سال 1393 به تمامی mmb کاران مبارک...

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
سلام بازم وظیفه دونستم مثل سال قبل امسال هم عید رو به همه دوستان و عزیزان تبریک بگم و از همه دوستان تشکر کنم.

امیدوارم همه توی این سال روز های خوب و خوشی رو رو سپری کنند و به چیزایی که میخوان برسن و اول سلامتی و بعد چیب پر از پول داشته باشن( این جیب پر پول مهمه ها:green: )

و امیدوارم خودمم توی سال 93 بتونم کنکور ارشد قبول بشم و سربازی نرم :oops::lol:

و جا داره بازم از دوستای خوبم که همیشه به من ارادت داشتن و خیلی دوستشون دارم و توی کارهام همیشه کمک کردن تشکر ویژه بکنم

جواد عزیز که خیلی خیلی دوس دارم مث یه داداشه برام همیشه به من لطف داشتن و میتونم بگم توی نوشتن پلاگین ها همیشه به من راهنمایی میدن و استاد بنده هستن.

لوسیفر ( محمد ) عزیز و دوس داشتنی که واقعا میشه گفت آخر معرفته و توی هر زمینه راهنمایی رسونده برام

نورکام ( محمد )عزیز هم که دیگه گل انجمن هست و همیشه کمک و راهنمایی هاش رو توی انجمن دیدیم چه به من و چه به همه دوستان دیگه

پیمان عزیز و داداش دوس داشتنی خودم که همیشه لطف داشته بهم و با نظراتی که توی کارهام داده دل گرمم کرده

سیلور کاور ( حامد ) خوب که همیشه خوب بوده و با کار ها و پلاگین ها و اطلاعات فراوانش همیشه به همه ما لطف داشته و باعث پیشرفتمون شده و من یک نفر که خیلی ممنونم ازش و دوسش دارم

و از همه دوستان قدیمی و جدید دیگه همه تشکر میکنم که من رو تحمل میکنن و اگر توی راهنمایی ها و جواب دادن ها کوتاهی کردم من رو ببخشن سعی میکنم همیشه مفید باشم.

سال خوبی رو برای تک تک دوستان آرزومندم و امیدوارم موفق باشن و سلامت - عید 93 مبارک ....:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا