تغییرات فایل 1 روش استفاده از پروژه هاي آماده؟

ebrahim1110

New Member
سلام
من كلي پروژه آماده دارم. ميخوام فيلماي خودم و عكسها و غير رو بجاي كليپها و عكسهاي پيش فرض پروژه وارد كنم البته به طوري كه تمام تنظيمات و افكتها و... كليپ و عكس پيش فرض به كليپ و عكس من تزريق بشه.
براي اين كار چه كنم؟
به عبارت ديگه توي اين پرژه ها كلي كليپ و عكس پيش فرض هست كه ما بايد عكسها و كليپ هاي خودمون رو واردكنيم؟ براي اين كار از چه روشي استفاده كنيم كه تنظيمات، افكتها، و... از بين نره؟

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
اگه دست کاری نکنی ، هیچ کدوم از تنظیمات از بین نمی ره
1- بعضی پروژههای آماده پوشه های خاص دارن که شما عکس و فیلم خودت رو توی پوشه بر روی آیتم های قبلی
Paste می کنی ( خارج از محیط برنامه مثلا توی یک درایو ) و با باز کردن پروژه جایگذاری اتوماتیک صورت گرفته
2- بعضی پروژ ه ها از توی پنجره Project چیدمان درختی خاص دارن و همه چیز مشخصه و از همونجا میشه جایگذاری انجام داد
3- بعضی پروژ ها هم باید محتویات خودت رو وارد برنامه کنی و عکس و فیلم رو با ALT کلیک روی لایه مورد نظر جایگذاری کنی
و برای متن هم که با دوبار کلیک روی لایه می تونی ویرایش داشته باشی
.

ebrahim1110

New Member
سلام
تشكر از توضيحتون
شماره 1 رو كه متوجه شدم.
اگر براي شماره 2 يك پروژه مثال براي دانلود معرفي كنيد ممنون ميشم. ميخوام امتحان كنم اگر سؤالي بود بپرسم/
شماره 3 رو هم متوجه نشدم؟ البته فسمت مربوط به alt كليك رو متوجه نشدم/ يعني بايد چيكار كنم بعد alt كليك رو بزنم؟ كجا بزنم؟

جدیدترین ارسال ها

بالا