زلزله شد !!!

iman_flash

Active Member
:roll: شايدم راس بگيدها !!
طبق پيشبيني من 1 روز مونده بود... اول گفتم شايد 1 روز اشتباه كرده باشم ولي الان كه فكر ميكنم ميبينم شايدم اشتباه نكردم... اصليه امشب يا فردا باشه 8O
only 1 day

iman_flash گفت:
:roll: شايدم راس بگيدها !!
طبق پيشبيني من 1 روز مونده بود... اول گفتم شايد 1 روز اشتباه كرده باشم ولي الان كه فكر ميكنم ميبينم شايدم اشتباه نكردم... اصليه امشب يا فردا باشه 8O
only 1 day

ايمان جان اين پيشبيني رو طبق چه چيزي ميگي ؟؟

پس امشب مواظب باش، تا اين يك روز هم بگذره
خيلى وقته كه مى‌خوام بپرسم اين چيه
حالا بعد از only 1 day چه اتفاقى خواهد افتاد

ghasedak_

Member
انشا الله كه اتفاقي پيش نمي ياد
در ضمن از همين جا مراتب تسليت خودم رو نسبت به خانواده افراد فوت شده اعلام مي كنم. خدا كنه كه ديگه شاهد همچين اتفاقاتي نباشيم.

دوستان اول از همه ( بلده . نه ولده )

دو پس لرزه تا الان بلده را لرزانده
پس لزره اول 17:45 با 4.4 ريشتر
پس لرزه دوم 18:05 با 4.3 ريشتر

iranexplorer.net

Active Member
مركز زلزله چالوس و اطرافش بود .... ما هم در چالوس هستيم!

واسه خانواده بزرگ ايران اكسپلورر دعا كنيد :wink: :idea:

وقتي زلزله شد ساعت 5 بعداز ظهر.. من خواب بودم... از صداي افتادن تابلوهاي نقاشي اتاقم روي زمين از خواب بيدار شدم.... جالب اينجا بود كه بالاي تخت ام يك بوفه هست پر ظروف شكستني!... شانس آوردم

در كافي نت هم، زماني كه زلزله شد همه با عجله بيرون اومدن كه از بس ترسيده بودند چند نفر روي هم افتادند و عينك يك نفر توي صورتش خورد شد!

يك خانم هم غش كرد!

اينها اخبار حاشيه اي چالوس بود :wink:

starboy_tehran گفت:
دوستان اول از همه ( بلده . نه ولده )

دو پس لرزه تا الان بلده را لرزانده
پس لزره اول 17:45 با 4.4 ريشتر
پس لرزه دوم 18:05 با 4.3 ريشتر

8O 8O

8 نفر در کلاردشت زخمي و به 30 واحد مسکوني خسارت وارد شده است
شبکه خبر گزارش داد در زمين لرزه عصر امروز 8 نفر در کلاردشت زخمي و به 30 واحد مسکوني خسارت وارد شده است .
به گزارش خبرگزاري "مهر" به نقل از خبرنگار واحد مرکزي خبر ، بر اثر وقوع زلزله امروز 8 نفر در کلاردشت زخمي و به 30 واحد مسکوني خسارت وارد شده است ، ساختمان شهرداري نيز از جمله ساختمانهايي است که دچار خسارت جدي شده است .
بر اساس اين گزارش مرزن آباد چالوس نيز خسارت هايي ديده و بخش فاطميه شهر تا 60 درصد خسارت ديده است .

مدير کل روابط عمومي مخابرات در گفتگو با " مهر " :
زلزله سبب اختلال در خطوط تلفن برخي از مناطق شهر تهران شد

مدير کل روابط عمومي مخابرات گفت : زلزله اي که ساعاتي قبل تهران را لرزاند به دليل حجم بالاي ترافيک سبب اختلال در خطوط ارتباطي شده است.
داوود زارعيان مدير کل روابط عمومي مخابرات در گفتگو با خبرنگار اجتماعي خبرگزاري مهر با تاکيد بر اينکه تا کنون اختلالي بر اثر زلزله در سيستم ارتباطي کشور گزارش نشده است ، افزود : به دليل حجم بالاي ارتباطات در شهر تهران خصوصا مناطق شمالي و غربي تهران اختلالاتي ايجاد شده است.

وي افزود : طي تماس هايي که تا کنون با برخي مراکز ازجمله سمنان ، قزوين و شهر کرج گرفته شده است هيچ اختلالي درسيستم ارتباطي آنها وجود ندارد.

آخرين خبر ها از استان قزوين
مرکز زلزله قزوين رودبار الموت و رودبار شهرستان دو منطقه در شمال اين استان است.
به گزارش خبرنگار مهر حبيبي مدير کل روابط عمومي استانداري قزوين با اعلام اين خبر گفت : مرکز زلزله در استان قزوين رودبار الموت و رودبار شهرستان است .

وي گفت احتمال خسارت هاي جاني و مالي وجود دارد و نيروهاي امدادگر نيز به محل حادثه اعزام شده اند ولي به علت کوهستاني بودن منطقه تا اين ساعت هنوز به محل نرسيده اند .

حبيبي وضعيت جاده ها را خوب توصيف کرد و فقط احتمال بسته شدن جاده در منالطق روستايي را داد .

Pooriya_Online

Active Member
آقا 20 نفر كسته نشدن 20 نفر مجروح شدن و متاسفانه 5نفر كشته.

راستي آقا مجيد يه سر بيا ياهو كار واجب باهات دارم.

درخواستي براي کمک به زلزله زدگان تا کنون به نيروي زميني ارتش ارسال نشده است!!!!
سرهنگ تقي خاني مديرکل روابط عمومي نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران اعلام کرد: تا کنون هيچ درخواستي براي کمک به خسارات ديدگان از زلزله به نيروي زميني ارتش اعلام نشده است.
وي در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: تا کنون درخواستي مبني بر اينکه نيرويي براي کمک به مناطق زلزله زده اعلام شده مورد نياز باشد، به هيچ يک از يگان هاي نيروي زميني ارتش که در مناطق زلزله زده هستند، ارسال نشده است.
تقي خاني خاطرنشان کرد: ارتش جمهوري اسلامي در آمادگي کامل بسر مي برد که در صورت درخواست کمک همه امکانات خود را براي کمک به خسارت ديدگان احتمالي از زلزله بسيج کند.

کشته شدن پنج تن تائيد شده است ؛ هلال احمر استانهاي کشور در آماده باش به سر مي برند
مدير کل روابط عمومي جمعيت هلال احمر کشور گفت: تمام نيروهاي هلال احمر استانهاي کشور براي امداد به مراکز آسيب ديده زلزله در آماده باش هستند.
به گزارش خبرنگار اجتماعي مهر، مديرکل روابط عمومي جمعيت هلال احمر با اشاره به اينکه تا به حال 8 تيم سگ هاي جستجوگر

به محل حادثه ديده اعزام شده است، افزود: 4 تيم سگهاي جستجو گر به استان قزوين و 4 تيم نيز به کندوان اعزام شده است.

نوربخش با تاکيد بر اينکه يک فروند هليکوپتر به مناطق آسيب ديده استانها زلزله زده فرستاده شده است، اظهارداشت: 2 اکيپ امدادي از هلال احمر قزوين به الموت اعزام شده اند .

وي با اشاره به اينکه تمام شعب هلال احمر استان مازندران در آماده باش هستند و به مناطق آسيب ديده اعزام شده اند ، افزود: تاکنون و فقط 5 کشته در شهر نور و 20 مجروح گزارش شده است .

H-assan

Well-Known Member
به برادر من كه وزارت خونه كار مي كنن زنگ زدن گفتن بيا تهران و به دانشجو هاي تهزان گفتن كه شب در خوابگاه نباشيد و كانال خبر اعلام كرد كه مردم تهران وغير........... غذاي آب و دورز اشون رو ذخيره كنن براي احتياط و از يك منبع غير موسخ شنيدم كه اين اثرات فعال شدن كوه دماونده

سخنگوي وزارت کشور اعلام کرد:
مرکز زلزله 69 کيلومتري شمال تهران بوده است

جهانبخش خانجاني مديرکل روابط عمومي و سخنگوي وزارت کشور اعلام کرد منابع موثق مرکز زلزله کشور را 69 کيلومتري شمال کشور اعلام کرده اند.
وي در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: ستاد حوادث غيرمترقبه در وزارت کشور فعال شده و پيگيري هاي لازم را براي شناسايي مرکز زمين لرزه و ميزان آن و تلفات و خسارات احتمالي را انجام مي دهد.
خانجاني خاطرنشان کرد: تا اين لحظه ساعت 45/18 هيچ گزارشي از تخريب و خرابي و تلفات جاني احتمالي به وزارت کشور اعلام نشده است.
سخنگوي وزارت کشور تصريح کرد: رئيس ستاد حوادث غيرمترقبه استان مازندران اعلام کرده اين زلزله در جنوب نوشهر خساراتي به جاي گذاشته است.
وي افزود: بر اساس اعلام سايت ژئوفيزيک آمريکا لنکران، جمهوري تاجيکستان و 69 کيلومتري شمال تهران سه مرکز زمين لرزه امروز بوده اند.

جدیدترین ارسال ها

بالا