)
WebServer Apache(IIS,Iplanet)

آخرین ویرایش:

oxygenws

Active Member
دوست عزير مدير محترم به عنوان يك مدير بهتره احترام و جايگاه خودتون رو حفظ كنيد
اينم مطالعه كنيد براي اعصابتون بهتره

چرا مغلطه می کنی؟؟؟
این مطالبی که نوشتی چه ربطی به صحبت های من داشت؟؟!!!

من نرم افزارمو نمي فروشم شما هم بهتره ديگه اصرار نكني
قبلا هم نرم افزار خودتون رو نمی فروختید!! پیشتر نیز داشتید نرم افزار شخص دیگری رو می فروختید.

YTERROR

Active Member
راستش خیلی گیرم برای همین دارم سوال می کنم

واقعا كه با عصبانيت خودتون همه چيز رو ثابت كرديد آقا من نرم افزارمو نمي فروشم شما هم بهتره ديگه اصرار نكني

به نظر شما گفتن این که آقا لطف کنید خواهش می کنم تمنا می کنم اجازه بدید چیزی رو که می خوامن خبرم تست کنم و از اونجایی که هیچی نمی دونم بدم به یکی که اطلاعاتش کافیه تست بکنه عصبانیته

این دوره زمونه آدم باید خودشو ..... بکنه تا بخواد یک چیزی رو بخره

دیگه اصراری هم نیست نمی دونستم دادن بوزر نیم و پسورد این قدر سخته بقول بقیه شاید یک مشکلی تویی کارتون هست وگرنه دلیلی نداره این قدر حرف زده بشه و وقت خیلی از بین بره و ........

قبلا هم نرم افزار خودتون رو نمی فروختید!! پیشتر نیز داشتید نرم افزار شخص دیگری رو می فروختید.
خدا به همه خیر بده چقدر به فکر بقیه هستند مردم

www.iranwebshop.com

Active Member
آخرين نسخه پرتال طراحان وب ايران با قالب جديد

با سلام آخرين نسخه پرتال طراحان وب ايران با قالب جديد در آدرس زير بار گزاري شد

www.iranwebshop.ir

همچنين مي توانيد از سايتهاي ما ديدن كنيد

فروشگاه طراحان وب ايران

http://www.iranwebshop.biz

طراحي و برنامه ويسي وب طراحان وب ايران

http://www.iranwebshop.com

خدكات هاست و ثبت دومين طراحان وب ايران

http://www.iranwebshop.net

درج آگهي رايگان طراحان وب ايران

http://www.iranwebshop.info

آخرین ویرایش:

emad.h

Member
آقا سلام ..

من حالا این تاپیک رو دیدم .... ممکنه خیلی خیلی از درج این تاپیک گذشته باشه .. ولی خیلی حیفم اومد که چیزی ننویسم ...

آقا شما واقعا روت شد این 5 صفحه رو رو حرفت وایسی و بگی خودم و خودم ...

سیستم سایت http://www.iranwebshop.com شما که مامبو هست !!!!!:razz: .. چجوریه وقتی خودت cms مینویسی از مامبو استفاده میکنی ؟؟؟؟؟؟:wink:

در ضمن میدونی مامبو تو شورای عالی انفورماتیک کشور ثبت شده و هرگونه سواستفاده پیگرد قانونی داره ؟

این هم سخن مدیر سایت مامبو (ایران) :

مامبو در شورای عالی انفورماتیک به ثبت رسید . از این پس هرگونه سوءاستفاده از آن پیگرد قانونی دارد .

در مورد فروشگاهتون : http://www.iranwebshop.com

این هم که احتمال 200 درصد farsicommerce هست !:razz: ........

حالا باز هم میگی cms ملی و ... / عزیز من عوض این کارا بشین یه کار مثبت کن ..... یا اگه کاری کردی خرابش نکن .......

این چیزهایی هم که تو فروشگاهتون گذاشتید حتما کار خودتونه ؟ولی احتمالا من اینا رو توی templatemonster.com دیده باشم ..

به هر حال ممکنه 1 سال از زدن این تاپیک گذشته باشه ....... ولی محض اطلاع شما گفتم این پست رو بزنم .... :sad:

موفق باشی دوست عزیز

spsgorgan

Active Member
کاربر گرامی
نبش قبر نفرمایید ! تاپیک واسه Thursday 01 June 2006 هست . بعد دو سال اومدی میگی cms مامبو هست ! خب تو بودی بعد 2 سال cms رو عوض نمیکردی ؟

YTERROR

Active Member
سیستم سایت http://www.iranwebshop.com شما که مامبو هست !!!!! .. چجوریه وقتی خودت cms مینویسی از مامبو استفاده میکنی

هیچ ربطی نداره دوست عزیز مامبو یک cms اپن سرس هست و هر کس می تونه تغییر نم بده مثل جوملا که هسته اصلی مامبو و مامبو هست اصلی ...... هست و فکر نمیکنم دلیلی داشته باشه یک شرکت به این دلیل که بخواد خودشو اثبات کنه یک cms باید بنویسه و حتما باید ازش استفاده کنه چون در هر صورت مامبو یا جوملا یک پرتال اپن سرس ( امکان تغییر نام ) داره و میشه ارتقاش داد

موفق و پیروز باشید

emad.h

Member
این حرف شما صحیح هست !

ولی وقتی مامبو در شورای عالی انفورماتیک ثبت شد. و خودشونم میگن هر کاری میخواین به سرش بیارین اشکال نداره ...

اما ..... اما ...... اما .........

سواستفاده و فروش اون با نام خودشون اشکال داره .... چه معنی میده که میلیونی بفروشن ؟ یا بگه مامبو هست یا اصلا نگه خودم نوشتم ....

شما دیگه چرا !!!!!!!!!1

spsgorgan

Active Member
توی هر کجا میخواد ثبت کنه . طبق قوانین گنو شما میتونی نرم افزارو تغییر بدی و برای تغییرای که دادی هزینه دریافت کنی .

emad.h

Member
خوب به نظر شما اين چه تغييراتي داده ..

دست تو قالب آورده ميگه cms نوشتم ... بابت اين هم ميليوني پول ميگيره ... گساني هم گه داره دلشون شور ميزنه بخاطزيگه خودشون سايتشون مامبو هست .. مانند .......

آخرین ویرایش:

www.nero.ir

Member
اقا شما امدي يك عكس گذاشتي از يك اديتور ميگي اين پنل ادمينه ؟شايد تو photoshop درست كردي عكس رو كسي بخواد اين قدر پول بده بايد ببينه چي مي خواد بخره.

يك دمو بده همه ببين

emad.h

Member
من هم دارم همن مگم ... ميگم گسي گه داره ادعاي داشتن cms ميگنه لااقل لااقل لااقل لااقل بايد سايت خودش با cms خودش باشه يا نه ؟

YTERROR جان فرمايش شما صحيح هست ... درسته مامبو طبق مجوز گنو اپن سرسه ... ولي انصاف گجا رفته ....

اصلا بياد بفروشه ... اشگال هم نداره .... بي خيال شوراي عالي و اين حرفا ........ ولي چرا جار ميزنه و ميگه cms ملي و .. مگه گفش مليه ...

اين توهين به همه برنامه نويسان و طراحان وبه ! چرا داريد گارا ي ايشون رو تاييد ميگند .... خودتون هم ميدونيد گه cms ادعايي ايشون مامبو هست ... هِچ زحمتي هم روش نگشيده .......يه نگاهي به صفحه ادمين سايت ايشون گنيد
http://www.iranwebshop.com/administrator/index.php

.. همون مامبو هست . البته ورژن قديمي .... فقط اين آقا اومده گپ رايتش رو عوض گرده ....

اصل مطلبو بچسبن ... نه جزيياتو ....... مگه ما تا حالا تو انترنت نگشتم گه اين داره همه ما رو سرگار ميزاره !؟:razz:

آخرین ویرایش:

YTERROR

Active Member
دوست عزیز دل کسی شور نمی زنه چون به نظر من استفاده و انتخاب درست یک پرتال افتخاره نه شرم که بخوایم روش سرپوش بزاریم

من خودم برای بیشتر مشتریام از پرتالی که هسته اصلیش جوملاست استفاده می کنم که با تغییراتی که دادم و تم و ....... یک میلیون یا ..... می گیرم ( مطمن باشید اون افرادی که این ور هزینه میدن از من و شما آمار جوملا و .... رو بیشتر دارن )

تویی ایران بجایی این که به فکر نتیجه کار باشیم بیشتر افراد دنبال مسایل جانبی هستن که باعث میشه نتیجه کار خیلی ضعیف باشه

سایت ایران وب شاپ در حال حاضر به نظر من یک سایت مامبوی قوی هست که البته این تایپیک در مورد این سایت باز نشده و ....

موفق و پیروز باشید

emad.h

Member
سلام ...

منظوز ن اینه که آقا بیاد حقیقت بگه .................. همچین هم مامبوی قوی نیست ....... یه سری به انجمن مامبولرن بزنید میبینید قوی یعنی چی !

منظور من اینه که چرا میاد میگه سی ام اس نوشتم !!!!!!!!!!!!!1 شما دلیل اینو به من بگید ...

در ضمن من شما رو بیش از حد قبول دارم وتو تبهرت شکی نیست ....

جدیدترین ارسال ها

بالا