ساخت سایت ، کمک کنید

نابغه

New Member
ممنون که جوابمو می دید

ببینید من یک مبتدی هستم می خواهم یک سایت بدون هزینه تاسیس کنم

شما که این قدر حرفه ای و کار کشته هستید لطفا کمک کنید .

بگید برای ساخت سایت چه چیزی لازمه ؟

reezza

Member
کمی وقت.
خوصله
سرچ

اگر توی یه سرچ کتی توی انجمن ها می تونی cms های خوبی پیدا کنی و باید تصمیم گیری کنی کدام cms بدردت می خوره یا اینکه خودت یه صفحه درست کنی به صورت معمولی
یکمی سرج کن سرچ

rezataheri

Member
راستی یادم رفت CMS open soorce می خواهی یا اینکه می خواهی دیزاین خودت کنی
اگه می خواهی خودت طراحی کنی و تازه کارم هستی بهتره با html بسازی که من برنامه front page پیشنهاد میدم

ابتدا باید هدف خود را از ایجاد و طراحي سایت مشخص نمایید.
آیا این سایت شامل دست نوشته های شخصي و یا مقالات یک دانشجو یا استاد دانشگاه است؟
آیا این وب سایت به نوعي معرفي کننده محصولات و خدمات شماست؟
آیا این وب سایت نقش اطلاع رساني و سرگرمي ایفا خواهد کرد؟

برای ایجاد هر نوع سایتي، باید ابتدا پلن مشخصي از نوع اطلاعات و چگونگي ارائه آنها در قالب وب سایت داشت.
بسته به نیازمندي و هدف ایجاد سایت، نوع وب سایت به دو دسته بندي کلي دینامیک ( پویا ) و استاتیک ( ایستا ) تقسیم مي شود.

اصولا سایتهاي ایستا، سایتهایي هستند که ضرورتي برای تغییر مداوم اطلاعات آنها احساس نمی شود. اینگونه سایتها معمولا تنها جهت معرفي کاربرد دارند. عملیات به روز رساني محتوای سایت به ندرت صورت مي پذیرد و نیازي به ارائه خدمات به هر شکل به صورت آنلاین در اینگونه سایتها دیده نشده است.
مسلما هزینه هاي طراحي و همچنین نگهداري و به روزآوري اینگونه سایتها کمتر بوده و بطور کلي برای هر شخص، شرکت و یا سازمان کوچک کاربرد خواهد داشت.

در مقابل سایتهاي پویا نیاز شدید به تغییر مداوم اطلاعات و محتوا داشته و بنا به نیازمندي و کاربرد سایت، طراحي و توسعه مي یابند. هزینه هاي طراحي و نگهداري اینگونه سایتها غالبا زیاد بوده و بدون در نظر گرفتن توجیه مالي ، ایجاد چنین سایتهایي منطقي به نظرنمي رسد.

در این میان مي توان به تقسیم بندي در حد وسط سایتهاي پویا و سایتهاي ایستا رسید. که مي توان تحت عنوان سایتهاي نیمه پویا به آنها اشاره داشت. در سایتهاي نیمه پویا ، ضرورتي جهت تغییر محتوا و اطلاعات سایت دیده نمی شود، منتهي ارائه خدماتي همچون امکان ارتباط با بینندگان از طریق فرم هاي خاص و یا ارائه خدمات و کالاهاي ثابت از طریق سایت را مي توان با برنامه نویسي بخشي از سایت فراهم نمود.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بهترين گزينه براي شما كه نمي خواهيد هزينه ايي بابت طراحي بپردازيد ، استفاده از برنامه هاي مديريت محتواي متن باز (CMS open soorce) هست.
برنامه هاي مديريت محتواي متن باز (CMS open soorce) رايگان هستند، در ضمن قالب ها و پلاگين هاي زيادي واسه اونها توسط افرا مختلفي از سراسر دنيا ساخته شده و مي شود.
در مورد اينكه كدام يكي بهتر هستند و چه قابليت هايي دارند ميتوني تو گوگل سرچ كني و با ديدن منابع مربوطه تصميم خودتون رو بگيريد.

با تشكر محمد اميري

mpaknahad

New Member
سلام من دارم یه قالب full flash رو فارسی می کنم (template monster)
دارم با مریم کار می کنم
توی لپ تاپ خودم همه چی درسته
یعنی وقتی می رم تو سایت همه چی رو درست می بینم
ولی با کامپیوترای دیگه درست کار نمی کنه
یکی به دادم برسه واویلا...
اینم دموشه خودتون یه نیگا بکنین
[email protected]
peynegarco.com/test1

Shouli

Active Member
من يك سايت دارم مي خواستم آمار بازديدهاي سايت را بدست آورم (شامل آمار تعداد كل بازديدها. كاربران انلاين و بازديدهاي امروز) لطفا F1

سلام :
لطف کنید تو تایپیک دیگرا ن سوال خودتونو نفرمائید ...
شما از سایت Webgozar.com استفاده کنید .

موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا