رنگ مشکی تو چاپ چطوری خوب در میاد

HamidrezaK

Member
ممنون از راهنمایی همه دوستان . من توی یه راهنمای رنگ خارجی دیدم که مشکی رو C: 60 - k:100 گرفته بود ( روی کاغذ ) ...ولی خودم برای کارای فلکس مشکی همه رو 100 میگیرم ..تا حالا هم مشکلی نداشتم و خیلی خوب هم شده ...

saragoli 666

New Member
manam ba nazare parham movafegham....behtarin halatesh hamine:wink: age hamaro 100 begirin ba chapi ke tu iran hast khoob az ab dar nemiad yani momkene karo kharab kone

Parham

Well-Known Member
ممنون دوست عزیز از نظری که دادی ...

پ.ن : لطف کن در سایت به صورت فینگلیش تایپ نکن ...

rsystem84

Member
بچه ها سلام :

من با طوفان و لوجيكال موافقم بايد همه مواردها را 100گرفت تا به نتيجه مطلوب رسيد .

يك رنگ از زمان معرفي در كامپيوتر با يك نرم افزار خاص تا زماني كه خودش را به صفحه چاپ ميرساند مراحل بسيار زيادي را طي ميكند كه هر كدام از عوامل تاثير گذار در نمايش رنگ نهايي هستند از قبيل :

نرم افزار , كد رنگ ، فرمت فايل چاپي ، نوع پرينتر ، نوع صفحه چاپ ( فلكس ، بنر ، كاغذ ) تمامي موارد فوق در ميزان درخشندگي رنگ نهايي موثرند . اما بايد بگويم كه در كار با فتوشاپ و ايجاد محصول با فرمت Tif و همچنين چاپ بر روي فلكس ميزان 100 در تمامي كد رنگها خوب جواب داده است .

با تشكر از حاجي بخاطر تاپيك خوبتان .

rsystem84

Member
بچه ها سلام :

من با طوفان و لوجيكال موافقم بايد همه مواردها را 100گرفت تا به نتيجه مطلوب رسيد .

يك رنگ از زمان معرفي در كامپيوتر با يك نرم افزار خاص تا زماني كه خودش را به صفحه چاپ ميرساند مراحل بسيار زيادي را طي ميكند كه هر كدام از عوامل تاثير گذار در نمايش رنگ نهايي هستند از قبيل :

نرم افزار , كد رنگ ، فرمت فايل چاپي ، نوع پرينتر ، نوع صفحه چاپ ( فلكس ، بنر ، كاغذ ) تمامي موارد فوق در ميزان درخشندگي رنگ نهايي موثرند . اما بايد بگويم كه در كار با فتوشاپ و ايجاد محصول با فرمت Tif و همچنين چاپ بر روي فلكس ميزان 100 در تمامي كد رنگها خوب جواب داده است .

با تشكر از حاجي بخاطر تاپيك خوبتان .

پارسيان

New Member
من با اين مطالب موافقم البته بايد چاپخونه اي كه از سياه 4 رنگ استفاده به قول معروف چاپچي حرفه اي داشته باشه.
در غير اين صورت با چند ميلي اشتباه در چيدن زينك ها كار خراب مي شه.

mooorche

New Member
من تا حالا چند تا کار رو خراب کردم که اخیرا به فرمول 30-60-80-100 در Cmyk رسیدم که به نوبت از سی شروع می شه اگه هم بخواین همه رو 100 کنید در مانتیور به علت دقت بالا خیلی عالی و خفن در میاد اما بعد از چاپ باید اون لکه سیاه رنگ رو از زندگی تون یه جوری حذف کنید و تا مهلتتون تموم نشده واسه سفارش دهنده یه کاردیگه بکنید در هر صورت به نظر من اگر هم هراس دارید یا نمی خواین خطر کنید مشکی رو 100 کنید و به فکر کشیدن یه سلفون مات رو کارتون باشین خوب در میاد . خیلی هم دوست دارید مطمئن شید یه بار این کار رو رو یه کارت ویزیت خودتون امتحان کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا