ساخت يك متن auto scrolle

نه عزيزم من دنبال راحتي نيستم مثل اين مي مونه كه شما بخواهيد براي موبالتون تمز بسازيد و مجبور باشيد كلي عكس وموزيك ونوشته وفونت رو جور كنيد وكلي زجر بكشيد در حالي كه نرم افزاري باشه كه اون كار رو با يك كليك انجام ميده واز بدبختي بي نياز به كرك باشه وشما فقط بايد دنبال فول ورژنش بگرديد من مطمئن هستم شايد امروز نه ولي با اطمينان مي گم فردا به كار خودتون هم مي ياد مي گيد نه؟
mshgames جان كار قشنگيه ولي اي كاش ميشد مثل يه كامپوننت در فلش از اون استفاده كرد چيزي كه شما ساختيد مثل كار آونگ جان قشنگه وبا نگه داشتن موس روي آونها هم مي ايسته ولي براي غير حرفه اي هائي مثل من خيلي سخته اگه هر دفعه بخواهيم اين كار رو در حجم وسيع به صورت دستي انجام بديم

آخرین ویرایش:
در هر حال ممنون دوستان اگه تا 13 بدر نتونستم يه كامپوننت newsTicker كه فونت هاي فارسي راهم ساپورت كنه پيدا كنم شايد مجبور بشم وبخرش ولي حيف كه خيلي گرونه بالاي 100 هزار تومان !!

در همين رابطه من Amara Flash News Ticker Builder رو هم كه يه نرم افزار مستقل از ماكرومديا هستش رو هم پيدا كردم با كرك ولي موقع import كردن بنر هاي ساخته شده همه فونت ها از هم مي پاشيد ودرست اصلا تحت ماكرو مديا كار نمي كرد

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

منم يه سرچ ميكنم ببينم ميتونم برات كاري كنم يا نه - ولي بنظر من ارزش اين كار رو نداره كه بخريش و كار نده - از همين روش دستي

هم ميشه زود ساختش

موفق باشيد

mshgames

Well-Known Member
mahramasrar2 دوست عزیز من و آقا محمد هیچ کاره خاصی رو فایل ایجاد نکردیم برای من که بیش از 1 دقیقه هم طول نکشید آخه چیزی که شما میگید واقعا راحته (تو اون سایت) ساختنش و اصلا ارزش خرید نداره از یه لحاظ هم درست میگید چون کمپوننت دیگه کارو راحت کرده و دیگه نیازی نیست 10 از اونا بسازید حالا میل خودتون میخواید با همین روش کارتونو ببندید و یا 100 هزار تومان بدید و اونو بخرید؟؟؟؟

بچه ها مرسي بابت پيگيري
من يه كامپوننت خوب پيدا كردم
روي لينك زير كليك كنيد تا در دومرحله راحت كامپوننت رو كه 40 كيلوبايت هستش رو داونلود كنيد
راستي اولا خيلي خوشگله ! يعني يه جور margin هستش دوم اينكه فارسي ساپورت هست وكار باهاش مثل آب خوردنه به نظرم هم رايگان باشه البته روي كارلينك نميده كه اين ضعفش هست
http://www.adiinteractive.com/

اين اسم سايت هستش چون با فلش ساخته شده مجبوريد ابتدا بروي download كليك كنيد سپس بروي ticker components 1.1 ‌كليك كنيد وپيش نمايش كار رو ببينيد وحتي متن فارسي يا انگليسي خودتون رو در نوار تست اون تايپ كنيد ونتيجه رو سريع ببينيد
زيرش هم لينك داونلودش هست تست كنيد ونتيجه رو بگيد
البته به نظر من فارسي ساپورت بودن وقابليت تعويض وانتخاب فونتش خودش خيلي خوبه ضمنا شما را حت مي تونيد طول وعرض اون وسرعت حركتش رو تنظيم كنيد فقط مشكلش اينه كه نمي تونيد متون رو به تعداد زياد بهش بديد
مثلا من كه صدها خط پارامتر رو مي خوام بهش بدم نمي تونم همه رو به دنبال هم تايپ كنم تازه لينك دادن به اونها هم
مشكل ميشه نمي دونم ميشه يه واحد پردازش value براش ساخت يا نه؟ كسي ميدونه؟ تستش كنيد پشيمون نميشيد خيلي قشنگه

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

اين خيلي مشكلات داره اولش اينه كه اگه بخواي لينك بدي فقط يه دونس كه براي تمام Text ها مشتركه

در قسمت TickerUrl آدرس رو وارد كنيد

بنطر من همون دستي بهتره

البته چون فارسي ساپورت هست خيلي خوشم اومد ضمنا خيلي هم راحته اما مطمئن هستم يه چيزي مثل اين وجود داره كه كار رو براي همه كاربران راحت مي كنه ضمنا مشكلات وضعف هاي اين يكي رو هم نداره

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

مگه اينو براي چه كاري ميخواي استفاده كني كه اينقدر برات مهمه ؟؟؟؟

با روش دستي كمتر از 1 دقيقه من اون مثال رو ساختم - مگه چند لينك مي خواي وارد كني ؟؟؟؟

ببين يه كار بزرگه كه البته پول زيادي هم از توش در نمي ياد!!
مثلا فرض كن بايد كاربر بروي نماز كليك كنه حالا تازه سرفصل هاي اون قسمت كه صدها مورد هستند شروع به حركت مي كنند و با كليك بروي هر كدام به صفحه مربوطه مي رند وبعد مثلا روزه ويا خمس و.... خودت حساب كن

راستي يه سايت ديگه پيدا كردم كه applet مي سازه منتهي با فلش !! يعني جاوا نيستند خيلي جالبه كليك كنيد ونظرتون رو بگيد پيش نمايش در حال پخشه و ضمنا فايل دمو هم ميشه داونلود كرد
هم قابل لينك گذاري هست هم فارسي ساپورت هم از همه طرف تكون مي خوره كه حوصله كاربر سر نره
http://www.flash-applets.com/flashnewsticker.html

واي خدا چه بلائي سر آواتور من اومده؟!!!

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

اگه پول توش نيست پس دنبالش نرو D:

موفق باشيد

خوب من قبول كردم والان هم ماهها وقت براي اين كار گذاشتم وحالا موندم توش؟ راستي از xml شما چيزي مي دونيد؟ من چند تا كامپوننت پيدا كردم كه از داخل xml متون را لود مي كنند ولي من نمي دونم چه جوري مي شه اونها رو اديت كرد يعني بايد چه جوري xml رو به وجود بياريم؟

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

من اطلاعات خواصي نسبت به XML ندارن ولي براي نوشتن كد از NodPad استفاده ميشه از Help فلش كمك بگير

موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا