سايت ساز طراحان وب ايران بهترين Cms مديريت محتواي ايران بهترين قيمت و پشتيباني

www.iranwebshop.com

Active Member
با سلام مجدد
1-كسي قصد فروش سورس ندارد و نرم افزار تنها بر روي هاست سرور خود ما و بدون در اختيار گذاشتن مشخصات ftp براي مشتريان قابل استفاده خواهد بود قابل توجه آقاي ‌ ترور

2-اشكال ساعت هم بخاطر اينه كه ساعت سرور ويندوز تنظيم نيست و مشكل از نرم افزار نيست.

موفق و پيروز باشيد.

YTERROR

Active Member
دوستاني كه انتقاد مي كنيد يا تهمت مي زنيد و آقاي ترور من سايت شما رو ديدم

دوست عزیز چرا ناراحت می شوید و ........ می کنید ممنون که سایت من و دیدید ولی سایت ما یک زمینه کاری داشت که 5 سال پیش راه اندازی شد که 2 سال پیش غیر فعال شد و الان یکسوم دیتاهای 2 سال قبل رو روی دامین یاهوترور به زبان فارسی داراست و کلا ربطی به ماجرا نداره ولی ممنون که سایت بی در و پی کرم رو دیدید

من انتقاد هیچ جایی حرفام نکردم و متذکر هم شدم در چند پست قبلم که من انتقاد نمی کنم

من یک مشتریم و شما فروشنده و این تایپیک رو زدید تا من و خیلیلایی دیگه بیایم با برنامه و ... شما آشنا بشیم و بعد از تست و راضی بودن از عملکرد نه امکانات عمل با این که شما یک لیست کامل در اختیار ما بگزارید و بگید این امکانات رو داره فرق می کنه

شما قیمت دادید و گفیتید به این قیمت می خواهید این برنامه رو در اختیار مشتریتون بگزارید منم مشتریم حالا این حق رو فکر کنم داشته باشم که بدونم دمویی این چیزی که شما می خواهید قبل از خریدم چیه تا از روی همون حقی که دارم بتونم مال شما یا هر شرکت دیگر رو انتخاب کنم

من هیچ زبان برنامه نویسی رو یاد ندارم حتی Html هم دست و پا شکسته می تونم 2 تا عکس رو بزارم تویی یک پیج برای همین اومدم سراغ شما بهتون 400 یا هر قیمتی که شما یا دیگری می گید پول بدم تا از علم شما استفاده کنم و حالا هم همونطور که در پست قبلیم گفتم
کار شما حیلی جالبه و .... ولی اگه میشه سوزد نیم و پسورد کنترل پنل مدیریت هم در فروم قرار بدید تا کاربران و مشتریا بثورت آنلاین کل سیستم رو یکبار تست بکنند

به نظر شما ایرادی داره فکر نمی کنم یک کار عجیبی باشه و مشکلی داشته باشه هر شرکتی همین کارو می کنه و یک مشتری هم حق داره بدونه برای چی داره پول میده

جایی از حرفام یک طرفه به قضاوت نرفتم گفتم شما دموتون بگزارید تا همه بتونند تست بکنند و اختلاف یک اوپن سرس رو با سیستم شما درک کنند

موفق و پیروز باشید ولی با مشتری این سبک صحبت نمی کنند

YTERROR

Active Member
-كسي قصد فروش سورس ندارد و نرم افزار تنها بر روي هاست سرور خود ما و بدون در اختيار گذاشتن مشخصات ftp براي مشتريان قابل استفاده خواهد بود قابل توجه آقاي ‌ ترور

شما قیمت هم گزاشتید حالا اگه پشیمون شدید و قصد فروش ندارید هم باز هم بر می گردیم سر 2 تا پست قبلی من که گفتم این نوع سیستمها رو معمولا برنامه نویس بصورت شخثی برای سازمان و اداره ای نصب می کنه و پول یک برنامه نویسی کامل رو می تونه بگیره شما یک طرفه قضاوت می کنید نه من چون برای من نه نفع مادی نه ... داره فقط بعنوان یک دوست و مشتری اومدم جلو و نظرم و دادم فکر کنم شما هم با زدن تایپیک همین قصد نظر خواهی رو داشتید

قيمتها هم از 400 هزار تومان تا 1800000 هزار بسته به نوع سرويس تغيير خواهد كرد.

همچنين اين سي ام اس cms به دو زبان انگليسي و فارسي ارائه مي شود و براي هر زبان اضافه 100 هزار تومان اضافه خواهد شد.

موفق و پیروز باشید

www.iranwebshop.com

Active Member
با تشكر از آقاي ترور اميدوارم موفق باشيد و سو تفاهمي كه شده بود بر طرف شده باشه .

ما در اين تاپيك بيشتر قصد معرفي نرم افزار رو داشتيم همچنين نظرات شما بازديد كنندگان براي ما خيلي مهم بود.

كساني كه قصد مشاهده دمو را دارند بايد با تلفن ما تماس بگيرند يا اينكه به دفتر ما مراجعه كنند .

موفق و پيروز باشيد .

MnavidM

Active Member
با تشکر از شما .

لطفا شماره تلفن رو برای من بفرستد .

ممنون.

oxygenws

Active Member
-اشكال ساعت هم بخاطر اينه كه ساعت سرور ويندوز تنظيم نيست و مشكل از نرم افزار نيست.
چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟
ساعت سرور مال هر جا می خواد باشه....

اگر میشه یه بار سیستم رو یه جایی نصب کنید و نام کاربری و رمز عبور ادمین اش رو بدید.
من، به عنوان خریدار، باید سمت ادمین رو ببینم. (اگر احیانا هنوز فارسی نشده مهم نیست، بازم قبول داریم!)

YTERROR

Active Member
با تشكر از آقاي ترور اميدوارم موفق باشيد و سو تفاهمي كه شده بود بر طرف شده باشه
ممنون اسم من عادل یوزرم Yterror بدلیل این که ........ خواهش امیدوارم از نظر شما من جسارتی نکرده باشم

ولی خوب این حقم باید به خریدار داد تا بدونه چی داره می خره
كساني كه قصد مشاهده دمو را دارند بايد با تلفن ما تماس بگيرند يا اينكه به دفتر ما مراجعه كنند
لطفا شماره تلفن رو برای من بفرستد
اگر میشه یه بار سیستم رو یه جایی نصب کنید و نام کاربری و رمز عبور ادمین اش رو بدید.
ممنون

راستی یادم رفته بود جواب این سوالتون رو بدم

و آيا نوك يا تمام نرم افزارهاي مديريت محتواي CMS ديگر كه در ايران توليد شده را شما سراغ داريد كه اين همه امكانات را يكجا در بخش مديريت داشته باشد لطفا نام ببريد؟ و با قيمت آنها ؟
من یکی از این همه پرتالی که هست رو سال پیش برای یک سایت استفاده کردم که با یکم تغییرات توش خیلی راحت میشه یک پرتال حرفه ای کردش اسمشم تا حالا حتما شنیده اید سایت ساز که اونم فکر کنم مال اصفهان باشه که کنترل پنلش به اون پولی که آدم داره میده خوبه البته پرتالهای زیادی هستنند به زبان فارسی ولی چون این به زبان ASP و مال شما هم همین جوری این و معرفی می کنم

که قیمتش 000 20 تومان و 3 سی دی یکی آموزش یکی خود برنامه یکی هم دیتا بیس و MY SQL و ..... که محدودیت نصب هم ندارم فرم ساز اتوماتیک + تالار گفتمان و آلبوم عکس و ... هم داره سایت ساپرتش هم

که ساپیرتش از هر ماه تم جدید و ... شروع میشه تا ......

ولی هر برنامه ای ویژگی های خودشو داره و همین موجب اختلاف قیمتی میشه

موفق و پیروز باشید ان شالله ما هم یکی از مشتریاتون حساب کنید

آخرین ویرایش:

iman_ebru

Active Member
انتقال از انجمن "به دنبال كار هستم!" به انجمن "معرفی سایت ها و وبلاگ ها".

ایمان

YTERROR

Active Member
انتقال از انجمن "به دنبال كار هستم!" به انجمن "معرفی سایت ها و وبلاگ ها

انتقالی هم که خورد فردا برگشتیش نکنن

ولی من زنگ نمی زنم، چون انتظار عمومی منتشر شدن نام کاربری و رمز عبور رو دارم

منم با این موافقم و فکر کنم برای شما هم تبلیغات خوبی باشه تا شرکتتون و به همه با همه امکاناتش معرفی کنید

oxygenws

Active Member
منم با این موافقم و فکر کنم برای شما هم تبلیغات خوبی باشه تا شرکتتون و به همه با همه امکاناتش معرفی کنید
فکر کنم زیاد اصرار نکنیم بهتر باشه!!!
خوب لابد معذوریتی داره که نمی تونه بگه!

من مشاهده کردم که جناب iranwebshop آنلاین بودند و داشتن این تاپیک رو می خوندن (بعد از پست قبلی من)، ولی نمی دونم چرا پاسخی ندادند :(
به هر ترتیب، ما همچنان مشتاقانه(!) منتظر کنترل پنل مدیرش هستیم.

موفق باشید.

پ.ن: یه ایده جدید: "شاید بخش ادمین اش فارسی شده، اما هنوز سوتی های داخل کد html اش برطرف نشده"

YTERROR

Active Member
پ.ن: یه ایده جدید: "شاید بخش ادمین اش فارسی شده، اما هنوز سوتی های داخل کد html اش برطرف نشده"

پ . م : اونشم درست میشه

فکر کنم زیاد اصرار نکنیم بهتر باشه!!!
اصرار ما فقط برای خرید این محصول و به نظر من بازده کاری مهمه ایشون اگه به من یک سیستم با این امکانات بده برام فرقی نمی کنه خودش نوشته باشه یا فراسی کرده باشه چون من استفاده کنندم و می خوام استفاده کنم

برای همین دارم می گم لطفا بگزارندئ برام هیچ فرقی هم نداره فقط بازده کاریش مهمه همین و بس

www.iranwebshop.com

Active Member
عكسهاي بخشي از مديريت سايت ساز طراحان وب ايران iranwebshop cms

با سلام

عكس از بخش مديريت سايت

البته اين عكسها مربوط به تمامي امكانات نصب شده بر روي اين سايت نمونه نمي باشد و امكانات اضافه در بالاي سايت با اضافه كردن يك آيكون خواهد بود هر آيكن در بالاي سايت نمايشگر مديريت آن بخش از سايت مي باشد.

اين عكس مديريت بخش تبليغات سايت را نشان مي دهد ؟

البته با امكانات پيشرفته ترين اديتور فرم ساز موجود .

اگر شما فرم ساز و اديتور پيشرفته تري را سراغ داريد لطفا نام ببريد ؟

در چند روز گذشته يوزر و پسورد به چند نفر براي مشاهده بخش مديريت سايت داده شد كه تغييرات زيادي را بر روي ظاهر سايت ايجاد كردند و تنظيمات را تغيير دادند بدين منظور از اين به بعد پسورد در اختيار كسي قرار نخواهد گرفت مگر در دفتر شركت و يا جلاسات مشاوره
موفق و پيروز باشيد

با تشكر فراوان.

پیوست ها

• www.iranwebshop.com.jpg
    www.iranwebshop.com.jpg
    201.7 کیلوبایت · بازدیدها: 34
آخرین ویرایش:

YTERROR

Active Member
اگر شما فرم ساز و اديتور پيشرفته تري را سراغ داريد لطفا نام ببريد ؟
که فردا تویی پرتال ایران وب شاپ بنیم

در چند روز گذشته يوزر و پسورد به چند نفر براي مشاهده بخش مديريت سايت داده شد
فکر کنم اولین پست رو من زدم و اولین تقاضا رو من کردم حداقل اگه به من نمی دیدی به اون دسا که دید بگید بیان تعریفش رو برای ما بکند تا فردا صبح پول رو واریز کیم به حسابتون و ......

نظرتو در مورد او سایت سازی که مال سایت 3صوت که دمو پرتال هم بصورت آنلاین روی سایتش نصبه چیه که به قیمت 20 تومان میده و با همین ادیتور ؟ و پشتیانیش رایگان و هر ماه تم جدید و .... میده ؟

ولی من خیلی از کنترل پلش خوشم اومد ولی اگه میشه همه بخشهای منویی سمت راست رو میدید خیلی بهتر بود چون اون امکاناتی که شما گفتید فکر کم یک مو خیلی بزرگ بخوا این تو فقط برای تبلیغاتش منو داره و .....

می گم آدم تا کار نکنه نمی توه خوب از یک چیزی استفاده کنه و هر چیزی هم سلیقه ای شاید من یا دیگری با بهتری پرتال نتونیم بازده کاری یک پرتال معمولی رو داشته باشیم برای همین قبل از خرید می خواستم تست کنم ممنون

www.iranwebshop.com

Active Member
با سلام دوست عزير من اون پرتال رو ديدم در نمايشگاه اصفهان هم بود قيمتشم 30 هزار تومانه بايد بگم كه اولا فقط 2 تا قالب داره و اينكه بخش مديريت اون هم بسيار ساده و ابتدائي هستش و چند نفر كه از اون استفاده كردند اصلا راضي نبودند

اما پرتالي كه ما كار كرديم گلچيني از بهترين پرتالهاي موجود بوده با قابليتهاي بسيار زياد و امكان نصب قالب هاي فلاش و html هر قالبي كه شما بخواهيد
بيشتر امكانات پرتال ما از پرتال www.roxen.com برگرفته شده كه حجم او ن هم 70 مگا بايت هست.
شايد شما اطلاع نداشته باشيد اما شركت كاميابان نخستين يا همان رهنما پرتال www.roxen.com رو فارسي كرده و امكانات و قابليتهاي خوبي رو به اون اضافه كرد و با تغيير نام از roxen به roxsan براي هر پكيج 1500000 هزار تومان بابت نصب از مشتريانشون پول مي گيرند.
موفق باشيد.

YTERROR

Active Member
نمايشگاه اصفهان هم بود قيمتشم 30 هزار تومانه بايد
الان فرک کنم 1 سال و نیم هست این پرتال اومده و همونطور که گفتم پشتیبانی و ساپرت قوی داره و تویی نمایشگاه مشهد که 2 ماه یا 3 ماه پیش بود باز هم دیدمشون که تویی 3 تا قرفه فقط برای معرفی پرتالشون برای 4 روز اجاره کرده بودند فکر نکنم شرکتی برای یک پرتال ابتدایی فقط برای 4 روز بیاد بالای 500 تومان خرج کنه و پرتال بقول شما ابتدایشو معرفی کنه

قیمتش این دفعه که من پرسیدم آخرین ورژنش 20 تومان بود + 15 تا تمپلت که هر مشتری اگه بخواد ساپرت ازش 1500 تومان می گیره و یک تم شخصی براش درست می کنه و اینم مثل پرتال شما فلش و مدیریت تبلیغات و ... داره و هر ماه هم تم جدید و آموزشهای کامل و ..... میده

چند نفر كه از اون استفاده كردند اصلا راضي نبودند
این پرتال تا جایی که من می دونم بالای 70 تا سایت نثبه که 15 تا از این سایتها اداره ای از جمله 3 تا دانشگاه آزاد و .....

هر پكيج 1500000 هزار تومان بابت نصب از مشتريانشون پول مي گيرند
بله شرکتهای هستند که برای یک سایت یک پرتا می نویسند و بالا 10 میلیون می گیرند ولی اون فقط مختص همون سازمان یا ... که سفارش داشته اند هستش نه این که بخوان به چندین .... بفروشن

این سیستم شما هم هیچ کس نمی گه بده همه قبول داریم اگه واقعا 100 درصد همین بازده کاری که شما گفتید داشته باشه بالای 1 میلیون قیمت می خوره ولی به شرطی که مختص به یک سایت نوشته شده باشه و اون و منتشر نکنید چون شما قرار نیست با فروش به 4 نفر کل پولتون و + سودتون رو در بیارید و ......

ممنون ولی اگه یک عکس یا یوزر نیم و پسورد رو در اختیارمون بگزارید ممنون میشم

برای بارآخر ازتون خواهش کردم قرار من پول بدم و .... ولی داره بلعکس می شه من باید 10000 بار خواهش کنم تا اجازه امتحان سیستمی که می خوام براش پول بدم رو بکنم

موفق و پیروز باشید

oxygenws

Active Member
عكس از بخش مديريت سايت
این عکس که فقط یه ادیتوره و هیچ چیز دیگه ای نیست!!!!! اون ادیتور هم که آماده هست!!!

در چند روز گذشته يوزر و پسورد به چند نفر براي مشاهده بخش مديريت سايت داده شد كه تغييرات زيادي را بر روي ظاهر سايت ايجاد كردند و تنظيمات را تغيير دادند بدين منظور از اين به بعد پسورد در اختيار كسي قرار نخواهد گرفت مگر در دفتر شركت و يا جلاسات مشاوره
بابا خداییش دیگه داری می زنی جاده خاکی!!!!!!
اگه نمی خوای رمز عبور بدی، دیگه چرا قصه حسین کرد شبستری می خونی.....
اگر شما در حد یک نفر که بتونه با html کار کنه بدونید، می دونید که میشه از یک سایت، چندین نسخه روی یک سرور نصب کرد، با امنیت کامل، بدون دخالت به همدیگه!!!!
من واقعا نمی دونم چرا شما تا این حد از دادن رمز عبور طفره می رید، آدم واقعا شک می کنه. حتما سیستمت یه مشکلی داره دیگه.

www.iranwebshop.com

Active Member
با سلام

اگر شما در زمينه طراحي و برنامه نويسي حرفه اي باشيد متوجه خواهيد شد كه عكسي كه در سايت آپلود شده گوياي همه چيز است

در مورد پسورد هم هماني كه قبلا گفتم فقط بصورت حضوري

موفق باشيد .

iman_ebru

Active Member
اگر شما در زمينه طراحي و برنامه نويسي حرفه اي باشيد متوجه خواهيد شد كه عكسي كه در سايت آپلود شده گوياي همه چيز است

oxygenws = مدیر انجمن برنامه نویسی

:lol: :lol:

ایمان

YTERROR

Active Member
راستی این و یادم رفت بپرسم
عكسهاي بخشي از مديريت سايت ساز طراحان وب ايران iranwebshop cms
ولی من یک عکس دیدم بقیه اش رو مثل این که آپلود نکردید

در مورد پسورد هم هماني كه قبلا گفتم فقط بصورت حضوري
همونطور که دفعه قبل گفتم من حتی یاد ندارم با فرنت پیج کار کنم و شما تایید کردید بعد چجوری می تونم بصورت حضوری بیام جایی شما و کار کنم می خوام قبل از خریدم به 2 نفر که تویی این زمینه کار کردند نشون بدم تا اونا بگن خوبه بعد بخرم

راستش خیلی گیرم برای همین دارم سوال می کنم وگرنه همون پرتال 3سوت رو با یکم ادیت و .... نصب می کنم

راستی این پرتا 3 سوت بخش فروشگاهشم راه افتاده که می تونید دمو این پرتال هم بصورت آنلاین مشاهده کنید کنترل پنل و ... هم اوکی شما هم اگه مصل همین سایت ساز 3 سوت که دمو کاملش و روی یک دامین نصب کرده به آدرس
نقب کنید خیلی خوب میشه

ممنون

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا