سامانه ساده پرداز برای استفاده از پرداخت آنلاين زرين پال

سلام
با توجه به درخواست دوستان اين برنامه رو برای استفاده قرار داديم.
برنامه به اين صورت هستش که مبلغ ورودی رو از کاربر به همراه توضيحات ميگيره و کاربر رو به سايت زرين پال (برای انجام پرداخت ميفرسته.)

توجه: تا کنون 3 نسخه از سامانه ساده پرداز برای دانلود ارائه شده که هر 3 نسخه اون رو ميتونيد داخل اين تاپيک به صورت رايگان دانلود کنيد.
1. نسخه اول نسخه معمولی هستش و کاربر داخل اون رقم رو وارد ميکنه و برای پرداخت به زرين پال هدايت ميشه که اون رو ميتونيد داخل همين پست دانلود کنيد.
2. نسخه دوم قابليت اضافه کردن محصول رو داره و قيمت محصول رو به زرين پال ميفرسته و کاربر رو برای پرداخت به زرين پال هدايت ميکنه. نسخه دوم رو ميتونيد داخل پست شماره #1 همين تاپيک دانلود کنيد.
3. نسخه سوم مناسب برای فروش پين کد هستش و پين کدها بايد از قبل داخل اون تعريف بشن. از اين نسخه برای فروش کارت شارژ ميشه استفاده کرد. اين نسخه رو ميتونيد داخل پست شماره #2 دانلود کنيد.قبل از شروع هر کار Soap رو با php کامپايل کنيد (مديريت سرور)

نحوه نصب برنامه:
1. بعد از دانلود برنامه فايل های موجود در شاخه www رو در شاخه مورد نظر آپلود کنيد (پيشناد ميشه يک ساب دامين برای اينکار درست کنيد و فايل ها رو اونجا آپلود کنيد. مثلا pay.yoursite.vom رو برای اين کار پيشنهاد ميديم.)
2. فايل موجود در شاخه mysql رو در ديتابيس ساخته شده برای اينکار ايمپورت کنيد.
3. فايل database.php در شاخه app\config رو باز کرده و اطلاعات ديتابيس رو در اون وارد کنيد:

کد:
  var $default = array(
    'driver' => 'mysql',
    'persistent' => false,
    'host' => 'localhost',
    'login' => '',
    'password' => '',
    'database' => '',
    'prefix' => 'p_',
    'encoding' => 'utf8'
  );
4. به آدرس http://pay.yoursite.com/managers/login مراجعه کنيد و با يوزر و پسورد زير وارد مديريت برنامه بشيد (اين آدرس با توجه به محل نصب برنامه متفاوت هستش و طبق مثال بالا گفته شده):

کد:
user: [email protected]
password: 123456
5. در بخش مديريت اطلاعات کاربری و کلمه عبور رو تغيير بديد.
6. در بخش مديريت تنظيمات اصلی رو اصلاح کنيد و مرچنت کد دريافت شده در تيکت درخواست وبسرويس رو هم وارد کنيد.

برنامه کامل شده و شما ميتونيد از طريق اون پرداخت های آنلاين داشته باشيد.

يک نکته اينکه فراموش نکنيد فايل htaccess هم آپلود کنيد. اين فايل به احتمال زياد هيدن هستش.

اين برنامه برای وارد کردن رقم هستش!
بزودی نوع انتخاب محصول هم رايگان منتشر ميشه.

دوستانی که از اين برنامه استفاده ميکنن و تمايل دارند، خودشون آدرس اين صفحه روی سايتشون رو در پاسخ به اين تاپيک بدن تا عزيزانی که تمايل دارند استفاده کنن با نحوه کارش بيشتر آشنا بشن.

با تشکر
علی امیری


دانلود نسخه اول
 
فايل جديدی که الان برای دانلود قرار داده شده قابليت انتخاب محصول رو داره و تفاوتش با فايل قبلی به اين صورت هستش که تو نسخه قبلی مشتری شما در صفحه ای که وجود داشت رقم رو وارد ميکرد اما در اين صفحه نياز به وارد کردن رقم نيست و فقط محصول رو انتخاب ميکنه و سيستم به صورت خودکار به ارزش محصول پرداخت رو آماده ميکنه!

در صفحه اصلی که به طور مثال آدرس http://pay.yoursite.com يک select هستش که برای انتخاب محصول بکار ميره اما در سيستم اين قابليت وجود داره که کاربر مستقيما برای خريد محصول هدايت بشه به اين صورت آدرس دهی http://pay.yoursite.com/users/index/1 که مستقيما برای خريد محصول 1 لينک داده ميشه.

دسترسی به مديريت اين محصول مثل نسخه قبلی و نصبش هم مثل نسخه قبلی هستش!

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

دانلود نسخه دوم
 
نسخه ديگه ای از سامانه ساده پرداز: که مخصوص فروش پين کد هستش و به درد فروش کارت شارژ، اکانت رپيد شير و پين های مشابه ميخوره.


طريقه نصب اين نسخه هم مثال نسخه های قبلی هستش که در ابتدای اين تاپيک توضيح داده شده.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

دانلود نسخه سوم
 

جدیدترین ارسال ها

بالا